Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Одноразову я теж не обробляю. А в нейтралів вторік в сезон дощів серйозно постраждав врожай. Шкода було дивитися як гниють здоровенні ягоди. От і хочу цього року обробити світчем якомога раніше. Щоб до врожаю не менше двох місяців було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 233
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Одноразову я теж не обробляю. А в нейтралів вторік в сезон дощів серйозно постраждав врожай. Шкода було дивитися як гниють здоровенні ягоди. От і хочу цього року обробити світчем якомога раніше. Щоб до врожаю не менше двох місяців було.

В такому разі потрібно якнайраніше.Щоб рослина могла препарат "переварити".))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бродив сьогодні по форумах і знайшов фото Альби.Така як і в мене торік.Шкода,що не додумався зробити власні фото.Ось з нету витягнув,після перегляду якого хочеться скорішого врожаю і в себе))

post-9646-0-98539300-1396197606_thumb.jp

post-9646-0-62286400-1396197619_thumb.jp

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрію, дякую за розсаду. Із 50 кущів прийнялися 47, висадили аж на 4 день, бо не було погоди і не мали самі здоровя. Хоча ті 3 не засохли, але дуже підозрілі, думаю виживуть, лише не дадуть врожаю цього року.

Підливаємо щодня, сьогодні привезли коровяк ( сухі коровячі как..), колись дома розводили їх водою і підживлювали полуницю, як думаєте варто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрію, дякую за розсаду. Із 50 кущів прийнялися 47, висадили аж на 4 день, бо не було погоди і не мали самі здоровя. Хоча ті 3 не засохли, але дуже підозрілі, думаю виживуть, лише не дадуть врожаю цього року.

Підливаємо щодня, сьогодні привезли коровяк ( сухі коровячі как..), колись дома розводили їх водою і підживлювали полуницю, як думаєте варто?

Я б радив поки не підживляти коровяком. В основному органічні добрива це азот. Рослині в період коли вона приймається потрібен фосфор. Для утворення кореневої системи , або кращого приживлення існуючої я б порадив купити якесь фосфорне добриво для позакореневого підживлення. Бачив на базарі Плантафол 10-54-10 - можна було б декілька разів покропити листя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну все.Весняний сезон можна закривати.Вже починає полуниця цвісти.Шкода трохи,так як перший цвіт змерз від першоквітневого приморозку(було вранці -7).На серпень місяць матимемо вже розсаду в касетах сортів:Альба,Альбіон,Флоренс,Мармелада,Клери та Хоней.Замовляйте!!!

post-9646-0-55083900-1396545754_thumb.jp

post-9646-0-75199000-1396545760_thumb.jp

post-9646-0-53502800-1396545767_thumb.jp

post-9646-0-41888900-1396545805_thumb.jp

post-9646-0-81313900-1396545841_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сезон чого закритий? продажу розсади?

Так,оце ще замовленні до суботи рослинки накопаємо та й усе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Цікава статистика.З усіх,хто замовляв розсаду в цьому році були в основному чоловіки і лише дві жінки.А один чоловік взагалі казав,що жінка його трохи сварила за те,що рано замовив.Як кажуть,respect мужикам.Надіюся полуничка у всіх добре приживеться і принесе хороший врожай.))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас уже є перший цвіт, дуже чекаємо ягідок, надіюсь діти посмакують.

Чудово!!!Надіюсь,що врожай буде у Вас хороший і принесе задоволення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас уже є перший цвіт, дуже чекаємо ягідок, надіюсь діти посмакують.

Також зацвіли!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

andriy1983,

мої теж зацвітають, з 50шт. 20нарахував точно, не очікували так рано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас перший цвіт розпустився ще перед останнім морозом - тож перші квіти у нас прихопило. Але уже є інший цвіт ))). Єдине, що виявили одну неприємність на деяких кущах - хлороз. Фото нажаль не зробив, але буду завтра в селі то зроблю і викладу. Ознаки хлорозу - листя робиться світло салатового кольору - це свідчить про нехватку елементів живлення, особливо азоту. найкраще в таких випадках провести позакореневе підживлення водорозчинним азотним добривом і не обовязково дорогим (карбамід не дороге добриво до того ж повністю водорозчинне). І ще вже побачили, що личинки хруща піднялися до поверхні - в минулому році ці хробаки наробили нам багато шкоди.

Змінено користувачем andriy1983
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Листочки теж від хлорозу поскрючувалися? Бо в мене було пару кущів таких самих, тільки трошки зеленіших, то вирвала від гріха подалі, думала що якась хвороба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Листочки теж від хлорозу поскрючувалися? Бо в мене було пару кущів таких самих, тільки трошки зеленіших, то вирвала від гріха подалі, думала що якась хвороба.

Ні,не хвороба це.Підживив кожну рослинку.Чекаю.Хочу побачити чи буде результат.А викорінити завше зможу)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курячок рулить)))) моє улюблене добриво весною. А по листі плантафолом, щоб передозу азоту не було. Як ваша альба? Бо моя щось вперто не хоче цвісти, так, кілька квіток на грядку. А на львівській ранній вже зелені ягідки є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як ваша альба?

Писав,що примерзли перші суцвіття.А на нових вчора де-не-де бачив зелені ягідки завбільшки горошину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по листі плантафолом, щоб передозу азоту не було.

А це як так передоз?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це я вторік весною трохи перестаралася. Поливаю й курячком розведеним трішки, бо якісь кущики маленькі. А вони потім почали листя як лопухи гнати й вуса і то при тому що пізні сорти навіть зацвісти ще не встигли. Думала без ягід залишусь, на моє щастя на форумі порадили плантафол, там є з мінімальною кількістю азоту. Прискала три рази через тиждень й потрохи вирівняла рослини, почали цвісти й зав'язувати ягоди. Та всерівно перша ягода була майже на півтора тижні пізніше ніж в мами, хоч сорт той самий.

То тепер засвоїла правило, що багато то не здраво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

запитаю і я-серединка окремих квіточок чорна-немає завязі-це якась хвороба чи примерзли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

запитаю і я-серединка окремих квіточок чорна-немає завязі-це якась хвороба чи примерзли?

Примерзли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...