Перейти до змісту

Спінінг. Стир. Рибалка


master19830203

Рекомендовані повідомлення

Пропоную в цій темі писати кого і на що ви зловили.(Наживка, вага грузу, колір...). Тему створено спеціально для новачків(власне сам до них і відношуся). Якщо тобі є чим поділитися з братами-спінінгістами, які тільки роблять свої перші кроки, то красно дякую. Якщо ти вирішив тримати весь свій досвід при собі - тоді тримай, не засмічуй тему непотрібними репліками...

Всім гарного кльову!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 333
  • Створено
  • Остання відповідь

та спінінг то такє...взяв твістера і бовтай....а от якби по сазану ,знаю що цього літа взяли 2 сазана за 1 день на заліві....8 і 9 кілограм вроді...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок спінінга ви не праві. Якщо взяти наприклад мікроджиг, тут зовсім інші враження та тактика. Попробуйде на шнуру 4 лб (або 6 лб) та приманкою в 1.5 гр. витягнути 1 кг. щуку. Не можна просто порівнювати різні методи, насадки та техніку ловлі між собою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Літом, минулого року, в Стиру значно збільшилась кількість щуки(напевно дуже вдало віднерестувала). В сонячну погоду було помвтно як шнурки стоять на межі водних зарослів.Навіть такому спінінгісту як я вдался піймати кілька штук(які були успішно відпущені в рідну стихію, крім однієї , яка зажерла трійника по саме нехочу). Ловив звичайнною блешнею Атом, яку купив за 9 гр на базарі. Напевно, цього року годовала щука не спокуситься на такий примітив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я нажаль все ніяк неможу розловити спінінг, для мене це щось нове. Вже передивився на цю тему безліч відео, та коли нічого не ловиш - починаєш розчаровуватись в спінінговій рибалці. І нерозумієш що робиш не так ((( І хоч не подумайте що все заради наживи ...на мою думку рибу дешевше купити ніж зайнятись рибалкою....але в рибалці щось є таке що манить ...

Хто що порадить ? Буду дуже вдячний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я нажаль все ніяк неможу розловити спінінг, для мене це щось нове. Вже передивився на цю тему безліч відео, та коли нічого не ловиш - починаєш розчаровуватись в спінінговій рибалці. І нерозумієш що робиш не так ((( І хоч не подумайте що все заради наживи ...на мою думку рибу дешевше купити ніж зайнятись рибалкою....але в рибалці щось є таке що манить ...

Хто що порадить ? Буду дуже вдячний

Який тест спінінга, які насадки, яка техніка ловлі, де ловили????? Шнур-леска яка, поводок?

Наша вся проблема, що рибаки в будь-якому випадку хочуть забрати вилов додому, навіть якщо там і їсти немаж що. Чув, один казав, ну то коту буде. На заході, ловля риби хоббі "здоровий образ жизни", рибу відпускають, вона росте , плодиться і збільшується. В нас навпаки всю виловлюють, добре якщо вудкою, а не кловнею, еклетроудкою, навіть взривають - чисто бракон"єрство. На мою думку велику рибу навпаки треба залишати у водоймі, якщо вони виросла, то вона здорова і приплод принесе здоровий і якісний (природній відбір не дарма в природі присутній), а якщо ікру метати буде лише мала, не якісна, то і риби не буде. Перестаньте "тянути" з водойми все підряд і в нас риба буде. Виключення з цього окунь та ротан - вони всю ікру з"їдають.

А рибу дійсно треба в магазині купувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я нажаль все ніяк неможу розловити спінінг, для мене це щось нове. Вже передивився на цю тему безліч відео, та коли нічого не ловиш - починаєш розчаровуватись в спінінговій рибалці. І нерозумієш що робиш не так ((( І хоч не подумайте що все заради наживи ...на мою думку рибу дешевше купити ніж зайнятись рибалкою....але в рибалці щось є таке що манить ...

Хто що порадить ? Буду дуже вдячний

Який тест спінінга, які насадки, яка техніка ловлі, де ловили????? Шнур-леска яка, поводок?

Наша вся проблема, що рибаки в будь-якому випадку хочуть забрати вилов додому, навіть якщо там і їсти немаж що. Чув, один казав, ну то коту буде. На заході, ловля риби хоббі "здоровий образ жизни", рибу відпускають, вона росте , плодиться і збільшується. В нас навпаки всю виловлюють, добре якщо вудкою, а не кловнею, еклетроудкою, навіть взривають - чисто бракон"єрство. На мою думку велику рибу навпаки треба залишати у водоймі, якщо вони виросла, то вона здорова і приплод принесе здоровий і якісний (природній відбір не дарма в природі присутній), а якщо ікру метати буде лише мала, не якісна, то і риби не буде. Перестаньте "тянути" з водойми все підряд і в нас риба буде. Виключення з цього окунь та ротан - вони всю ікру з"їдають.

А рибу дійсно треба в магазині купувати.

Повністю з Вами згоден.

А ловити пробував на багато що...на джиг ( грузи десь від 3-10 грам ), вертушки різноманітні. Влітку на різні воблери. Ловив на Стирю, хоча як ловив ... просто гуляв виходить. Був випадок коли бачив що щука ганяла мальок, а на мої приманки зовсім не звертала увагу. Спінінг з тестом 3-18 грам. Купив вже й спінербейт...Не повірите, но результат 2013 року по спінінгу як не прикро зеро 0, але все-одно не хочу полишати даний вид ловлі. Та нажаль в мене немає знайомих чи друзів які б ловили на спінінг і могли щось підсказати ((( В снасті стоїть леска, взяв фідерну, щоб була більш чутлива і так не розтягувалась як звичайна. Поводок ставлю, бо все-таки надіюсь на щуку . Можливо що порадите, бо починаю розчаровуватись...Був би радий спільній рибалці...Чи може я так просто попадаю, що не клює...Шановні риболови, а як в Вас, постійно щось ловите , чи ні ...Рибу можу хоч всю відпускати ... Для мене це не головне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для початку почитайте сайт (силка зверху), там багато цікавого. Є описи, є звіти з фото. Для початку треба зробити як мога більш чутливу оснстку. Поставити м"який і тонкий поводок. В деяких випадках ставлять флюрокарбон. На .12 флюро щука до 1 кг. в більшості випадків не перекусить, а шанс зловити монстра дуже низький..

Коли я познайомився з спортсменами і побачив, як ловлять мікроджигом, купив снасті - повірте, зовсім інші враження. Там дуже ніжна оснастка (джигголовка від 1 гр.) і коли тянеш окуня на 200 гр., спінінг аж в дугу, а якщо обірве поводок, не так важливо, ціна головки та резинки пару грн.

Почитайте на що в наший водоймах бере риба і купіть аналогічні приманки. Нормальних магазинів в нас вистачає. Ще раз - ніжна оснастка, правда на Стиру на течії пе проходить. Успіхів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lovetstiney, переходи на ловлю в стоячих водоёмах. Как для меня, к речному хищнику намного сложней подобрать ключик и почти все мои речные уловы я отношу больше к фарту, чем к расчёту. Идеальный вариант - Хринныки с лодки, но пока будет закрыта навигация можно половить на ставках. Говорят в Промине в прошлом году хорошо клевала щука.

А насчет микроджига - это на любителя. Мне нравиться трофейная рыбалка. Да - поклёвки и кол-во словленых хвостов возрастает в разы, но размер...

Лучше я за пять рыбалок один раз потягаюсь с хорошей щукой, чем каждый раз дергать десятками нано-окуней по 100 грамм.

Кстати по-этому и бросил спортивную рыбалку - микроджигитам я не конкурент.

Ну и зайди на rybalka.lutsk.ua/forum/. Там люди организовывают фестивали. Выезжают на Икву, Стырь. Там можно посмотреть как и на что люди ловят. Если безлошадный, то найдеш и место у кого-нибудь в машине.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В проміні віін давав ловити щуку лише знайомим і то зі спортивним інтересом бо він всю забирав.....ноїї там було море....хватала все....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарахуно дав-не дав. По законе не має права (власних практично немає, тільки оренда), може тільки плату встановити. З іншого боку, деякі власники в зимку, коли лід, не давали рибалити, так по весні риба задихнулася, а окунь всю ікру поїв, коли остаток віднерестився.

Десь читав, що власник одного ставка, як плату за риболовлю, просив прорубати лунку на вході у ставок струмка, щоб збагачувалась вода киснем, окуня виловили. Как потів рай був, а не ставок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрозуміло, що спінінг як хоббі потребує певних капіталовкладень :0056: . Приходиш бувало в магазин де досвідчені продавці. Але тут ключове слово ПРОДАВЦІ. У них клює на все...Продавати це їх робота. Накупиш різного. Потім думаєш чито руки з одного місця стирчать , що нічого зловити не можу на ці принади, чи впарили мені мертвий товар...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую Mastera на рахунок впарювання товару....в мене був ну дуже смішний випадок коли знайомий поїхав скуплятись на рибалку(карп карась) сам ну дуже початковий рибак...я йому сказав шо купити....а йому продавець ше впарив оснаску на товстолоба...в неті є купа інформації про саму ловлю,так і про наживки...в соц мережах є групи Луцька в яких описаноі рибалкі саме на нашому Заліві і прилеглих територіях...і ждем нового сезону....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я нажаль все ніяк неможу розловити спінінг, для мене це щось нове. Вже передивився на цю тему безліч відео, та коли нічого не ловиш - починаєш розчаровуватись в спінінговій рибалці. І нерозумієш що робиш не так ((( І хоч не подумайте що все заради наживи ...на мою думку рибу дешевше купити ніж зайнятись рибалкою....але в рибалці щось є таке що манить ...

Хто що порадить ? Буду дуже вдячний

Який тест спінінга, які насадки, яка техніка ловлі, де ловили????? Шнур-леска яка, поводок?

Наша вся проблема, що рибаки в будь-якому випадку хочуть забрати вилов додому, навіть якщо там і їсти немаж що. Чув, один казав, ну то коту буде. На заході, ловля риби хоббі "здоровий образ жизни", рибу відпускають, вона росте , плодиться і збільшується. В нас навпаки всю виловлюють, добре якщо вудкою, а не кловнею, еклетроудкою, навіть взривають - чисто бракон"єрство. На мою думку велику рибу навпаки треба залишати у водоймі, якщо вони виросла, то вона здорова і приплод принесе здоровий і якісний (природній відбір не дарма в природі присутній), а якщо ікру метати буде лише мала, не якісна, то і риби не буде. Перестаньте "тянути" з водойми все підряд і в нас риба буде. Виключення з цього окунь та ротан - вони всю ікру з"їдають.

А рибу дійсно треба в магазині купувати.

Повністю з Вами згоден.

А ловити пробував на багато що...на джиг ( грузи десь від 3-10 грам ), вертушки різноманітні. Влітку на різні воблери. Ловив на Стирю, хоча як ловив ... просто гуляв виходить. Був випадок коли бачив що щука ганяла мальок, а на мої приманки зовсім не звертала увагу. Спінінг з тестом 3-18 грам. Купив вже й спінербейт...Не повірите, но результат 2013 року по спінінгу як не прикро зеро 0, але все-одно не хочу полишати даний вид ловлі. Та нажаль в мене немає знайомих чи друзів які б ловили на спінінг і могли щось підсказати ((( В снасті стоїть леска, взяв фідерну, щоб була більш чутлива і так не розтягувалась як звичайна. Поводок ставлю, бо все-таки надіюсь на щуку . Можливо що порадите, бо починаю розчаровуватись...Був би радий спільній рибалці...Чи може я так просто попадаю, що не клює...Шановні риболови, а як в Вас, постійно щось ловите , чи ні ...Рибу можу хоч всю відпускати ... Для мене це не головне.

першу рибу на спінінг(2щуки і 6 окунів) зловив у Товпижені з човна. багато води з тих пір втікло. але й зараз на водосховищі дієвий консервативний спосіб: бери жилку 0,2-0,3 + мепс аглія №2-3. думаю теорії в тебе достатньо. окунь і щука різних калібрів. за кілька рибалок все здійсниться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок їстівного силікону - є дані що на течії він працює як звичайний силікон, а на стоячій водоймі ароматні речовини якими він нашпигований лишають по собі дорожку + як звичайний силікон. Хто пробував - діліться враженнями(варто, не варто) :0168:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дуже вдячний за поради . Здаватись не буду бо не звик і свою щуку я ще зловлю. ))) Питання до риболовів зі стажом чи справді допомагають в спінінговій ловлі різні атрактанти по типу Мегастрайка . Вагаюсь чи його купувати чи це просто рекламний товар який не допомагає в ловлі, а просто продають ПРОДАВЦІ ))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну на стоячій воді може і буде працювати...ну а на стирю не течії думаю навряд чи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені на НР спінінг подарували :) рибалку люблю (не так рибалку, як природу і активний відпочинок), будемо разом "не ловити" рибу :) бо рибак з мене не дуже :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені на НР спінінг подарували :) рибалку люблю (не так рибалку, як природу і активний відпочинок), будемо разом "не ловити" рибу :) бо рибак з мене не дуже

Чудово! Пропоную завтра на залів. Читайте тут, заголовок *Спиннинговая рыбалка в Украине (total spinning)* , прокрутіть вниз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені на НР спінінг подарували :) рибалку люблю (не так рибалку, як природу і активний відпочинок), будемо разом "не ловити" рибу :) бо рибак з мене не дуже

Чудово! Пропоную завтра на залів. Читайте тут, заголовок *Спиннинговая рыбалка в Украине (total spinning)* , прокрутіть вниз.

Якщо тобі завтра вдасться побувати на заліві-- - відпишись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо тобі завтра вдасться побувати на заліві-- - відпишись.

Мав іти на роботу, пів години назад друг скинув в ВК фотки сьогоднішньої рибалки свого знайомого... На роботу завтра НЕ ІДУ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Час лову 9.00 - 11.30, результат - 0. Нарахував 12 рибаків, не бачив жодного, хто би щось витяг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Час лову 9.00 - 11.30, результат - 0. Нарахував 12 рибаків, не бачив жодного, хто би щось витяг.

А на що ловили ...Яка снасть. Цікаво було б почути відгуки людей що давно займаються даним типом ловлі, можливо є якісь особливості в зимовій ловлі спінінгом які потрібно було б враховувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На фото сьогоднішній арсенал, в Люб*язі прекрасно працьював, не зимою.

post-23702-0-10021300-1390054787_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...