Перейти до змісту

Обман із паливними картками АВІАС (ПриватБанк)


Sp_RoNdo

Рекомендовані повідомлення

Ситуація: було надання платних послуг на суму 250 грн., в результаті у покупця не виявилось повної суми і він запропонував оплатити роботу паливною карткою АВІАС на 30л. А-95 бензину... Оскільки бензин потрібен, всерівно ж заправлятись, ми акуратно оглянуваши картку, дати дії, логотипи, все в порядку... Допобачення...

Заїхавши на АЗС, заправщик 3 рази спробував пробити карточку а тут тхю, КАРТА НЕ АКТИВНА... Подзвонили в ПриватБанк, оскліьки дані картки розповсюджуються саме цим банком, прочикали на лінії близько 20 хвилин, після чого почули змістовну відповідь: у нас числиться така карточка, але чомусь вона не активована, зверніться в місце продажу.. Місця продажу відповідно ніхто не знає, а людина що вручила карточку тю-тю... На АЗС оператор розказував що перед тим був такий самий розвод з 20л. дизельного палива...

Що той ПриватБанк мутить з своїми картками - хз, але будьте обережні, їхні карточки перед продажем мають активовуватись на касі в банку, щоб вона набирала сили на АЗС... Отако от... Вперше в житті попався на таку "фігню" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Займаюсь АВІАСОМ пів року-------------в основному беру на офісі УКРНАФТИ.

В людей з привату брав рідко-бо ім дають в нагрузку і малі обеми---але проблем небуло.....................

Від ВАС вперше чую але багато махлюють тому беріть тільки в знайомих людей або на офісі..............

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу, я також дуже часто викупляв паливні картки ОККО чи якийсь ВОГ, а тут бац... блін... вперше почув таку штуку (((

Ну це таке, хоч і неприємно..

Але головне щоб всі знали і більше ніхто не попадався! :0165::0150:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене колись було з ОККО. Протермінував талони на 3 дні 60л. І все. Нічого нікому не докажеш. Думаю не дуже справедливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу, я також дуже часто викупляв паливні картки ОККО чи якийсь ВОГ, а тут бац... блін... вперше почув таку штуку (((

Ну це таке, хоч і неприємно..

Але головне щоб всі знали і більше ніхто не попадався! :0165::0150:

Я так і не зрозумів, хто саме вас кинув, хоча, мабуть, ви теж )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

в когось бомбануло мінусів наставив. Не потрібно так, якщо день не вдався не відігруйтесь на інших

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...