Перейти до змісту

Тихі теревені любителів кіно REBORN


Рекомендовані повідомлення

5 хвилин тому, yura-patriot сказано:

А хтось вже зирив Судная ночь 3, стоїть?

не витрачай часу.

пера сама жирна була

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Zheny@ сказано:

 

пера сама жирна була

Нуууу... мені друга тож нічьо так,але перша всетаки дуже класна,сагласєн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То шо? тоді дивлюся Нерв,але чьота думаю буде гауно,хочца троха поїздіватися над собою)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, yura-patriot сказано:

То шо? тоді дивлюся Нерв,але чьота думаю буде гауно,хочца троха поїздіватися над собою)))

гуано

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, yura-patriot сказано:

То шо? тоді дивлюся Нерв,

ти ж не дитина якій 14-17 років?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

гуано

 

3 хвилин тому, Zheny@ сказано:

ти ж не дитина якій 14-17 років?

 

Да ви задалбали)

 А,о! ще дивився IT (искусственний интелект) мля тоже брєд,особливо кінець,але скучно капєц параша,карочь шось таке твориться з тими штамповками шо я не знаю певно буду далі зирити Мост2,від першого вже відпочив,треба продовжити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, yura-patriot сказано:

А,о! ще дивився IT (искусственний интелект) мля тоже брєд

ІТ - це Інформаційні Технології, а Штучний інтелект це AI ( Artificial intelligence ).

Прокатчики, як завжди, на "висоті".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Zheny@ сказано:

ІТ - це Інформаційні Технології, а Штучний інтелект це AI ( Artificial intelligence ).

Прокатчики, як завжди, на "висоті".

Да похєр:) всерівно фільм какашка,але в принципі якби був кльовий то тоже було би пофіг,шось я і не згадую коли дивився дійсно ахрінєнний фільмєц,певно ще аж від Марсіянина тащівся,шота він мені класно в кінчику зайшов,мда було цікаво саме в кінотеатрі,і  ще Шалений Макс класний,ось все що можу бистренько згадати,пічалька одни словом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судная ночь 3 - нормальный фильм. Ничем не хуже остальных частей. Из недавно вышедших можно посмотреть "Любой ценой", "Кловерфилд 10". Одноразовые фильмы, но интересно смотреть.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

"Загін самогубців"-але то брєд!моя чисто думка,абсолютно ні чим не ципляє! якщо думали що Марго Роббі капєц як зарулить своєю красотою,чи навіть той самий Вілл Сміт тіпа крутий зацепить своїм скривленим (вєчно)поглядом,чи "тіпа в тему" Бен Аффлек "витягнуть"це гавно!!! то певно Девід Еєр реально проїпався.Дууже не сподобалося це гавно!!

 PS: Джокер ващє галімий((.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, yura-patriot сказал:

"Загін самогубців"-але то брєд!моя чисто думка,абсолютно ні чим не ципляє! якщо думали що Марго Роббі капєц як зарулить своєю красотою,чи навіть той самий Вілл Сміт тіпа крутий зацепить своїм скривленим (вєчно)поглядом,чи "тіпа в тему" Бен Аффлек "витягнуть"це гавно!!! то певно Девід Еєр реально проїпався.Дууже не сподобалося це гавно!!

 PS: Джокер ващє галімий((.

Цікава думка. Хоч і доволі хейтерська.
Попри доволі низький рейтинг 6.4 на кінопошуку, фільм продався нормально. 
Якщо сприймати як супергеройське кінцо то доволі норм, інша справа що у всіх чомусь як часто буває останнім часом були завишені очікування від фільму. 

Мені Джаред подобається як актор, і джокер харизматичний, хоча звісно це не Леджер.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, AnimaNoir сказано:


інша справа що у всіх чомусь як часто буває останнім часом були завишені очікування від фільму. 

Ото певно так і є,з такими акторами,які ще можуть бути очікування). Я хоч і так не особо любитель таких жанрів,но Шмарвели в рази прикольніше знімають,дивися і час летить і цікаві задумки(сюжети),а DC тіко певно починають щось видумувати,я першого месника,чи мстителів,можу в дома коли попадає по тєліку і не перемикати і дивитися два,три рази,а як ось ця фігня десь попадеться,ну точно перемикну,абсолютно немає нічого цікавого,особливо сам сюжет,шонібуть,ну для мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yura-patriot @AnimaNoir цей фільм треба дивитися на одному диханні, вимкнувши мозок (логічне мислення), зважати на спецефекти, на комічність героїв, їх тупість і безбашність. І ні в якому сенсі не порівнювати там джокреів, бетманів і ін. з "папєрєдніками" (@AnimaNoir якби ти не бачив раніше Леджера, то тобі і Лєто був би класним Джокерм). Я його дивився заради Сміта, але гра Марго Роббі  мені більш сподобалася. Фільм сподобався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, vaz75 сказано:

@yura-patriot @AnimaNoir цей фільм треба дивитися на одному диханні, вимкнувши мозок (логічне мислення), зважати на спецефекти, на комічність героїв, їх тупість і безбашність. І ні в якому сенсі не порівнювати там джокреів, бетманів і ін. з "папєрєдніками" (@AnimaNoir якби ти не бачив раніше Леджера, то тобі і Лєто був би класним Джокерм). Я його дивився заради Сміта, але гра Марго Роббі  мені більш сподобалася. Фільм сподобався.

Ну раз на те пішло то спецефекти галімі,навіть дуже,графіка якась не тейво,і мене повинен фільм заставити відімкнути мозок,а не я так маю собі настроїтися,особисто я так не можу,ну а Марго Роббі якась непотрібна дура вийшла,мені здається що будь яка голівудська акторка зможе так покривлятися,ніякої харизми у жодному з героїв я не побачив,всі по троху щось там тіпа капєц круті,але нічого особливого, ну геть не задіває.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yura-patriot в кожного своє бачення. Я ні на що не сподівався в цьому фільми і при перегляді не виникало бажання перемкнути\вимкнути, тому отримав задоволення від перегляду (на відміну від "зоряних війн", яких чекав з нетерпінням і обламався).

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, що ви чекали від супергеройського кінца? Логіки? Сюжету? Глибоких персонажів? Серйозно? :D

Вони взагалі всі однаково виглядають  

1479538979112724449.jpg

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, vaz75 сказано:

@yura-patriot в кожного своє бачення. Я ні на що не сподівався в цьому фільми

Та да.

Я вже давно зрозумів,що коли нічого не очікуєш від кіно,то якось воно краще сприймається,от у мене один з прикладів став похід у кінотеатр(давненько)на шаленого макса,затіяла дружина  велику уборку і сказала щоб я десь подівся) і не заважав,ну я відразу куди, ну в Порт Сіті і там якраз йшов той макс,ай думаю певно буде так собі,але робити не було що я і поперся,і блін,так кайфонув,реально пішов на авось! і так зайшло,шо капєц,а не очікував.

35 хвилин тому, Ko3bMa сказано:

Народ, що ви чекали від супергеройського кінца? Логіки? Сюжету? Глибоких персонажів? Серйозно? :D

Вони взагалі всі однаково виглядають

1479538979112724449.jpg

Hide

Я вже і не знаю що чекати зараз від тих штамповок що зараз луплять,ну точно не логіки,а ось закручених сюжетів хотілося би,ну і в супергеройських фільмєцах я от балдєю від "зимового солдата" крутий персонаж,класно його зробили ващє:) і не треба мені там всяких глибоких сцен,персонажів.

Результат пошуку зображень за запитом "зимовий солдат фото кадри"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, Ko3bMa сказано:

Народ, що ви чекали від супергеройського кінца? Логіки? Сюжету? Глибоких персонажів? Серйозно? :D

Вони взагалі всі однаково виглядають

1479538979112724449.jpg

Hide

той же айрон мен ... норм фільми вийшли.... бетмен нолана.. да прикладів є багато де і з коміксу норм тему роблять... а це всетаки вийшло зашкваром.... розпіареним... сумно

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Pavelix сказано:

а це всетаки вийшло зашкваром.... розпіареним... сумно

++++

Ооо! во-во,саме так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сноуден

Переглянуто. 1-разовий. Не зайшов. Всесвітня змова і т.д.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Сноуден

Переглянуто. 1-разовий. Не зайшов. Всесвітня змова і т.д.

 

)) я сміюся,бо саме сьогодні  дивився в обід,думав напишу про те,що фільмєц взагалі завернутооднобоко)),да і шо не на раз,а на пів,просто нудний,я особисто мучився,хоча з такої цікавої теми мона було і понавикручувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, gen552 сказано:

А мне фильм понравился. Смотреть было интересно.

А я і не сумнівався,що фільмєц багатьом кому зайде,і радий за вас.

 Дівчина(актриса)Сноудена, ну то Дивергент і всьо тут, моя особиста думка,на такі ролі треба брати менш відомих акторів,було би цікавіше,бо якось так дивися і не спиймаєш як на основі реальних подій.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...