Перейти до змісту

Проблема з батареєю в упсі


Рекомендовані повідомлення

Є Mustek 600. 2 місяці десь пропрацював. потім задовбав мене перегрузом. при перепаді електрики не встигав перемикатись і пищав що перенавантажений. стояв з півроку в коробці.

ось вирішив йог ознову ввімкнути... і тут на тобі ...нова батарея- труп..

так і має бути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє, він піщить ба батерейка розрядмлась, підзаради зарядним вкинеш в упс і все буде гуд, якшо ти це мав на увазі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє, він піщить ба батерейка розрядмлась, підзаради зарядним вкинеш в упс і все буде гуд, якшо ти це мав на увазі

стояв на зарядці. .все як має бути.. ніфіга- батарея здохла... від imax b6 за 5 хв пише що заряджений..

обідно бо ж батарейка 100% нова була. я придбав на заміну старій..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє, він піщить ба батерейка розрядмлась, підзаради зарядним вкинеш в упс і все буде гуд, якшо ти це мав на увазі

стояв на зарядці. .все як має бути.. ніфіга- батарея здохла... від imax b6 за 5 хв пише що заряджений..

обідно бо ж батарейка 100% нова була. я придбав на заміну старій..

аймакс) знаєм таке маєм таке чудо) правда ремонтую його зараз

аймаусом заражав дивні літієво іонні мобільні акумулятори, то він через 10-15 секунд казазав що заряджено, тому довіряй але провіряй

мультиметром міряв що до чого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

батарея вольтаж набрала, а ємності немає..

електрик з мене не особо) більше нікуди я не ліз.

так і ще трансформатор дуже гріється.. це нормально? пальця не потримаєш на ньому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене mustek powermust 600 usb, теж почав глючити, після заміни батареї, яка прослужила два роки.

Як виявилось, на платі, навколо вивода реле, появилась кругова тріщинка.

Варто оглянути плату під лупою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

батарея вольтаж набрала, а ємності немає..

електрик з мене не особо) більше нікуди я не ліз.

так і ще трансформатор дуже гріється.. це нормально? пальця не потримаєш на ньому

як варіант попробуй розрядити батерейку тим же упсом

як виявилось під столом той же 600 usb стоїть)

потім зарядити "поганяй" трошки

як варіант якщо танці з бубном не допоможуть то доведеться долити в батерейку дистильованої води але це на крайняк

я знайомому 2 батереї в такому змінив за весь час користування

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ось і в мене перша пропрацювала років 2-3.. а ось другу поставив і став щосб сам упс вийо... тому вийняв.. виходило що з упсом замість того щоб не вирубатись-комп став вирубатись майже на кожному скачку напругі..

при цьому батарея була справна. так як тримала комп до 15 хв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бтерея в упсі як великій конденсатор виступає фільтром, коли скачок реле перемикає живлення на батерею от і вияснили чому упс вирубається

а з батерейкою якщо ще не потекла або ще не деформувалась то я ще погрався і відновив би

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Долий дистильованої води і твій акумулятор оживе, інформації в неті повно по цьому.

Вбий в ютюб востановление аккумулятора от упса

так і ще трансформатор дуже гріється.. це нормально? пальця не потримаєш на ньому

Це зроблено спеціально щоб "сушити" акумулятори, нажаль, нічого з цим не поробиш.

Китайці хитрожопі, не домотали парочку метрів провода ось і гріється...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Долий дистильованої води і твій акумулятор оживе, інформації в неті повно по цьому.

Вбий в ютюб востановление аккумулятора от упса

так і ще трансформатор дуже гріється.. це нормально? пальця не потримаєш на ньому

Це зроблено спеціально щоб "сушити" акумулятори, нажаль, нічого з цим не поробиш.

Китайці хитрожопі, не домотали парочку метрів провода ось і гріється...

+1 цікавий факт про який я дізнався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще купувати щось з сімейства APC бачу така "хвороба" у багатьох Мастеків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бтерея в упсі як великій конденсатор виступає фільтром

то их там должно быть включено последовательно а ж 18 штук..

ТС, проверка АКБ

берешь лампу авто или галоген со светильника на кухне или купи такую, подключаешь с тестером и смотришь как горит (если вообще гореть будет) и падение напруги на АКБ, и далее, пока не сдохнет АКБ или лампа, или тестер ;)

Из своего опыта

был такой, напряжение 13,5 а тока дает ноль, на нагрузке падает напруга до нуля, ЗАЛИВАЛ электролит, заряжал и прочий секас.

теперь теория "почему он сдох за пол-года

емкость 7Ач, в теории, при токе 1А хватит на 7часов. Плата в мастеке пусть потребляет 5ма. Получаем 1400часов и того 58 суток, то-есть, по теории кислотных АКБ, до напряжения 10,8В при таком токе он "сядет" за 2 месяца, а он пролежал пол-года

Короче, заряди норм зарядкой проверь лампой и в случае негатива, отдай за 20-30 грн Voronin10 или HWman, а себе купи новый, китайский, самый лучший, а ребята пусть займутся делом, поиграются, а не постят "полезные советы"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зарядив. при навантаженні напруга з 14 швидко падає до 11 і упс вимикається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зарядив. при навантаженні напруга з 14 швидко падає до 11 і упс вимикається

розколупав батарею , долив води. і о чудо упс після зарядки протримався ах 3 хвилини. впринципі мені цього достатньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка має бути напруга на зарядженному акумуляторі?

Як перевірити чи акум повністю зарядився?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка має бути напруга на зарядженному акумуляторі?

Десь через 6 годин після зарядки має бути напруга > 13 В.

Як перевірити чи акум повністю зарядився?

Подати навантаження, наприклад лампу на ват 40 і подивитись на скільки швидко буде падати напруга, спочатку буде швидко але поступово буде уповільнюватись.

http://youtu.be/vVEly2ibyag

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вцепив я на упс акум від мотоцикла. і упс благополучно потушився з піском про здохшу батарею..

хоча акум купувався 2 дні тому і заряджений.. містика..

поставив на місце батарею від упса, поставив в навантаження монік 17.в розріз до батареї тестером міряв споживаний струм.. 2,6А.. то не зажирно для моніка?) на самому моніторі пише 1А... нічого не розумію..куди йде ще півтора А.. :0159:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ККД перетворювача 12-220 далеко не 100%.

Переводь у вати, наприклад, 12В * 6А = 72 Вати, 220 * 0.3 = 66 (+10-20% втрати у перетворювачі).

Акум від мотоцикла по перших має не той тип, він не герметизований...

А швидко вимикатись може за поганого контакту клем...

Потренуй трохи свій старий акум, хоча б на моніку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо струм який віддає акум = 2,6А іпри такому струмі акум пропрацював 20 хв- то виходить що в акумі залишилось емності 0.7а/год?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ідеалі робиться так, подаєш навантиаження рівне 10% від ємності, наприклад для акума на 7 А/Год навантаження буде 0.7 А, потім засікаєш за скільки часу напруга з повного акума впаде до 0% - 10.50 В. От лише тоді множиш Ампери на години.

Якщо використовувати лампу розжарення то на напрузі 13 В буде оди струм, наприклад 0.9 А, а на напрузі 11 В другий, наприклад 0.5 А, так що на початку і в кінці заміряй струми і виводь середнє арифметичне - 0.7А. Важливо якось слідкувати за напругою, бо коли напруга на акумі падає нижче 10 В починаються незворотні процеси, які вже долиттям дистильованої води не вирішуються.

Потренуй трохи акум, поступово ємність має повернутись, точніше якийсь процент ємності або вмре остаточно, як повезе...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ідеалі робиться так, подаєш навантиаження рівне 10% від ємності, наприклад для акума на 7 А/Год навантаження буде 0.7 А, потім засікаєш за скільки часу напруга з повного акума впаде до 0% - 10.50 В. От лише тоді множиш Ампери на години.

Якщо використовувати лампу розжарення то на напрузі 13 В буде оди струм, наприклад 0.9 А, а на напрузі 11 В другий, наприклад 0.5 А, так що на початку і в кінці заміряй струми і виводь середнє арифметичне - 0.7А. Важливо якось слідкувати за напругою, бо коли напруга на акумі падає нижче 10 В починаються незворотні процеси, які вже долиттям дистильованої води не вирішуються.

Потренуй трохи акум, поступово ємність має повернутись, точніше якийсь процент ємності або вмре остаточно, як повезе...

Dima4s, IMAXом можеш потренувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніфіга не тренується я раз 10 зарядив. -толку 0)

у мене інші проблеми. на відеокарті вентилятор не вертиться) тестором глянув- немає напруги на виходах для вентилятора ) мене цей комп в могилу зажене)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

c2e643701436c7ddbf7d16808639a1fd.jpg

http://hwmans.blogspot.com/2013/11/blog-post.html

По ефективності краще рідної СО, по шуму одинакові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...