Перейти до змісту

Рибалка на фідер р.Стир


Igor K

Рекомендовані повідомлення

вчора з другом вирішили піти на рибалку на фідер клювало активно але дрібнота. Ось результат.

post-21727-0-12029000-1375166083_thumb.j

post-21727-0-37002800-1375166084_thumb.j

post-21727-0-07947200-1375166086_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 364
  • Створено
  • Остання відповідь

Я в неділю теж виходив фідером, результат схожий.

Наживку яку використовували?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наживка опариш з пінопластом. в знайомого зійшов лящ десь біше 2кг помішало зілля під берегом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також цікавить, де ловили. Хочу спробувати половити фідером на річці Стир. Яку застосовували прикормку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приєднуюсь до побажань колег (раз почали розказувати), - скажіть де можна порибалити на фідер на Стирю (якщо не важко, - можна координати на maps.google.com), яка прикормка, яка наживка, чи можно доїхати до берегу транспортом (машина) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я рибалю в р-ні Вишкова ... Основу прикормкі роблю сам + Fish dream фідерний або Traper на гачок опариш .. Місце лову вибираю любе, головне щоб без "каряг" і над головою гіляк небуло ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьгоднi вирiшили сходити порибалить результат нуль вода дуже каламутна думаю тому i небуло кльову. :0168:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно з рибалкі вода дійсно дуже мутна але 24 шт. зловив + штук 20 випустив ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СПЕЦ ДЛЯ GREKUS-a - ще один офтоп - дам РО на 7 днів, тут про рибалку, а не про браконьєрство - не хоч, - не говори, а к-сть повідомлень нема чого набирати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був також на рибалці сьогодні о 12:00 місце біля насосної станції напроти динамо!! вода дуже мутна, ловив на воблер то ведеш його на глубині 20см і не видно зовсім! Думав вже збиратись трохи сонце вийшло кинув ще паро раз і тут бац є!!! Щука 1.6кг, фото нижче)

post-15032-0-06498100-1375302997_thumb.j

post-15032-0-06498100-1375302997_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є прохання, розкажіть де ловити, - я сам родом не з Луцька, та й, думаю, багато хто із форумчан, є й такі що і з Луцька, - та не багатьом батьки показали на що ловити і де. Сам їзджу постійно на "багаті" села, - та надоїло платити за сумнівний відпочинок, - хто зна чи є риба і який хазяїн (підкормка, спуск-приток води, сіль, лікарство та ін). В більшості випадків - просто викинуті на вітер гроші. Ось доріс до думки вчитись ловити на річках, та "нічійних" водоймах (Мені треба не риба а сам принцип ловлі, - зловити - потішитись). Знаю де можна порибалити (правда не безкоштовно) в Локачинському районі, де ловивити і на що в Буремлі (Щука, окунь, лящ), а ось на річках - не доводилось, - тож прохання, кому не важко - або запросіть з собою, щоб не було "недомовок", - або тикніть пальцем куди їхати пробувати свої сили, - якщо-що транспорт свй є (легкове авто).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є прохання, розкажіть де ловити, - я сам родом не з Луцька, та й, думаю, багато хто із форумчан, є й такі що і з Луцька, - та не багатьом батьки показали на що ловити і де. ....

Ніхто не покаже. Самому треба знаходити знайомства: через ФРСВО (їх форум), змагання, ін. форуми, куп./прод. снастей. І вже з ними їздити на рибалки, піддивлюватись, вчитись, мотати на вус і т.д. Сам є спінінгістом і точно так, як написав вище, набираюсь досвіду, який, доречі, ніколи не лишній.

А на Grekus-а дарма ображаєшся, правду каже.

P.S. а пост №16 є не трошки офф-топом, а самим справжнім :) про Хрінницьке вдсх. здається 4 теми є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на Grekus-а дарма ображаєшся, правду каже.

Когось із топіка з кловнею бачили? Для чого тоді ці закиди? Не хочеш ділитись де, що і як- так і скажи. А то сприймається як образа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На стирі зараз вода каламутна потрібно почекати поки осяде!! а на рахунок де ловити то треба підшукувати місця де зацепів поменше( паро місць можу показати ) а так ловлю де прийдеться. Можна домовлятись тут і піти десь всім разом половити за одно і місця нові провірим!То так думка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вибачаюсь але про ловлю на спінінг є окрема тема ця тема створена про

рибалку на відер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на Grekus-а дарма ображаєшся, правду каже.

Когось із топіка з кловнею бачили? Для чого тоді ці закиди? Не хочеш ділитись де, що і як- так і скажи. А то сприймається як образа.

Не бачив. Але і крім тебе на рибалці нікого з топіку не бачив і не знаю що за люди. Якщо мені не зраджує пам"ять (поста видалили вже) то ніхто нікого ображати не хотів, а просто так і сказали "не скажу по такій-то причині" і все. Я особисто місця показую тільки якщо рибалку знаю з хорошої сторони.

Ну і по темі: з фідером я б їхав на Стир і обов"язково за місто (Новостав, наприклад, або в районі маяківського мосту) і сідавби десь під кущиком, поваленим деревом, перед ямкою, якщо є рогалики чи вичищене місце, то ще краще. Прикормка, опариш і вперед! За пару рибалок познаходяться місця і тактика виробиться. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Задвонив Slavco пiсля роботи. На Вишковi. , за 2 години насовав (Slavco)

Пара плотвичок и подлящики. Штук з питнадцяйть

post-8-0-49578900-1375384683_thumb.jpg

post-8-0-11647100-1375384812_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора ходили на стир результат не поганий з 10 густьор, плотва, підлящ, і три рака ось фото але вибачайте за якість

post-21727-0-21871300-1375427923_thumb.j

post-21727-0-46777300-1375427924_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

той же фідер?

так, (опариш+ кук часниковий)

в кормушку - фішдрім "фідер"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора також ловив в вечері з 19 до 21 .. Вода спадає і кльов був слабий ... Судак рівно 1 кг

post-18808-0-57565400-1375439754_thumb.j

post-18808-0-96093100-1375439769_thumb.j

post-18808-0-57565400-1375439754_thumb.j

post-18808-0-96093100-1375439769_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...