Перейти до змісту

скільки коштує зробити закордонний паспорт


mers

Рекомендовані повідомлення

скільки коштує зробити закордонний паспорт цікавить ціна, тому що говорять що у Ковелі і у Володимирі дорожче

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 145
  • Створено
  • Остання відповідь

в районі 500 гривень... Хоча там дуже багато заманух за які по закону платити не потрібно, але ж ми живемо в УкраїнЄ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

410 грн мені обійшовся, не срочний. Але треба не мовчати і вміти відстоювати свої законні права.

Робив місяць тому на вул. Шевченка - прийшов, тицьнули дві бумажки, заповнив, 30 хв посидів в черзі, попав до тої паспортистки. Внесла мої дані в комп, сфотографувала, і каже:

"З вас 600 грн. Тут буде платити чи в банку?"

А я їй: "Які 600?? На сайті міграційної служби пише 170 грн держмито, 120 грн бланк паспорта, і 87 грн ваші послуги, разом 387 грн. Більше я платити не збираюсь..."

А вона відразу включає задню передачу: "А то вам страховка не потрібна?"

Я: "Ні, дякую, я собі потім куплю"

Вона: "За довідку пру судимість треба ще платити"

Я: "Вона безкоштовна"

Недовольно пометушилась, дала рахунки, і послала платити в Ощадбанк на Ковельській. О тут я і лохонувся - Ощадбанк на Ковельській в зговорі с ДМСУ, і за тих 387 грн, що я мав платити падли здерли ще 20 грн комісії. А якби пройшов трохи далі до ПриватБанка, то комісія була б 0,5% (~5 грн)..

І того десь за 1,5-2 год, сам, без всяких довідок, ксерокопій паспортів, зробив закордонного.

При цьому хочу зауважити, що в ті 87 грн, які ви їм платите офіційно і обов'язково, входить перевірка по базам МВС, і послуги ксерокса.

і ціна на закордонний паспорт скрізь має бути однакова - 387 грн в Луцьку, Ковелі, Володимирі чи ще десь.. Якщо ви мозахіст і маєте трохи вільного часу то можна і за 170 грн зробити ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"атвічаю" зайшов сказала мені 600 , я їй у відповідь те що ти написав зразу спригнула на страховку))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

А вона відразу включає задню передачу: "А то вам страховка не потрібна?"

А що за страховка? Це при виїзді за кордон? І чи потрібна вона взагалі?

"атвічаю" зайшов сказала мені 600 , я їй у відповідь те що ти написав зразу спригнула на страховку))

І як проканало скинути ціну до 170+120+87?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Со скольки лет беспрепятственно можно делать ЗП? Если например пацану 18 лет. Раньше я помню были проблемы с военкоматом (нужно было решать).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з 18, просто треба довідку з воєнкомата

Это и дурню понятно. Как порешать я знаю. Интересует абсолютно легальный способ, т.к. прийдя в военкомат (а уж я то знаю этих рогопилов) будешь пол дня ходить и нифига не выходишь.

Конкретизирую вопрос. Пацан 18 лет учится в Луцке в институте на стационаре.

Вопрос: Какую справку? Как её получить? Сколько за неё "попросят"?Какие аргументы приводить? Можно по подробнее.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проблем її отримати не повинно бути. Не дають здається на 5 курсі.

В принципі університет має дати довідку у воєнкомат (на початку навчального року автоматично) а студент вже йде у воєнкомат і просить довідку для паспорта. Попросити можуть лише заяву), хоча....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вопрос: Какую справку? Как её получить? Сколько за неё "попросят"?Какие аргументы приводить? Можно по подробнее.

я сам в свої 19 років ходив по справку в військоммат він тоді розміщувався ще за Драм Театром.. зараз в Теремно...

прийшов позвонив в двері, відкрили сказав мол нада довідка для загран паспорта.... записали мене в чергу на такій то такій то день прийти..

взяв справку з місця навчання, приписне і паспорт України.. прийшов в визначений час, там якійсь майор начав бесіду, мол нашо паспорт і тд і тп... я грю світ побачити, дав йому довідку з універа, паспорт приписне.... він шось помулявся... сказав прийти через тиждень і забрати приписне і довідку готову з військомата(довідка з місця навчання залишається ввоєнкоматі)... ось і все...

Висновок: хай хлопчина іде сам, зробить довідку з місця навчання (неважно шо з універа прислали довідку в воєнкомат, вони завжди забуваються), приписне якшо є, і паспорт громадянина України... якшо сам не справиться то тоді вже шось думайте могоричі чи знайомі....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вона відразу включає задню передачу: "А то вам страховка не потрібна?"

А що за страховка? Це при виїзді за кордон? І чи потрібна вона взагалі?

"атвічаю" зайшов сказала мені 600 , я їй у відповідь те що ти написав зразу спригнула на страховку))

І як проканало скинути ціну до 170+120+87?

Апаю, оскільки не отримав відповіді.

Відпишіть хто в темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вопрос: Какую справку? Как её получить? Сколько за неё "попросят"?Какие аргументы приводить? Можно по подробнее.

Свого часу як робив, а це був 2005рік, то довідку з інституту (ЛДТУ) мені не хотіли давати, мовляв в військомат потрібно топати і там все вирішується, бо вони такі довідки не видають (не уповноважені, немає комісара на місці, не хочуть, не будуть, лінь і т.д.). Пішов в військомат, що на вул. Теремнівська прямо до комісара (капітанчик був) і сказав, що причина по якій мені потрібна довідка - це виїзд за кордон на стажування, а на питання про підтвердження з інституту відповів, що іде набір і вирішальний критерій відбору на стажування - наявність закордонного паспорту, почав просити, щоб увійшов в положення і ми вийшли з цього зачарованого кола - комісар виявився Людиною і дав резолюцію на видачу паспорту. Як виявилось я його не підвів і не втік на "багаті села за бугор". Ще була історія з довідкою з МВС, там теж з очима совеняти на мене дивились і питали причину, звісно трішки помуриживши видали і ту довідку, хоча відтермінували видачу на свої законні 5-7 робочі календарні дні. От така історія. Пізніше робив одногрупник, то йому було важче, бо якраз масовий недобір солдатиків був і до кінця не хотіли видавати, мусив зробити якогось там плаката в паспортному столі і отримав паспорт.

І як проканало скинути ціну до 170+120+87?

Потрібно не соромитись і питати, що входить в ту вартість, які послуги і плюшки, вникати в зміст питання. Багато чого іде бонусом і воно просто не потрібне, а на питання і прохання, що воно знадобиться - відповідати: наразі дякую, потреби немає; навіть якщо гарні оченята паспортиста вас штовхають на понти і марне спустошення свого гаманця, всі хочуть їсти....

http://dmsu.gov.ua/posluhy/dokumenti-dlya-vijizdu-za-kordon/710-vydacha-pasporta-hromadianyna-ukrainy-dlia-vyizdu-za-kordon

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що за страховка? Це при виїзді за кордон? І чи потрібна вона взагалі?

----------------------------

І як проканало скинути ціну до 170+120+87?

Апаю, оскільки не отримав відповіді.

Відпишіть хто в темі.

Всім, для кого дана інформація актуальна - відписую про результат та повну "процедуру".

Працює паспортний стіл (на Шевченка 17) з 8:00. Я прийшов о 9:15 - то людей було повний зал очікування, і кілька на вулиці.

З часом народу прибавлялось. Але більша частина їх - по довідку на прикордонний рух.

Через певні проміжки часу виходить чоловік, потрібно у нього попросити бланк заяви на закордрнний паспорт, або в кабінеті.

Заповнити 2 бланки: на погодження оплати послуг 87.15 грн, а друга на згоду пошуку по базі інформації про себе.

Потім потрібно стояти біля дверей кабінету. Черги як такої немає - хто ближче пропхнувся - той першим і буде.

Вийде чоловік - запитає "хто на закордонний паспорт?", та запустить у кабінет.

Паспортистка сфоткає, оформить документи, підпишетесь.

Потім скаже що платити потрібно 603 грн(фото прикріплю). -Будете у нас платити, чи в банку?

Я сказав, що в мене зарплата на карточці - піду в банк.

На що вона: "Ну можете зняти гроші і заплатити нам, бо в нас без комісії, а якщо хочете побігати - то бігайте" і видала реквізити на проплату. Я запитав що то за платіж 50 грн - без всяких назв, тільки номер рахунку. Вона сказала, що це довідка про несудимість. Я їй - "-вона безкоштовна". Вона: "-То принесіть нам її". Домовились що оплачу все.

Пішов платити в ПриватБанк - проплатив держмито, бланк, послуги, і ту 50ку. Страховку касирша не зарахувала - сказала потрібно якийсь номер догорову.

Приніс 4 квитанції, і дав 75 грн за страховку. Сотку у "Послуги ВФ ДП Документ" не платив і вона нічого не казала. Не знаю, хоч би через ту сотку проблем не було.

І все, сказала що через місяць передзвонить.

post-19677-0-02289500-1385055381_thumb.j post-19677-0-09311500-1385055423_thumb.j post-19677-0-81095900-1385055440_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так другий бланк, який ти заповняв " на згоду пошуку по базі інформації про себе" це ж ніби ти даєш їм дозвіл, щоб вони взяли довідку про несудимість, і це ніби безкоштовно. Чи я помиляюсь?

Щодо страховки, касирша в банку оплату (страховку) неприйняла, так як небуло номера договору, тоді ти приніс ці гроші і віддав паспортистці? без всяких квитанцій? я правильно зрозумів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так другий бланк, який ти заповняв " на згоду пошуку по базі інформації про себе" це ж ніби ти даєш їм дозвіл, щоб вони взяли довідку про несудимість, і це ніби безкоштовно. Чи я помиляюсь?

Щодо страховки, касирша в банку оплату (страховку) неприйняла, так як небуло номера договору, тоді ти приніс ці гроші і віддав паспортистці? без всяких квитанцій? я правильно зрозумів?

Я не знаю чи безкоштовно, але я заплатив, бо в заяві було щось типу "термін РОЗГЛЯДУ заяви - 30 днів" тому западло вони можуть зробити без проблем - 30 днів розгляд і 30 днів виготовлення.

Паспортистці приніс 4 оплачені квитанції і 75 грн за страховку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так другий бланк, який ти заповняв " на згоду пошуку по базі інформації про себе" це ж ніби ти даєш їм дозвіл, щоб вони взяли довідку про несудимість, і це ніби безкоштовно. Чи я помиляюсь?

Щодо страховки, касирша в банку оплату (страховку) неприйняла, так як небуло номера договору, тоді ти приніс ці гроші і віддав паспортистці? без всяких квитанцій? я правильно зрозумів?

Я не знаю чи безкоштовно, але я заплатив, бо в заяві було щось типу "термін РОЗГЛЯДУ заяви - 30 днів" тому западло вони можуть зробити без проблем - 30 днів розгляд і 30 днів виготовлення.

Паспортистці приніс 4 оплачені квитанції і 75 грн за страховку.

На цьому вони і живуть, лякаючи всіх, що термін розгляду і видачі по максимуму влуплять, всі кудись спішать, платять за повітря.... вони не мають права розглядати заявку 30 днів і виготовляти 30днів, бо граничний термін від подачі заявки до видачі паспорту тільки 30!!! Самі переконаєтесь, що скільки б ви не платили за "інші" послуги, все-рівно паспорт буде готовий через 20-30 днів :_07: На рахунок лівих довідок, по типу - довідка про судимість - то це їхня робота, їхній клопіт, їм на це дається тих самих 30днів і за це не потрібно платити, вартість входить в суму послуг по оформленню, як і інша їхня робота, в переліку документів на подачу це не вказано і не у вашій компетенції, бо найшвидший термін, щоб зробити паспорт 3-5 днів, а система бюрократії і адмінресурсу дає право їм розслабитись. Закордоном, наприклад, паспорт як внутрішній так і закордонний робиться 1-3дні, і термін залежить не від лінощів паспортиста і інших структур на відповіді по заявкам, а від завантаженості самого паспортиста, який бігає як білка в колесі цілий день і ні на що не нарікає - менталітет!

Уважно читайте сторінку dmsu.gov.ua/posluhy :0167:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На цьому вони і живуть, лякаючи всіх, що термін розгляду і видачі по максимуму влуплять, всі кудись спішать, платять за повітря.... вони не мають права розглядати заявку 30 днів і виготовляти 30днів, бо граничний термін від подачі заявки до видачі паспорту тільки 30!!! Самі переконаєтесь, що скільки б ви не платили за "інші" послуги, все-рівно паспорт буде готовий через 20-30 днів :_07: На рахунок лівих довідок, по типу - довідка про судимість - то це їхня робота, їхній клопіт, їм на це дається тих самих 30днів і за це не потрібно платити, вартість входить в суму послуг по оформленню, як і інша їхня робота, в переліку документів на подачу це не вказано і не у вашій компетенції, бо найшвидший термін, щоб зробити паспорт 3-5 днів, а система бюрократії і адмінресурсу дає право їм розслабитись. Закордоном, наприклад, паспорт як внутрішній так і закордонний робиться 1-3дні, і термін залежить не від лінощів паспортиста і інших структур на відповіді по заявкам, а від завантаженості самого паспортиста, який бігає як білка в колесі цілий день і ні на що не нарікає - менталітет!

Уважно читайте сторінку dmsu.gov.ua/posluhy

После боя кулаками не машут. Тим більше як я просив це за день до подачі заяви.

Требуло тоді і пояснити, а зараз повчати мене треба. Зараз вже всі розумні, розказують як потрібно було робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже відписувалась тут

Здала документи на оформлення закордонного паспорта в суботу (перший раз виробляла) на Кравчука - 377,15 грн + послуги банку.

Довідку про несудимість не брала. Але документи прийняли, хоча просили довідку донести через 2 тижні.

Вчора пішла замовила на всяк випадок довідку (сказали прийти забрати через місяць). За довідку не платила.

Дівчина мене хотіла послати в банк, але я кажу, як так, адже на сайті мвс вказано, що довідка надається безкоштовно, а вона мені: це плата за інформативно-консультативні послуги. Я кажу: платити не буду. Вона: добре.

В паспортному сказали забирати паспорт 16 грудня, і довідку в той же день. Побачимо, як воно буде)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

После боя кулаками не машут. Тим більше як я просив це за день до подачі заяви.

Требуло тоді і пояснити, а зараз повчати мене треба. Зараз вже всі розумні, розказують як потрібно було робити.

Нічого особистого і повчального, виключно ділюсь своїми знаннями, досвідом і логікою речей, тим більше не слудкую за Вашим особистим розкладом. :_12:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здавала документи 25 числа на вул. Шевченка, прийшла не було черги заповнила 2 бланка сфоткали підписалась, сказали 600 грн а я їм у відповідь:" Як так? всього треба 380 грн, у мене брат здава місяць назад тут у вас йому сказали 380 грн, вона мені у відповідь , не може такого бути у нас паспорт коштує 600 грн, а потім помовчала і каже, а так ви праві може бути так що він страховку не купував" Висновок Я заплатила 380 грн + 20 грн послуги ітого 400 грн мені обійшовс паспорт сьогодні забрала)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...