Перейти до змісту

Зміна цільового призначення


arimantaras

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!!

Хочу змінити цільове призначення ділянки с/г призначення на садову ділянку, ділянка приватизована, взнавав змінити цільове призначення можна без проблем, от і питання, скільки це буде коштувати??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте якщо не туда написав, просто не знав куди писати в такому випадку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому тема в юрисдикції?

а куди тоді, якщо не в юрисдикцію?...

Доброго дня!!

Хочу змінити цільове призначення ділянки с/г призначення на садову ділянку, ділянка приватизована, взнавав змінити цільове призначення можна без проблем, от і питання, скільки це буде коштувати??

тут важливо, яке саме с\г призначення і де розташована ділянка?

хто сказав, що цільове можна змінити без проблем?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня!!

Хочу змінити цільове призначення ділянки с/г призначення на садову ділянку, ділянка приватизована, взнавав змінити цільове призначення можна без проблем, от і питання, скільки це буде коштувати??

На садову це як?

Знаю "під будівництво" змінюють. А "садівництво", це як правило у власників дачних ділянок прописано, але якщо земля приватизована, навіщо влазити вам у садівництво?

Десь роки два назад, для Луцька зміна "під будівництво" коштувала 6-8 тис. (з генпланом, зйомками, погодженями). "Під садівництво" навіть важко сказати, думаю що буде дешевше.

А ви взнавали де? і взагалі де знаходиться земля?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

земля знаходиться в с.Гаразджа, сільський голова сказав що можна поміняти, зараз цільове призначення, в акті на приватизацію пише, для ведення індивідуального сільського господарства, чому на на садовий участок, це доречі і є дачна ділянка, тому що розміри в ділянки не дуже хороші 10 на 100 метрів, будуватись на таких розмірах важко, а побудувати якийсь невеличкий будиночок на дачу можна, от того і хочу поміняти, або продати без зміни цільового призначення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для ведення ісг - це не дача. Дача, це коли ваша ділянка знаходиться в дачному кооперативі, в акті вказано про це, і цільове, вказане, "для садівництва".

Комунікації якісь проходять повз участок і хто власник? це я до того, що можливо простіше поставити вагончик на ділянці, (що в принципі для таких розмірів ділянки досить непоганий варіант) якщо не копати фундамент під нього то в принципі, проблем неповинно бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ділянка над дорогою, а з протилежної сторони дороги лінія дач де є світло. Газ трошки дальше, метрів 100 від ділянки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки це буде коштувати??

а куди тоді, якщо не в юрисдикцію?...

З яких пір такі питання вирішують в юрисдикції?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо комунікації належать кооперативу, то підключають вони лише своїх членів (принаймі я іншого не чув), люди платять за світло/газ в кооператив а кооператив уже розраховується з обленерго. Тому наявність адреси в таких випадках необовязкова, так як це внутрішні розрахунки в кооперативі.

Можливий варіант, що кооператив захоче розширити свої межі за рахунок вашої ділянки, з подальшим вступом в кооператив, тоді вам прийдеться дотримуватися правил кооперативу, заплатити вступний внесок, платити щорічні внески..і т.д.

Якщо я не помиляюсь то в законі "Про кооперацію" сказано що за певних умов вас можуть позбавити прав на вашу ділянку з відповідною компенсацією, тобто знаходячись в кооперативі ви не є повноцінним власником ділянки.

Мені здається що питання потрібно задавати не "скільки це коштує?" а "чи можливо це зробити? і навіщо воно мені потрібно?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а прописатися на дачі в Струмівці вул. Озерна реально? що потрібно і де?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На садову це як?

це "для ведення садівництва". є таке цільове призначення

Знаю "під будівництво" змінюють. А "садівництво", це як правило у власників дачних ділянок прописано, але якщо земля приватизована, навіщо влазити вам у садівництво?

не треба плутати "садівництво" з "дачним будівництвом". це різні цільові призначення.

Десь роки два назад, для Луцька зміна "під будівництво" коштувала 6-8 тис. (з генпланом, зйомками, погодженями).

ось це якраз і міняли цільове з "для ведення садівництва" (ділянки в садівничих товариствах "Маяк", "Дружба", "Світанок") на "для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд". зараз "лавочку прикрили".

земля знаходиться в с.Гаразджа, сільський голова сказав що можна поміняти

ну сільський голова це не остання інстанція, яка приймає рішення у цьому питанні. краще звернутись в відповідне земельне управління або землевпорядну організацію (скоріше за все, що це "Горизонт", що на вул. Ковельській, займається) з приводу цього питання. вони і по питанню ціни просвітять і скажуть чи можлива така зміна цільового.

зараз цільове призначення, в акті на приватизацію пише, для ведення індивідуального сільського господарства, чому на на садовий участок, це доречі і є дачна ділянка

якщо в акті написано "для ведення індивідуального сільського господарства", то це і є ділянка "для ведення індивідуального сільського господарства", і дачою вона аж ніяк не може бути. це вже ти собі придумав так.

розміри в ділянки не дуже хороші 10 на 100 метрів, будуватись на таких розмірах важко, а побудувати якийсь невеличкий будиночок на дачу можна, от того і хочу поміняти

та і на такій можна будувати. ех....нема у нашого народу хфантазії.... ))) ну то таке... по темі - варто все б таки визначитись, що треба "садівництво" чи "дачне будівництво"???

для ведення ісг - це не дача. Дача, це коли ваша ділянка знаходиться в дачному кооперативі, в акті вказано про це, і цільове, вказане, "для садівництва".

дача, якщо бути точним, то це коли ділянка має цільове "для індивідуального дачного будівництва". то вже в нас без розбору все дачами називають.

Ділянка над дорогою, а з протилежної сторони дороги лінія дач де є світло. Газ трошки дальше, метрів 100 від ділянки.

якщо не помиляюсь, то газифікація дачного чи садового будинку заборонена.

Наскільки мені відомо то АКТИ на землю взагалі відмінили і їх вже не видають.

не видають, але є інший документ, що підтверджує право власності, до того ж державні акти видані раніше не втратили своєї чинності.

скільки це буде коштувати??

а куди тоді, якщо не в юрисдикцію?...

З яких пір такі питання вирішують в юрисдикції?

теж правильно :_08: , але тут вже мова пішла про зовсім інше

а прописатися на дачі в Струмівці вул. Озерна реально? що потрібно і де?

з таким питанням в паспортний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Доброго дня!!

Хочу змінити цільове призначення ділянки с/г призначення на садову ділянку, ділянка приватизована, взнавав змінити цільове призначення можна без проблем, от і питання, скільки це буде коштувати??

Вітаю.

Ваша тема ще актуальна?

Вам потрібно звернутися в сільську раду, на території якої знаходиться земля відведена під сільське господарство.

Якщо село "є прогресивним"))) і має розроблений генеральний план, чи схему планування території, і ваша земля за цими документами передбачається під житлову забудову, то ви можете без будь-якої додаткової документації звертатись в землевпорядну фірму, яка змінить вам призначення землі.

Якщо ж (що більш вірогідно) село не має розробленого генерального плану то ваші дії такі:

-звернутися в сільську раду, щоб вона розглянула можливість зміни цільового призначення землі;

-якщо відповідь буде позитивною то сільська рада має дати Рішення на розроблення проектної документації детального плану території;

-з рішенням звертаєтесь в проектну організацію, яка має сертифікованого архітектора;

-проектант розробляє ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ вашої ділянки.;

-на основі ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ сільська рада складає протокол про дозвіл на зміну цільового призначення;

-на основі протоколу землевпорядна фірма змінює призначення землі

Можу допомогти з документацію. Якщо ця тема ще актуальна)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

.ситуація наступна...на даний момент сільська рада розробляє генплан села де моя ділянка буде внесена це пройде пів року десь...вся загвоздка в тому чи захоче архітектор підписати на зміну цільового призначення ділянки так як розміри її 10 метрів на 100 метрів..і чи може він відмовити в даному питанні???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та вони ще довго Вас будуть кормити обіцянками, що генплан розробляють. І не факт, що на засіданні, коли подасте документи на зміну - проголосують на Вашу користь. І не факт, що потім прокуратура не оскаржить це голосування (по крайній мірі років 3 назад по такій схемі фактично не законно переводили землі, зараз не знаю як, але не думаю, що щось кардинально змінилось) - Ви спитайте у голови сільради, на скільки таке голосування законне, і чи його не буде потім прокуратура оскаржувати. Якщо можете - напишіть, назву сільради в приватні повідомлення. А то щось дуже знайома ситуація з обіцянками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...