Перейти до змісту

Легалізація зброї


Андрій Віталійович

  

336 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Згадайте ще раз, тільки обгрунтовано.

надіюсь, вас у гуглі не забанили. я фізично не маю часу готувати для вас особисто лекцію. дякую за розуміння))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 741
  • Створено
  • Остання відповідь

Для мене є одне велике НО. українці надто багато вживають спиртного, значно більше ніж у штатах і тим більше ніж у швейцарії.

Просто треба досліджувати ці питання не на форумах а у реалі, вченими, соціологами експериментами на окремих районах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справ в тому, що ствол тонший за кулю і куля ніби протискається в ньому закручуючись по нарізах. Чим тонший ствол тим краща точність.

Та ну! Серйозно? І коливання тоненького ствола не турбують абсолютно?

А то нічого, що в поліцейських гвинтівок, які вимагають виключної точності, ствол масивний та важкий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадайте ще раз, тільки обгрунтовано.

надіюсь, вас у гуглі не забанили. я фізично не маю часу готувати для вас особисто лекцію. дякую за розуміння))

Бачите, знервовані, Ви не можете конструктивно спілкуватись і ще про зброю пишите, а то ще візьметесь ;) Ще зарано!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швейцарський варіант + адекватна атестація. Причому це потрібно робити вже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене є одне велике НО. українці надто багато вживають спиртного, значно більше ніж у штатах і тим більше ніж у швейцарії.

Не так багато, як безвідповідально. А для вбивства найчастіше використовується банальний кухонний ніж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачите, знервовані, Ви не можете конструктивно спілкуватись і ще про зброю пишите, а то ще візьметесь

де ви знервованість побачили? у мене реально брак часу. все інше ваші фантазії...

п.с. особисто у мене є зброя, правда не нарізна, законно. мене цікавить більш загальний підхід до питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я за зброю. Вважаю, що навіть статистичні дані (типу, 10 000 зареєстрованих стволів у м. Луцьку) будуть відлякувати нечесних політиків і бандитів. Тобто, лежачи дома в сейфі, пістолет буде приносити більше користі, ніж під час його використання. І я буду знати, що маю чим дати відсіч тітушкам, і чим боронити свої права.

2RdmLOFFJLU.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за легалізацию зброї.... Добрим словом і Кольтом, можна добитись більше ніж лише добрим словом ©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

..."за" короткоствольну нарізну неавтоматичну зброю.

Кому не треба - нехай не купують.

Кому сильно треба - вже купив.

Осталась золота середина :) , і в неї повинно бути право вибору: купити чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справ в тому, що ствол тонший за кулю і куля ніби протискається в ньому закручуючись по нарізах. Чим тонший ствол тим краща точність.

Та ну! Серйозно? І коливання тоненького ствола не турбують абсолютно?

А то нічого, що в поліцейських гвинтівок, які вимагають виключної точності, ствол масивний та важкий?

Справа не в зовнішньому, а у внутрішньому діаметрі, що і мав на увазі Ромаха11. Чим зношеніший ствол, тим гірша точність стрільби

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим зношеніший ствол, тим гірша точність стрільби

"зношений" і "тонший", кажись, то троха різне ;)

Коротше, фіг з ним ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я проти.

Ми ще не доросли до того моменту. Люди які не виховані для подібних речей будуть її використовувати не по призначенню. Стан афекту(якщо я не помиляюсь) буде присутній. Неповнолітні при певних розбіжностях зможуть взнати код від сейфу, взяти, і саме гірше - стрельнути.А там.....

Ви гляньте як по звірячому проходять прості вуличні бійки, а доступ до зброї все ще більше ускладнить. Не треба нам це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене цікавить більш загальний підхід до питання.

все ИМХО!!

ответ будет зависеть от ведомства.

Милиция однозначно против- куча страхов на последующий беспредел. Рациональное зерно есть, но это отговорка- решается проверкой\отбором желающих и балистической идентификацией ствола с привязкой к владельцу, фоткой сейфа для зберигання, персональной отвественностью хозяина и выдавшего дозвил и пр.

Власть однозначно против,- причины понятны)) Сами зброю имеют. Кто травматы, кто и огнестрел.

Население в три лагеря (кажись равных. где-то видал статистику, но затрудняюсь сослаться): одни ЗА, другие ПРОТИВ, третьим ПОХРЕН

Я лично ЗА огнестрел, хотя при необходимости)) в ближнем бою (2...3 м) предпочту нож и внезапность. Автомат дело фронтовое, по гражданке не представляю, где им попользоваться, ну разве бабло перевозить, хотя мы обходились и без оных. Случай войны есть дело государственное с соответствующим подходом к обеспечению со стороны государства, да и не каждый год война)) Швейцарские обязанности на Украине не приживутся- не тот менталитет или не те сроки становления его (почему?-сорри. длинный разговор, не готов )

По поводу дурости)) населения и оружия в руке. По-моему, зависит от уровня жизни. Хорошо живется- все спокойны и вежливы. Хреново стало- бросаемся друг на друга, а так народ у нас нормальный, как и в целом по глобусу. Знакомец из Техаса говорил, что в Штатах барсеточка на поясе служит для повышенной вежливости к ее хозаину- предполагается наличие ствола у оного. С тобой вежливо и ты вежлив. В Боливии завалить могут за пачку сигарет или просто белую морду, а ствол можно купить за сто баксов..

Как вывод: пару лет после легализации нарезного и все устаканится. Дураков, крикунов по ночам, воров яблок и морковки с грядки)) постреляют. И таксистам в ночном платить будут без проблем (сильно не пинайте, понимайте. что чуток утрирую, но где-то в этом направлении).

PS умеете вы, Андрей Витальич, вкинуть вопросец))) Разумом понимаю, что не вы решаете и опрос завернут только для вашего любопытства, но вон скока нафигачил- а вдруг вы нардеп и поспособствуете

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я проти.

Ми ще не доросли до того моменту. Люди які не виховані для подібних речей будуть її використовувати не по призначенню. Стан афекту(якщо я не помиляюсь) буде присутній. Неповнолітні при певних розбіжностях зможуть взнати код від сейфу, взяти, і саме гірше - стрельнути.А там.....

Ви гляньте як по звірячому проходять прості вуличні бійки, а доступ до зброї все ще більше ускладнить. Не треба нам це.

Не згідний - питання поставлено так "Чи потрібно дозволити громадянам легально володіти зброєю?" Важливо, що легально, та й хто визначає, що доросли до того моменту ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

решается проверкой\отбором желающих и балистической идентификацией ствола с привязкой к владельцу, фоткой сейфа для зберигання, персональной отвественностью хозяина и выдавшего дозвил и пр.
и жодних проблем. З травматичною зброєю більші проблеми, бо і вбити на близькій може і ідентифікувати кулю - неможливо.

Міліція на сьогоднішній момент не показник: бізнес на закритті кримінальних справ, протизаконне обслуговування владної когорти, кришування всіх видів злочинної діяльності, як то проституція, наркотрафік і торгівля, рекет, рейдерство, розвод. Це було раніше. Зараз ми чекаємо оновлення, хоча сигнали йдуть невтішні. Бонзи важко розуміють ситуацію і пробують вкрутитись в вакантні посади.

За легалізацію всі хто був на Майдані, принаймі абсолютна більшість. Вони на десятки років переросли диванщиків і здатні зараз генерувати здорові ідеї здорового суспільства. Диванщики нажаль до дій не здатні і інстинктивно стараються будь-яку дію блоканути, вбачаючи в цьому свою місію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за легалізацію, і гадаю основним критерієм для володіння зброєю має бути служба в армії, військова кафедра, чи можливо піврічні польові збори де цьому б навчали. Також подобається Швейцарський варіант. Гадаю такою зброєю має володіти адекватна, навчена цьому людина незалежно від статі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вдруг вы нардеп и поспособствуете

не нардеп. й на процес навряд повпливаю))

просто цікаво. й як показує опитування, все не так погано, як було рік-два тому.

тому думаю - легалізації бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також за, із спеціальною психологічною підготовкою, відповідним віком.

Але потрібно і призначити жорсткі покарання за неправильне володіння.

Наприклад за звичайну погрозу зі зброєю в руках давати пристойний термін позбавлення волі, щоб просто так ніхто не вихвалявся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

host1303, все правильно. закон повинен бути адекватний й в плані дозволу, й в плані відповідальності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За легалізацію всі хто був на Майдані, принаймі абсолютна більшість

Рома, ти не повіриш - 80% моїх знайомих, які не були на Майдані, усіма кінцівками за легалізацію. Так що Майдан-диванщики - не показник ;)

Питання легалізації вже давно проскакує навіть на борді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за легалізацию зброї. Останні події в нашій країні підтвержують про таку необхідність. Відштовхуючись від того, що ми будуємо правову і "мінімально" корумповану державу вірю, не так легко буде отримати відповідні дозволи на придбання і користування зброєю всякому неадикватному громадянину :_02:. Закони про відповідальність і користування випрацювати буде не важко.Є давно випрацювані світові аналоги законів, і тому, як приклад, можна роздивитись їх, нехай чисто інформативно. Україне прагне до європейських стандартів а в Європі це питання давно вже вирішене

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дозволили хоча б 22-й калібр(5.6мм)

22лр не має зупиняючої сили тому для самозахисту не годиться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка зброя? Не має елементарної культури виконувати правила дорожнього руху, санітарно-гігієнічних норм (сміття). Звідки візметься "вдруг" культура володіння зброєю? Першим же аргументом у вирішенні спорів буде пістолет, імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...