Перейти до змісту

Для шанувальників гри футбол,football,Fußball,fútbol,calcio.


Рекомендовані повідомлення

матч - номінант на самий скучний пів-фінал, тільки під кінець шось трошки розбігались, а так... скука

і взагалі не зрозуміло за рахунок чого мансіті хоче вийти в фінал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну шо, Челсі вирвав нічию в матчі з Тоттенхемом, 2-2! І хто в нас чемпіон АПЛ? Лестер :)

Ото лиси видали сезончик!!!!

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yucore сказано:

Ну шо, Челсі вирвав нічию в матчі з Тоттенхемом, 2-2! І хто в нас чемпіон АПЛ? Лестер :)

Ото лиси видали сезончик!!!!

Мля 1000 плюсів))))))))))))))))))я тільки сів за ноут,зараз буду вичісляти!!по очкам хто чемпіон,невже,вже став Лестер!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда... всьо капєц

Футбол. Чемпионат Англии. 36-й тур.
2 мая. Лондон. Стадион "Стэмфорд Бридж".
174.jpgЧЕЛСИ - ТОТТЕНХЭМ - 2:2 (0:2).
Голы: Кейн, 35 (0:1). Сон Хын Мин, 44 (0:2). Кэхилл, 58 (1:2). Азар, 83 (2:2).

Вот и Англия досрочно обрела чемпиона – за два тура до окончания сезона первое место железно закрепил за собой «Лестер». В первые в своей истории. Поблагодарить за это команда Клаудио Раньери должна другой коллектив, также выступающий в синих цветах и тоже в своей время тренировавшийся под руководством итальянского специалиста. «Челси» путём титанических усилий вырвал ничью в противостоянии с «Тоттенхэмом» и перечеркнул чемпионские притязания «шпор». А ведь начиналась встреча на «Стэмфорд Бридж» совсем неутешительно для хозяев и очень позитивно для гостей. Ещё до перерыва подопечные Маурисио Почеттино дважды поразили ворота Асмира Беговича, сохранив при этом свои владения в неприкосновенности. Авторами точных ударов стали Харри Кейн и Сон Хын Мин. Однако во втором тайме «аристократы» переломили ход матча. На 58-й минуте Гэрри Кэхилл отквитал один мяч, а под занавес встречи Эден Азар, вдруг разродившийся голами после долгого молчания, сравнял счёт, сделав «Лестер» недосягаемым для «Тоттенхэма». Гости на протяжении всей игры сражались за результат, иногда не только в переносном, но и в прямом смысле, но, пожалуй, в текущем сезоне именно... forw2.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yucore сказано:

Ну шо, Челсі вирвав нічию в матчі з Тоттенхемом, 2-2! І хто в нас чемпіон АПЛ? Лестер :)

Ото лиси видали сезончик!!!!

АААА йоптєль.ТАКИ ДА! ото Лиси вчворили і ШО???? "поламали" усі стандарти!!КРАСАВЦИ, ЦЕ свого роду унікуми!!!

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

 

Клаудио Раньери: "Игроки бились друг за друга на поле. Они заслужили этот титул"

Цитувати

Даже не задумывался, что все это может привести к чемпионству.

 

Не знаю що мені до цього,да нічого),але я радий за таких людей! )

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заслужили!)

Сумасшедшая реакция игроков Лестера на чемпионство (ВИДЕО)

Ще

Не можу натішитися))) але історія)) вже,майже)))

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодці Лестер і Ран'єрі!!! Довели, що не обов'язково гроші мають бути головним у клубі, а світла голова тренера який зміг об'єднати ідеєю всю команду і довести до чемпіонства і у такому чемпіонаті! Браво Лестер!!!

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода, що наші олігархи так не люблять футбол. Постійні схеми не дають можливості розвиватись спорту, а вони ще й жаліються. Зробили базар лігу, млять!!! І поступово йдуть на дно, ні дисцепліни а ні класу гри.

Не факт що Лестер буде в наступному сезоні в 5-ці топ, але хлопаки втерли носа всім. 

Команда приклад, вписали своє ім'я в історію футбола. Молодці!!!

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Onil сказано:

Шкода, що наші олігархи так не люблять футбол. Постійні схеми не дають можливості розвиватись спорту, а вони ще й жаліються. Зробили базар лігу, млять!!! І поступово йдуть на дно, ні дисцепліни а ні класу гри.

Не факт що Лестер буде в наступному сезоні в 5-ці топ, але хлопаки втерли носа всім. 

Команда приклад, вписали своє ім'я в історію футбола. Молодці!!!

 

Немає що добавити,+++++++++++

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

 Вся команда "Лестер Сіті" коштує як один гравець "Манчестер Сіті"

П’ять речей, яких ви не знали про "Лестер"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але має бути сьогодні футбол,нє?, я особисто просто за афігєнну гру,ну мож трішки за Атлетіко,але Баварія в дома буде давити,і вони взагалі сильні,ну і іспанці зараз на ходу,кароч фубол має бути капєц.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, yura-patriot сказал:

Але має бути сьогодні футбол,нє?, я особисто просто за афігєнну гру,ну мож трішки за Атлетіко,але Баварія в дома буде давити,і вони взагалі сильні,ну і іспанці зараз на ходу,кароч фубол має бути капєц.

 

Атлетіко пройшов Баварію. Вітаю всіх, хто вболівав за мадридців.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо чесно, я німак не дуже люблю,а от Атлетико красавци,але якщо ще чесніше, то для фінала краще була б Баварія,бо Атлетіко буде грати у закритий футбол,що у них суперово виходить,а от німці простот не вміють закриватися, ну вчора це також було видно,короч Баварія грає прикольніше,але це їм не допомогло,ждем сьогодні ще один надіюся суперматч:)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо не кажіть але атлетіко пройшовши мегасильну барселону, не менш слабу баварію, як ніхто ішний заслуговує на піднятий трофей над головою :) І неважливо який футбол він грає, головне що він дієвий. А як то кажуть - гра забудеться, а результат залишиться. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от я, сьогодні за МС!!!

Іспан фінал не дуже...вони в себе теж можуть пограти. 

Найкращі матчі в іспанії і англії, от і фінал буде Атл - МС.

Реал цука крепкий горішок.....

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МС без жодного гострого удару у бік воріт суперника і це півфіналіст ЛЧ?! Реал просто з'їв той МС!!! А те що у фіналі будуть дві хиспанські команди - то хіба вони винні, що обіграли своїх суперників і виявились сильнішими?! Це футбол!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой да, МС нічого не показало, який фінал,Реал сильніший в рази,а я думав що МС кращий((.

 Одне що я думаю, що фінальчик Реал-Баварія  для простих любителів футбіка був би набагато цікавіший і картинка гри була б ого!що Реал,що німці,біжать капєц, дай дорогу,і голів було б більше(може),а так команди у фіналі знають один одного добре,будуть особливо Атлетіко осторожнічати, не так буде ярко,хоча це ж футбол,швидкий,випадковий,гарний один гол у будь які ворота і всьо жара!

PS: я за Реал.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проти фактів не попреш і хоч у фіналі ЛЧ команди з одної країни, багато хто хотів щоб інші клуби грали але: Коеф. УЄФА: Іспанія-104. Німеччина-80, Англія-75, Італія-70. У Іспанії відрив просто як прірва. У Єврокубках зараз 4 Іспанських клубу, 1 з Англії і Шахтар.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, ForZa сказано:

Проти фактів не попреш.

Ага,згоден.

Останні роки іспанські клуби рулять, якщо ще фінал ЛЄ буде Вільяреал-Севілья то такого певно не було і не буде 4 іспанськи клуби у фіналах,про що далі говорити)) хоча й так немає все ясно, вони сильніші.

PS: я за Ліверпуль.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоч Атлетіко не показує яскравого футболу і вибили Барселону, але внутрішньо хочеться щоб кубок був їхній)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...