Перейти до змісту

Вакцинація (щеплення) дітей


Roman_1984

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 697
  • Створено
  • Остання відповідь

Обгрунтуйте таке своє категоричне ставлення! Кожна дитина має право на освіту, а довідка про прививки це пережиток минулого, атавізм СРСРа, який в нашій країні ніяк не можуть відрубати...

В дорослому віці треба робити ревакцинацію, якщо вже пішла про це мова. Прививки діють 5-10 років і через цей період потрібно знову робити щеплення. Ви давно собі робили щеплення??? Так ото ж....

Я страшних речей говорити не буду, але почитайте інформацію про прививки і наслідки від них хоча б на борді ось тут "Реакція на прививку".

Усім міцного здоров'я!!!

Vi ne rozumiete suti problemi, vaschi visnovki na osnovi TV/Radio/Internet/babka skazala - ne je fachovimi. Atavism CPCP?- v Europi tezh e plan scheplen i ziogo VSI RETELNO DOTRIMUJUTSA!!!!

Vi zanadto vpevneni v svoij pozitii i ne sprijmaete inschu dumku, nazhal.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 вересня онучка йде до школи. Вакцинувати зобо'язали, і тільки тоді прийняли документи. На аргумент- вакцинування діло добровільне відповіли - так, але у нас наказ, не вакцинованих діток не приймати. Крапка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обгрунтуйте таке своє категоричне ставлення! Кожна дитина має право на освіту, а довідка про прививки це пережиток минулого, атавізм СРСРа, який в нашій країні ніяк не можуть відрубати...

В дорослому віці треба робити ревакцинацію, якщо вже пішла про це мова. Прививки діють 5-10 років і через цей період потрібно знову робити щеплення. Ви давно собі робили щеплення??? Так ото ж....

Я страшних речей говорити не буду, але почитайте інформацію про прививки і наслідки від них хоча б на борді ось тут "Реакція на прививку".

Усім міцного здоров'я!!!

Vi ne rozumiete suti problemi, vaschi visnovki na osnovi TV/Radio/Internet/babka skazala - ne je fachovimi. Atavism CPCP?- v Europi tezh e plan scheplen i ziogo VSI RETELNO DOTRIMUJUTSA!!!!

Vi zanadto vpevneni v svoij pozitii i ne sprijmaete inschu dumku, nazhal.

А де в нас фахові лікарі в лікарнях??? Одиниці залишились ще радянської закалки, решта покупляли дипломи за сало і людей лікують!!! НЕМАЄ В НАС МЕДИЦИНИ !!! Люди ідуть в лікарню лише за крайної необхідності ! Професіоналізм лікарів це просто жах - моя мама лежала в лікарні з температурою 39 градусів 3 дні без діагноза і ніяка с..ка не удосужилась направити на рентген, поки я з скандалом не забрав її і не завіз в обласну - запалення легень двостороннє. А якби я її не забрав??? Хто за це відповідав би??? Правильно, НІХТО! А Ви говорите про фахові висновки....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обгрунтуйте таке своє категоричне ставлення! Кожна дитина має право на освіту, а довідка про прививки це пережиток минулого, атавізм СРСРа, який в нашій країні ніяк не можуть відрубати...

В дорослому віці треба робити ревакцинацію, якщо вже пішла про це мова. Прививки діють 5-10 років і через цей період потрібно знову робити щеплення. Ви давно собі робили щеплення??? Так ото ж....

Я страшних речей говорити не буду, але почитайте інформацію про прививки і наслідки від них хоча б на борді ось тут "Реакція на прививку".

Усім міцного здоров'я!!!

Vi ne rozumiete suti problemi, vaschi visnovki na osnovi TV/Radio/Internet/babka skazala - ne je fachovimi. Atavism CPCP?- v Europi tezh e plan scheplen i ziogo VSI RETELNO DOTRIMUJUTSA!!!!

Vi zanadto vpevneni v svoij pozitii i ne sprijmaete inschu dumku, nazhal.

А де в нас фахові лікарі в лікарнях??? Одиниці залишились ще радянської закалки, решта покупляли дипломи за сало і людей лікують!!! НЕМАЄ В НАС МЕДИЦИНИ !!! Люди ідуть в лікарню лише за крайної необхідності ! Професіоналізм лікарів це просто жах - моя мама лежала в лікарні з температурою 39 градусів 3 дні без діагноза і ніяка с..ка не удосужилась направити на рентген, поки я з скандалом не забрав її і не завіз в обласну - запалення легень двостороннє. А якби я її не забрав??? Хто за це відповідав би??? Правильно, НІХТО! А Ви говорите про фахові висновки....

I v ziomu vinni takozh nascha sistema i vi osobisto z takim stavlenniam do ukr. medizini, scho naschi kvalifikovani likari zmuscheni za kordonom robotu schukati.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одиниці залишились ще радянської закалки, решта покупляли дипломи за сало і людей лікують!!!

Не потрібно розписуватися за всіх!

А є ще такі (між іншим радянської закалки, які звикли у руки заглядати! Що ти їм приніс? Бо так було прийнято. Це вони розпочали цю ланцюгову реакцію!

А ще, ви плюнули в лице добрій частині людей, які роблять свою роботу!

З таким же успіхом, можна сказати:

- немає у нас вчителів - усі вчилися за сало

- немає у нас юристів - усі вчилися за сало

- немає програмістів - вчилися за сало

- немає інженерів - вчилися за сало

- немає міліції - вчилися за сало

- немає у нас ніякої спеціальності, на яку б не вчилися за сало! !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто що знає нарахунок вакцинації дітей сьогодні?

Дитині вже пів року а в лікарнях кажуть що вакцинації немає і невідомо коли зявиться. По їх словам вакцинацію постачала Росія а зараз непостачає, але її можна придбати самому у них. Комплекс першої первинної вакцинації кошту 2000 грн.

Хто що знає нарахунок цього питання та що Ви думаєте взагалі?

Робили планові три прививки Інфанрікс десь по ~500 грн. БЦЖ теж чекаємо вже 9 місяців

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щеплення ніхто робити не буде.

Закони Дарвіна для Вашої дитини не повинні відбиватись на моїй в садочку/школі. Ваш свідомий вибір - ваша відповідальність. Всіх решту захищає Закон. Ах, закон можна обійти/начхати/розігнати - десь це вже ми чули від одних "ростовсько-підмосковних". :0157:

Право на освіту ніхто не відбирає - надомно можна. Замість садка няню наймати. Хочете до людей в садок - приймайте правила його, суспільства, через закони.

P.S. Відсутність БЦЖ - жесть від держави, при визнаній ВООЗ в Україні епідемії туберкульозу. :0156: Знавці кажуть, що скоро і поліомієліт підтягнутись може. (в Таджикистані/Узбекистані вже є) Хто не знає - Рузвельт перехворів в дитинстві поліомієлітом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одиниці залишились ще радянської закалки, решта покупляли дипломи за сало і людей лікують!!!

Не потрібно розписуватися за всіх!

А є ще такі (між іншим радянської закалки, які звикли у руки заглядати! Що ти їм приніс? Бо так було прийнято. Це вони розпочали цю ланцюгову реакцію!

А ще, ви плюнули в лице добрій частині людей, які роблять свою роботу!

З таким же успіхом, можна сказати:

- немає у нас вчителів - усі вчилися за сало

- немає у нас юристів - усі вчилися за сало

- немає програмістів - вчилися за сало

- немає інженерів - вчилися за сало

- немає міліції - вчилися за сало

- немає у нас ніякої спеціальності, на яку б не вчилися за сало! !

Скажу тільки одне: лікарям ми довіряєм найдорожче, що у нас є- здоров'я. Помилки вчителя, юриста і інженера можна виправити, а от хірурга нажаль....Ви чомусь все розумієте дослівно і зовсім не читаєте між рядками, те що я намагаюсь сказати.

P.S: Я нікого не хотів образити, кожна робота заслуговує на повагу, але просто робити роботу і добре робити роботу це дві великі різниці. Прошу вибачення у працівників медицини, якщо я своїми постами вас образив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моє і мого рідного брата дитинство пройшло за радянської влади. Я регулярно отримував всі прививки, брат жодної не отримав (лікарі заборонили через проблеми з здоров'ям, напевне прививка все-таки не дуже добре).

Результат: ми перехворіли всім дитячим набором - свинка, кір, вітрянка. Причому хворів перший я, а потім уже брат, тільки всі прояви хвороб у мене були значно більше вираженими, ніж у брата. Мій, тепер уже дорослий, син отримував те, що було в наявності, чого не було - не отримував, хворів тільки вітрянкою

Щодо ускладнень, то пам'ятаю тільки одне, років у 14, у мене близько півроку гноїлася рука у місці введення прививки. У результаті розборок батьків з лікарями виявилось, що причина цього була достатньо проста - на момент прививки я був не здоровий (це дійсно так, шкільна медсестра, яка робила прививку, казала: відвернись, не кашляй на мене).

Чогось мені особисто здається, що проблеми не у вакцинації як такій, а в тому, що зараз у поліклініках пхають всяку заразу, яку держава (читай чиновники) старається закупити подешевше і відкат отримати побільше. І на момент вакцинації дитина повинна бути повністю здоровою, не так складно прослухати дитину стетоскопом, обдивитись, розпитати батьків, здати хоча б загальний аналіз крові (реакція ШОЕ покаже будь-який скритий чи початковий запальний процес).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це добре що все добре закінчилось з хворобами.

чому ж ні, давайте не будем прививати дітей і жити як в Африці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми перехворіли всім дитячим набором - свинка,

Мій, тепер уже дорослий, син

Сумнівно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11

Да заткните его уже!

  • photo-4364.jpg?_r=0
  • Power users
  • atb_members.gif
  • 6 109 сообщений
  • 9521 поддержалиСуперкарма


Отправлено 22 квітня 2015 - 21:31

Не сприймайте шоу серйозно. Це тільки шоу і Комаровський хитрющий шоумен, який просто тонко розбирається в психології батьків. На цьому він стриже капусту з шоу і з книжечок. Сформував секту. Це галіме цинічне шоу. Чи можуть шкодити шоу? Говорив з людиною-лікарем, яка була присутня на зйомках Зважених і щасливих. За кадром залишилось вживання надпотужної хімії, яка заставляла 200 кілограмового хряка з гангреною на ногах бігти під гору. Заради гарної стимулюючої картинки ризикувалось життям учасників і толком не відомо що з ними зараз. Бо скинути 100 кг за півроку, від цього не кожен відійде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут я погоджуся .Частково.

Комаровський ,якби не був лікарем, то й шоуменом не став би.

Раціональне зерно в його словах є. Як і доля правди.

Потрібно просто навчитися відфільтровувати всяку лободу ТВ-шну від реалій життя.

Дивився багато його передач. І в багатьох випадках він справді дає корисні поради. Чим мотивую? Да все просто.

Колись захворів у мене малий. І я викликав невідкладну допомогу, приїхав дядько-лікар. Звати його Василь. Він мені чітко і докладно розповів що і як робити, і для чого це робити. (Стосувалася парада нежитю. Насморк. Як і чим промити ніс від соплів, і чим потім після цього капати, ну і ще там були моменти різін) Уже геть потім я те ж саме почув по ТВ від Комаровського.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми перехворіли всім дитячим набором - свинка,

Мій, тепер уже дорослий, син

Сумнівно.

Перед ти м як писати такі коменти, хоча б почитайте в неті інформацію...

"Свинка опасна для мужчин и мальчиков в период полового созревания. У них она может поразить яички. Как правило, поражается одно яичко. Но даже воспаление двух яичек редко заканчивается бесплодием, то есть неспособностью иметь детей."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перед ти м як писати такі коменти, хоча б почитайте в неті інформацію...

А то я не читав!!

"Свинка опасна для мужчин и мальчиков в период полового созревания.

Автор нічого не сказав про вік, коли він хворів, і про перебіг хвороби, лише сказав, що він переносив тяжче усі хвороби. Звідси висновок і виплив.

Скажу так, Я навмисне написав "сумнівно", а не "нереально", відчуваєш різницю? Та й пост був швидше "трольським".

І цим постом я хотів сказати, що чоловік вакцинований. Від паротиту (свинки) - має дитину. Тобто вакцинація не дала призвести до важкою форми свинки, коли уже уражається статева система.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Догрались??? https://www.facebook...504298086396789

МОЗ підтверджує спалах поліомієліту в Україні https://www.moz.gov....20150903_b.html

968952_180968365396431_1385773654_n.jpg?oh=77ecf1ee1dc6f2bf0e8fc3c5e10ba605&oe=56689800 Евгений Комаровский

1 сентября в 5:42 ·

В Украине полиомиелит. 2 случая, оба в Закарпатье, не связаны друг с другом, дети не привиты. Одному ребенку 4 года, второму 11 мес. У обоих параличи.

Вирус выделен и полностью идентифицирован лабораторией ВОЗ.

По мнению экспертов, распространение именно этого варианта вируса возможно лишь в ситуациях, когда уровень вакцинации не просто низкий, а критически низкий. Неудивительно, что эпидемии полиомиелита, связанные с аналогичным вирусом, ранее имели место в таких странах, как Афганистан, Камерун, Чад, Нигерия, Нигер, Сомали, Йемен, Пакистан.

Теперь к этому списку добавилась Украина.

***

Обращаю внимание родителей, чьи дети не привиты, или привиты с нарушениями:

- для защиты от циркулирующего вируса оптимальна живая оральная полиомиелитная вакцина (ОПВ) – которая в каплях, а капли — в рот.

Если вам будут предлагать инактивированную вакцину (ИПВ) — это менее эффективно.

***

О том, что в стране катастрофа с вакцинацией, высшее политическое руководство страны было информировано многократно.

Аргументы о том, что когда уровень вакцинации от полиомиелита ниже 30%, так это повод собирать СНБО и спасать детей, игнорируются.

На сегодня среди детей до года от полиомиелита вакцинировано 14.1%!!!

Антипрививочная вакханалия продолжается.

Уничтожение педиатрии продолжается.

Уничтожение санитарной службы продолжается.

Саботаж медицинской реформы продолжается.

И все дружно идут в Европу.

И еще 3 момента, так для информации

— Не пустить в страну артиста – легко. Не пустить полиомиелит — сложно.

— 11 августа прошел ровно год с того момента, как в Африке был обнаружен последний случай полиомиелита — континент еще никогда не держался так долго без выявления новых заболевших.

— Сообщество млекопитающих, не способное обеспечить безопасность собственных детенышей, обречено на вымирание.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не спалах поліомеліту, а скоріше заохочення скоріше робити прививку від якої всі масово відмовляються. Тож придумали такий собі спалах, який тільки в новинах, а не на реальності, щоб якось збути ту вакцину, яка навіть належних тестів не пройшла. При чому, саме цікаво, що аналізи на наявність цієї хвороби роблять в Росії, а вона в свою чергу нічого доброго нам не скаже.

http://hromadskeradi...h-poliomiyelitu

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По полієміліту взагалі все цікаво - вколов вакцину, маєш полієміліт, не вколов - не маєш. Перші вакцини випробували під час В'єтнаму, кололи ними американських солдат, щоб нічим не заразились. Купа калік вернулось додому. В США вже нікого не здивуєш аутизмом в дитини і ця прививочка також в цьому помагає. А комаровський - це дитячий шустер - медіааферюга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По полієміліту взагалі все цікаво - вколов вакцину, маєш полієміліт, не вколов - не маєш.

На сьогодні для дітей - це краплі, а не укол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не спалах поліомеліту, а скоріше заохочення скоріше робити прививку від якої всі масово відмовляються. Тож придумали такий собі спалах, який тільки в новинах, а не на реальності, щоб якось збути ту вакцину, яка навіть належних тестів не пройшла. При чому, саме цікаво, що аналізи на наявність цієї хвороби роблять в Росії, а вона в свою чергу нічого доброго нам не скаже.

http://hromadskeradi...h-poliomiyelitu

Tanichka на луцькому форумі краще поінформована стосовно поліомеліту,ніж Міністерство Охорони Здоров'я

І сміх,і гріх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В США вже нікого не здивуєш аутизмом в дитини і ця прививочка також в цьому помагає.

І при цьому там всі поголовно вакцинуються. Ну, тупиииє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МОЗ підтверджує спалах поліомієліту в Україні https://www.moz.gov....20150903_b.html

Сертифікована ВООЗ лабораторія підтвердила, що захворювання двох дітей на Закарпатті було викликано вірусом похідним від вакцинного штаму, та підтверджено циркуляцію вірусу, що відповідно до Міжнародних медико-санітарних правил прирівнюється до спалаху поліомієліту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання ще у когось є?

Є. Шо ви хотіли сказати виділивши фразу "вірусом похідним від вакцинного штаму"?

Чому не виділили такі фрази: "Циркуляція такого вірусу ставить під загрозу всіх нещеплених дітей в Україні" та "Випадки циркуляції вірусу поліомієліту похідного від вакцинного штаму є рідкісними, проте очікувані у країнах з великою кількістю невакцинованих груп населення"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...