Перейти до змісту

Автомобіль погано розвиває швидкість


Andreyxxx

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт.

Автомобіль опель рекорд 2,0 1986 року бензин (газ) карбюратор.

Вдень при температурі повітря 20 і вище 100 км набирає за 17-20 сек. Дуже поганий старт динаміка також погана, з місця буксанути неможливо.

У вечері після 21,00 все змінюється :) 100 км набирає за 11 сек динаміка супер, рве з місця як чорт :)

Що може мішати ? Думаю нехватка повітря.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивіться до повітряного фільтру, можливо забитий. Ввечері любе авто краще їде, бо в повітрі більше кисню...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я засікав сам плюс мінус 2 сек! Сам прикол чому така різниця в швидкості та динаміці ?

Подивіться до повітряного фільтру, можливо забитий. Ввечері любе авто краще їде, бо в повітрі більше кисню...

Я розумію що краще но не настільки. Забув сказати авто їздить на газу (пропан ) Думаю від карбюратора протянути трубку ті витянути до решітки щоб потік кращий був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да впринципі на бензині та сама ситуація тільки трішки краще......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перевір всі патрубки до повітряного фільтру, особливо самий маленький, можливо він зіскочив - в тому і причина. Була схожа ситуація та бензиновій Мазді 626 86 року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виявив таку проблему, під час роботи авто беру палочку та пробую "засунути" у карбюратор там де заходить повітря , але там заслонка закрита і невідкривається. Вона повинна відкриватися, тому значить йому і не хватає повітря.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кхм.. а можна дурне питання, я не водій, але все ж таки.

У ряднських авто є така штука, як "підсос", який і відкриває оту заслонку.

Як із цим у вашому авто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У ряднських авто є така штука, як "підсос", який і відкриває оту заслонку.

Як із цим у вашому авто?

Як не водій, краще читай ;) в карбюраторі є 2 заслінки ;) Підсос тільки для прогріву.
Виявив таку проблему, під час роботи авто беру палочку та пробую "засунути" у карбюратор там де заходить повітря , але там заслонка закрита і невідкривається. Вона повинна відкриватися, тому значить йому і не хватає повітря.
Повітряний фільтр поміняй і до карбюраторщика імовірно щось десь злетіло чи заклинило. На газу можлива втрата динаміки
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да підсоса немає. Та заслонка я так розумію на зику закривається, а на літо відкривається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да підсоса немає.
Раджу зробити. Він допомагає швидше прогріти двигун, але з ним не можна їздити, розхід збільшується в рази.
Та заслонка я так розумію на зику закривається, а на літо відкривається.
Такого ніде не зустрічав по регламетних роботах. Їдь до карбюраторщика. Ще може бути така штука, як вакуумна корекція кута запалювання, це трубочка від карбюратора до трамплера (в механіці є, не знаю як в електронному запалюванні). Можна і без неї їздити, при розгоні додає трохи динаміки. Правда це в нашому автопромі.

Звичайно діагноз суб'єктивний, проблема втрати динаміки це занадто загальне визначення, причин цьому може бути маса. Роботу заслінок можеш перевірити сам з товаришем. Для цього зніми корпус фільтра, щоб добратись до карба, товариш натискатиме на газ а ти спостерігатимеш, що при тому відбувається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо присутній заводский девайс забору повітря "зима-літо" - ампутувати його, якщо він на забор гарячого повітря переключений.

Влітку для старих двигунів, а особливо на газу, бажано забор повітря організовувати перед радіатором - температура повітря менша буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о тут http://forum.opel-club.ru/index.php найдеш відповіді на всі свої запитання... і навіть більше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблему вирішив. Маленький шланг від'єднав від карба. Він робив вакуум і закривав заслонку яка пропускає повітря до карба. Шланг заглушив і все авто почувається нормально :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...