Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

23 годин тому, VovaForsag сказано:

Порадьте недорогий але надійний ))) маршрутизатор Wi-Fi щоб роздавав на дві квартири приватного будинку інтернет від WestNet

від 900 грн. мінімум, але є варіант б.у.  як варіант

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 797
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

В 22.07.2016 at 17:37, R01and сказал:

Встромили в ворота буклетик від Westnet, с. Піддубці вул. Київська, на вашому сайті в розділі "Покриття" не показує що провайдер охоплює цю територію. Це вивчення попиту, чи в недалекому майбутньому буде можливість підключитись?

Доброї ночі. Так, в недалекому майбутньому будемо проводити мережу в с.Піддубці. Залишайте завку на нашому сайті Westnet.com.ua або за тел. 093 170 07 08, 296 296

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Минулої ночі не було інтернету від Westnet, сьогодні все ок. Саме з нього зараз пишу, ось скріншот з датою/часом

 

westnet.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі часто інтернет пропадає? ну в порівнянні з укртелекомом. в роздумах собі підключити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На  Укртелекомі у кожного по різному пропадав. У мене десь раз на 3-4 місяці. Зараз на вестнеті в них не то що пропадає, вони проводять десь раз на місяць якісь технічні роботи і попереджають про це по смс. А пропадав без попереджень 2 раза за 6 місяців. У мене однозначно частіше пропадає порівняно з телекомом, але цілком влаштовує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Добрий день. У мене питання такого характеру. У мене тариф 1Гб, яка моя реальна швидкість, яким сайтам вірити? Ввечері до речі дуже сильно падає до 5-20Мб. 

01.jpg

03.jpg

02.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Весь секрет в тому, що тариф називається "До 1 Гб/с" і от те "до", на жаль, ключове.

 

Нещодавно було прийнято закон, згідно з яким оператори зобов'язані в умовах тарифів вказувати мінімальну швидкість, але чи вступив вже закон в силу -- не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то основне питання,

але ж торгують маркетоїди.... а їм головне кількість нулів....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Доброго дня, Шановні абоненти! З 1 січня 2017 р. у зв’язку зі значним підвищенням цін на електроенергію, обладнання, матеріали та експлуатаційні витрати компанії для обслуговування мережі, будуть змінені тарифні плани для приватних будинків. Тариф Стандарт до 100Мбіт/с - 190грн., Преміум до 1 Гбіт/с- 240грн.  Дякуємо за розуміння. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От цікаво, от які ж такі "витрати компанії для обслуговування мережі" так сильно подорожчали, щоб перекласти аж по 20 грн на кожного споживача? Подорожчав бензин на машинку, котра возить дупцю "Директора"? Чи які ще "витрати" на обслуговування існуючого абонента є? Зарплата "блондинки з колцентру"? Чи вона калорифер включила, щоб довгі ніжки гріти в оХфісі? ;)

Чи вищий трафік-провайдер ціну підняв?

 

Заробляти ж хоцца як і заробляли до підняття курсу бакса/євро ;)

Нехай кінцевий споживач і розгрібає за "підвищення цін на електроенергію, обладнання, матеріали та експлуатаційні витрати компанії для обслуговування мережі"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@jack74  - а ти думав в приватному секторі буде шара а-ля місто і три провайдера з оптикою на село? Конкуренції нема - можна хоч завтра 500 гривень ставити, а вже чи сидіти при тарифі $9/1Gbps чи вертатись на Укр-інтертелеком - кожен споживач вирішить собі сам...

п.с. - не варто рахувати чужі прибутки, ліпше тратити свій екстра час не на заздрощі, а підвищення кваліфікації\додатковий заробіток.
 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти щось плутаєш (чи читати не вмієш?), я їхні ПРИБУТКИ не рахую (і де це ти побачив?), я запитав про збільшені ВИТРАТИ

...а тим більше якісь заздрощі придумав... в тебе якесь спотворене сприйняття прочитаного тексту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так задай їм конкретне питання, які мотиви збільшення абонплати, а не травиш фантазійні байки про довгоногих блондинок, що мерзнуть
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, jack74 сказал:

От цікаво, от які ж такі "витрати компанії для обслуговування мережі" так сильно подорожчали, щоб перекласти аж по 20 грн на кожного споживача? Подорожчав бензин на машинку, котра возить дупцю "Директора"? Чи які ще "витрати" на обслуговування існуючого абонента є? Зарплата "блондинки з колцентру"? Чи вона калорифер включила, щоб довгі ніжки гріти в оХфісі? ;)

Чи вищий трафік-провайдер ціну підняв?

 

Заробляти ж хоцца як і заробляли до підняття курсу бакса/євро ;)

Нехай кінцевий споживач і розгрібає за "підвищення цін на електроенергію, обладнання, матеріали та експлуатаційні витрати компанії для обслуговування мережі"

   Доброго вечора, jack74.  Зрозуміти Ваше невдоволення підняттям тарифів звичайно можна і не важливо на 2 грн чи на 20 грн., нікому не хочеться платити більше. Але при цьому звичайно хочеться отримувати послуги на високому рівні та вчасно, модернізацію та обслуговування мережі, адекватну технічну підтримку, тощо. Зміна тарифів на пряму пов'язана з економічною ситуацією в країні, постійно піднімаються ціни на пальне, електроенергію, відбувається знецінення національної валюти, що тягне за собою здорожчення обладнання, матеріалів для обслуговування та модернізації мережі які напревеликий жаль не всі виробляються в Україні, підняття цін за оренду електричних опор по яких проводяться магістральні мережі, тощо. Надавати послуги рівня і якості ADSL операторів не для Колективу WestNet, наші Шановні Абоненти заслуговують кращого. Дякуємо за розуміння. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не потрібно цих манерних реверансів, не потрібно "дякувати", бо нема за що. Ніякого розуміння нема. Вестнет не єдиний інет-провайдер в Луцьку, і не він єдиний "надає послуги на високому рівні та вчасно" і все наступне "бла-бла-бла". Всі провайдери несуть ці поточні витрати. Але Вестнет, чомусь, свої послуги цінить найдорожче, в порівнянні з іншими нашими (луцькими) провайдерами, і мало того, ще й не гребує їх далі здорожчувати.

Все це з з-за банальної відсутності конкуренції. А відсутність конкуренції в Луцьку, наскільки я чув краєм вуха, частково з-за "джентльменьскої" домовленості (не лізти в район чи на опори конкурентів), в результаті якої споживачі втрачають більше.

 

ПиСи: я не є ні вашим абенентом, ні ваших конкурентів. В мене АДСЛ Укртелекома 18Мб/с, якого мені цілком вистачає. Просто "за дєржаву абідна" і бридять оці показні виправдання звичайної жадібності.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре що вчасно попередили. Буду планувати витрати. Якість надання послуг влаштовує поки що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, jack74 сказал:

Не потрібно цих манерних реверансів, не потрібно "дякувати", бо нема за що. Ніякого розуміння нема. Вестнет не єдиний інет-провайдер в Луцьку, і не він єдиний "надає послуги на високому рівні та вчасно" і все наступне "бла-бла-бла". Всі провайдери несуть ці поточні витрати. Але Вестнет, чомусь, свої послуги цінить найдорожче, в порівнянні з іншими нашими (луцькими) провайдерами, і мало того, ще й не гребує їх далі здорожчувати.

Все це з з-за банальної відсутності конкуренції. А відсутність конкуренції в Луцьку, наскільки я чув краєм вуха, частково з-за "джентльменьскої" домовленості (не лізти в район чи на опори конкурентів), в результаті якої споживачі втрачають більше.

 

ПиСи: я не є ні вашим абенентом, ні ваших конкурентів. В мене АДСЛ Укртелекома 18Мб/с, якого мені цілком вистачає. Просто "за дєржаву абідна" і бридять оці показні виправдання звичайної жадібності.

Ніякого розуміння не має, це Ви точно написали. Ви досить поверхнево аналізуєте ситуацію, одне діло провайдери які надають послуги в багатоквартирних будинках інше діло в приватному секторі поточні витрати яких можуть суттєво відрізнятися. Якщо порівняти ціни на аналогічні тарифи в приватному секторі у інших Інтернет провайдерів :

Westnet 100Мбіт/с - 170 грн ( з 1.01.17) - 190 грн., ВОМ - 100Мбіт/с - 200 грн., Волинський інтернет провайдинг - 100Мбіт/с - 199 грн.,

Струмівка Телеком - 100 Мбіт/с - 200 грн., Alfainet, LUX-NET - 100Мбіт/с - здається колись було 150 грн., але точно не скажу сайту як не було так і не має. В якому місці  здорожчення ?! До речі Ваш улюблений провайдер Укртелеком, який би Ви напевно змінили якщо б могли теж піднімає ціни http://biz.liga.net/ekonomika/telekom/novosti/3552316-ukrtelekom-akhmetova-povysil-tarify-na-statsionarnuyu-svyaz.htm  якщо цікаво прочитаєте. Як вже було сказано, Вас можна зрозуміти, але будь те ласкаві спочатку проаналізуйте ринок Інтернет послуг, а потім будете звертати на себе увагу. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Westnet сказано:

 Ви досить поверхнево аналізуєте ситуацію, одне діло провайдери які надають послуги в багатоквартирних будинках інше діло в приватному секторі поточні витрати яких можуть суттєво відрізнятися. Якщо порівняти ціни на аналогічні тарифи в приватному секторі у інших Інтернет провайдерів :

Westnet 100Мбіт/с - 170 грн ( з 1.01.17) - 190 грн., ВОМ - 100Мбіт/с - 200 грн., ...

 В якому місці  здорожчення ?! 

@Westnet для чого ця брехня? На кого вона розрахована? Сходу навскидку зайшов на сайт ВОМів, обрав район, .де є і Вестнет - район вулиці Львівської - шо ми бачимо по цінах на приватний сектор?! - 100 Мб/с -за 150 грн! Та ще й бонус "+180каналів"

скрін  

ВОМ.jpg

Hide  

є сенс порівнювати далі, якщо відразу брехня?

 

ПиСи: Не пройшло року, а таке Дежавю

 

А про Укртелеком взагалі та "новина" ні до теми. По-перше, я це вже давно знаю, а по-друге, те подорожчання не стосується інтернету.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...