Перейти до змісту

Хто може зробити (виточити, вилити, ваші варіанти) таку детальку? Декоратичний ковпачок для автодиска


VaLeRa

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня.

Якась "рєдіска" вже давненько вкрала в мене такого ковпачка. Пошуки запчастини не дали результату. Можливо таку деталь можно якось зробити. Не знаю: виточити з дерева, металу, вилити з алюмінію. Може є ще ідеї, бажано з контактом людини, яка це зробить. Мені головне сама форма, колір не важно - можно пофарбувати, всякі внутренні прикраси теж не важно.

post-1796-0-39197300-1396436191_thumb.jp post-1796-0-43183500-1396436293_thumb.jp

post-1796-0-46465000-1396436227_thumb.jp post-1796-0-37411300-1396436256_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Валер, навіть по супер-пупер скидках таку заглушку зробити так як слід, буде дуже-дуже-дуже дорого, якщо знуля. Але є купа домашніх технологій виготовлення типу пап’є-маше, скловолокно і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вже думав про скловолокно... але ж не вмію, навіть не уявляю технології... треба мабудь курити форуми..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант знайти подібне авто... і стати такою самою "рєдіскою"....

...Шучу звичайно. Але зробити з нуля - дорого буде!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив в себе в дворі два авто з такими дисками... чисто теоретично один з них і є та сволота, але я не такий :( ... Кум запропонував відлити з алюмінію таку детальку, вчу ливарну справу :) спробую зробити ливарну форму мого ковпака.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

taurus07, а ціна такоі детальки не буде дорівнювати ціні чотирьох нових дисків? я готовий дати гривень 100-200 за неї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а пробували пошук по спецсайтам по дисках/ковпаках? наприклад - http://www.nashashina.com.ua/diski/diski_gayki_chevrolet_lacetti_aveo.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Saddy, першим ділом це робив. Як не дивно, але фірми які продають такі диски, ніколи не мали в продажі запасного ковпачка... для мене це дивно, бо це ж звичайний розхідник має бути. Навіть писав виробнику напряму - відповіді не отримав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоді раджу переглядати аукро, сландо, авторіа і т.д., та навіть на Борді час від часу є оголошення про продаж різних ковпаків, може в когось будуть розпаровані. Виготовляти самому напевно шкурка вичинки не вартує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Saddy, та я думав що є люди які займаються відливом детальок, можливо з смоли, пластмаси, сілуміну. Хтів почути ціну такої послуги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця запчастинка лється під тиском.

Ніхто виготовляти форму не буде.

Бажано фото посадочного місця в диску для цього ковпачка.

Можливо щось підкажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виготовити форму для відливки тисяч 20 буде. Повторю одна форма. Італійська літейка більш-менш сучасна є/була на прибор заводі. Я думаю про такі варіанти думати далі нема сенсу.

Варіант найбільш простий зняти кліше з наявної заглушки, і виготовити дублікат. За наявності вакуумної машини можна зробити і все буде взагалі ідеально.

І ще разок повторюсь як найпростіший варіант пап'є маше з епоксидкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо щось підкажу.

снять оставшиеся 3 и продать по одному по цене диска :)

скажи где стоит твоя машина, мы тебе поможем ;)

или

скажи где стоит другая машина, мы опять тебе поможем ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

volker78, та я ті три що лишились й не встановлював :) На швидкості не видно, а коли машина стоїть, блін абідна і дасадна :(

V.Wolf, я поки вирішив спробувати самотужки зробити форму для відливу з гіпсу. А вже що туди буду заливати, ще подумаю, чи епексітку чи алюміній.

Потім буду думати над папьє маше з епоксіткою, тільки я не можу зрозуміти як то його робити. З бумаги колись робив. А от що брати за основу для епокситки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вже що туди буду заливати, ще подумаю, чи епексітку чи алюміній.

Якщо з алюмінієм не мав справи, краще не пробуй - ціліший будеш, гіпсова форма для

люмінтію потребує навичок і може закінчитись не тільки спаленими штанами.

Найоптимальніше буде зняти гіпсовий негатив і віднести на вакуумформовку - матеріал для

формування підкажуть на місці. А тоді вже ніж, дрель, напилок, й...на в ...от, та ну його на... і вириб готовий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

S30, може на вихідних сфоткаю посадочне місце.

BanderaLutsk, шо за вакумна формовка?

я справу з литвом метала мав один раз, в інституті на лабораторці :)... о - а ще колись в дитинстві в ложку виливав грузи для "рєзінок". Ітіть - то виходить я майже майстер-ливарник :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо за вакумна формовка?

Ось

Підозрюю в рекламщиків може бути, або на фірмах де роблять фасади мдф.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі ті "колхози" і "самокльопи" будуть відрізнятись від оригіналу, тому не знаю чи є сенс тим займатись. Якщо є назва виробника, модель, то я б далі намагався зв'язатись з виробником чи якимсь представником в Україні і купити фабричну річ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

searcher, повір, я багато сайтів перерив, передзвонив до багатьох продавців. Ніхто не каже офіційного представнику, тіпа нема такого. Нема й офіційного украінсього сайту. Гугль теж не видає представника. Виробник дисків League теж морозиться, ну в принципі це те саме. що простити у виробника ручок, ковпачка до ручки щоб продали...

Зрозуміло що мій самокльоп буде не такий як заводський, але це й не буде дирка на одному з коліс :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

searcher, в тебе нік відповідний :).

Я шукав довго, навіть знайшов і купив...а прислали геть іншу частинку, схожу на мою як зебра на крокодила :)

Якщо тобі не важко, назви ціну однієї штуки, чи комплекта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов тут, під фотками є дрібний текст і номер 096ітд, там чоловік сказав, що 2 рази на місяць в них поставка тих дисків з Китаю і заглушкі до них там теж є, треба тільки дзвонити і питати, бо на даний момент заглушкі роскупили (ціна 10 дол). Ті заглушкі прям як товар першої необхідності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...