Перейти до змісту

"Волинська трагедія"


napalman

Рекомендовані повідомлення

  • 2 місяця потому...
  • Відповідей 137
  • Створено
  • Остання відповідь

Сьогодні 11 липня була трагедія 2 народів нацькованих один на одного. Моя сім'я пережила цю трагедію. На мою думку світла пам'ять всім загиблим...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, Cherman сказано:

Я б так не сказав. Поляки - це ті ж самі кацапи, тільки в мініатюрі. Події, звісно, трагічні, але самі догралися зі своєю багаторічною політикою щодо українців.

Абсолютно згідний.Згадаємо хоча б політику пацифікації, масових репресій українців...Просто так таких подій би не було...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

як вам таке?
=В ноябре 1948-го Райс был арестован по обвинению в совершении военных преступлений, расстрелян в конце 1949-го.
В 1995-м суд Варшавского военного округа отменил смертный приговор, пояснив вердикт тем, что «
убийства православных крестьян совершались в условиях высшей необходимости для восстановления независимости польского государства».

(виділення кольором моє)

Звідси

і еті людє будуть ще щось варнякати про бандерівців?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, чи подумали поляки хоч на два кроки далі після прийняття такого закону.

Чи подумали вони, що буде , коли вони когось посадять за цим своїм дебільним законом.

Ця людина відразу стане героєм в Україні, стане новим Бандерою.

Цю людину відразу оберутьдо Верховної Ради, до ПАРЄ, і як тоді дурні пшеки виходитимуть з цієї пастки, в яку самі себе загнали?

Вятрович може і має сміливо їхвти до Польщі вже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Nokian сказал:

Цю людину відразу оберутьдо Верховної Ради, до ПАРЄ

Ага, і ще один закон приймуть, за яким 1 рік вже за 3 буде рахуватись і ще більше зеків вийде на волю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Nokian сказано:

чи подумали поляки хоч на два кроки далі

Як би думали, то не було б пацифікації, утисків, спілки з Володею, Волинської трагедії і багато чого іншого.

Але "не думати " притаманне всім, не лише полякам. Ми не є виключення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колишній прем’єр-міністр Польщі Ян Ольшевський вважає, що поляки помилково звинувачують Степана Бандеру у трагедії на Волині.

Про це він заявив у розмові з Super Express.

"Безсумнівно, для поляків він є малоприємною особою, його заяви на тему Польщі були дуже недружніми. Але я хотів би наголосити і серйозно подумати  – ця людина не мала з Волинським злочином нічого спільного", - сказав Ольшевський.

За його словами, Волинська трагедія відбулась тоді, коли Бандера був ув’язнений німцями.

"Думаю, навіть якщо це обурить багатьох людей, якби Бандера міг тоді ухвалити рішення, то напевне злочину на Волині не сталося б.

Він був мислячим політиком. Він знав, що після Сталінграда і поразки німців результат війни був відомий, а акт геноциду проти польського населення міг служити тільки одній стороні - радянській стороні. І це, безумовно, нашкодили б польській справі, як і українській", - зазначив колишній прем’єр Польщі.

Разом з тим Ольшевський заявив, що Бандера відповідальний за замах на керівника польського МВС, полковника Броніслава Пєрацького, за що він був засуджений до смертної кари.

Ольшевський додав, що Волинську трагедію треба пов’язувати з іменем Романа Шухевича. "Однак є потреба у поглиблених дослідженнях цієї теми. Також і про роль СРСР у цьому злочині", - заявив він.

Ян Ольшевський був на чолі польського уряду з 23 грудня 1991 до 5 червня 1992 року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому ми не знімемо  кіно про Павлокому?

https://uk.wikipedia.org/wiki/Трагедія_села_Павлокоми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клімкін запропонував Польщі заборонити Пілсудського і Армію Крайову

http://www.eurointegration.com.ua/news/2018/03/2/7078274/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Дуда вчора приїхав і заявив про 100 000 зарізаних поляків, то в нас є тут братські могили на таку кількість?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Предтеча Волинської трагедії.

Всього то навсього полякам треба було надати українцям автономію.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...