Перейти до змісту

Хто скине грошей на вебмані


Митрофан

Рекомендовані повідомлення

Хто може скинути хоч трохи грошей на вебмані . Будь_ласка не баньте . Мій гаманець U231386677044

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По ходу это аналог евроПодземного перехода "мы тут не местные подайте кто сколько может".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто вирішив одну ліцензію купити в стімі , а долар приг ,падло таке=) тепер не хватає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И ты предлагаешь НАМ заплатить за твои игрушки? А бутылки, картон, металлолом - собирать не пробовал?

(null)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де металолом знайти якщо весь порозгрібали . Тим більше я ж не наполягаю я тільки звертаюся . Я ж не кажу що б ти негайно взяв і скинув всі гроші мені може 1 грн може 2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто вирішив одну ліцензію купити в стімі , а долар приг ,падло таке=) тепер не хватає

Якби ти обгрунтував свою потребу і WMU потрібні би були для чогось дійсно корисного, то скинув би.

А,на іграшки просити, це смішно. В свої 14-15 років, також любив погратись і для цього потрібні були гроші(інтернет тоді ще був dial-up, багато не накачаєш).Але, при цьому не просив, а як і каже DarkMonk, шукав сам різні способи заробітку.

так ж шукаю собі якийсь підробіток . Не найшов ше поки =(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановний роботи багато ! ! !

питання в наступному, чи хочеш ти працювати, і за який мінімальний поріг ти готовий працювати. А то я знаю одного студента ( тоже користувач борди) який попрацювавши підсобником за 100 грн в день сказав що я краще в батьків на харчах посиджу ніж буду працювати за таку зарплатню і йому вже 21

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А то я знаю одного студента ( тоже користувач борди) який попрацювавши підсобником за 100 грн в день сказав що я краще в батьків на харчах посиджу ніж буду працювати за таку зарплатню і йому вже 21

100%. Тільки лінивий роботу не може знайти. Є така приказка:

"Хто хоче працювати, шукає засоби, хто не хоче - причини". Я походу, бачу бажання байдики бити. А працювати - ну ніяк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нєнуніхуясобімолодьож...."дай бабла" каже. Так тут на борді людей мало, ти в центр іди. Якщо тут так прямо просиш бабосів, то піди подьоргай людей за рукави і кажи "дайте бабла, на ігруліну не вистачає". Суть та сама, різниця тільки в тому, що там лице треба показати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Якби марнотратні діти знали як треба поішачити цілий місяць за допустим 2куска гривень,

то і знали як тими грошима потім розпоряжатись,

і думали чи все таки ліцуха в кс, чи можна і так відпочити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби марнотратні діти знали як треба поішачити цілий місяць за допустим 2куска гривень,

то і знали як тими грошима потім розпоряжатись,

і думали чи все таки ліцуха в кс, чи можна і так відпочити)

А хтось так і відпочиває з ліцухою в КС))

До топікастера - Яка гра тебе цікавить може допоможу .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби марнотратні діти знали як треба поішачити цілий місяць за допустим 2куска гривень,

то і знали як тими грошима потім розпоряжатись,

і думали чи все таки ліцуха в кс, чи можна і так відпочити)

А хтось так і відпочиває з ліцухою в КС))

До топікастера - Яка гра тебе цікавить може допоможу .

обійтись не можна???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Якби марнотратні діти знали як треба поішачити цілий місяць за допустим 2куска гривень,

то і знали як тими грошима потім розпоряжатись,

і думали чи все таки ліцуха в кс, чи можна і так відпочити)

А хтось так і відпочиває з ліцухою в КС))

До топікастера - Яка гра тебе цікавить може допоможу .

обійтись не можна???

Обійтись чим?

Грою?

Ну це вже діло особисте , як то кажуть у народі кожен *дроче* так як хоче)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...