Перейти до змісту

Телефонні аферисти


Bee

Рекомендовані повідомлення

Розведення на гроші з номера 0956403857. Пропонують людям, які щось продають, оплатити товар по перечисленню після надання їм всіх даних карточки. Після відмови персональних даних вимикають розмову. Будьте обережні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нащо ж ви CCV код даєте незнайомим людям ще й по телефону (я так розумію), якщо гроші перерахувати потрібно на картку, достатньо тільки номеру картки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а розводіла стоїть біля банкомата привата

потім почнеться - а скажіть код з смс і тд.

схеми накатані, не нові і не оригінальні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а розводіла стоїть біля банкомата привата

потім почнеться - а скажіть код з смс і тд.

схеми накатані, не нові і не оригінальні...

ну, не знаю, на це поведеться тільки повний даун, як на мене... :0160:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всякі є, і всяких треба....якщо дзвонять то знач не всіх війна забрала....ну і варіант попасти на старшу людину яке не петрає в тому...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, не знаю, на це поведеться тільки повний даун, як на мене...

10% людей страждають на підвищену "внушаємость", + не всі знають про те що не можна розголошувати конфіденційні дані 3 особам.

Та що й казати, коли люди досі переводять гроші "нічним слідчим" - а ваш син-збив-побив-людину-давайте-рублі-все-утрясем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нащо ж ви CCV код даєте незнайомим людям ще й по телефону (я так розумію), якщо гроші перерахувати потрібно на картку, достатньо тільки номеру картки.

Та я знаю цю ситуацію. А тому зловив на брехні де-якими питаннями. Звісно - номер картки, але ж думають що хтось і клюне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ща казати, у мене подруга на це повелася.

сказала номер картки, прізвище, рік народження.... вона мені коли це розповідала, в мене з кожною фразою очі все більшими робились... а їй лише 30))) а ви кажете "люди старшого віку" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

097 339 29 36 Мини разводик - приходит один звонок, типа "маячок" . Если перезваниваешь - идут гудки, но на самом деле идёт мгновенное соединение и слушаешь запись гудков. У меня с мтс списало как за обычный звонок на киевстар. "С миру по нитке..." или как это правильно понять, не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

097 339 29 36 Мини разводик - приходит один звонок, типа "маячок" . Если перезваниваешь - идут гудки, но на самом деле идёт мгновенное соединение и слушаешь запись гудков. У меня с мтс списало как за обычный звонок на киевстар. "С миру по нитке..." или как это правильно понять, не знаю.

тарифний план типу--- за вхідні дзвінки нараховуються гроші..... вот і маячать на інші оператори

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Моей Маме тоже недавно звонили ночью, хорошо что у нее дочька, а не сын, который якобы попал в милицию :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пару дней мне звонят с +380567335040, сегодня утром поднял трубку, там типа Приватбанк, тра-та-та. Я девушку четко и ясно послал на йух. Они жене уже пару раз звонили, чуть не сказала девичью фамилию матери, во время сообразила. А вообще этот телефон в интернете засвечен уже давно: https://www.google.com.ua/search?q=%2B380567335040&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozilla:ru:official&client=firefox-a&gws_rd=cr&ei=HcL7UpyRM6fs4wSWtICoBA

и жалоб на него много.

Удивляет то, что стационарный номер в Днепропетровской области еще никто не "попросил успокоится", жаль. В реалии ничего сделать нельзя, надо просто игнорировать и не сообщать данные. В спам отправить, и всё.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

як би не прикро це звучало але я вчора попався на гачок шахраїв типу такого:

Отже виклав я деякі деталі від автомобіля на продаж в сландо і сьогодні зателефонував мені покупець ( 0938580321, представився як Чусин Роман Іванович ) з пропозицією купити деякі товари загальною вартістю 6500грн, навіть поторгувався, домовилися про безкоштовну доставку до Дніпропетровська (це десь 300-400грн) до дверей, навіть адресу і ПІБ дав, сказав - зараз перерахує мені всю суму. Через деякий час мені телефонує псевдопрацівник ПриватБанка ( 0567670365 представився як Сіковський Віталій Іванович ) і розказує, що мені поступив платіж від юр.особи в такому то розмірі, я підтведив, що такий платіж я і чекаю... він сказав, що платіж прийшов від юр.особи і оскільки я раніше не отримував кошти від юр.осіб то мені треба пройти спеціальну процедуру аутентифікації, тобто я маю підійти до банкомата продиктувати їм якиїсь код і вони мені зарахують кошти, які банкомат одразу видасть, потім запитав баланс карти - ну я і сказав (там було декілька грн), на що він відповів, що він не може перерахувати мені суму більшу за наявний баланс і порадив поповнити рахунок на 2000грн, щоб він перерахував і я зняв кошти за 4 підхода ... тут я сказав, що погоджуюся і пішов у відділення банку для консультації де мені і сказали, що це РОЗВОД! Я позвонив так званому працівнику приватбанка і поганяв з нього та сказав, що записую розмову, за що він пообіцяв заблокувати мою карту. Через пару хвилин мені приходить смс від покупця, що типу йому хочуть через мене заблокувати рахунок і він буде скаржитися на мене в міліцію))))

Посуті розвод не новий, в банку сказали, що за останній місяць до них зверталися з подібними історіями ~10 чоловік, але вони нічого зробити не можуть.

Я зателефонував своєму товаришу-слідчому і той сказав, що це дохлий варіант - в них є купа справ де реально люди втратили хороші гроші, але досі ніодна не розкрита(((

Ось так ці розводіли і наживаються - і виходить безкарно, адже як і imei телефона так і номер телефона легко змінитию

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посуті розвод не новий, в банку сказали, що за останній місяць до них зверталися з подібними історіями ~10 чоловік, але вони нічого зробити не можуть.

Я зателефонував своєму товаришу-слідчому і той сказав, що це дохлий варіант - в них є купа справ де реально люди втратили хороші гроші, але досі ніодна не розкрита(((

стандартна відмазка :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

0567670365 псевдоагент привата

0934456946 клієнт на сландо

вчора як писав заяву в міськ відділі міліції, то за вчорашній день таких заяв було вже 5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через картки славнозвісного Приват банку неодин знайомий лишився грошей. Схема напрацьована й відома, але жертв нажаль не меншає((( Служба безпеки банку навіть не намагається унеможливити дані випадки. Прикро, що банк тільки впарює картки, а елементарну пам'ятку про афери з ними не може надати клієнтам. Як не дивно тільки з приватом таке стається. Спасибі Коломойському...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через картки славнозвісного Приват банку неодин знайомий лишився грошей. Схема напрацьована й відома, але жертв нажаль не меншає((( Служба безпеки банку навіть не намагається унеможливити дані випадки. Прикро, що банк тільки впарює картки, а елементарну пам'ятку про афери з ними не може надати клієнтам. Як не дивно тільки з приватом таке стається. Спасибі Коломойському...

Не банк винний, а те, що Приват став банком "де факто", модно і потрібно для бізнесу мати там рахунок, особливо інет-розрахунки. Де більше крадіжок в селі чи в місті? В місті і в селі однаково на кількість мешканців, тільки в місті їх в сотні разів більше, так і з банком, клієнтів дуже багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через картки славнозвісного Приват банку неодин знайомий лишився грошей. Схема напрацьована й відома, але жертв нажаль не меншає((( Служба безпеки банку навіть не намагається унеможливити дані випадки. Прикро, що банк тільки впарює картки, а елементарну пам'ятку про афери з ними не може надати клієнтам. Як не дивно тільки з приватом таке стається. Спасибі Коломойському...

Не банк винний, а те, що Приват став банком "де факто", модно і потрібно для бізнесу мати там рахунок, особливо інет-розрахунки. Де більше крадіжок в селі чи в місті? В місті і в селі однаково на кількість мешканців, тільки в місті їх в сотні разів більше, так і з банком, клієнтів дуже багато.

наприклад: маю картку Аваль вже років 9, жодного нюансу ні в мене, ні в знайомих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі так на приват гонять хоча в більшпсті випадків люди самі винні бо віддають дані самі.

В мене на тому ж сландо один номер, а на приват СМС приходить зовсім на інший.

ОДин раз до мене дзвонили розказували хню. КОли сказав рєбята не тужтесь я знаю про цей розвод. Поплювався в тел мол це не розвод і якщо я не хочу продати свій товар то сам винний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Увага, новий розвод! Знайомий продає будинок, дзвонить до нього мужчинка, представляється, каже, що вони з дружиною в зв'язку з відомою ситуацією збираються переізджати з Криму на Західну Украіну і ім сподобався його будинок, хочуть купувати. Завтра він буде виізджати і як буде на кордоні передзвонить. На другий день зранку дзвонить, каже що стоіть на кордоні, питає, чи не передумали продавати, бо "він вже завтра приіде". Біля обіду знову дзвонить і каже, що рос. кордон проіхав, підійшла його черга на укр., але треба прикордоннику дати "на лапу" 100 грн., щоб пропустили, а в нього тільки рублі і долари. "Чи не могли би ви на 100 грн. поповнити моб. киівстар цього прикордонника, а я як приіду то поміняю долари і віддам". Продавець будинку тут і зрозумів, в чому справа. Він думає що то зеки тим займаються.

номер 0953777995

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля обіду знову дзвонить і каже, що рос. кордон проіхав, підійшла його черга на укр., але треба прикордоннику дати "на лапу" 100 грн., щоб пропустили, а в нього тільки рублі і долари. "Чи не могли би ви на 100 грн. поповнити моб. киівстар цього прикордонника, а я як приіду то поміняю долари і віддам". Продавець будинку тут і зрозумів, в чому справа. Він думає що то зеки тим займаються. номер 0953777995

брєд сивої кобили...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, в якому сенсі?

в тому, що прикордоннику глибоко пофіг в якій валюті хабара брати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...