Перейти до змісту

Хто літав wizzair?


MACCEN

Рекомендовані повідомлення

Цікавить хто літав цією компанією wizzair.com ?

Чи може є якісь підводні камні, поділіться будь-ласка своїм досвідом.

Може хто пробував літати через Польщу по напрямкам, Польща - Європа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене були з ними неприємності. Бронював квиток за 2 місяці до польоту. Десь за тижня 2-3 до дати польоту приходить емейл, що бронювання скасоване в зв'язку з відміною рейсу. Квиток звичайно замінили, але вже зовсім на іншу дату (правда по старій ціні) і плани були частково зруйновані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я літав зі Львова до Тревізо . Ціна 1100 грн. в обидві сторони але, багаж можна лише одну одиницю , більше за гроші . Ручна кладь не має перевищувати певні розміри , за більше треба платити . На посадочних талонах не вказуються місця , якщо хочеш з місцями - плати. На борту не годують і не поять , лише за гроші , 0,5 мінеральної води 2 Євро. Зрештою правила всі на сайті вказані.

Один раз було , летів до Львова і аеропорт Львів не прийняв , сіли аж в Жулянах , авіакомпанія всіх нагодувала і автобусами доставила до місця призначення , все було оперативно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда з місцями якось у них промах, хоча напевно це спеціально щоб купляли місця...

а так я уявляю який хаос, багато хто хоче сидіти біля ілюмінатора...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я літала)

ночувала в аеропорту Жирони)

замість вильоту в 20.00 вилетіла в 4 ранку - літака не було з технічних причин

цей аеропорт ще теж окрема пісня: вайфай відсутній, обмінника немає, дьюті-фрі зачиняється в 12 ночі, а годували нас в Макдональдсі))

але це ніколи не вгадаєш...з Борисполя декілька років назад в Рим летіла КЛМ (ну дуже круті авіалініі - нові літаки, пледи, телевізори) і теж з технічних причин прочекала 6 годин в залі очікування, там теж засада - з залу уже не вийдеш, пляшечка кока-коли 0,33 л - 25 грн., бутерброд - 50 грн. ах, соррі. такі ціни були 3 роки назад, зараз в Борисполі такий бутерброд вже 80 грн. - бачила, коли цього року в Барселону літала))

про багаж все, як Електрик написав, щодо місць, то можна забронювати пріоріті пасс - якщо до літака йти пішки, то тебе першого пропустять на посадку, якщо автобусом - то виділене сидіння спереду і спершу відчиняються передні двері. в Віззаір це коштує дуже дешево.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую, завдяки цьому авіаперевізнику якби там не було багато хто може світ побачити, а всі інші то деруть купу грошей, а по суті переліт однаковий я думаю, літав я колись в радянських літаках і нічого все було нормальок, а тут як не як сучасніші, комфортніші, але за таку ціну можна і потерпіти я думаю, просто запасатись їжою на всяк випадок такого форсмажору.

Треба завжди з собою мати (ну в мене така звичка), коли кудись їду сірники, запальничка, ліхтарик, ніж, і щось перекусити, і вода, щоб хоча б деякий час можна було перебути на автономному харчуванні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сірники, запальничка, ліхтарик, ніж, і щось перекусити, і вода

Сірники. ніж. вода(парфуми) більше 100 мл, балончики,... - не пустить охорона аеропорту коли підете на реестрацію літака.

А авіокомпанія чудова, користуюсь послугами більше 3 років. найкраще квитики брати за місяць. з польщі дешевше. вони навіть з Любліна літають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда з місцями якось у них промах, хоча напевно це спеціально щоб купляли місця...

а так я уявляю який хаос, багато хто хоче сидіти біля ілюмінатора...

ну це ж low cost, чого ви чекали? хаос чи ні, а екіпажу літака буде байдуже, бо все одно при частковій заповненості літака розсадять так як треба їм, щоб був рівномірний розподіл ваги при злеті і посадці.

а загалом відгуки про WizzAir досить нормальні. щодо неприємних ситуацій, то думаю, вони можуть виникнути з будь-якою авіакомпанією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ж не мав на увазі "тєсака", а звичайний ніж порізати ковбасяки чи сала в польоті :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ж не мав на увазі "тєсака", а звичайний ніж порізати ковбасяки чи сала в польоті :)

навіть манікюрні ножиці не пропускають ))))

П.С.

Всі тесаки, калаши. ТНТ, гранати, динаміт,.... - потрібно здавати в багаж )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую, я не знав що такі параноїки зараз в аеропортах... прийдеться сало ламати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Украина и Европейский Союз в ходе восьмого раунда переговоров в Брюсселе 21-22 октября согласовали текст соглашения о едином авиационном пространстве и договорились продолжать сотрудничество для подготовки документа к подписанию.

Министерство инфраструктуры Украины рассчитывает подписать декларацию о едином авиационном пространстве с ЕС до конца 2013 года.

По мнению замгендиректора КП «Международный аэропорт “Киев”» (Жуляны) Олега Петровского, в Украину зайдет больше «лоукостов».

«Обострение конкуренции на авиарынке должно вылиться в снижение цен», — сказал он. При этом, ожидается, что снижать цены будут не только сами лоукостеры, но и их прямые конкуренты.

На данный момент в Украину летает 9 лоукостов: Wizz Air, Air Arabia, Fly Dubai, Pegasus Airlines, Onur Air, Norwegian (возобновила рейс Осло — Киев), Air One (Катания — Киев), Meridiana Fly (Ольбия — Киев), Vueling (Барселона — Киев).

Якщо підпишуть Асоціацію з ЄС авіаквитки подешевшають
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Ціну формує авіперевізник, а далі до неї додається збір аеропорту. З тої ж Москви літати дешевше ніж з Києва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Літав давно, памятаю був гарний вервіс, кормили... і ще памятаю літак був повністю рожевий! Гламур однако :0165:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

кума незодавно прилетіла з тортмунда візейром - "попала" на 40 ойро в аеропорту.

виявляється тепер потрібно самому зайти на сайт візейра і роздрукувати посадочний талон (чи щось типу того) і з ним вже їхати в аеропорт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кума незодавно прилетіла з тортмунда візейром - "попала" на 40 ойро в аеропорту.

lowCost такий lowcost

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кума незодавно прилетіла з тортмунда візейром - "попала" на 40 ойро в аеропорту.

виявляється тепер потрібно самому зайти на сайт візейра і роздрукувати посадочний талон (чи щось типу того) і з ним вже їхати в аеропорт.

Ага, в Візейр багато таких прихованих сюрпризів, так що перед вильотом бажано почитати їх вебсайт, там багато цікавого написано. І ось сайт для порівняння цін Візейр на різні дні та різні рейси: http://flyscaner.in.ua/ Буде корисний тим, хто хоче знайти найнижчу ціну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одна фішка - в них є додаток на андроїді. Але за його допомогою в аеропорту не зареєструєшся. Так що щоб зекономити - перед вилітом реєструйтеся з ноута, а роздруковку беріть з собою на чек-ін в аеропорт. В іншому випадку прийдеться додатково на 10 або 20 евро "розщедритись".

WizzAir для Андроіда

Також купив собі WiZZDiscount - якщо часто літаєш, то виходить хороша економія

Крім того раджу на їхню розсилку підписатися. По акції можна, наприклад, купити 2 квитки по ціні одного, чи дисконт на щось отримати. Правда по термінах такі акції короткі 1-2 дні.

Подорожуйте з насолодою!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кума незодавно прилетіла з тортмунда візейром - "попала" на 40 ойро в аеропорту.

виявляється тепер потрібно самому зайти на сайт візейра і роздрукувати посадочний талон (чи щось типу того) і з ним вже їхати в аеропорт.

тепер?... так і рік тому така ж тема була. загалом, це звичайна практика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обов'язково поздрукуйте свої квитки вдома. Перед вильотом в аеропорту це коштуватиме 20€ і буде купа проблем з оплатою цього "штрафу". Не витрачайте лишніх грошей і нервів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Літала з Мілана до Львова! Без проблем, роздруковувати квиточки вдома потрібно обов'язково! Якщо бронювати раніше, то дійсно у них доволі дешева цінова політика! і система бронювання у них на сайті достатньо проста, головне мати кошти на карточці. але в липні сестрі скасували заброньовані квитки практично за тиждень до вильоту. запропонували, звичайно, інші варіанти, але вже на пізнішу дату і дорожче!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

ПОясніть чи ціни на сайті відповідають дійсності? Наприклад, в жовтні Варшава - Стокгольм 39 злотих, копійки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПОясніть чи ціни на сайті відповідають дійсності? Наприклад, в жовтні Варшава - Стокгольм 39 злотих, копійки.

Відповідають, але ціни міняються фактично щодня. При чому в різні сторони. При бажанні і часі можна виловити гарні ціни.

Ну і взагалі, як писали вище, уважно читаємо сайт і не буде жодних проблем і лише приємні спогади про подорож.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...