Перейти до змісту

Коли ви востаннє читали художню літературу ?


Otto Kreer

Рекомендовані повідомлення

Навіяно флешмобом акцією команди Арт Спейс

Я особисто "записаний у бібліотеці" , але читаю ну одну книгу в місяць максимум - бо то огород, то телевізор, то вже нема коли ... Читаю і свіженькі твори але більше люблю класику, ось зараз читаю п"єси Островського.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь

Я тоже, больше, предпочитаю перечитывать уже любимых авторов. Недавно Довлатова всего перечитала. Еще раньше Конецкого.

Но тоже времени нет, хоть и телевизороа тоже нет :)

пс: последний раз брала книгу в руки зимой. Когда времени было больше. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю періодично. Іноді книгу місяць-два читаю, а іноді - день-два.

Особливо "плідний" у мене осінньо-зимовий період

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю перед сном майже щоденно, останнім часом новинки сучасних українських авторів, що радять в цій темі.

І судячи з довгого життя і активності тої теми - народ таки читає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тоже, больше, предпочитаю перечитывать уже любимых авторов.

Я Швейка и Золотой Телёнок перечитывал наверное уже более 10 раз и каждый раз получаю удовольствие :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читаю майже щодня, у маршрутках, в обідню перерву, ввечері. літо не дуже плідний час для читання. одні книжки справді за день-два, деякі довше мучу. читаю зарубіжнку класику, просто відомі книги, наукове щось часом, психологія та інше. процес відбору книг, які треба закидати на читалку надзвичайно довгий. і з появою читалки мало що перечитую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я читала вчора...Зараз захопилась творчістю Ремарка... Зараз читаю "Тріумфальна арка"... В принципі як і всі твори автора емоційні, хоча в дечому і депресивні... І взагалі читати люблю і, як на мене, не така це вже і рідкість в наш час)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А... можно... я тут со своей проблемкой?

Как-то в одном совершенно неожиданном месте наткнулась на книгу Фазиля Искандера "Стоянка Человека". Он уже был моим самым любимым автором, но эту книгу до того не читала. Прочла подряд раза 4. Потом уехала, и хоть она была там никому не нужна, не поднялась рука забрать чужую книгу. Прошло уже прилично лет. Хочу ее снова читать, но не могу найти.

Может, есть у кого? Куплю.

:)

Вы не сердитесь на меня, Отто, за офтоп?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю, майже, щовечора. Паралельно читаю декілька книжок (художні, публіцистика, по роботі і т.п.) З художніх зараз читаю серію "Ігри престолів". 12 стільців та Золоте теля вже зачитав до дірок, запарився обкладинку приклеювати, але хочу для доньки зберегти, будемо разом вже перечитувати )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перед сном минут по 20-30, а бывает, что и пару часов, если зачитываюсь. да и просто в любое время, когда есть свободное время. любимый жанр - беллетристика

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я востаннє сьогодні зранку читав. перед тим вчора "Самотність у мережі" добив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю щодня, але, нажаль, лише по кілька сторінок - поки сон не зморить :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постійно щось читаю, книжка напхана на рік вперед ^_^

і в мене та ж ситуація, і все-рівно знаходжу щось новеньке, щоб закинути читнути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і в мене та ж ситуація, і все-рівно знаходжу щось новеньке, щоб закинути читнути.

Та там і старенького валом ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не вмію "читати" книги :(

з початку року прочитала аж 2 книги, зараз ще одну розпочала...подаровану на День народження1000639652.jpg

зате можу пишатись своїм братом ;) у свої 18 років він перечитав безліч літератури - усього Еріх Марія Ремарка, Агату Крісті, Марка Твена, М. Достоєвського, Гете! ще читає психологію та історичну літературу!

часом зачитується до ранку :P та просипає пари!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думала мало читаю, але вчора перед сном порахувала які книги прочитала за останні кілька місяців то вийшло з 3 десяткі. В основному перед сном.

Інтернет багато часу займає....починаєш анегдоти читати, так і години немає.

А чоловік каже, що це я його підсадила на читання літератури. Тепер на пару кожен в свою книжку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у меня проблема. Даже самые любимые книги не могу читать с монитора, или, тем более, с дисплея. Долго не выдерживаю. Люблю только бумажные книги. Тот же Искандер и великолепный Борис Сичкин висят у меня на рабочем столе, но к Искандеру даже не приступала. У Сичкина короткие истории, то почитываю кусками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у меня проблема. Даже самые любимые книги не могу читать с монитора, или, тем более, с дисплея. Долго не выдерживаю. Люблю только бумажные книги. Тот же Искандер и великолепный Борис Сичкин висят у меня на рабочем столе, но к Искандеру даже не приступала. У Сичкина короткие истории, то почитываю кусками.

Спробуйте електронну книгу з дисплеєм типу E-ink. Тобто "читалка". Це не планшет та не екран ноута чи комп'ютера. Мені досить комфортно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В різні часи був записаний майже у всі бібліотеки Луцька. Пречитав безліч книг. Підсів на них ще в середніх класах школи. В старших класах забив на навчання, зате читав дуже багато, в результаті найгірші випускні оцінки в 11 кл.

Улюблена книга "Тихий Дон". Вперше прочитана в школі, вдруге, коли дістав карту Ростовської області і по карті відсліджував пересування усіх героїв. Роман майже документальний.

Під кінець 90-их розжився на карти майже всіх російських областей. В мене появилась така фішка - нахожу цікавого автора (переважно російського радянського), дізнаюсь приблизно з якого він регіону і по його ж творах знаходжу де він живе, чи село, де він жив у дитинстві. Роздивляюсь на карті особливості місцевості і потім навіть окремі твори прив"язую до карти. Складається більш-менш закінчене враження про дану місцину і людей на ній. В інтернетівську епоху це стало робити ще простіше і вже не так цікаво.

Читаю більше в холодну частину року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зате можу пишатись своїм братом ;) у свої 18 років він перечитав безліч літератури

З хлопця буде толк))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю завжди. Навіть якщо бувають періоди, коли нема часу, все-одно завжди є книжка "в процесі" - яка дочитується, як тільки той час з'являється. Дуже люблю сучасну українську літературу, бо є можливість безпосередньо слідкувати за процесом. От тільки що складала список, що новенького я хочу купити на форумі книговидавців у Львові уже за місяць.

А останнє, що я прочитала, це "Вибране листування на тлі доби: 1992 - 2002" Оксана Забужко, Юрій Шевельов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю переважно фантастику. Зазвичай одну книгу читаю, а іншу слухаю. Темпи абсолютно різні. Можу прочитати за два дні, можу за декілька місяців. Слухаю зазвичай, коли їду в маршрутці або роблю якусь роботу, що не вимагає зосередження (мию посуд, чищу велосипед тощо). Коли у відрядженні, то такої роботи майже немає і переважно не слухаю. Останню книжку слухав протягом 8 місяців. За цей час прочитав десь біля десятка книг. Читаю, коли хочеться. Іноді хочеться почитати, іноді пошаритись в Інтернеті, іноді погратись на комп'ютері. В аеропортах і літаках читаю майже весь час - особливо, коли немає розважальної системи з кіно :) Скоро потрібно буде чекати 6 годин в Шереметьєво - точно буду читати. Останнім часом ще й перекладаю книги (одна вже видана, інша очікує видання). Коли перекладаю, то читати щось інше не хочеться - і так майже кожен день за книгою, причому до дрібних деталей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...