Перейти до змісту

Вакцинація (щеплення) дітей


Roman_1984

Рекомендовані повідомлення

Цитата

 

 

Дитина занедужала після щеплення

http://www.vsemisto-lc.info/lutskilife/1076-dytyna-zaneduza-pisla-vakzyny

П'ятниця, 04 листопада 2016, 17:15

 

В Луцьку було проведено щеплення АКДС (адсорбована коклюшно-дифтерійно-правцева вакцина),  мама з сином прийшли в лікарню, де їх запевнили, що вакцина хороша індійська. Зробили щеплення та вже через годину з'явились проблеми. Хлопчика дуже боліла нога, згодом він не зміг ходити. Вночі маленький просинався та казав, що болить коліно. Даже знеболююче та трохи пройшло, проте ходити далі не міг. На ранок все пройшло, на протязі наступного дня по тихеньку ходив.

«Що ми пережили, вам не передати. Подумайте 100 разів перед тим, як вести дитину на таке щеплення та взагалі до лікарень. Раніше кололи іншу вакцину і дорослим і дітям і все було добре. Тепер проводять експерименти на дітях. Носити на руках свого сина, який плаче я більше не хочу. Тепер я зрозуміла всіх мам, які з дитинства відмовляються від щеплень. Не знати чого від них чекати. Шок був нереальний, тому більше ми до лікарень за вакцинами не підемо. І нікому не радимо. Якщо батьки пережили такий шок, то уявіть лише, що коїлось в голові маленького хлопчика. Це невимовний стрес. Довіряти після такого лікарям неможливо. Ретельно перевіряйте все, що дають вам та вашим дітям», - ділиться мама.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 697
  • Створено
  • Остання відповідь
3 минуты назад, sss381 сказал:

 

Хто автор статті? Яка поліклініка/лікарня? Прізвище та ім'я мами? 

Просто стараюся перевіряти не тільки вакцину, а й інформацію. Все як анонімна мама радить.

"Ретельно перевіряйте все, що дають вам та вашим дітям", - ділиться мама.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, sss381 сказано:

мама з сином прийшли в лікарню, де їх запевнили, що вакцина хороша індійська. Зробили щеплення та вже через годину з'явились проблеми.

Сина лікар оглянув перед щепленням?

Протипоказань не було?

мама правду сказала, що дитина перед тим не хворіла? Що в дитини немає ні на що алергії?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, halcogen сказано:

індійську прививку, тому може бути аллергія

Індія - далеко не остання в медицині, як  не дивно!

Хоча алергія - швидше на якийсь компонент із вакцини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось у сюжеті НТН подробиці того випадку.

http://ntn.ua/uk/products/programs/svidok/news/2016/11/10/20756

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привівку дифтерія-правець пройшли без ускладнень (крім сліз на 20 сек.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надіюсь це не початок результату відмов від вакцин

http://www.volynnews.com/news/extreme/na-volyni-vid-poliomiyelitu-pomer-12-richnyy-khlopchyk-zmi/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, vampirich сказал:

Надіюсь це не початок результату відмов від вакцин

http://www.volynnews.com/news/extreme/na-volyni-vid-poliomiyelitu-pomer-12-richnyy-khlopchyk-zmi/

Схоже саме на нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спірне питання: як у Закарпатті був "спалах" типу поліомієліту, то діагноз ставили фахівці закордоном (лабораторія ВООЗ), а тут района лікарня. Чекаємо офіційний результат.  

 

Зі старих цитат про ситуацію на Закарпатті:

"Причин паралічу є дуже багато", - підсумував лікар.

 У коментарі ТСН фахівець лабораторії ВООЗ зазначила, що не в межах компетенції Закарпаття - підтверджувати, є поліомієліт, чи немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ось і ще одна версія: http://www.volynnews.com/news/extreme/holovnyy-pediatr-volyni-prokomentuvav-smert-12-richnoho-khlopchyka/

Цікаве формулювання: це не може бути поліомієліт,  бо дитина щеплена

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Natik сказал:

Ну ось і ще одна версія: http://www.volynnews.com/news/extreme/holovnyy-pediatr-volyni-prokomentuvav-smert-12-richnoho-khlopchyka/

Цікаве формулювання: це не може бути поліомієліт,  бо дитина щеплена

Логіка залізна - це був не поліомієліт, бо дитина була щеплена! З яких це пір щеплення дає 100% гарантій, що ти не захворієш хворобою? Я в шоці.. І це лікар говорить..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, seolutsk сказано:

Логіка залізна - це був не поліомієліт, бо дитина була щеплена! З яких це пір щеплення дає 100% гарантій, що ти не захворієш хворобою? Я в шоці.. І це лікар говорить..

А нахіба їм зараз ажіотаж / кіпіш і карантин і все решта?

Значить, їй є чого приховувати інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, Natik сказано:

спірне питання: як у Закарпатті був "спалах" типу поліомієліту, то діагноз ставили фахівці закордоном (лабораторія ВООЗ), а тут района лікарня.

там (закарпаття) було  задля "пропихнути" вакцину / вибити бюджет під вакцину, а в нас задля того, щоб  не було кіпішу. 

Навіть сільський грамотний лікар вміє розпізнати поліомієліт та цукровий діабет по симптомам!

 

Крім того, діагноз ставили уже в обласній інфекційній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Австралія хоче заборонити невакцинованим дітям ходити в дитсадки

 

Австралійський уряд хоче заборонити невакцинованим дітям доступ до дитячих медзакладів і ‎дитсадків.‎

У деяких австралійських штатах уже працюють подібні закони, та прем'єр-міністр країни ‎Малкольм Тернбулл закликає до загальнонаціональної заборони.‎

‎"Це не якась теоретична вправа - це питання життя і смерті", - заявив прем'єр.‎

‎"Якщо батьки кажуть: я не вакцинуватиму мою дитину, - вони не просто ставлять свою дитину ‎під загрозу, вони також ставлять чужих дітей під загрозу", - сказав пан Тернбулл.‎

Низка місцевих організацій із охорони здоров'я підтримали ініціативу уряду. На їхню думку, ‎захист дітей - це зобов'язання, що накладається на батьків і суспільство.‎

За даними опитування 2 тисяч сімей, проведеного організацією Australian Child Health Poll, 5% ‎дітей в країні не мають повної вакцинації.‎

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Австралійський уряд хоче заборонити невакцинованим дітям доступ до дитячих медзакладів і ‎дитсадків.‎

Про що ти говориш?  До кого достукатися намагаєшся? тут он дехто вірить в те, що земля плоска..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж "за" такі методи, як хоче запровадити Австралія.

Не хочеш вакцинувати дитину? - будь-ласка, тримай її вдома і виховуй її сама.

А хочеш спихнути на виховання в садочок, поміж інших дітей? - будь добра, вакцинуй заради безпеки інших. З якого дива інші діти мають наражатись на підвищену небезпеку з-за чиєїсь забаганки чи чийогось забобонства?! 

Чи створюйте секту "невакцинуємих", при ній свою "церкву" і садочок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, jack74 сказано:

Не хочеш вакцинувати дитину?

 

проблема у вакцині, поганна якість...  

 

ось недавно племіннику робили, два дні стати нормально не міг на ногу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, Oli said:

 

проблема у вакцині, поганна якість...  

 

ось недавно племіннику робили, два дні стати нормально не міг на ногу.

 

від яких хвороб вакцина?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 minutes ago, Oli said:

@Itzamna

 

саме так...

 

ну так це дві вакцини (два уколи): 1) гепатит 2) все решта. хіба ні?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема в тому, що ті, хто відповідають за закупку, збереження та транспортування вакцин не несуть ніякої відповідальності за це, тому якось стрьомнос тало батькам, робити вакцианцію, або її не робити.

 

Особисто моя думка, якби була кримінальна відповідальність, а ще краще пожиттєва посадка за грати, якщо десь щось станеться не так як треба, а то (не буду стверджувати, але напевно є такі що на цьому наживаються) можуть закупити прострочених вакцин, або взагалі якісь експериментальні, задвінути цю всю "шнягу" нашиі лікарям, більшість які купили дипломи за сало що то крута вакцина, краще чим якась там інша в рази, комусь і позолотити лапу, а якщо щось не дай боже станеться, так пофігу це ж мафія лікарь лікаря ніколи не здасть.

 

Чув навіть що в якісь з наших поліклінік було навіть таке що пропало світло і холодильники розморозились, і ніхто ж не викине ці вакцини, бо получать тоді втик всі від верху до низу. 

 

Хоча кажуть що в поліклініках перевіряють кожну партію, хоча фіг його знає як вони її перевіряють і так далі, можуть вже прийти ті, які транспортувались від часу по купки не по нормам, а сюди в кращому випалку прийшла проста безобідна вода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, MACCEN сказано:

Особисто моя думка, якби була кримінальна відповідальність, а ще краще пожиттєва посадка за грати, якщо десь щось станеться не так як треба,

а це не лише від постачальника чи перевізника залежить!  Є ще такий фактор як лікар, і  власне, самі батьки!

19 хвилин тому, MACCEN сказано:

лікарям, більшість які купили дипломи за сало

Невже в тебе є подібна статистика, хто за сало а хто вчився справді сам?

20 хвилин тому, MACCEN сказано:

а сюди в кращому випалку прийшла проста безобідна вода.

цього взагалі не зрозумів. Яка вода?  Уяви, що буде ,якщо людині в кров вколоти воду!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок води я утрирую, я мав на увазі вакцина яка втратила свою дію, в кращому випадку це просто фіз розчин яки не пошкодить.

Ну коли починаєш стикатись з лікарями тоді тільки розумієш чи лікарь "шарить" чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MACCEN сказано:

Ну коли починаєш стикатись з лікарями тоді тільки розумієш чи лікарь "шарить" чи ні.

і як, цікаво, ти визначиш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...