Перейти до змісту

Хто зможе виготовити приблуду?


soccer

Рекомендовані повідомлення

потрібна послуга майстра- радіоелектроніка.хочу виготовити адаптор підрульового управління магнітолою для Рено Канго.інформації знайшов багато,люди пишуть,що це досить просто і дешево.але треба хоча б мати уявлення,що таке резистори,оми,кілооми і т д.інформація є тут http://www.drive2.ru...ournal/1145206/ і тут http://renault.autob...guna/pult.phtml може хтось візьметься?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
  • 2 місяця потому...

ще актуально?що саме вам потрібно?

Власне щоб не створювати нової теми - мені теж потрібно виготовити електронний пристрій.

Повідомлення відправив в ПП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж цікавить. Є підрульовий перемикач,на штатну магнітолу. Потрібно перепаяти на іншу магнітолу. Підкажіть де можна знайти електрика,що це зробить.Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спеціалістів хватає, спочатку толком розкажіть що саме вам потрібно.

Відписав у приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не складно то я хочу ось цей (готова схема) , варіант 3 з першого сайту в мене вже є (за нього в свій час виклав 150 грн в Луцьку) але він не все може прочитати. Ціну питання напиши в ПП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не складно то я хочу ось цей (готова схема) , варіант 3 з першого сайту в мене вже є (за нього в свій час виклав 150 грн в Луцьку) але він не все може прочитати. Ціну питання напиши в ПП.

Таке простіше буде готове купити: там складна в виготовленні плата (з перехідними отворами).Та й по запчастинах там на $15. Сенс був би, якщо робити партію мінімум 200+ штук.

А з вказаного вами сайту $40 з доставкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не складно то я хочу ось цей (готова схема) , варіант 3 з першого сайту в мене вже є (за нього в свій час виклав 150 грн в Луцьку) але він не все може прочитати. Ціну питання напиши в ПП.

Таке простіше буде готове купити: там складна в виготовленні плата (з перехідними отворами).Та й по запчастинах там на $15. Сенс був би, якщо робити партію мінімум 200+ штук.

А з вказаного вами сайту $40 з доставкою.

В упор не бачу де там така ціна , та ще й з доставкою !

кращеб призналися що вам ліньки щось робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В упор не бачу де там така ціна , та ще й з доставкою !

1-2-3

post-25293-0-36519700-1398919370_thumb.j

post-25293-0-95936800-1398919371_thumb.j

post-25293-0-39775700-1398919372_thumb.j

Сумніваюсь що воно дійде до Луцька (тимбільше в теперігній час).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...