Перейти до змісту

"Пакращення" від нової влади.


Рекомендовані повідомлення

13 hours ago, AgentSmith13 said:

мав зарплату 200 баксів, купував телефон за 100, стала 300, телефон 150, де вигода

50 баксів вже не гроші? Телефони ти кожен місяць купуєш? Та і не зрозуміло чого ціна-то в баксах зросла?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефон то таке, не кожен місяць, то для прикладу, а ДЕ 50 басів будуть, коли подорожчав не телефон, не інші речі, не потрібні щомісяця, а тупо ВСЕ? А чого ціна в баксах зросте - читай УВАЖНО - після підняття мита зросте.. Не буде бізнесмен продавати в 0 чи мінус..

1 час назад, rl72 сказал:

 

знову багато незвязаного тексту, а розуміння нема

А що розуміти? Ситуація з оплатою праці держслужбовців - то вже не технічне недопрацювання - то результат БОЛТОПОКЛАДЕННЯ депутатами і урядовцями на людей... Бажання 450 розумників повідпочивати 55 днів, причому ОТРИМАВШИ відпускні і матеріальну допомогу, і хай трава не росте, а лохи хай терплать затримки зарплат і невиплати відпускних, матеріалок і т.д., страйкувати то лохам заборонили законом, теж треба "панять і прастіть"? А, забув, вони ж досі недоторкані в нас! Яка то влада вже обіцяє зняти недоторканість - третя здається? Чи то така реформа класна - гайки закрутити ще більше деклараціями різними не забули , а оплата праці не головне - "почекаєте, колись же віддамо"! Чи хтось ще вірить в казки про "грошей немає"? Гроші Є, але їх тупо не розподілили - відпочинок в них чисто за розкладом! Чи ще комусь перманентно вдягнуті рожеві окуляри з 25 кадром на тему "терпи й не рипайся, вони все роблять правильно" не дають побачити купу брехні і просто відвертих маразмів і тупих недопрацювань від влади? Скільки коштів витрачається в державі на тупу х*рню типу "квітів для Верховної Ради", "компенсацію винаймання житла у Києві депутатами" (приклади можна наводити безкінечно)? Так, стараються ДЕЯКІ владці те викорінювати потрошку, але поки економія бюджетних коштів, схоже на те, відбувається за рахунок людей, що роботу держави забезпечують.

  Інфа для роздумів людям в рожевих окулярах  

У травні 2016 року заробітна плата прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана склала 21 904 гривні. Про це повідомляють Українські Новини, посилаючись на відповідь секретаріату Кабінету Міністрів.

Повідомляється, що з нарахованої зарплати посадовий оклад становив 7 863,16 гривні, надбавка за вислугу років - 1 572,63 гривні, надбавка за особливий характер роботи - 9 435,79 гривні, зарплата за час відрядження - 1 067,14 гривень.

Крім того, в травні Гройсману нарахували щомісячну премію в розмірі 25% від посадового окладу в сумі 1 965,79 гривень.

Прем'єр заплатив 4 271,38 гривню податків, фактична сума, отримана Гройсманом, склала 17 633,13 гривні.

У квітні глава Кабміну отримав 11,7 тисяч гривень.

Hide  
Таке теж кльово і високоморально, коли рядовому держслужбовцю "піднімають" зарплату на папері майже в 2 рази, реально - на 400-500 грн. з постійними затримками і ляканням "до кінця року не вистачить", а прем'єру - вдвічі, і, як ви думаєте, вчасно він отримує її чи ні?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

У травні 2016 року заробітна плата прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана склала 21 904 гривні.

 

знаєш чому різниця?

тому, що премєр один, а держслужбовців - багато (і навіть докуя забагато). а результат (ефективність) їх роботи - в кращому випадку перекладання бумажок, а в більшості протирання штанів. і в першого (премєра), і в других (держслужбовців)

 

і якщо одного із зарплатою в 22кгрн держава (бюджет), ще може потягнути, то 500 тис. - 1000 тис. із такою зарплатою - аж ніяк.

 

 

Место работы и вместо работы, або Пенсионистский заговор

Хочется поздравить братство-панство с наступающим святом, но без надлюдского пафоса, а просто рассказать баю – как заведено у нас на катедре, когда слов мало, а сказать хочется много.

***
Встретил школьного товарища. Не виделись пару десятков лет, но кунак кунака признает издалека, так шо опознались взаимно, подошли, поздоровались, обнялись. Пацан он в школе был хороший – веселый, ровный, безобидный, исполнял амплуа «школьный клоун». У таких обычно врагов нет (кроме учителей без чувства юмора), друзей особо тоже – но зато весь мир в добрых товарищах.
Затеяли разговор, как дела, как родители, чем живешь и где хлеб насущный жнешь. Ну и спрашивает меня товарищ – где ты работаешь?
Я давай объяснять, что все это трошки не так происходит. Моя работа, говорю – журналист, писатель, блогер, в общем – литератор. Книжки видел когда-нибудь? Или, например, газеты? Ну вот, это все наши делают.
Ага, понятно – отвечает кунак, - Книжки видел, газетой тоже пользуюсь, все понимаю. А работаешь-то где? Ну, вот я, например, работаю на коммунальном предприятии, числюсь инженером, занимаюсь надзором. А ты? В этом своем, издании, или издательстве – как там его...
Не, говорю, все не так. Издание – это когда ты делаешь материал на одно прочтение. Типа газеты, которой ты пользуешься. А издательство – это целый комбинат, который делает книжки. И я у них не работаю, грубо говоря – это они работают на меня. Занимался когда-то копирайтом, но я уже по цене материала в него не помещаюсь для заказчика. А как материал для портфолио, наоборот, копирайт в меня не помещается. Так что мы с издательствами и изданиями, скорее партнеры, чем работодатели.
- Ага, - сказал мой друг, как отрезал. – Значит, безработный. Так бы и сказал.
Тут я реально рассердился.
- Жень, а что ты там делаешь, на своем предприятии?
- Я же говорил – занимаюсь техническим надзором.
- Нет, я не спрашиваю, чем ты занимаешься. Я спрашиваю – что ты делаешь? Что из сделанного у тебя получается в конце смены? Типа ты делал-делал – и, наконец, сделал. Вот я, безработный по твоей классификации, произвожу материал. Вот книжка, ее можно потрогать и полистать. То же самое покажет тебе сапожник, портной и прочие люди труда. Учитель покажет детей, умеющих читать, а врач – здоровых людей, или, как минимум, кладбище из тех, кто не получился. У банкира есть бабло, а у таксиста – намотанный спидометр, даже если нет бабла. Президент, допустим, покажет указ, а оппозиция – жопу. А ты чо делаешь?
Товарищ стал мне долго и сложно объяснять, про диаметры труб и способы прокладки, спецификации и инструкции, я заскучал и уточнил:
- То есть, ты следишь, чтобы одни долбоебы не напортачили, а если напортачат – чтобы другие это исправили. Причем и те, и другие долбоебы работают с тобой в одной конторе. В переводе на нормальный литературный язык, вы страдаете всем коллективом бессмысленной хуйней сутки-трое, разгребая последствия своей же деятельности. За бюджетные деньги, в том числе и мои – я же с книжек налоги плачу, хоть и безработный в твоей системе исчисления. У тебя, значит, есть место работы, и оно само находит тебе работу, например в виде бессмысленного пребывания на ней? А если не находит работу – то оно набирает еще децл долбоебов, которые тебе ее в любом случае создадут? И так год за годом? Эге, да у вас там целый пенсионистский заговор!
Ты понимаешь, Женя, что мне ответит издательство, если я предложу ему такие условия сотрудничества? Типа – я за ваши деньги буду исправлять дела рук своих?
Тут уже рассердился мой товарищ, и стал описывать ноевы потопы, ни разу не случавшиеся, но потенциально проистекающие на головы обывателей из неправильных диаметров труб, которые он обязан хранить и блюсти, аки архангел ключи от бездны.
- Женя! – грустно и примирительно сказал я. – Мы оба с тобой жертвы системы! У тебя есть рабочее место, но нет работы. У меня есть работа, но нет рабочего места. Так кто из нас безработный – и в каком смысле? Слушай, ты же здоровый мужик, зачем ты в свои годы хуйней занимаешься? Идем со мной в безработные, я покажу тебе – что можно сделать полезного!
- Да ну его нахуй, – вяло ответил кунак. – От работы кони дохнут. А у меня место нормальное, просто так не дается, хоть и денег немного. Я там уже двадцать лет...
- А мне моя безработица выспаться иногда не дает. Зато у нас, люмпенов без трудовых книжек, денег больше. Бросай свое рабочее место, я тебе работу найду!
Все-таки амплуа школьного скомороха дает позитивную закалку на всю жизнь. Мы с Женькой поржали над жизненными парадоксами, обнялись еще раз на прощанье и расстались, довольные друг другом – а еще больше самими собой, такими умными и хорошо устроившимися в жизни.
Мы оба, конечно же, были правы.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, AgentSmith13 сказал:

...коли рядовому держслужбовцю "піднімають" зарплату на папері майже в 2 рази, реально - на 400-500 грн. з постійними затримками і ляканням "до кінця року не вистачить", а прем'єру - вдвічі, і, як ви думаєте, вчасно він отримує її чи ні?

 

не на того чиновника рівняєтесь )  Новий голова "Укрпошти" вступив на посаду, його зарплата становитиме 333 тисячі на місяць

На Волині «Укрпошта» відмовилась розповсюджувати газету, в якій йдеться про зарплату її директора

 

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А таких зарплат і при "папєрєдніках" не було. Скільки там у рядового працівника "Укрпошти" оклад?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це як?

Про внесення зміни до статті 28 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" щодо визначення передач європейського виробництва

Цитувати

Ліцензіати (крім супутникового мовлення) у проміжках часу між 07.00 та 23.00 повинні дотримуватися таких пропорцій між українськими та іноземними передачами:

передачі європейського виробництва, а також США та Канади повинні становити не менше 70 відсотків загального тижневого обсягу мовлення, у тому числі не менше 50 відсотків загального тижневого обсягу мовлення - передачі українського виробництва;

у радіопрограмах музичні твори українських авторів і виконавців повинні становити не менше 50 відсотків загального щотижневого обсягу мовлення.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@signalizattor32 з автомату чи пістолета зможете хіба що застрелитись коли Вас почнуть накривати "Градом" чи "Смерчем" або валити авіацією чи ракетами.

Армія це не тільки озброєна вогнепальною зброєю купа людей, а і дещо більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ж, транш дали, курс помаленьку повзе донизу, Європа в захваті від реформ уряду (так написано в твітері і ФБ президента), покращення, про які так довго говорили, починають збуватися...

 

Особливо хочеться привітати з відновленням співпраці між Україною і МВФ підприємців на спрощеній системі оподаткування. Здоров'я вам (нам) і гарного настрою. 

 

Министерство финансов презентовало свой план изменений в Налоговый кодекс, очевидно, уже согласованный с МВФ. В нем нет снижения налогов и есть ужесточение контроля, а также демонтаж упрощенной системы налогообложения.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, yu2007 сказал:

...

Особливо хочеться привітати з відновленням співпраці між Україною і МВФ підприємців на спрощеній системі оподаткування. Здоров'я вам (нам) і гарного настрою. 

 

Министерство финансов презентовало свой план изменений в Налоговый кодекс, очевидно, уже согласованный с МВФ. В нем нет снижения налогов и есть ужесточение контроля, а также демонтаж упрощенной системы налогообложения.

 

"Демонтаж" -  поняття взагалі незрозуміле ).

Вчора під час  живого типу громадського обговорення проекту податкової реформи піднімали це питання. Вроді недостовірна інформація. 

Зараз скачала на сайті Мінфіну проект змін до ПКУ, почитаю що там. 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 hours ago, yu2007 said:

Що ж, транш дали, курс помаленьку повзе донизу, Європа в захваті від реформ уряду (так написано в твітері і ФБ президента), покращення, про які так довго говорили, починають збуватися...

поясни коротко як пов'язаний курс гривні з траншем МВФ якщо нацбанк останнім часом типу не лізе на міжбанк зі звоїми регулюваннями ?

 

я розумію що раз зайшли бакси то їх потрібно поміняти на гривню... вони ж не ідіоти робити це за зниженим курсом

завжди перед чи після траншів курс штучно піднімався щоб виміняти побільше гривні

хоча писали що це бабло піде в резерв, а значиться типу мають гроші бюджетникам і поки що стрибків різких не буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 12.09.2016 at 14:16, AgentSmith13 сказал:

А таких зарплат і при "папєрєдніках" не було. Скільки там у рядового працівника "Укрпошти" оклад?

 

2000-2500 орієнтовно без вирахування податків, але може ще менше. При цьому "вища каста" має по 8-10 лямів + премії 100-1000 відсотків і працюють за відкати, а листоноші за свою нищенську зарплату мають передплачувати смердючі нах нікому не потрібні газети, щоб зробити "план" керівництву, щоб керівництво отримало чергову премію. До речі, листоноші - самі нещасні люди на УкралПошті.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Соромітник сказано:

поясни коротко як пов'язаний курс гривні з траншем МВФ якщо нацбанк останнім часом типу не лізе на міжбанк зі звоїми регулюваннями ?

 

я розумію що раз зайшли бакси то їх потрібно поміняти на гривню... вони ж не ідіоти робити це за зниженим курсом

завжди перед чи після траншів курс штучно піднімався щоб виміняти побільше гривні

хоча писали що це бабло піде в резерв, а значиться типу мають гроші бюджетникам і поки що стрибків різких не буде

вже можна було і зрозуміти тонкий/товстий тролінг від йю2007

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 hours ago, natalka) said:

Вроді недостовірна інформація. 

Сьогодні і ЛБ відписався, що це особисті висновки журналіста, який був присутній на обговоренні.

Насправді, судячи з презентації Мінфіна, мова йшла про нові режими ведення підприємницької діяльності саме на загальній системі, а не спрощеній. 

Як то кажуть: "ізвінітє, бил напуган" :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю вас, браття! Нарешті хоч щось зробили. Влада повністю очистилася. Ну не повністю але на 99%. Усі 993 гада чиновника, а значить залишилося люструвати ще 9 людей і фсьо. Та й тих можна не люструвати, МВФ бабло вже дав. Так що навіть люстрованих можна через суди відновлювати на посадах. Чесно, дали б зарплату, відсвяткував би таку радісну новину! Ще раз, вітаю!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, case_l сказано:

яка більшість - такі і закони

зіміну казали що закон сирий і його треба вдосконалити. але він ніяких змін не подавав до свого закону. більшість звичайно лайно, добре хоч апазіція нормальна, що радує

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кривавий ритуал. Остання цеглина спроби побудови поліцайської держави

Показать содержимое  

 Як подарунок на день народження олігарху Петру Порошенко, або, можливо, як застереження пахан МВС Авакян (Аваков) запропонує Верховній Раді законодавчо закріпити презумпцію правоти поліцаїв-владоохоронців.

Будь-яка влада тримається або на законах і традиціях, або на страху перед окупаційною владою завойовників.

Не враховуючи «висерів» віртуаьних повій - «мусороботів», більшість українців розуміє, що кримінальний проросійський режим Авакова-Порошенка не зважаючи на внутрішні протиріччя, намагається побудувати в Україні, щось подібне до російського Мордору, або КНДР.

Переважна більшість українців не зважаючи на соплі сіоністів-україножерів розуміють, що вбивство двох молодих поліцаїв у Дніпрі було підготовлено владою для своїх особистих ритуальних зобов`язань.

Сьогодні «нові поліцаї» виглядають розгубленими і боягузливими. Вони розуміють, що начальство відкрило «скриню Пандори» після чого через деякий час українці скоріше за все будуть вбивати будь-якого владоохоронця, який приналежний до проросійського режиму Порошенка-Авакова.

Ще не отримав прозріння український Дата Туташхіа, ще не зірвалися остаточно українські «кармелюки», але це просто питання часу. Дуже добре описав ситуацію у Фейсбуці філософ Олексій Шевченко:

«Інформаційна хвиля з приводу трагічного випадку у Дніпрі поступово вщухає, але все ж таки не можу не висловити своє бачення цих подій та -- найголовніше! -- перспектив, які з них випливають...
Прикро, що на цю пропагандистску істерію покупаються люди, які ще вчора обурювалися мерзенними діями нової поліції, зокрема вбивством у Кривому Озері, які закликали боротися проти "мусорні" та які вже сьогодні волають протилежне: "Мочити всіх, хто чинить спротив поліції на місці". Серед небагатьох тих, хто протистоїть тому "зачумленню свідомості", є Станілсав Овчаренко, який пояснює "владні технології", які використовуються після спекуляції на смерті поліцейських. Наводжу його думку:
"Я прошу запам'ятати усіх, хто з великим натхненням та блискучими очима закликає "стріляти на місці злочинців" - не занурюючись у сутність речей, які насправді відбуваються. Каральна система вдосконалюється - беркути їм у поміч. Але і пропагандистська ланка теж не дрімає: Роман Донік, Скатерний, недоумки блогери з "Дурдому" - усі зараз патріотично об'єдналися проти злочинців. І - це ті самі люди, що постійно нагадують, що Путін нападе, якщо буде вуличний протест проти нестерпних умов життя для людей. Прибічники олігархічного режиму намагатимуться максимально скористатися трагічним випадком - щоб КОЖНОГО З НАС розглядати як потенційного терориста, бандита".
В якості конкретизації цієї думки дозволю собі сформулювати наступні тези:
1)Під виглядом «реформованої поліції» Аваков створив монстра, у порівнянні з яким «Беркут» старого взірця епохи Хама може здатися підрозділом Армії Спасіння. Це з цим підрозділом активісти Майдану могли битися за допомогою кийків, але зараз цей романтичний етап відійшов у вічність. Коли напередодні страшних подій лютня 2014 року Захарченко видав наказ про можливість «стріляти на ураження» по учасникам протесту, то ця дія – яка й привела до вбивства «Небесної сотні», здавалася дикістю та свідоцтвом повернення до практик тоталітарного режиму. Сьогодні ця можливість надається поліції у буденних ситуаціях, видається як «реформа, що наближує Україну до цивілізованого світу» та особливого подиву це ні у кого не викликає!
2) В нашому контексті всі порівняння із американською поліцією, яка часто використовує вогнепальну зброю у сутичках із правопорушниками, некоректні та брехливі внаслідок різниці у правовій системі: у західних країнах – це принип права та виконання закону, у нас – повна правова незахищеність людини перед діями силовиків. Хоча навіть у Сполучених Штатах трапляються випадку перевищення повноважень з боку полісменів та загибелі невинних людей (згадаймо випадок із вбивством афроамериканця, який спричинив гучний скандал та викликав протести на кшталт «американської Врадієвки»). А що говорити про Україну, якщо джин безконтрольного застосування зброї буде випущений із пляшки?
3) А він вже фактично випущений та скандали з приводу насильницьких дій аваківських «орків» нарощуються у прогресії. В ситуації відсутності належної правової бази та посилення безкарності дій поліції замість західної «диктатури закону» ми отримаємо звичний для нас «поліцейський безпредел». Оскільки крім відсутності правових норм в новій поліції існує проблема кадрового відбору та внаслідок кадрового дефіциту туди потрапляють люди з неврівноваженою психікою, а то і просто природжені садисти. І якщо вони отримають право стріляти на ураження у випадку «спротиву законним вимогам влади», то міру цього спротиву буде вирішувати можливий неадекват у формі. Наприклад, комусь здалося, що сплячий Цукерман чинив опір поліції і його вбивають. І так може бути з будь-якою людиною у будь-якій ситуації. (В цьому контексті мені б дуже хотілося, щоб журналіст, який з піною у роті закликає стріляти на місці у порушника, сам попав в ситуації на кшталт безневинно вбитого Цукермана. Щоб, наприклад, пана Гайдукевича якійсь дегенерат поклав мордою в асфальт, надів «браслети», а потім щоб його відмутузили у відділку. Що у цьому випадку він би заспівав? Можливо б згадав про «права людини»?
4) У всіх дискусіях «про поліцію» ми повинні пам’ятати, що із самого початку її створення було заточене під завдання брутального придушення масових акцій протесту. Цю стратегію я неодноразово називав тотальною «беркутизацією» всіх без винятку підрозділів МВС (включаючи Нацгвардію з її численним арсеналом зброї, яка може бути у будь-який момент використана проти мирного населення). Поки що ці майбутні карателі тренуються «на кішках», тобто на бабусях з картоплею, на тих, хто п’є пиво у публічних місцях, на беззахисних Цукерманах, інколи на добробатах. Вони напрацьовують техніки з насильства та навіюють страх на тих, хто думаю вийти на протести внаслідок нестерпних умов свого життя. («Індустрія страху» -- розповсюджена технологія авторитарних режимів). Але у «час «Ч» всі ці напрацьовані навички повинні спрацювати, і ми можемо побачити таке, у порівняння з чим дії «Беркуту» проти майданівців здадуться верхом гуманізму. Беручи приклад з «російських братів», вони можуть отримати наказ стріляти прямо у натовп і можете не сумніватися, що вони цей наказ виконають.»

Микола Крамольник 

Hide  

 

http://newspravda.com/suspilstvo/2904-kryvavyi-rytual-ostannia-tsehlyna-sproby-pobudovy-politsaiskoi-derzhavy.html

 

 

  • +1 5
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вся "антикорупційна" звіздота тут http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=60097

намотуйте на вус. якщо влаштували оргію то всі ЧЛЕНИ стають такими на яких можна щось записати чи в них можна позичити і ніфіга про це не звітувати :)  головне не просрати дати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, MrFirst сказал:

Кривавий ритуал. Остання цеглина спроби побудови поліцайської держави

Показать содержимое

 

http://newspravda.com/suspilstvo/2904-kryvavyi-rytual-ostannia-tsehlyna-sproby-pobudovy-politsaiskoi-derzhavy.html

 

 

будь хто з вогнепальною зброєю проти поліцейського, має бути знищений, крапка. Без вогнепальної зброї інша справа й інші дії. Й не треба тут анекдотів про поліцейську державу, бо якщо поліцейський не має права захищати своє життя, то ваше йому тим більше не всралося

  • +1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, MANJAK11 сказал:

будь хто з вогнепальною зброєю проти поліцейського, має бути знищений, крапка. Без вогнепальної зброї інша справа й інші дії. Й не треба тут анекдотів про поліцейську державу, бо якщо поліцейський не має права захищати своє життя, то ваше йому тим більше не всралося

До? 0_о 

Це в країні, в центрі Європи,в столиці якій уйобани з гвинтівками розстрілювали беззбройних людей, а такі ж самі уйобани з кийками лупцювали усіх підряд на вулицях? Вони ж ніби теж до правоохоронних органів належать? Хоч когось до відповідальності притягли? Да вже всім похєр, законотворці засрані, що в зраді, що в тирнеті. Життя дурнів нічого не вчить.

  • +1 3
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, MrFirst сказал:

До? 0_о 

Це в країні, в центрі Європи,в столиці якій уйобани з гвинтівками розстрілювали беззбройних людей, а такі ж самі уйобани з кийками лупцювали усіх підряд на вулицях? Вони ж ніби теж до правоохоронних органів належать? Хоч когось до відповідальності притягли? Да вже всім похєр, законотворці засрані, що в зраді, що в тирнеті. Життя дурнів нічого не вчить.

Коли тебе з ганом якийсь уєб@н притне до стіни, а поліцейський буде казати, що не має права стріляти, тоді розкажеш мені про дурнів і історію.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, MANJAK11 сказал:

будь хто з вогнепальною зброєю проти поліцейського, має бути знищений, крапка. Без вогнепальної зброї інша справа й інші дії. Й не треба тут анекдотів про поліцейську державу, бо якщо поліцейський не має права захищати своє життя, то ваше йому тим більше не всралося

Ну що ж ти так, одразу, знищений. Гуманішим треба бути: важкопоранений, стікаючий кров'.ю, в агонії... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...