Перейти до змісту

Ubuntu 14.04 LTS. Хтось вже юзав?


sergkots

Рекомендовані повідомлення

2 день тестую, правда стільницю обрав gnome-shell, порівняно з попередньою версією дуже шустра, а стільниця так взагалі дуже радує візуально, якщо порівнювати з 13.10 то варто оновлюватись однозначно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки скачав. Планую на вихідних погратись і машинка для цього вдома пилиться уже другий місяць :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ноутбук 4-річної давності сприйняв цю систему на "ура". В рази швидше.

Видно вихід на ринок мобільних телефонів робить своє. Хіпстери не пробачать пригальмовувань

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обновив системи зразу після виходу на 3 машинах. Проблем ніяких, навіть на ноуті хз якого року випуску.

Правда у мене Кубунту, тобто та ж Ubuntu тільки з KDE, Ну подобається мені Кубунту більше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене тут два питання назріли (обидва убунти стосуються):

1) як у 14.04 зі стабільністю?

2) як можна поміняти x86 на x64 зі збереженням всіх даних?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене тут два питання назріли (обидва убунти стосуються):

1) як у 14.04 зі стабільністю?

2) як можна поміняти x86 на x64 зі збереженням всіх даних?

1) у мене і з 13.10 не було проблем.

2) а для чого міняти? х86 бачить всю память, незалежно від розміру. а на 64-х деякий софт треба ставити з вивертом, ібо існує він лише в 32-х розрядах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) у мене і з 13.10 не було проблем.

2) а для чого міняти? х86 бачить всю память, незалежно від розміру. а на 64-х деякий софт треба ставити з вивертом, ібо існує він лише в 32-х розрядах

1) ну, пишуть, що він швидший)

2) а хіба 32-бітні підтримують не 3.25 Гб максимум? чи це лише у віндовсів така фігня?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переліз з 12.04, користуюся вже третій день - все норм, шустріша за попередній LTS-реліз, як на мене.

Will, зі стабільністю в LTS (long time support) релізах все ок, це не проміжний реліз між стабільними версіями, де буває багато глюків.

Щоб зберегти всі дані при переустановці системи потрібно, щоб в тебе /home і /root були на окремих розділах, при переустановці в розділі вибору дисків вибираєш такий пункт як "Щось інше", там вручну проводиш операції з розділами - /root розділ форматуєш, а /home тільки примонтовуєш (якщо є вінда, то тут також можеш примонтувати віндовс-розділ), без форматування, таким чином всі твої дані збережуться, навіть налаштування браузера з паролями і т.д.

І так, якщо залізо дозволяє - став 64 бітну систему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2) а хіба 32-бітні підтримують не 3.25 Гб максимум? чи це лише у віндовсів така фігня?

це тільки у віндовс, а у Лінукса pae ядро

Щоб зберегти всі дані при переустановці системи потрібно, щоб в тебе /home і /root були на окремих розділах, при переустановці в розділі вибору дисків вибираєш такий пункт як "Щось інше", там вручну проводиш операції з розділами - /root розділ форматуєш, а /home тільки примонтовуєш (якщо є вінда, то тут також можеш примонтувати віндовс-розділ), без форматування, таким чином всі твої дані збережуться, навіть налаштування браузера з паролями і т.д.

І так, якщо залізо дозволяє - став 64 бітну систему.

збережуться особисті дані (з хома), однак весь софт прийдеться встановювати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ставте восьмий відновс і не мучтесь з тими лінухами, вони вже своє віджили, шість років корисутвання цією ОС і зараз якось все в минулому, єдине що, більш чим впевнений якби тільки для інтернет та фільми то і надалі би юзав Дебіан на якому зупинився останній раз, а так для справи для програмування то зручніше все таки вінда, поставив паралельно якось я восьму, із-за тормозів часто вартався назад з неї, але все ж таки звик врешті решт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То вже філософія, я особисто не за яке ПЗ до сих пір не платив.

Тим паче ніхто не заважає приймати участь в розробці GNU софту і не бути 100% погруженим в цю ідеологію, неодноразово чув що одними з самих активних девелоперів в розробці тих чи інших безкоштовних програм чи навіть того самого лінуха є девелопери з майкрософту чи аппл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

хтось юзав. а в мене клава не робить в нових убунтах лубунтах кубунтах... може хтось знаэ як лечить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юзаю третій день ноут Dell 3521. Все завелось з коробки, тільки підправив регулювання яскравості екрану. Порівнюючи з 12.04 суб’єктивно стала працювати значно швидше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Маю неприємності із Убунту - підвисає Chrome. Перезапускаю - починає працювати. Система при цьому не висне. Куди дивитись? Що порадите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

 

Quote

 

Ubuntu 18.04 To Ship with GNOME Desktop, Not Unity

Ubuntu 18.04 LTS will use GNOME as its default desktop environment, and not Unity 8 — or even Unity 7.

In an extraordinary blog post that I have yet to fully digest, Mark Shuttleworth has announced that Canonical is to end its investment in Unity 8, Mir, Ubuntu for Phones and tablets, and no longer pursue its goal of “convergence”.

“I’m writing to let you know that we will end our investment in Unity8, the phone and convergence shell,” he writes, adding that Ubuntu desktop will ‘shift back to GNOME for Ubuntu 18.04 LTS.’

“We will continue to produce the most usable open source desktop in the world, to maintain the existing LTS releases, to work with our commercial partners to distribute that desktop, to support our corporate customers who rely on it, and to delight the millions of IoT and cloud developers who innovate on top of it,” he says.

Details are still scant as this news is literally just breaking. This post will be updated as I sup my coffee, resolve the shock and manager to comprehend just quite what this will mean for the Ubuntu project going forward.

In the mean time, your thoughts?

 

 

Вотетоповорот
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Tarzanych сказано:

 

Вотетоповорот

Не слідкував особливо. Що саме сталося? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, sergkots said:

Не слідкував особливо. Що саме сталося? 

Canonical закриває всі проекти, які відрізняли Ubuntu від інших десктопних ОС - Unity, Mir, Ubuntu for Phone, Ubuntu for tablets.
Не стягнули фінансово по ходу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...