Перейти до змісту

Тест на логічне мислення (М. Войнаровский)


nataljka

Рекомендовані повідомлення

Досить забавний тест, який визначає, на скільки розвинене логічне мислення. Чесно кажучи, мене ці питання трохи втомили))))))

Пропоную вам пройти цей тест і відписатися за результат.

П.С. Я дуже старалась при виборі відповіді, а результат не такий вже й гарний.

Ось цей тест он-лайн:

http://testoteka.narod.ru/pozn/1/10-on.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20-25 очков:

У вас хорошо развито логическое мышление. Однако вы можете делать ошибки в нестандартных или запутанных случаях. Получив какой-нибудь вывод в результате рассуждения, не торопитесь принимать его за истину. Возьмите за правило перепроверять свои выводы, искать в них ошибки и просто слабые места. Не удивляйтесь, не возмущайтесь, если вас поправляют: возможно, за дело.

Є куди рости ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

формулювання питань - це жесть)

але тест доволі цікавий. я набрав 29 балів)

(хоч десь пригодилися знання з університету))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавий тест, в цій темі він фігурував. Тоді набрав 29 балів, пізніше пройду ще раз, цікаво чи зміниться результат

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

формулювання питань - це жесть)

але тест доволі цікавий. я набрав 29 балів)

(хоч десь пригодилися знання з університету))

Огогоооо, то Ви молодець! :ok::sm110:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27, тільки не знаю де помилився.

можна вважати 28, одне неуважно прочитав. неправильно на 18 і 22 відповів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6-13 очков:

Вариант 1: Вы проходили тест, тыкая в пункты наугад. Вариант 2: У вас логическое мышление отсутствует вообще. Тот результат, который получили вы, можно получить простым тыканьем наугад. Не стоит пытаться "рассуждать логически", особенно прилюдно.

Десь післся 12-го втомило. Далі клікав наугад - авось повезе ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 :) пару сумнівних питань було, назви видуманих істот реально палять напалмом )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21

20-25 очков:

У вас хорошо развито логическое мышление. Однако вы можете делать ошибки в нестандартных или запутанных случаях. Получив какой-нибудь вывод в результате рассуждения, не торопитесь принимать его за истину. Возьмите за правило перепроверять свои выводы, искать в них ошибки и просто слабые места. Не удивляйтесь, не возмущайтесь, если вас поправляют: возможно, за дело.

ЗЫ як не дивно, але написано правильно про мене

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28

toni-stark_13680219_big_.jpeg

image2.gif

26-30 очков:

У вас отлично развито логическое мышление. Если вы и делаете ошибки в рассуждениях, то в основном по случайности или от усталости, но не из-за неумения. Тем не менее, помните, что все хорошее всегда можно улучшить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво хто придумував ці слова))

Тест на логічне мислення (М. Войнаровский)

Я думаю, що Войнаровський :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво хто придумував ці слова))

Тест на логічне мислення (М. Войнаровский)

Я думаю, що Войнаровський :)

:0162: логічно)) саме тому в мене 27 а не 30 балів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21

20-25 очков:

У вас хорошо развито логическое мышление. Однако вы можете делать ошибки в нестандартных или запутанных случаях. Получив какой-нибудь вывод в результате рассуждения, не торопитесь принимать его за истину. Возьмите за правило перепроверять свои выводы, искать в них ошибки и просто слабые места. Не удивляйтесь, не возмущайтесь, если вас поправляют: возможно, за дело.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Отличный тест! Угадали про меня)

20-25 очков:

У вас хорошо развито логическое мышление. Однако вы можете делать ошибки в нестандартных или запутанных случаях. Получив какой-нибудь вывод в результате рассуждения, не торопитесь принимать его за истину. Возьмите за правило перепроверять свои выводы, искать в них ошибки и просто слабые места. Не удивляйтесь, не возмущайтесь, если вас поправляют: возможно, за дело.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какое отношение этот тест имеет к логике, когда там нелогические названия присутствуют?

Яке відношення має цей тест до логіки, якщо там повно нелогічних термінів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какое отношение этот тест имеет к логике, когда там нелогические названия присутствуют?

Яке відношення має цей тест до логіки, якщо там повно нелогічних термінів?

все там добре.

Там просто видуманими словами завуальовані логічні "і" "або" "не"

це зроблено для того щоб збити з пантелику

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Нелогічні" слова і терміни, це якраз "шолуха", яка не має ніякого відношення до логіки і задача її, відволікти вас і збити з толку. А кон'юнкцію, диз'юнкцію, імплікацію і т.п. ніхто не відміняв і вони тут дуже навіть чітко прослідковуються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...