Перейти до змісту

Що це за трек?


Chyvak

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 66
  • Створено
  • Остання відповідь

в дівчат тільки ноги розвинені, а мязи талії троха нє) тому рухи в них такі каряві

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дівки здається з першлго відділення нової пошти)

неочікуване припущення......чи там так клієнтів зустрічають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 3 тижня потому...

шановні , шукаю трек який сьодні грав у ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ, кліп про морські справи, русалки там, і все в якомусь мультяшному стилі. назви не побачив так як не муз. канал а просто кліпи, русалка ще з рудим волоссям була, ближче до року пісня. якщо допоможете дууууже дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, люди-допомодіть будь-ласка. кліп знятий як ніби намальований, там і пірат і русалка, і кораблі, пісня поюбому рок, знято якось мультяшно,, мені дуже сподобалась, як знайти не знаю (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в кліпі дівчина ніби сдиить на пів-місяці, і так гааарно завиває...ну як ше пояснити я не знаю..я б запямятав лірику, але з 1 разу важко все почути....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, люди-допомодіть будь-ласка. кліп знятий як ніби намальований, там і пірат і русалка, і кораблі, пісня поюбому рок, знято якось мультяшно,, мені дуже сподобалась, як знайти не знаю (((

мало ймовірно що це те, але по опису дуже схоже на це відео, але то метал :D тут і пірат і русалки і крашена руда Айлін :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, люди-допомодіть будь-ласка. кліп знятий як ніби намальований, там і пірат і русалка, і кораблі, пісня поюбому рок, знято якось мультяшно,, мені дуже сподобалась, як знайти не знаю (((

мало ймовірно що це те, але по опису дуже схоже на це відео, але то метал :D тут і пірат і русалки і крашена руда Айлін :)

Дякую, але не той (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю як називається оригінальний трек тут на відрізку з 1.47 хв до 4 хв http://fanofdj.com/sender/matherial/53721/sender-Sender-Live-At-Blue-Marlin-Ibiza-04AUG2013/download/07-08-2013/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю як називається оригінальний трек тут на відрізку з 1.47 хв до 4 хв http://fanofdj.com/s...oad/07-08-2013/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
xxx: я тут новый способ определения неизвестной песни нашёл

xxx: нужно просто залить видео с ней на Youtube

xxx: и их система сразу определит, чьи авторские права ты нарушил :(

xxx: с указанием исполнителя, названия и места звучания

xxx: за раз можно несколько песен определить

xxx: всё видит, зараза :(

баш :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...