Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Перехрестя вулиць Баранова - Партизанська, по стовпах кабелі кидають, монтажники кажуть що підключення орієнтовно за місяць.

мені казали ті ж монтажники що на початку весни) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 797
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

в Заборолі щось немає активності...хоча казали вже з нового року... чи там у вас новий рік закінчується десь так весною ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на дачах струмівка тиша....

невже дійсно буде що обіцяного три року ждуть....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

в мене провода кінули вже місяців 2

 

ето де у мене?

 

Якби пост ВИЩЕ намікає про локацію.. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

Чому вдень все нормально а після 19 00 якість інтернету падає ???

Бо народ приходить з роботи і починає качати все шо нада і не нада, а в PON мережах декілька десятків людей через оптичні сплітери підключені до одного порта OLT (обладнання провайдера) швидкість якого обмежена і ділиться на всі ONU (абонентське обладнання), всі починають качати і як наслідок швидкість в кожного падає.

Он тут можете почитати детальніше http://netforce.kiev.ua/index.php/en/articles/123-pon2

"Расчёт скорости передачи данных в сети PON строится на том факте, что клиент не всегда находится в сети, а если и находится, то не всегда использует всю ёмкость отведённого под него канала. Расчёт будем производить исходя из предположения, что к одному порту OLT подключено максимально возможное число ONU (64 единицы).

Скорость нисходящего потока составляет 1250Мбит/с, значит, на одну ONU приходит 1250/64 = 20Мбит/с. Допускаем, что одновременно в сеть включено 50% ONU – скорость на одну ONU возрастает до 40Мбит/с. Учитывая тот факт, что не все пользователи активно используют канал связи (торрент и прочее), примем допущение, что из всех активных в единицу времени количество пользователей, активно качающих – 50%. По итогу, скорость на одну ONU составит около 80Мбит/с. Во время наименьшей загрузки сети (prime time, ранним утром, с 4-х до 8-ми) каждая ONU может получать до 1Гбит/с. Необходимо также учитывать сезонные колебания клиентских требований (зимой больше клиентов активно в сети, особенно вечером, летом - меньше)."

 

У мене зі швидкістю проблем немає.

Заявлений трафік я отримую .

Мене цікавить якість інтернету (постійні обриви при перегляді онлайн трансляцій в період  з 19 00 до 23 00)

 

Добрий вечір. Якщо у Вас є сумніви на рахунок якості Інтернету передзвоніть по тел. 093 170 07 08 будемо розбиратися

 

 

Чому вдень все нормально а після 19 00 якість інтернету падає ???

Бо народ приходить з роботи і починає качати все шо нада і не нада, а в PON мережах декілька десятків людей через оптичні сплітери підключені до одного порта OLT (обладнання провайдера) швидкість якого обмежена і ділиться на всі ONU (абонентське обладнання), всі починають качати і як наслідок швидкість в кожного падає.

Он тут можете почитати детальніше http://netforce.kiev.ua/index.php/en/articles/123-pon2

"Расчёт скорости передачи данных в сети PON строится на том факте, что клиент не всегда находится в сети, а если и находится, то не всегда использует всю ёмкость отведённого под него канала. Расчёт будем производить исходя из предположения, что к одному порту OLT подключено максимально возможное число ONU (64 единицы).

Скорость нисходящего потока составляет 1250Мбит/с, значит, на одну ONU приходит 1250/64 = 20Мбит/с. Допускаем, что одновременно в сеть включено 50% ONU – скорость на одну ONU возрастает до 40Мбит/с. Учитывая тот факт, что не все пользователи активно используют канал связи (торрент и прочее), примем допущение, что из всех активных в единицу времени количество пользователей, активно качающих – 50%. По итогу, скорость на одну ONU составит около 80Мбит/с. Во время наименьшей загрузки сети (prime time, ранним утром, с 4-х до 8-ми) каждая ONU может получать до 1Гбит/с. Необходимо также учитывать сезонные колебания клиентских требований (зимой больше клиентов активно в сети, особенно вечером, летом - меньше)."

 

У мене зі швидкістю проблем немає.

Заявлений трафік я отримую .

Мене цікавить якість інтернету (постійні обриви при перегляді онлайн трансляцій в період  з 19 00 до 23 00)

 

Добрий вечір. Якщо у Вас є сумніви на рахунок якості Інтернету передзвоніть по тел. 093 170 07 08 будемо розбиратися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот вже і нарешті Забороль підключили...на нашій вулиці абонентів з 10
а вот і результат:
http://www.speedtest.net/my-result/5006993675

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
В 03.12.2015 16:13, Westnet сказал:

   Доброго дня. В даний час проводяться роботи по прокладанню магістральної лінії. Після проведення цих робіт розпочнуться підключення всіх бажаючих, приблизно від місяця часу.  Ми обов'язково зв'яжимося з Вами. 

Щось всі затихли!!! Коли вже буде той інтернет а Гаразджі???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 03.12.2015 16:13, Westnet сказал:

   Доброго дня. В даний час проводяться роботи по прокладанню магістральної лінії. Після проведення цих робіт розпочнуться підключення всіх бажаючих, приблизно від місяця часу.  Ми обов'язково зв'яжимося з Вами. 

Щось всі затихли!!! Коли вже буде той інтернет а Гаразджі???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня. З наступного тижня відновляться магістральні роботи по Гаразджі та дачним масивам, після іх закінчення розпочнуться роботи по підключенню. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зміни в тарифних планах з 1 березня 2016 р.

У зв’язку зі значним підвищенням цін на електроенергію, обладнання та матеріали для обслуговування мережі будуть змінені тарифні плани для багатоквартирних та приватних будинків. Всю інформацію можна знайти на сайті Westnet.com.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не замітила підвищення цін на електроенергію!Та й долар не сильно змінився!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, verona80 сказано:

Я не замітила підвищення цін на електроенергію!

Справді?

elektro.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, verona80 сказано:

на заборі теж було написано. Це наші депутати так мріють! 

Причому депутати до приватної організації "обленерго"? Вони самі встановлюють тарифи, з 1-го вересня 2015 підняли і з 1-го березня 2016 піднімуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще й як при чому. Хоч трішки почитайте: тарифи встановлює НКРЕКП (національна комісія що здійснює державне регулювання в сфері енергетики та комунальних послуг).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли плануєте розпочинати роботи по підключенню по вул. Задворецькій?

Після подачі заявки приходили для уточнення номеру телефону т.як не змогли дозвонитись... і тишина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому якість інтернету  таке "Г"? В мене тариф 1Гб. Cпочатку було так 4908920715.png, а тепер так 5067862051.png! Зате ціни задираєте..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

WentworthMiller, доброго дня.  Передзвоніть за телефоном 093 170 07 08 або 296 296 допоможемо Вам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 08.02.2016 08:45, TaHkicT сказал:

Коли плануєте розпочинати роботи по підключенню по вул. Задворецькій?

Після подачі заявки приходили для уточнення номеру телефону т.як не змогли дозвонитись... і тишина.

Доброго дня. На протязі 1-2 тижнів Вас підключимо, зачекайте будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...