Перейти до змісту

Бойкот товарів окупантів


justice777

Рекомендовані повідомлення

Tomagawk, Вы хоть не начинайте.... Какая разница на каком говорит МС - дело в отношении людей между собой, а не в языке. Наши люди, как и наше подрастающее поколение уже !давно не смотрит в сторону Московии. Мой сын учится в гимназии, он сумасшедше красиво разговаривает на украинском, а я на русском. Я горжусь им. Сын говорит, что я "русо-бандерівка" :-)

P/S/ И по теме, бумага Маеstro (Mondi) с кодом 460 и мы нашли уже ей замену.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 323
  • Створено
  • Остання відповідь

і це в Луцьку, де Українською розмовляють 99%

Не бреши - не перетворюй себе в москальські ЗМІ ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я шукаю замінник для Снікерса , дуже звик =)

покуштуй цукерки Кандінат, рошенівські здається.Той самий снікерс, теж весь час тяне ще одну з,їсти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

покуштуй цукерки Кандінат, рошенівські здається.Той самий снікерс, теж весь час тяне ще одну з,їсти.

ще трохи, і скоро продукція Порошенка може опинитися в бойкоті, ціни попіднімав не відповідно подорожчанню пального і т.п., а під шумок ще на 3-5 відсотків собі в карман

і це в Луцьку, де Українською розмовляють 99%

Не бреши - не перетворюй себе в москальські ЗМІ ;)

ну не 99%, але десь 93-95% (суржик в т.ч.) :) я не думаю що в нас на російській розмовляє більше 10-15 тис людей в місті. Хоча мені байдуже, в побуті хоч на китайській можете говорити, але я проти другої державної російської.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і це в Луцьку, де Українською розмовляють 99%

Не бреши - не перетворюй себе в москальські ЗМІ ;)

З якого будуна ти вирішив, що можеш розмовляти зі мною в такомі тоні.

Я висловив свою субєктивну думку, аналізуючи своє коло спілкування з мешканцями мого рідного міста, що приблизно на 100 україномовних приходиться приблизно 1-2 російськомовних.

І таких ганебних вчинків як вводити когось в оману я собі не дозволяю (як то кажуть з дитинства не навчений).

Мене і моїх колег, моїх підлеглих обурило завивання МС російською і ми вирішили покинути данний заклад.

Також мені здається, що потрібно не тільки байкотувати товари, як матеріальні речі. А й байкотувати цінності "русссского міра"(церкву, журнали, книги, естраду і т.д., по можливості мову), як речі духовні, а це набагато ваще, але й на мою думку, набагато дієвіше. Тому я вирішив описати даний випадок в темі про бойкот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене і моїх колег, моїх підлеглих обурило завивання МС російською і ми вирішили покинути данний заклад.

найкращий варіант

Також мені здається, що потрібно не тільки байкотувати товари, як матеріальні речі. А й байкотувати цінності "русссского міра"(церкву, журнали, книги, естраду і т.д., по можливості мову), як речі духовні, а це набагато ваще, але й на мою думку, набагато дієвіше. Тому я вирішив описати даний випадок в темі про бойкот.

дієвіше але займає багато часу, можливо навіть покоління

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і це в Луцьку, де Українською розмовляють 99%

Далеко не 99%.

Плюс "говірка МС" - це частина клубнай культури, яка привалила до нас з рашки. Плюс залатая маладьож вважає до сих пір, що, розмовляючи російською, вона автоматично прирівнює себе до еліти. Послухайте так званих хазяєв жизні та успєшних людей - одна російська.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще трохи, і скоро продукція Порошенка може опинитися в бойкоті, ціни попіднімав не відповідно подорожчанню пального і т.п., а під шумок ще на 3-5 відсотків собі в карман

На заводах, які виготовляють цукерки собівартість ж не на 100% складається з пального. Ціни зросли від підвищення вартості всього спектру імпортної сировини, матеріалів тощо. Додайте до цього ще й підвищення цін на пальне і т.д. і питання про те, чому цукерки стали дорожчі відпаде саме собою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Харе сваритися! Пишіть краще про товари, бо коли в супермаркет заходжу да щей як голодний, очі стають квадратні, мозок відключається і беру всяку єрунду, да якщо ще і рускє попадеться то совість буде мучити)) Назви,назви давайте!!

PS: не знаю чьому,але щоб подивитися на код, геть з голови випадає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороша вівсянка ТМ "Нордік" - найкраще смакувала

Тепер доведеться повертатись до німецької Brüggen

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Харе сваритися! Пишіть краще про товари, бо коли в супермаркет заходжу да щей як голодний, очі стають квадратні, мозок відключається і беру всяку єрунду, да якщо ще і рускє попадеться то совість буде мучити)) Назви,назви давайте!!

PS: не знаю чьому,але щоб подивитися на код, геть з голови випадає.

Не обов'язково сильно дивитись на це в супермаркеті. Вдома собі як є час чи просто коли їсиш можна глянути на виробника куплених товарів і, зробивши висновки, купувати/не купувати ще раз конкретний продукт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще трохи, і скоро продукція Порошенка може опинитися в бойкоті, ціни попіднімав не відповідно подорожчанню пального і т.п., а під шумок ще на 3-5 відсотків собі в карман

На заводах, які виготовляють цукерки собівартість ж не на 100% складається з пального. Ціни зросли від підвищення вартості всього спектру імпортної сировини, матеріалів тощо. Додайте до цього ще й підвищення цін на пальне і т.д. і питання про те, чому цукерки стали дорожчі відпаде саме собою.

та це все ясно, я просто дивлюся за ціновою політикою, то виросла ціна на 12 грн за декілька днів, то раптово впала на 5 гривень. Контролю не має над шоколадним королем.

Щодо бойкоту, то замінників деяків товарів тяжко знайти. Наприклад, купую майонез Calve (виробництво в Росії),якщо його не має то взагалі ніякого не купую, бо такий як зараз Торчин, то я б і собакам не дав їсти, те саме Щедро і Чумак.

Я за бойкот, але якісних замінників ще треба пошукати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tomagawk, Вы хоть не начинайте.... Какая разница на каком говорит МС - дело в отношении людей между собой, а не в языке.

Просто Tomagawk з тих ретроградів, які по наївності вважають що українська держава створена для підтримки і розвитку української культури :)

Але нічого, скоро такі мамонти вимруть. Единая страна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tomagawk, Вы хоть не начинайте.... Какая разница на каком говорит МС - дело в отношении людей между собой, а не в языке.

Просто Tomagawk з тих ретроградів, які по наївності вважають що українська держава створена для підтримки і розвитку української культури :)

Але нічого, скоро такі мамонти вимруть. Единая страна!

По своїй наївності не дочекаєтесь. Слава Україні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І не забуваймо про кримську горілку Медоф!
Вона вже переїхала з Криму на нові заводи.
Джерело інформації можете дати?
Я з ними співпрацюю. Тепер це "Істерн Беверідж Трейдінг" Київська обл. Києво-Святошинський р-н, м.Вишневе.
Це місце реєстрації юридичної особи, чи там знаходиться виробнича прощадка?

Реєстрація юр.особи. Наразі. Поки що розлив проходить в Харкові. Далі доробляються заводи в Київській обл. і все виробництво переїжджає туди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З якого будуна ти вирішив, що можеш розмовляти зі мною в такомі тоні.

А як з тобою розмовляти, якщо ти пишеш чухню? Почитай історію Луцька, як формувалось населення, особливо у другій половині ХХ століття. Даю намьйок: заводи синткож, штучн. кож, меланжевий, КРЗ і т.п. будувались(а потім і працювали там) вихідцями з усього СРСР - ти думаєш вони всі дружно вивчили українську чи може подівались десь?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даю намьйок: заводи синткож, штучн. кож, меланжевий, КРЗ і т.п. будувались(а потім і працювали там) вихідцями з усього СРСР - ти думаєш вони всі дружно вивчили українську

заводи будувались років 30ть назад... так що могли б і вивчити... часу було достатньо ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я припустим вивчив, а от в батька мого майже все оточення - російськомовне. Вокзал - майже весь російськомовний(половина точно). Люди вчать мову, дехто навіть з старшого покоління перевчився, але ж нафіга нести про 99% ? Казав би зразу - в нас 146% україномовні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я припустим вивчив, а от в батька мого майже все оточення - російськомовне. Вокзал - майже весь російськомовний(половина точно). Люди вчать мову, дехто навіть з старшого покоління перевчився, але ж нафіга нести про 99% ? Казав би зразу - в нас 146% україномовні!

ну молоді легше, старшим людям важче,

але ж в них було 30!! років

за такий час можна будь що вивчити не прикладаючи зусиль,

але люди принципово не хочуть :(

і це не тільки в Україні, в "штатах" і "ізраелі" така ж ситуація

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zevs_Isver, розмовляти і розуміти різні речі. В мене тьоща з тестем приїхали з росії як раз 30 років тому. Розмовляти вони не навчились, не було потреби, а розуміють українську дуже добре. Жінка на роботі спілкується укранською, а вдома російською. Я закінчив російськомовну школу, батько військовий, але я спілкуюсь українською, бо вся сімья спілкується нею і я перейшов на українську після школи. А на зустрічи однокласників через 20 років, один я спілкувався українською з ними. Тому в нас російськомовного населення ще багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут варто розрізняти два поняття:

1) виробництво;

2) належність виробника/торгової марки.

Тому, маєте рацію і Ви і Ваш друг.

1. Виробництво - дійсно в Україні.

2. Належність - РФ, компанія "Орімі Трейд". При цьому, сам бренд "Грінфілд" зареєстровано у Великій Британії.

«Компания «Орими Трэйд» на своей фабрике "Невские пороги" начала выпуск чая класса premium под торговой маркой Greenfield по заказу английской компании Greenfield Tea Ltd

Компания Greenfield Tea убеждена в том, что чай должен упаковываться в пачки в тех странах, где он потребляется. Специалисты Greenfield Tea Ltd. считают, что на российском предприятии под Санкт-Петербургом созданы превосходные условия для фасовки чая и сохранности его уникальных вкусовых свойств.

бренд Greenfield был создан с нуля именно российской компанией «Орими трейд».

http://pis4a.ru/gree...-kak-angliiskii

http://www.orimi.com.ua/products/

Дякую, незнаю тепер чи шукати зміну цьому чаю, з одного боку Україна, але є одне але) Зазвичай купую Ерл Грей їхній, мені подобається)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З якого будуна ти вирішив, що можеш розмовляти зі мною в такомі тоні.

А як з тобою розмовляти, якщо ти пишеш чухню? Почитай історію Луцька, як формувалось населення, особливо у другій половині ХХ століття. Даю намьйок: заводи синткож, штучн. кож, меланжевий, КРЗ і т.п. будувались(а потім і працювали там) вихідцями з усього СРСР - ти думаєш вони всі дружно вивчили українську чи може подівались десь?

Повторюю ще раз, 99% моїх знайомих з Луцька спілкується українською. Якщо навіть по Луцьку цей відсоток на рівні 90+/-(на мою думку) то думати, що я написав не правду безглуздо.

А про історію Луцька мені лучанину в 5-му поколінні по батьковій лінії не треба навіть заїкатить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як щодо українців, які спілкуючись з російськомовним, переходять на російську? Можна їх патріотами вважати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як щодо українців, які спілкуючись з російськомовним, переходять на російську? Можна їх патріотами вважати?

Однозначної відповіді не має.якщо це росіянин,то нащо його мучити?Можна і на російській відповісти,а якщо наш за 30 років не вивчив української,то розуміє точно-тоді українською з ним.(Вгадайте ,ні один з послів в Україні якої країни не розмовляв українською?)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут варто розрізняти два поняття:

1) виробництво;

2) належність виробника/торгової марки.

Тому, маєте рацію і Ви і Ваш друг.

1. Виробництво - дійсно в Україні.

2. Належність - РФ, компанія "Орімі Трейд". При цьому, сам бренд "Грінфілд" зареєстровано у Великій Британії.

«Компания «Орими Трэйд» на своей фабрике "Невские пороги" начала выпуск чая класса premium под торговой маркой Greenfield по заказу английской компании Greenfield Tea Ltd

Компания Greenfield Tea убеждена в том, что чай должен упаковываться в пачки в тех странах, где он потребляется. Специалисты Greenfield Tea Ltd. считают, что на российском предприятии под Санкт-Петербургом созданы превосходные условия для фасовки чая и сохранности его уникальных вкусовых свойств.

бренд Greenfield был создан с нуля именно российской компанией «Орими трейд».

http://pis4a.ru/gree...-kak-angliiskii

http://www.orimi.com.ua/products/

Дякую, незнаю тепер чи шукати зміну цьому чаю, з одного боку Україна, але є одне але) Зазвичай купую Ерл Грей їхній, мені подобається)

Вибір за Вами.

До відома, Ахмат, Аскольд, Батік - і по 1), і по 2) - українські ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...