Перейти до змісту

Вакцинація (щеплення) дітей


Roman_1984

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 697
  • Створено
  • Остання відповідь

Відсутність БЦЖ - жесть від держави, при визнаній ВООЗ в Україні епідемії туберкульозу. :0156: Знавці кажуть, що скоро і поліомієліт підтягнутись може. (в Таджикистані/Узбекистані вже є) Хто не знає - Рузвельт перехворів в дитинстві поліомієлітом.

На жаль, справдилось. Поліомієліт тут. (( Шановні БАТЬКИ (а не істоти, на них схожі, без розуму), турбуйтесь про здоровя Ваших діток, і менше слухайте популістів, а більше - спеціалістів.

Україні Канада безкоштовно передала "живу" вакцину від поліомієліту. Ніби всім (чи лише на Закарпатті?) діткам до шести років мають зробити вакцинацію/ревакцинацію, не ігноруйте цю подію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є. Шо ви хотіли сказати виділивши фразу "вірусом похідним від вакцинного штаму"?

Поліомієліт в Україні: кому і навіщо потрібен спалах?

http://www.apteka.ua/article/343232

багато букв, але варто почитати

"За даними Центру з контролю та профілактики захворювань США (Centers for Disease Control and Prevention — CDC), у період 1980–1999 рр., коли в США використовували вакцину ОПВ, було зареєстровано 154 випадки вакциноасоційованого поліомієліту, а це в середньому 8 випадків на рік. При цьому було підтверджено, що причиною розвитку захворювання була саме ОПВ-вакцина. У зв’язку з цим у 1999 р. було запропоновано відмовитися від ОПВ-вакцини, і з 2000 р. її не застосовують в США.

CDC зазначає, що один прийом ОПВ викликає розвиток імунного захисту від поліомієліту у 50% реципієнтів. Для підвищення цього показника до більше ніж 95% реципієнтів необхідно провести 3 етапи вакцинації ОПВ.

Вірогідність розвитку вакциноасоційованого поліомієліту неоднакова для різних етапів ОПВ-вакцинації. Так, перший прийом ОПВ викликає у 7–21 раз вищий ризик розвитку захворювання порівняно з наступними прийомами цієї вакцини. Крім того, з більшою вірогідністю вакциноасоційований поліомієліт може виникнути у дорослих віком 18 років та старше, ніж у дітей, наявність імунодефіциту підвищує ризик розвитку захворювання майже в 7 тис. (!) разів порівняно з імунокомпетентними дітьми.

Після відмови від використання ОПВ в США зареєстровано лише 2 випадки вакциноасоційованого поліомієліту — один був завезений з іншої країни, інший зафіксований у людини, що до відміни ОПВ отримувала цю вакцину."

"Цивілізований світ відмовився від застосування живої вакцини ОПВ, адже ризики, які несе щеплення цією вакциною, невиправдані.

Безумовно, ми виступаємо за імунізацію, але держава повинна мінімізувати ризики, а не підвищувати їх. Тому Україна має відмовитися від застосування живої вакцини ОПВ на користь інактивованої ІПВ."

Україні Канада безкоштовно передала "живу" вакцину від поліомієліту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю вакцину від гепатату В (енджерікс) на 2 людей. Купляв собі для вакцинації - в комплекті було на 3 осіб. Провів собі курс вакцинації (3 інєкції протягом пів року). Все чудово) Рекомендую.

Кого цікавить - писати в особисті повідомлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вірогідність розвитку вакциноасоційованого поліомієліту неоднакова для різних етапів ОПВ-вакцинації. Так, перший прийом ОПВ викликає у 7–21 раз вищий ризик розвитку захворювання порівняно з наступними прийомами цієї вакцини. Крім того, з більшою вірогідністю вакциноасоційований поліомієліт може виникнути у дорослих віком 18 років та старше, ніж у дітей, наявність імунодефіциту підвищує ризик розвитку захворювання майже в 7 тис. (!) разів порівняно з імунокомпетентними дітьми. Після відмови від використання ОПВ в США зареєстровано лише 2 випадки вакциноасоційованого поліомієліту — один був завезений з іншої країни, інший зафіксований у людини, що до відміни ОПВ отримувала цю вакцину." "Цивілізований світ відмовився від застосування живої вакцини ОПВ, адже ризики, які несе щеплення цією вакциною, невиправдані. Безумовно, ми виступаємо за імунізацію, але держава повинна мінімізувати ризики, а не підвищувати їх. Тому Україна має відмовитися від застосування живої вакцини ОПВ на користь інактивованої ІПВ."

Не лікар. Але в НОРМАЛЬНИХ УМОВАХ, якщо не помиляюсь, діткам від поліомієліту перше щеплення - інєкція, не ОПВ, ОПВ наступне (чи останнє). Дорослим від поліомієліту, як правило, щеплення НЕ РОБЛЯТЬ. І, нагадую, в нас вже ПОЖЕЖА, а ви пропонуєте вибирати, образно, колір пожежного відра, яке нам дають, бо своє втратили. Я би дослухався до фахівців, що вони скажуть.

Для діток ця хвороба ДУЖЕ небезпечна, є чималий ризик інвалідності назавжди, і смерті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є. Шо ви хотіли сказати виділивши фразу "вірусом похідним від вакцинного штаму"?

Поліомієліт в Україні: кому і навіщо потрібен спалах?

http://www.apteka.ua/article/343232

багато букв, але варто почитати

"За даними Центру з контролю та профілактики захворювань США (Centers for Disease Control and Prevention — CDC), у період 1980–1999 рр., коли в США використовували вакцину ОПВ, було зареєстровано 154 випадки вакциноасоційованого поліомієліту, а це в середньому 8 випадків на рік. При цьому було підтверджено, що причиною розвитку захворювання була саме ОПВ-вакцина. У зв’язку з цим у 1999 р. було запропоновано відмовитися від ОПВ-вакцини, і з 2000 р. її не застосовують в США.

CDC зазначає, що один прийом ОПВ викликає розвиток імунного захисту від поліомієліту у 50% реципієнтів. Для підвищення цього показника до більше ніж 95% реципієнтів необхідно провести 3 етапи вакцинації ОПВ.

Вірогідність розвитку вакциноасоційованого поліомієліту неоднакова для різних етапів ОПВ-вакцинації. Так, перший прийом ОПВ викликає у 7–21 раз вищий ризик розвитку захворювання порівняно з наступними прийомами цієї вакцини. Крім того, з більшою вірогідністю вакциноасоційований поліомієліт може виникнути у дорослих віком 18 років та старше, ніж у дітей, наявність імунодефіциту підвищує ризик розвитку захворювання майже в 7 тис. (!) разів порівняно з імунокомпетентними дітьми.

Після відмови від використання ОПВ в США зареєстровано лише 2 випадки вакциноасоційованого поліомієліту — один був завезений з іншої країни, інший зафіксований у людини, що до відміни ОПВ отримувала цю вакцину."

"Цивілізований світ відмовився від застосування живої вакцини ОПВ, адже ризики, які несе щеплення цією вакциною, невиправдані.

Безумовно, ми виступаємо за імунізацію, але держава повинна мінімізувати ризики, а не підвищувати їх. Тому Україна має відмовитися від застосування живої вакцини ОПВ на користь інактивованої ІПВ."

Україні Канада безкоштовно передала "живу" вакцину від поліомієліту.

зазвичай перших 2 щеплення роблять вакциною з вбитим вірусом ,а 3 щеплення - з живим

дійсно,деякі країни відходять від живої вакцини,але вони можуть собі це дозволити -бо у них великий % привитих

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не спалах поліомеліту, а скоріше заохочення скоріше робити прививку від якої всі масово відмовляються. Тож придумали такий собі спалах, який тільки в новинах, а не на реальності, щоб якось збути ту вакцину, яка навіть належних тестів не пройшла. При чому, саме цікаво, що аналізи на наявність цієї хвороби роблять в Росії, а вона в свою чергу нічого доброго нам не скаже.

http://hromadskeradi...h-poliomiyelitu

Tanichka на луцькому форумі краще поінформована стосовно поліомеліту,ніж Міністерство Охорони Здоров'я

І сміх,і гріх

Я, на відміну від вас, сліпо не вірю нікому, а тим більше МОЗ з їхніми прививками та аналізами в російських лабораторіях. Тому читаю різні варіанти цієї ситуації та її розгортання.

Це моя особиста думка, тому не переходьте на образи, на що ви дуже здатні. Я дала ссилку на інший погляд цієї ситуації, а не висмоктала зі своєї голови. І щоб вам було краще зрозумілим жирним шрифтом писати не буду, не вашої натури.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та Ви собі можете скільки хочете нікому не вірити, тільки дитинку свою відправте у приватну школу, ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та Ви собі можете скільки хочете нікому не вірити, тільки дитинку свою відправте у приватну школу, ок.

З якого дива я маю свою здорову дитину непривиту ніякими хворобами відправляти в приватну школу. Ви хоч думаєте що пишете? Ви, привиті усіма прививками, тобто від них по вашому захищені, боїтесь непривиту дитину???

Tanichka,

у вас напевно проблеми були з прививкю? температура?

І не одноразово, і серйозні в тому числі, тож надалі та інші мої діти не хочу щоб були підопитними кроликами. Це справа кожного з батьків, вирішувати давати прививку чи ні, і немає чого тут когось кудись посилати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви, привиті усіма прививками, тобто від них по вашому захищені, боїтесь непривиту дитину???

Так, я боюсь вашу не привиту дитину і не хочу її в одному класі із моєю повністю привитою. Про "захищеність" писалось вище, що все і пояснює. Тому ідіть десь там, де вам буде добре у поля, ліси, моря, але не у колектив дітей.

п.с. так, я фошизд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth,

І не одноразово, і серйозні в тому числі

їм напевно навіть лікар забороняє вже робити прививки.

ось в чому проблема?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їм напевно навіть лікар забороняє вже робити прививки. ось в чому проблема?

нє, ну бувають іноді тимчасові протипоказання на деякі щепленння, але про це можна б було написати, а то ви всі дурні, а я квіточка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помінусували? Тепер ваша дитина точно стане здоровішою. Ще не забудьте причастити, посвятити і посповідати це замінить всі щеплення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не в моїй манері писати матюки на форумі. Але то мабуть буде найбільш злий мій пост за весь час. Зараз просто переповнює ненависть до осіб, які пишуть, що батьки, які не дають прививок своїм дітям, то безмозглі тварини, що таких дітей не можна пускати в колектив і тому подібну хє*ню. Розумні дуже? Скільки з вас були в реабілітаційному центрі і бачили дітей, які постарждали від прививок? Хто з вас пробував пройти всі кола пекла разом з дитиною, намагаючись її витягнути на нормальний рівень? Вам краще робити вигляд, що то десь далеко? А не хочете роками ходити по психологам, психіатрам, невропатологам, логопедам, дефектологам, реабілітологам, об"їздити купу установ в Україні та поза її межами, випробувати величезну кількість різних терапій, витратити купу грошей. А як результат радіти, що ваша дитина за декілька років навчилась рахувати до 10. Таких наслідків ви не боїтесь? Другій дитині теж після цього прививки даватимете? Слухайте далі свого комаровського, наших медиків, вішайте далі лапшу собі на вуха. Але не смійте зневажати непривитих дітей!!!! Б якщо вам пощастило, що у вашої дитини не було реакії на прививку, то це ще не значить, що ви не безмозглий ідіот, що її давали.

Для більшості таких дітей стає неможливим навчання в школі, садочки відмовляються їх брати, бо вони ж не такі. А ви самі? В транспорті чи на вулиці вилуплюєте свої очиська на таку дитину, які просто хочеться тут, на місці, виколупати. Але ж ви не думаєте, що то від прививки, вам просто важливо задовільнити свою цікавість, повитріщатись, а декому ще й відпустити коментарі, і, звичайно, поради. Бо саме ви обов"язково потім знаєте як таку дитину виховувати, як її адаптовувати і соціалізувати. Ви знаєте як потім жити з цим всім? Як все життя картати себе за те, що давав дитині ту прививки? Як жити і не знати чи зможе твоя дитина колись стати такою як інші, чи зможе хоча б почати говорити, розуміти тебе, з кожним роком відчувати як втрачаєш надію, але зубами чіплятись за кожне маленьке досягнення свого дитяти, аби не дати тій надії вмерти?

Ви викликаєте у мене відразу. Боїтесь своїх привитих дітей пускати до непривитих? Чому, якщо дійсно вірите у прививки? Ваша ж дитина захищена, так що вперед і з піснею, вам ніщо не має бути страшним.Чи тепер модно будь-яку хворобу непривитої дитини списувати на відсутність у неї прививок?

Так і хочеться плюнути в мордяку кожному з тих, хто так яскраво висловлював свою відразу до непривитих дітей і їх батьків.

Тож завітайте в реабілітаційний центр. А тим несміливим, ніжним істоткам, які не наважаться сходити в РЦ і побачити усі кошмари наслідків можу виписати путівку до себе у гості, велкам, вумніки

ПиСи. Модератори, можете банити. За жодне з написаних слів не шкодуватиму

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім хто бризкає слиною на весь форум, розказуючи про безпечність і безальтернативність прививок, почитайте пост milana, задумайтесь і не несіть всіляку єресь!!! Кожен має право на свій вибір, який треба поважати!

ПиСи. Модераторам слід звертати увагу на користувачів, які відкрито пишуть про приналежність до ультраправих політичних напрямків...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім хто бризкає слиною на весь форум, розказуючи про безпечність і безальтернативність прививок, почитайте пост milana, задумайтесь і не несіть всіляку єресь!!! Кожен має право на свій вибір, який треба поважати!

ПиСи. Модераторам слід звертати увагу на користувачів, які відкрито пишуть про приналежність до ультраправих політичних напрямків...

Краще б milana, привела дані по тому, скільки привитих/непривитих, скільки з них постраждало від прививок і т. д.

також, заодно, що за прививки нам дають, де їх беруть, що змінилося з часів СССР, що і як прививають в СШП та ЄС, як в них з "вибором" по даному питанні і т. д.

а не плювати в мордяку на весь форум, розказуючи про небезпечність і альтернативність прививок

можливо це інфа вже була, але можна і повторити

певно ми всі не сильно переживаємо про інтернат, безпризор, дітей війни, тих, що просять милостиню з "мамою", про собак і т. д.

поки нас особисто не зачепить

модератор може теж ультра ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вакцини не ідеальні,але чогось кращого за них вчені ще не придумали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth,

І не одноразово, і серйозні в тому числі

їм напевно навіть лікар забороняє вже робити прививки.

ось в чому проблема?

Ні, лікар не забороняє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«АПОКАЛИПСИС СЕГОДНЯ»

ОТРЫВОК ИЗ ФИЛЬМА…

Монолог полковника Курца.

Помню, когда служил в Спецназе… Кажется это было сто лет назад … Мы пришли в поселок, чтобы сделать детям прививку. Мы ушли после того, как сделали всем детям прививку от полиомиелита, а этот старик — он бежал за нами и плакал. Его глаза заливали слезы.

Мы вернулись и увидели, что вьетконговцы уже побывали здесь и отрубили все руки со следами прививок. Там была целая гора… Целая гора детских рук. Помню я… я… я заплакал… Я выл как старуха. Я хотел вырвать себе зубы. Я не знаю, что мне хотелось сделать. И я хочу помнить об этом. Не хочу забывать никогда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їм напевно навіть лікар забороняє вже робити прививки. ось в чому проблема?

нє, ну бувають іноді тимчасові протипоказання на деякі щепленння, але про це можна б було написати, а то ви всі дурні, а я квіточка.

Тимчасові протипоказання можуть бути тільки тоді, коли на момент пропонування щеплення дитина хвора. Ви між собою поспілкувались, зробили якісь домисли та ще й мене в чомусь ображаєте. Цікаво.

Помінусували? Тепер ваша дитина точно стане здоровішою. Ще не забудьте причастити, посвятити і посповідати це замінить всі щеплення.

Це ви про мене?

Моя дитина буде здоровішою перш за все через те, що я її люблю і стараюсь оберігати від усього, що може їй нашкодити, або ж перестраховуюсь в потрібних випадках. І так, я вожу дітей до сповіді та до причастя, не знала що це гріх чи якась моя маячня.

Повторюсь, кожен судить по собі сам і вправі сам розпоряджатися своїми дітьми та собою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тимчасові протипоказання можуть бути тільки тоді, коли на момент пропонування щеплення дитина хвора. Ви між собою поспілкувались, зробили якісь домисли та ще й мене в чомусь ображаєте. Цікаво.

Танічка не доказуй цим полу....ркам, їм всеодно нічого не докажеш, то ж заміть тут на форумі між собою спілкуються 10 - 15 людей (пауер - юзерс, або модератор) і все що не сходиться з їхнім баченням, вони заклюовують, забанюють і т.д.

Тому в спір з ними ніколи не входь (моя рекомендація) а хочеш поділитися якоюсь інфою то просто виложи в темі і все, кому цікаво той прочитає і зробить висновкі, але в спір з ними не входь!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вакцини не ідеальні,але чогось кращого за них вчені ще не придумали

От логіка! Якщо немає чогось кращого, давайте будемо ставити експерименти на своїх дітях з того що є.

П....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще б milana, привела дані по тому, скільки привитих/непривитих, скільки з них постраждало від прививок і т. д.

також, заодно, що за прививки нам дають, де їх беруть, що змінилося з часів СССР, що і як прививають в СШП та ЄС, як в них з "вибором" по даному питанні і т. д.

а не плювати в мордяку на весь форум, розказуючи про небезпечність і альтернативність прививок

можливо це інфа вже була, але можна і повторити

Вибачаюсь за "підтримала", не туди нажала.

milana вам ніякої статистики не повинна наводити та розповідати історію. Ви ж усі освітні люди, маєте інтернет, тож зайіть і почитайте.

Я б не тільки плюнула б, а можливо і зацідила б, якби мені хтось в лице сказав щоб я свою непривиту дитину в лісі тримала від її привитої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...