Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

бентля за 148000 грн. , Х5 за 152000 грн., ауді ТТ за 32 тис. грн

 

Pasha Petrychenko додав 5 нових світлин.
4 год. · 
 

Бигус очень удобный сайт сделал с декларациями. 
Я вот вбил Bentley, а тут начальник митного поста ДФС "Луцк" Шуцький Олександр. 
Так вот чтобы совсем хорошо было я за 2 минуты визуализировал его движимое имущество.

http://declarations.com.ua/…/nacp_b915f964-7bf6-4873-bc69-9…

 

 

 

 

 

 

Світлина від Pasha Petrychenko.
Світлина від Pasha Petrychenko.
Світлина від Pasha Petrychenko.
Світлина від Pasha Petrychenko.
Світлина від Pasha Petrychenko.

 

 

 

 
 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Мы сделали то, чего вы так хотели, даже если сами об этом не знали. На http://declarations.com.ua/ подключен ПОЛНОТЕКСТОВЫЙ ПОИСК.

Теперь в декларациях можно найти ВСЁ.
Хотите найти владельцев Ferrari? Вбивайте в строку поиска и отметьте галочку "искать везде".
Обнаружить все французские гражданства? Как нефиг делать.
Собрать все часы в одном месте? Легко.

Сумрачный гений Dmitry Chaplinsky открывает возможность искать всё. Для всех.

Но это еще не всё! Черная пятница в нашей лавочке!

Нашли какую-то подозрительную хуйню? Ну например дом в Испании у судьи из Луганской области (реальный случай). ПРосто что-то интересное обнаружили?

Просто напишите прямо в комментах под декларацией. Это занимает секунду, а мы это обязательно увидим и обработаем.И как минимум закинем в новости. Не всё ж в фейсбучиках бухтеть. Раз НАЗК чот никак не взлетает, будет народное НАЗК.

П.С. Коллеги, которые ща проведут все выходные в поиске по деклам (я и сам их там проведу), огромная просьба - ставьте в своих новостях ссылку на наш сайт. В конце-концов, мы делимся с вами инструментами, а не НАЗК, да?

КО всем остальным просьба о лютом репосте и тогда в ближайшее время будут еще плюшки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, case_l сказано:

 

молодець, візьми печеньку)))

 

так я щось не зрозумів, хто тобі не подобається?

 

Цитувати

Знаєш, за що не подобається порох в першу чергу? - та за його відверту брехню. долар по 10 і ато за кілька годин, продам бізнес і тд. і тп. :) Це треба бути упоротим, щоб в це вірити і голосувати або ще більш упоротим, щоб знати за брехню і вибирати брехуна.

 

чи то Порошенко сам за себе проголосував. тоді згоден

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, rl72 сказано:

молодець, візьми печеньку)))

не від рошену ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, diezel сказано:

Зато ти відвідав Європу і вирвався уперед на 10, так?

Ні, не в мені справа. Ді, при всій своїй працелюбності, проектоздатності, має унікальний дар помічати тільки ті речі, які йому імпонують. В мене є декілька таких друзів і хоч головний свій заробіток вже давно отримують з-закордону, практично повністю втративши внутрішній ринок через в тому числі й позицію президента, мають на його рахунок якісь сентименти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Ukrainec сказано:

 Знаючи ромаху і його реальну пасивність до політики (окрім дописів), я не можу пропустити його галасливі заяви. (псих я напевно, ромахофоб :D)

Ромка займись чимось! ;) 

бо я не балотувався від бпп, народного фронту, бюту чи ляшка? У нас з тобою два кардинально різні погляди на речі: я вважаю що вертикально спрямована система залежить від найвищих посад і впливати потрібно виключно на них бо за всіма нижчими пішаками просто не зможеш вконтролювати; ти ж вважаєш, що якщо ти не смітиш в під'їзді, то й сусіди алкаші перестануть завстидавшись. Я тобі не заперечую, вір у що хочеш, тільки за мене не розписуйся. Доведи щось до пуття спершу сам, гаразд?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для Володь, і інших на рахунок "спєрвадабєйся". Мені насрати на політику, вона мене цікавить виключно в контексті безпеки і економіки. Мені пофіг чи вдягаєш ти вишиванку, але розмовна мова не пофіг, бо в випадку російської вона підриває безпеку цілої країни, даючи голвоному ворогу додаткові козирі для нападу.

Твій СКФ головні баблоси не заробляє в Україні, а від експорту, так? Чому? Бо внутрішній ринок вбитий. Вбитий чим? Знеціненням реальної нацвалюти, бо дехто захотів відбити бабки за вибори за місяць і нічого не міняти. Зараз цей дехто (ну ти ж не віриш в розумові можливості Гройсмана) завалює ще й другий удар - збільшення мінімалки, яке жодними економічними показниками не виправдано (хіба інфляцією)), очевидно вважаючи, що збільшення податків з бізнесу і передача їх в руки пенсіонерів запустить маховик економіки створивши додатковий попит? Як казав східний сусід економіст: гривні стане більше, отже ми станемо багатші? Оцей шоколадник тупо веде до розпаду країни. Здогадатись скоротити бюджетні витрати, скасувавши, міністерства, відділи, місця-привиди, чи робочі місця з нульовою ефективністю - то не наш шлях. Наш - забрати і поділити. Тільки забрати в того хлопця, а я з кумом, в нас за що, ми ж патріоти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, sergkots сказано:

Ти гадаєш тобі за такі вислови хтось щось добре напише? Чи може ми від таких висловів стаємо більш згуртовані? Що доброго ти написав для простих людей? 

Після такого посту хтось змінить власні погляди? Чи можливо ще більше озлобиться на владу та пороха? 

 

за то такі слова

9 годин тому, case_l сказано:

@Ukrainec Знаєш, за що не подобається порох в першу чергу? - та за його відверту брехню. долар по 10 і ато за кілька годин, продам бізнес і тд. і тп. :) Це треба бути упоротим, щоб в це вірити і голосувати або ще більш упоротим, щоб знати за брехню і вибирати брехуна.

обєднують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Непогана пісенька німецького барда. Можливо зараз звучить трохи занадто пафосно і гіперболізовано, але все так і було. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рома - пухнеш з голоду? пишеш з чужого комп"ютера? не дозволяєш собі відпочинок?

Нити що не дають чи хтось не робить завжди легше... а внести свої зміни в систему як завжди нікому

 

Прошу активніше панство батьків-бордівчан долучатися, "помайданим" свого роду, деталі читайте в темі:

В мене теж робота, теж проблемно відпроситися, але я таки витрачаю свій час, а ви?

 

В тебе Рома діти теж ніби в садок і в школу ходять...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора суд випустив хорта - чувака якого посадили "за портваний портрет Пороха" @sergkots не дасть збрехати саме за портрет і посадили. Насправді за захоплення ОДА, але серджу краще знати. хорт є "особистим в'язнем Пороха". Тут серж порве рубашку щоб це довести. Садили за "особистою вказівкою Пороха". Плівки когось колись доведуть, а може в серджа вони є.

Вчора суд його випустив і тут в мене одне логічне питання. Як в країні де Порох узурпував всю владу, суд може відпустити "особистого в'язня Пороха" якого посадили за "особистою вказівкою Пороха"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, la20 сказано:

Вчора суд випустив хорта - чувака якого посадили "за портваний портрет Пороха" @sergkots не дасть збрехати саме за портрет і посадили. Насправді за захоплення ОДА, але серджу краще знати. хорт є "особистим в'язнем Пороха". Тут серж порве рубашку щоб це довести. Садили за "особистою вказівкою Пороха". Плівки когось колись доведуть, а може в серджа вони є.

Вчора суд його випустив і тут в мене одне логічне питання. Як в країні де Порох узурпував всю владу, суд може відпустити "особистого в'язня Пороха" якого посадили за "особистою вказівкою Пороха"?

Ого який зашквар! В лице особисто не побоїшся це ж повторити? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому з трьох згаданих людей повторити в обличчя?

 

ну так всетаки за портрет посадили узурапотор, особиста вказівка?

Я памятаю як садили хлопців за графіті янека. і ніхто їх не відпустив жодна з інстанцій. Фіговий з Пороха диктатор виходить раз "його осбистого в"язня відпустили".

Хоча всі "кумири" громадян вже сказали що янек ліпше Пороха: йуля, міхо, зімін і щось там луцик гавкнув але не дуже внятно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, la20 сказано:

Кому з трьох згаданих людей повторити в обличчя?

 

ну так всетаки за портрет посадили узурапотор, особиста вказівка?

Я памятаю як садили хлопців за графіті янека. і ніхто їх не відпустив жодна з інстанцій. Фіговий з Пороха диктатор виходить раз "його осбистого в"язня відпустили".

Хоча всі "кумири" громадян вже сказали що янек ліпше Пороха: йуля, міхо, зімін і щось там луцик гавкнув але не дуже внятно.

чому його випустили? Виявився невинним?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, alexvvv сказано:

чому його випустили? Виявився невинним?

Портрет склеїв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я правильно зрозумів:

1. Піднімання тарифів на енергоносії до середньо світового рівня (не враховуючи власний видуботок і т.д.);

2. Введення субсидій;

3. Піднімання мінімалки до 3200грн;

4. Скасування субсидій.

 

На виході:

тарифи за будь-якою типу ринковою ціною, різке збільшення податків, різке скорочення субсидій.

Як казав Соромітник, ця влада не боїться вже нічого і нікого, бо такої кількості членів, які готові продаватись круглодобово.для її виправдання і посилення, мабуть більше ніде в світі немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, halcogen сказано:

Мінімалка 3200, чистими ~2500 грн вже давно напрошується. Крок правильний, ждемо 5000 грн в середині і 7500 грн в кінці 2017 року. 

Ви уявляєте яка інфляція буде? Заробітня плата безболісно може підійматись лише економічними шляхами, бо інакше знову початок 90-х. А щоб пішов розвиток економіки потрібно або щось виробляти або надавати послуги, не можна нічого не виробляючи хотіти гарно жити. Держслужбовці та бюджетники це група людей, що не виробляє нічого а має займатися суспільно корисною роботою - освіта, медицина, розподіл податків, захист людей та інше і ця частина суспільства не може існувати без людей, що дійсно щось виробляють. В дуеті держслужбовець - підприємець, головним має бути другий, а він на сьогодні є "тєрпілою" якого гнобить держслужбовець. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну розкажи нам, яка в пезультаті через місяць інфляція буде.

В чому вона виразиться і саме головне як.

Тільки будь ласка конкретні цифри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Nokian сказано:

Ну розкажи нам, яка в пезультаті через місяць інфляція буде.

В чому вона виразиться і саме головне як.

Тільки будь ласка конкретні цифри.

http://www.youtube.com/watch?v=__FUeDQVt0k

На кількість фур із айфонами це буде мати малий вплив - можете не хвилюватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, halcogen сказано:

Мінімалка 3200, чистими ~2500 грн вже давно напрошується. Крок правильний, ждемо 5000 грн в середині і 7500 грн в кінці 2017 року. 

Та насрати, всім насрати на твою мінімалку, всім. В цій мінімалці головне податки і якщо ти цього ще не зрозумів, то тобі вже нічого не допоможе. Людей які надають послуги чи щось виробляють ця мінімалка заставить платити набагато більше податків, як мінімум в два рази. Ті хто сидять на бюджеті, отримають за їх рахунок більше грошей, але і їх заберуть через комуналку. Це потрібно пояснювати. Тобто єдине на виході - це зібльшення податків, що дасть можливість більше друкувати грошей без збільшення попиту на валюту, бо в людей стане менше гривні купляти бакси. Меньше гривні менший попит на все. Добре тільки тим, хто друкує гривні: поршень, гонтарєва і братва - колективний янукович.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, romaxa11 said:

 

4. Скасування субсидій.

 

Відразу видно, що Рома не отримує субсидію :) 

В мене теж така перша думка була. Але для субсидії грає рояль не мінімальна зарплата, а прожитковий мінімум. Прожитковий обіцяли не чіпати до кінця опалювального сезону. Тому яке скасування? Максимум - це зменшення розміру субсидії на кілька гривень.

 

2 hours ago, halcogen said:

Крок правильний, ждемо 5000 грн в середині і 7500 грн в кінці 2017 року. 

(с) Р. Насіров, жовтень 2016р. 

 

59 minutes ago, sergkots said:

На кількість фур із айфонами це буде мати малий вплив - можете не хвилюватись.

Пожартував? :) Вплив звісно буде. Більше людей на більші суми зможе набирати споживкредити на електроніку, в т.ч. і айфони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Та насрати, всім насрати на твою мінімалку, всім. В цій мінімалці головне податки і якщо ти цього ще не зрозумів, то тобі вже нічого не допоможе. Людей які надають послуги чи щось виробляють ця мінімалка заставить платити набагато більше податків, як мінімум в два рази. Ті хто сидять на бюджеті, отримають за їх рахунок більше грошей, але і їх заберуть через комуналку. Це потрібно пояснювати. Тобто єдине на виході - це зібльшення податків, що дасть можливість більше друкувати грошей без збільшення попиту на валюту, бо в людей стане менше гривні купляти бакси. Меньше гривні менший попит на все. Добре тільки тим, хто друкує гривні: поршень, гонтарєва і братва - колективний янукович.

 

Ромаха, люди, які надають послуги чи щось виробляють, на даний момент уже мають і отримують заробітні плати вище рівня тої мінімалки, яку запровадять. 

 

а ті, хто зараз офіційно сидить на мінімалці, а більшу частину зарплати отримую сірою, свої податки залишають в генделиках, і при тому ще й отримують від держави субсидію.

 

п.с. якоїсь пятниці прийшлось затриматись на роботі до після 21 год. так ми таксі хв 20 видзвонювали, раза з 10 попадали на зєднання з оператором, яка в той же час продовжувала спілкуватись з іншими клієнтами. вільну машину нам шукали і не обіцяли, що буде. коли приїхав таксист, то пояснив, що нехватка машин у пятницю ввечері, бо народ по барах/нічних клубах розїжжається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...