Перейти до змісту

До Клімчука з колядками


olsad

Рекомендовані повідомлення

Якось читаючи новини зловив себе на думці, а чому це Луцьк такий пасивний в соц.-політичній діяльності. Практично щодня, щось відбувається в Києві, Львові, Тернополі, ба навіть в Донецьку, Харкові й Одесі. У нас же чомусь стуканина по клавіатурі - єдина форма протесту. І мені стало соромно, що я теж такий задрот, який сидить в теплі перед монітором.

Власне, пропоную взяти приклад і на різдвяні свята навідатись на автомобілях в гості до нашого любого губернатора (який судячи з останніх інтерв'ю із зони комфорту так і не вийшов) та посприяти тому, щоб він вкотре навідався до лікарні з цілю відкапатись після алкоотруєння. Офіційно - їдемо вітати з Різдвом, поколядувати... Питання поставити. От мене наприклад цікавить за які гроші організовувався антифашистський мітинг, антимайдан. Чому на з/п грошей немає, а на вітальні білборди є і ще багато чого. Отож:

- Збір пропоную 9.01 о 18-00 на парковці епіцентру (велика транспортна розв'язка, багато місця);

- 20 хвилин організаційних питань і вперед;

- по можливості з собою брати різдвяну символіку - зірки, вертепи, свято все ж таки;

Станом на зараз є 4 автомобілі готових взяти участь. Всім бажаючим прохання приєднатись і розповсюдити інформацію;

Хто без авто - приєднуйтесь, думаю знайдемо як підвезти.

НАЙВАЖЛИВІШЕ - ХТО ТОЧНО ЗНАЄ ДЕ ЖИВЕ БОРИС-ТВАРИНА ГУБЕРНАТОР?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 172
  • Створено
  • Остання відповідь

- обов'язково фото й відео з собою

- бажано ЗМІ (у них й адреса повинна бути)

- після акції через фейс-бук та інші сайти в мережу, щоб максимальне розголошення

- ну й лозунг вимогу просту, але зрозумілу

якщо дев'ятого буду в луцьку, приєднаюсь обов'язково.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НАЙВАЖЛИВІШЕ - ХТО ТОЧНО ЗНАЄ ДЕ ЖИВЕ БОРИС-ТВАРИНА ГУБЕРНАТОР?

Візуально знаю,пальцем можу показати. Р-он Теремно. Де виїзд з хлібзаводу,через дорогу стадіон. За тим стадіоном видніються хатини. Одна з них Бориски. Там ще Кривицького хатина і ще когось з чинуш. Зі сторони "Епіцентра" проглядуються,через поле.

ЗЮ. Доєднаюся. Думаю все вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біти бейзбольні з собою брати?Буду також не сам якщо все буде без змін!Головне щоб ця бородата потвора була в дома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Навряд чи він там є. :)

Думаю в своєму маєтку в районі Ковеля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А - ну ка,ну-ка...

Думаю в своєму маєтку в районі Ковеля.

ЗЮ. Скільки до того "Ковлє"...?

ЗЗЮ. Знайдемо,Борис Петрович.... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

А чого "скотина"?

Усе життя на керівних посадах, за стільки років дивно було б якби не заробив на достойну старість.

Мізками він не обділений, розуміє. Ящо не буде підтримувати чинну владу, нажите можуть відібрати.

Спокійної старості не вийде.

Йому звичніше, ПР як комуністичний стрій до якого він звик.

Є чітка вертикаль влади. Усі знають кому що і куди нести.

Дивіться з другої сторони, на Волині ніхто і ніщо не заважає проводити акції і протести. :)

Не бігають спецпризначенці, і не ходять по хатах даішники.

P,S, Хай тільки спробують, в місті де кожен одне одного знає. Гиии :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого "скотина"?

Дивіться з другої сторони, на Волині ніхто і ніщо не заважає проводити акції і протести. :)

Не бігають спецпризначенці, і не ходять по хатах даішники.

P,S, Хай тільки спробують, в місті де кожен одне одного знає. Гиии :)

тому що накрав у нас достобіса... і за зарплатню(навіть на керівній посаді) таких маєтків не набудуєш

не заважають? а те, що активістів під домашній арешт саджали? а електронні браслети? а зйомки мусороголовими на відеокамеру усіх акцій протестів? а те, що навіть мера по прокуратурах тягали? це називається "ніхто не заважає"???

а вони пробують, бо більша частина наших мєнтів - приїжджі полішуки із районів області... і їх тут мало хто знає... та й вислужитись вони хочуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сидить він та читай форум і думає :

- Треба валити з Луцька, але куди ? В Ковелі знайдуть, на світязі також ... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось один прокурор спрбував протестувати проти бороданя.

Компетентні джерела у силових структурах стверджують, що нещодавно заступнику прокурора Волині Володимиру Веселусі надішла безапеляційна вказівка з Києва подати у відставку. Звільнення буцімто пов’язане із оприлюдненням 11 серпня у ЗМІ інформації про те, що у 2008 році Підгайцівська сільська рада незаконно змінила цільове призначення земельної ділянки у селі Струмівка, яка належить голові облдержадміністрації Борису Клімчуку, причому сільрада зробила це за ініціативою самого Клімчука. Наступного дня голова ОДА заявив, що «це не прокуратура оприлюднила інформацію. Це перший заступник прокурора області пан Веселуха. Це він вчора пізно ввечері чомусь прийняв таке рішення. Геть поночі». «Якщо Веселусі потрібна земля, то я подарую», - додав він.

Джерела стверджують, що перемовини Веселухи з вищим керівництвом із метою пом’якшити «вирок», тобто все ж залишитися на роботі в прокуратурі, успіхом не увінчалися. Тому заява написана, і Володимир Веселуха йде з посади заступника прокурора Волинської області вже наступного тижня

І ще так сказав.

«Мене перевіряли всі — і прокуратура, і Камбін, і Президент. Я працював з власниками земельних ділянок і зробив операції цілком законно. Рішення суду кінцеве і оскарженню не підлягає. А прокурор сам за парканом має 13 гектарів землі. Мою землю мені виділили», — запевнив присутніх Клімчук.

Але голова Волинської ОДА все ж визнав, що його «можна пробити і щось знайти, але не там».

«Не діставай мене там, де я не дістаюся», — звернувся він до журналіста.

Однак Клімчук відмовився коментувати свою фразу про землю екс-прокурора, який порушив проти нього кримінальну справу, оскільки цим, мовляв, займається СБУ.

Схоже, земельна епопея Клімчука сьогодні поки що завершилась. Водночас, навряд чи такі справи можуть успішно вирішуватись, якщо нею займаються люди, які й самі мають за собою «гріхи». Без повного демонтажу корумпованої системи змінити стан справ в Україні неможливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Збір пропоную 9.01 о 18-00 на парковці епіцентру (велика транспортна розв'язка, багато місця);

обговорення події тут, а не в коментах на волиньпості

P.S. там можуть писати засранці, які хочуть заплутати нас і розбити на групи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що тут домовлятися 9.01 о 18.00 на стоянці епіцентра.Хто не балабол приїджайте! Давайте на стоянці в кутку біля світлофора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки цікавого я сьогодні прочитав, особливо в коментах на ВП і ВН. Там навіть якийсь олсад щось писав, потім правда пропав десь. Власне до чого я - не ведіться на всі висери там. Їдемо 9-го о 18-00. Запрошуйте друзів знайомих,.. велосипедистів, пішоходів. Друкуйте свої послання, я думаю їх накопилось чимало. В любому випадку - нічого кримінального ми не робимо.

Щодо того чи буде Борис вдома - дк робочий день. повинен якби. Накрайняк, йому перекажуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та там часто тролі пишуть коменти, сидить з однієї айпішки строчить, незважайте. Буду вєлом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Климчуку до дупи ми і що ми тут пишем :)

Те, що ми йому до одного місця - факт незаперечний, але треба робити все можливе, щоб стати "кісткою в горлі". Ми на форумі не просто пишемо, а ділимося інформацією і зрештою-врешт гортуємося. До зустрічі на стоянці біля Епіцентру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне кажется, надо быть готовым поговорить. Мы уже привыкли, что они морозятся и не ждем контакта давно. Но, вдруг, он выйдет, как Ахметов? Чтобы не выглядеть лохами, нашкодившими детками, как те пикетчики, надо быть готовыми задать вопросы и услышать ответы. А коляда, само собой, для антуража.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне кажется, надо быть готовым поговорить.

афігєть! А кто-то гатов пагаваріть?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...