Перейти до змісту

Допоможыть розыбратись з страховою


lion1106

Рекомендовані повідомлення

Сталась така ситуация: 06.02.2011р сталось ДТП за участю мого батька де его визнали винним, на той час він був застрахований по цивілці в "Оранті" (про що оранту зразу було повідомлено) чи проводили тут експертизу незнаю з його слів він приходив на якусь експертизу але ніде не підписувався, так як машину була київська вона поїхала в Київ через деякий час прийшло запрошення на експертизу в Київ (але такий термін сьогодні в обід прийшло а завтра на 9:00 треба бути в Київі на той час батько був в лікарні, от і на експертизу ніхто звісно не поїхав), в лютому 2013 р. прийшов лист з СК "Гарант-авто" (це страхова потерпілої сторони) з вимогою оплатити 6000грн. в процесі регресу. В документах представлених було вказано, що згідно експертного висновку завдано шкоди на 23000грн. СК "ОРАНТА" заплатила 17000 грн.(з врахуванням зносу авто), отже СК "Гарант-авто" вимагає щоб батько оплатив різницю 6000грн. Я написав їм листа в якому вказав що платити ми небудемо так як ніяких цівільно-правових відносин з СК "Гарант-авто" в нас немає розбирайтесь з СК "Оранта" (по страховому полісу батько застрахований на 50000грн.). Отже логічно батько вкладаеться в суму . Сьогодні прийшло повідомлення про те, що СК "Гарант-авто" розпочало процедуру регресу і подала позовну заяву до суду про стягнення 6000грн. з мого батька. І теж згідно дати на ухвалі провідкриття провадження у справі стоїть дата 30.05 2013 опис для листа зроблений 11.06 відправлено 19.06 нами отримано 20.06 о 13:35 з повідомлення про вручення листоношою, а справа досудового розглюду була призначена на 20.06 на 10:00. На якій ми мали би бути присутні. Підкажіть будь-ласка що робити щоб виграти цю справу. Ну крім таких порадяк найняти адвоката и.т.д. Це я сам знаю. Хотілось би почути щось дійсно корисне. Наперед дякую..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такі питання вирішуються в страховій компанії та в судовому порядку. Сам працюю в цій страховій (хоча моя парафія ІТ).

ВІдсутність на суді треба було документально оформи. Звучить цинічно, але так було б правильно і було б чим аргументувати. А тепер, одна страхова виконала зобовязання наскільки вона вважала за потрібне зі свого боку, думаю, аргументовано, а інша хоче задовільнити свої амбіції у справі. Винна, напевно, не лише страхова компанія. Напевно, зараз буде складно щось змінити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Номер справи і прізвище вкажи в приват, також напиши дату виплати.

номер страхового поліса вкажи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прийшов лист з СК "Гарант-авто" (це страхова потерпілої сторони) з вимогою оплатити 6000грн. в процесі регресу.

взагалі то б радив вияснити, що таке регрес (регресна вимога) . Розібравшись що таке регрес, ви дасте відповідь на питання:

чи може бути до Вас регресна вимога страхової компанії іншого учасника ДТП?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"На сегодняшний день от страховой потерпевшего тишина. И повестка в Суд не приходила. Думаю на этом история закончилась.

Срок давности перевалил за 3 года."

Глянь повний текст по лінку (на першій сторінці гугла, дякуючи посту rtls)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Можете закривати, суд виграли. Нюансів багато вся справа була зліплена на скору руку добре вникнувши знайшов незаперечні докази дещо люди підказали. Попав на 500грн( консультації в спеців та святкування перемоги). Але отримав досвід адвоката.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

нюансів не так й багато, є закон в якому чітко все розписано

Повірте але нюансів достатньо. Як для людини яка перший раз в судді в якості захисника. Починаючи від звертання до судді закінчуючи неупередженним ставленням пані судді до мене як не спеціаліста в цій справі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повірте але нюансів достатньо. Як для людини яка перший раз в судді в якості захисника. Починаючи від звертання до судді закінчуючи неупередженним ставленням пані судді до мене як не спеціаліста в цій справі.

Так розписав би тут усі свої нюанси. А то коли допомогу просив, то накатав тексту нормально, а як усе вирішилося, то - "закрийте тему". А поділитися досвідом слабо? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повірте але нюансів достатньо. Як для людини яка перший раз в судді в якості захисника. Починаючи від звертання до судді закінчуючи неупередженним ставленням пані судді до мене як не спеціаліста в цій справі.

Так розписав би тут усі свої нюанси. А то коли допомогу просив, то накатав тексту нормально, а як усе вирішилося, то - "закрийте тему". А поділитися досвідом слабо? ;)

Окей, на твое прохання розказую:

1. В матеріалах справи небуло багато копій які перераховані були в списку (основні це свідоцтво про державну реєстрацію експерта та його сертифікат) ну це мінус справі але не смертельний.

2. Показник одометра на день аварії (який зафіксований в шляховому листі автомобіля після заїзду в гараж) відрізнявся від показника спідометра на час проведення експертизи на 47км. в меншу сторону (а експертиза проводилась в Київській обл. через 5 днів), нескладна математика (06.02 показник 108365 машина в Луцьку, 11.02 підчас експертизи на фото зафіксовано 108318км), отже 108365-108318=47км. з Луцька до Київа приблизно 400км. + до місця експертизи ще десь 40км. в документа про послуги евакуатора ніде не сказано отже машина доїхала своїм ходом. Робіть висновки на скільки скрутили одометир. А скільки там машина ще проїхала і де вона була невідомо. Може ще десь по дорозі щось ставалось?

3. Згідно акту виконаних робіт декілька деталей 3-4шт. були замінені на нові, але в висновку експерта вказано, що вони пілягають ремонту а не заміні. Це близько 4000-5000грн. приліпили. Це один з головних факторів

4. Згідно акту виконаних робіт на всю суму було написано запчастини які замінились. Суми за виконану роботу (ремонт, рехтовка, покраска, фарби, розхідні матеріали) немає. Це ще один головний факторів.

Ну далі там все по дрібницях зараз я їх всі незгадаю. Але покопирсавшись в неті знайшов багато аналогічних справ, які теж були виграні проти страхових.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а регрес тут до чого був?

А як називаться процедура коли одна страхова виплатила кошти потерпілій сторон і отримала від другої страхової відшкодування, але не в повному обсязі і звернулась до суду з позовом отримати різницю яку не доотримала від страхової винуватця, з самого винуватця?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...