Перейти до змісту

Спінінг. Стир. Рибалка


master19830203

Рекомендовані повідомлення

Результат вилазки: в мене - 0, напарник - 0, другий напарник - 7 щучок різного калібру, окунь (він його просто не схотів ловити) і безліч сходів.

Висновок - риба клює, треба вчитись ловити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 333
  • Створено
  • Остання відповідь

Я ловив з людьми, які майже спортсмени (їздять на змагання, але такими себе не називають) і які питали спортсменів - не клює. Іноді погода така. Я особисто окуня за хвіст та морду приманкою "гладив", він тільки на 5 см. відпливав. День на день не виходить так не повторюється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей третій і є спортсмен. І брало в нього досить таки непогано.

Ви знаєте, я думав, що ловлю непогано (по крайній мірі на Люб*язі так і було). Після декількох невдач на Стиру списував усе на погоду, різницю в рівні води - самі розумієте, причина завжди знайдеться). Після декількох рибалок з ним зрозумів що мені ще вчитись і вчитись. Головне знайти у собі мужність і визнати це. Є багато нюансів, про які більша половина любителів, таких як я, навіть не здогадується, або просто ігнорує. А дарма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плотва точно клює, знайомі ловлять. Ну а особисто я карася жду, він поки що слабенько. Тільки питання не в цю тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Здоров'я не дозволяє порибалити... Люди, розкажіть про ваші успіхи. Хто де був?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

вчора в районі малево. два спінінга. вранці хотів судака. він не хотів. біля 9 вихід зубатої близька 1.5 кг- вискочила з глибини за віброхвостом за 2 метри відмене і назад.

десь о дванадцятій на аглію мепс 3 ловю таку грам 900.

потім захотілося головня і жереха - задовбався приманки з дерев знімати. була ще двадцятисантиметрова на мепс лонг 2.

окуні били вертушки, головники за ними плавали - зеро. біля 19 на сальмо тіні - окунець 15 см.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

води мало.думаю, що за тиждень лілії будуть на поверхні. і ще багато вужів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знову там само бродив до обіду.типу зеро.дубак зранку. резина мовчала, мепс не виручив. разок жерех влупив - аж кавою облився. на воблер, куплений ще колись в цумі на третьому поверсі цапнув окунька 15 см. в обід за годину два виходи зубатих десь по кіло під ногами на цей же воблерок.

мужики зловили щуку на 3 кг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

о 7 вечора взяв патику і чкурнув на річку.на перших закидах шнурок супроводжує воблер під ногами. переходжу на гуму. тоже зеро. бачу на міляку щось дріб"язок нервує. знову ставлю воблер і наближаюсь,обловлюючи берегову лінію.мілко. гачки забиває зілля. а в точці вискакує риба у весь зріст. на око десь 2 кг.вроді жерех. ставлю флюр, наближаюся "гусиним шагом". черговий закид, воблер йде паралельно берега, напереріз йому хвиля-удар,важкість,і за долю секунди хвиля крутанула на русло.витягую воблер - гачки на пузі переплетені донною рослинністю,а хвіст воблера добряче обдертий.виходить там була ще й товарна щука. я ще трохи поганяв приманки і досить.завдання виконано- адреналін отримано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

вчора був на Стирю, на заліві. поповнив арсенал блек фюрі та пантон 21 трайт. вирішив випробувати. результат - нулик. використав весь арсенал вертушок - нічрго. хоча окунь нагло почав жерти біля 19 і десь до 21. зразу за прибережною травою лупив тюльку , чавкав, виплигував. я навіть попера кидав - все даремно((((. поруч мужичок на опариша зловив кілька густерок. ще 2 спінінгіста сплавлялися в човні, зловили окунця. аж сумно(((((((((((((99

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Що зараз робиться на заліві, чи можливо кудись в інше місце поїхати на Стир? (p.s. початківець, ніколи не спінінгував на Стиру)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще проїдься в Хрінники, човен 4 грн./ 1 год. Хочеш ловити на Стиру - купуй бааагато приманок)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще проїдься в Хрінники, човен 4 грн./ 1 год. Хочеш ловити на Стиру - купуй бааагато приманок)

а де човен можливо взяти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось кого не бачу -кажуть що галяк на стиру зараз. сам не маю часу все вибратись..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого 'галяк''?

Я вискочив в суботу в район Маяків, десь з 19 до 21...один окунь грам на триста, поклевка невеличкої щучки-порізала хвоста на твістері, та потримав файну мамку, підняв до поверхні' але розігнувся гачок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де човен можливо взяти?

На базах, вроді 3 штуки є. Хлопці на **Моторі** брали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене канікули)))))))) Сьогодні стойки з Києва прийдуть, зроблю і на вихідні на Люб*язь і Прип*ять планую :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В суботу був в районі маяківського мосту - за 3 години ні одного удару, рибаків теж не бачив, тільки мисливці стріляли. А в понеділок був в с.Вербаїв один удар, коли витягував вертушку, маленька щучка кинулась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Доброго вечора.Щось дана тема затихла, треба поновити.

Ось пройшов майже сезон.Мій перший спінінговий сезон!!!! І скажу що я сильно задоволенний що захопився спінінгом.Мої здобутки протягом сезону:

-найбільша щука- 2.8кг зловленний на воб. косадака 110ф.(в ставку у тещі)

-перший сом, і покищо думаю не ост.-2.1кг зловленний на воб. косадака 110ф.(Хрінники)

-перший жерех розмір смішний чуть більший за воб. від лакі крафт саммі 65мм (Хрінники)

-окунь 300грам воб. юзурі л-міннов 66 (Хрінники)

-рак десь 150-200грам зловленний на воб. косадака 110ф.(в ставку у тещі).

переважно процентів на 90 в мене в улові щука, хоча пробував ловити і головля,жереха побільшого але поки що ще треба підбирати ключик.

Можу порадити початківцям декілька приманок з яких сам почав ловити. Мій фоворит це юзурі л-мінноу 66мм. натурального кольору.він мене практично ніколи не підводив, хоча великої риби я на нього і не зловив(сама більша була десь під 3-ку на берег витягнув , але із замалих гачків щука приманку виплюнула і я не встиг її взяти за зяберну кришку хоча за хребта вже тримав :D )цей воб легко твічиться імітуючи малька, тому активна щука його не пропускає навіть 100гр щущки. Якщо щука не активна я порадив би тіні мегалон від джакала, щю приманку теж щука не пропускає. Правда до неї підібрати проводку чучуть важще, легенькі ривочки спіном. Ще є копія цього воба від косадаки. воно дешевша, але і горизонт проходженя теж різний.

А загалі купляти ті чи інші приманки треба виходячи з того де ви будете ловити.Яка глибина в місцях лову. Основний критерій для мене є кормова база хижака, як правило вибираю приманки які нагадують верховодку, або плотву чи краснопірку малька. а проводку підбираю вже в процесі, щоб воб повторював рухи малька, або нагадував хвору рибу,і щука обов"язково спокусиься на таку "халяву". :_07:

Щодо заливу на Ковельській-то таке враження що там риб покинув цей заплив, був минулої неділі, і сьогодні повний 0, і не тільки в мене...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...