Перейти до змісту

Порадьте стоматолога


Ridec7

Рекомендовані повідомлення

Хочеться почути рекомендації стоматологів по Луцьку, але обовязково приватних, поліклініку не пропонувати. Дякую) Особливо цікавить установка пломб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочеться почути рекомендації стоматологів по Луцьку, але обовязково приватних, поліклініку не пропонувати. Дякую) Особливо цікавить установка пломб.

пошукай на форумі. є ціла тема.

а на рахунок поліклінік , це ти дарма. У мене друг працює там. матеріали ті ж використовують що і приватики. а ціни в 2 рази нижчі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

роблю біля стадіона, там біля зупинки є приватний стоматолог.

швидко, якісно дешево.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поліклініка виключається, по деяким суб*єктивним причинам, а в загальному нічого проти не маю) на рахунок приватних, цікавить в першу чергу якість і професійність) дякую, що так швидко відповідаєте.. можливо є ще варіанти?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За ЦУМом приватний діагностичний центр - лікар Богдан Вікторія Юріївна...

запис за тел. 24-55-14

Враження тільки позитивні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочеться почути рекомендації стоматологів по Луцьку, але обовязково приватних, поліклініку не пропонувати. Дякую) Особливо цікавить установка пломб.

ЕСТЕТ ДЕНТ

Адреса: 43026, Луцьк, просп. Соборності, 26

Телефон: +380 (332) 788299

тел. моб.: +380 (67) 9467805

Роблять якісно та не дорого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поліклініку не пропонувати

Дарма. Ладнав у Шабелька, великий жирний плюс, робить якісно і на совість. Був і у приватних, але тепер тільки до Шабелька)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Протезисті

відношення чудове.роблять якісно. ще б пак! за такі то гроші. видалення нерва, лікування каналу+ пломба- мені сказала лікарка 1500 грн!!! 1500 мать вашу!

в іншого приватника мені це зробили за 600.

я ніби і не бомж але не готовий платити стільки)

робили передній зуб що почорнів. 3 приватники сказали що ппц моєму зубові. а в протезисті відновили.

тому якщо ТСу треба мега якісно і пофіг на ціну то йому саме туди)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про "Протезисті" вже чув.. які там ціни на пломби? Маю хороші зуби і практично не розбираюсь, які вони бувають, можливо зморожу, але скільки сама якісна коштує? Трохи не встиг)))) Ну пломба вже була, але випала..) Дякую за орієнтир по ціні на рахунок "Протезисті", справді трішки занадто...) а перед початком робіт сумми не скажуть?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а перед початком робіт сумми не скажуть?)

чо ж не скажуть, зразу при огляді орієнтовно і скажуть ціну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом "ремонтуюсь" в госпрозрахунковій поліклініці за "шайбою". Зручно в 1 чергу, бо близько :)

Лікар Богдан (097 661 41 9три), якістю, підходом і ретельністю повністю задоволений.

Ціни:

Пломба фотополімерна передні зуби: 150

Пломба на кутні зуби: 200-250 Це зазвичай вже реставрація (нарощення)

Металокерамічна коронка - 500 за 1 зуб (я робив місток, можливо окремий буде дешевше) За примірки-підгонки грошей не бере.

Пломбування каналу: 80

Штифт (виготовлення-встановлення): 150

Матеріали сучасні. Є гарантія.

Ціни звісно в гривнях)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за поради! Скористався послугами "Протезист" запломбували за 450 грн, правда чи то до такого спеціаліста попали, чи просто набивали собі ціну, але огляд і орієнтовну ціну чекали більше пів години, і зібрали ледь не консиліум по нашому випадку) Дякую всім !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо кому ще буде потреба, то наважусь порекомендувати Мирослава в Теремно, приватний кабінет. Робить дуже якісно. Найдорожча пломба 200грн.(поки), В кабінеті є комп'ютерний рентген, який за його словами в 10 разів менше опромінює. Телефон в приваті напишу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

хто користувався послугами Стоматогологічного центру "Грация-Дент"..що на пр.Грушевського?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

А хтось був в "Здоров'я+" на Грушевського? Сьогодні я була на консультації, лікар Ірина Олегівна склала дуже хороше враження,швидко розвіяла всі мої страхи,ціни теж у них помірні. Але от тільки не чула про них ніяких відгуків. Хтось може поділитися інформацією? Я в свою чергу теж напишу відгук, як в наступний вівторок піду туди лікувати зуби

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Якщо кому ще буде потреба, то наважусь порекомендувати Мирослава в Теремно, приватний кабінет. Робить дуже якісно. Найдорожча пломба 200грн.(поки), В кабінеті є комп'ютерний рентген, який за його словами в 10 разів менше опромінює. Телефон в приваті напишу.

а дітям лікують в теремно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо кому ще буде потреба, то наважусь порекомендувати Мирослава в Теремно, приватний кабінет. Робить дуже якісно. Найдорожча пломба 200грн.(поки), В кабінеті є комп'ютерний рентген, який за його словами в 10 разів менше опромінює. Телефон в приваті напишу.

а дітям лікують в теремно?

Запитаюся і відпишу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

ставив пломби в державній поліклініці на Карпенка, там десь 100 грн за промбу було, протягом року всі чотири розкришились, зараз сижу з 4 дірками такими шо можна щось туди сховати... якби одна чи дві то так, а то всі 4ри які ставив в той час, така якість... певне звернусь в Теремно, напишіть номер Мирослава в приват...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще, ніж в Протезисті ніхто не зробить. Скажуть правду, як є, зроблять якісно та на довго. Хоча і ціни вище середніх по Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...