Перейти до змісту

Продам плитку Paradyz Meisha Bianco 30*60


Рекомендовані повідомлення

Лишилось 3 пачки - це 15шт., або 2,7 м.кв.

Gatunek - 1, Odcien - A2

16977s.jpg?1361899906

http://www.paradyz.c.../meisha-30x60-1

Віддаю по собівартості - 16 доларів/м.кв. в грн по курсу купівлі говерли на день купівлі, або 40 доларів + 37грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 5 місяців потому...

торг умєстєн. :)

А реальні фотки можна?

П.С. Залишки досить пристойної імпортної плитки, напр. в "Єврокераміці", мають суттєву знижку 50-70%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А реальні фотки можна?

jYp6.jpg

3akwK.jpg

Et2O5.jpg

kaHf0.jpg

П.С. Залишки досить пристойної імпортної плитки, напр. в "Єврокераміці", мають суттєву знижку 50-70%

Згідний, але в них і націнка суттєва. ;)

В керамік+ зараз така, наприклад, коштує $20,81/м.кв. (сьогоднішній курс - 18,60, сумарно виходить - 20,81*2,77*18,6=1072грн), при тому що в наявності немає. :)

Я ж прошу $16/м.кв. при сьогоднішньому курсі говерли 18,35 - 16*2,77*18,35=813 грн, що нижче ціни керамік+ аж на 24,2%!!! і це при тому що вона вже є і лежить чекає нового власника. :)

На борді часто трапляється що люди від нудьги щось пишуть в коментах. Ви ж не з них? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А реальні фотки можна?

jYp6.jpg

3akwK.jpg

Et2O5.jpg

kaHf0.jpg

П.С. Залишки досить пристойної імпортної плитки, напр. в "Єврокераміці", мають суттєву знижку 50-70%

Згідний, але в них і націнка суттєва. ;)

В керамік+ зараз така, наприклад, коштує $20,81/м.кв. (сьогоднішній курс - 18,60, сумарно виходить - 20,81*2,77*18,6=1072грн), при тому що в наявності немає. :)

Я ж прошу $16/м.кв. при сьогоднішньому курсі говерли 18,35 - 16*2,77*18,35=813 грн, що нижче ціни керамік+ аж на 24,2%!!! і це при тому що вона вже є і лежить чекає нового власника. :)

На борді часто трапляється що люди від нудьги щось пишуть в коментах. Ви ж не з них? :)

Буває, як ви виразились, з нудьги, але наразі ні, бо мені треба на робочу поверхню в кухню ось типу такої плитки, 2,77м2(кладеться сіра підлога), але ж треба брати трохи із запасом тому хз чи вийде :)

З математикою у Вас все ОК, але ж самі бачите з травня місяця, тут дещо інша ситуація. Що стосується дрібних залишків після ремонту, діє психологія аби забрали за скільки-небудь щоб не валялось і місця не займало :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З математикою у Вас все ОК, але ж самі бачите з травня місяця, тут дещо інша ситуація. Що стосується дрібних залишків після ремонту, діє психологія аби забрали за скільки-небудь щоб не валялось і місця не займало

Не назвав би цю, що в мене плитку, "залишком" - дружина не проти її використати на фартух в кухні. Але він у нас 65см висотою - прийдеться тоді шукати чим оті 5см заповнити. ) Хоча якщо оті 5см взяти якусь світло-зелену вузьку плитку, то може навіть і нічо буде. Треба буде ще пофантазувати... )

У Вас 60см висота?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З математикою у Вас все ОК, але ж самі бачите з травня місяця, тут дещо інша ситуація. Що стосується дрібних залишків після ремонту, діє психологія аби забрали за скільки-небудь щоб не валялось і місця не займало

Не назвав би цю, що в мене плитку, "залишком" - дружина не проти її використати на фартух в кухні. Але він у нас 65см висотою - прийдеться тоді шукати чим оті 5см заповнити. ) Хоча якщо оті 5см взяти якусь світло-зелену вузьку плитку, то може навіть і нічо буде. Треба буде ще пофантазувати... )

У Вас 60см висота?

Кухню буду замовляти в січні, тому з цим проблем у мене нема, може бути 60, може 50.

Наразі кластиму плитку на підлогу, потім фартух.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 ну то вже дуууже мало - не нагнешся над стільницею нормально. Тре буде підлазить )))

Кухню буду замовляти в січні

Значить маєм ще час подумать. І ми, і ви. ;)

Наразі кластиму плитку на підлогу, потім фартух.

фартух можна і потім, відразу на вирівняну стільницю класти.

До речі про стільницю. :) Ще до оголошення руки не дійшли (бо часом думаю батькам "продать" :) )... Є ікеївська стільниця. Запечатана. Цікавить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 ну то вже дуууже мало - не нагнешся над стільницею нормально. Тре буде підлазить )))

Кухню буду замовляти в січні

Значить маєм ще час подумать. І ми, і ви. ;)

Наразі кластиму плитку на підлогу, потім фартух.

фартух можна і потім, відразу на вирівняну стільницю класти.

До речі про стільницю. :) Ще до оголошення руки не дійшли (бо часом думаю батькам "продать" :) )... Є ікеївська стільниця. Запечатана. Цікавить?

Плитку і клей хочу завтра купить все скопом, а мебельщик вже буде плясать від того як буде покладена плитка і установлена техніка.

Щодо стільниці, може бути, треба з мебельщиком порадитись, показати якщо що...

Ціна питання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна питання?

159*6=954 за "мейд ін джермані" 38мм стільницю.

Є в мене кусочок тієї стільниці - можем пересіктись, покажу. Там, до речі, в комплекті додатково йде 2 кромки.

Плитку і клей хочу завтра купить все скопом,

купив?

Номер телефону кидаю в пп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна питання?

159*6=954 за "мейд ін джермані" 38мм стільницю.

Є в мене кусочок тієї стільниці - можем пересіктись, покажу. Там, до речі, в комплекті додатково йде 2 кромки.

Плитку і клей хочу завтра купить все скопом,

купив?

Номер телефону кидаю в пп.

Так, купив, 60х60 вся. Висока якість і перший сорт, 169гр/м2.

Візьму до уваги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, купив, 60х60 вся. Висока якість і перший сорт, 169гр/м2.

60х60? А шо це за плитка така, якщо не секрет? В ПП, будь ласка.

Візьму до уваги

як надумаєш купувати - подзвони, поговорим за ціну. :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...