Перейти до змісту

КА "ШАГ" Луцьк день відкритих дверей.


Oli

Рекомендовані повідомлення

http://www.lutsk.itstep.org/

якщо чесно не чекавщо вони так швидко доберуться до Луцька...

У програмі дня відкритих дверей:

Форми навчання, деталі навчального процесу;

Перспективи та темпи розвитку кожного IT напряму, про сферу застосування отриманих навичок;

Презентація програми навчання, умови вступу до Академії;

демонстрація робіт студентів Комп’ютерної Академії «ШАГ»;

Індивідуальні консультації;

Можливість пройти вступну співбесіду.

Місце проведення: м. Луцьк, вул. Бойка, 1. 1-й поверх, хол "Бізнес-центру"

Дата і час: 1 червня о 12:00.

Увага! Обов’язкова попередня реєстрація: 097-114-52-50, 095-609-85-38

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 114
  • Створено
  • Остання відповідь

Мені вже третя людина про них сказала сьогодні. Яка в них репутація? Щось варте уваги?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я там навчався в Рівному. репутація нормальна, дуже жосткий відбір викладачів, усі викладачі успішно працювали у мене на доволі серйозних роботах(телеканал "Рівне_1", в міських газетах, мали свої фотосдутії та інше).

тобто навчатимуть вас люди які знають що потрібно та як, а решта залежить від адміністрації.

додому ще даватимуть електронні уроки, можна скинути на флешку або скачати з особистого кабінету.

є стаціонар та напівстаціонар(субота неділя на вибір)

приклади уроків http://www.lutsk.itstep.org/primeri-urokov-dlya-polustatsionarnoy-formi-obucheniya.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кіко то коштуватиме? Бо здається, що ті "жорсткі умови" для мене як зернятка :) Та й думаю, якщо я буду вчитись в ВНУ, ще одна "освіта" мені не завадить. До того ж, я хз - це школа чи реальний вищий навчальний заклад?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fenmix,

http://www.lutsk.itstep.org/kursi-i-spetsialnosti/professionalnoe-kompiuternoe-obrazovanie.html

дивлячись на кого вчитимешся.... різні ціни та сертифікати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А який документ видають по закінченню??? Чого він буде вартий???

Нічого. Просто потішити свою совість, що гроші не заплачені дарма. В наш час всім байдуже який в тебе папірець, головне що в голові.

До того ж, я хз - це школа чи реальний вищий навчальний заклад?

На слово "Академія" не ведіться, оскільки вони не видають папірець загальнодержавного зразка. Фактично це просунуті комп'ютерні курси для прошарених юзерів. Сам випускник 2010 року

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поняв, йду лісом

пост був написаний до того щоб ви не тішили себе примарними мріями, що ви випуститесь і одразу вас візьмуть на роботу. Але для загального розвитку і якщо вам цікаве те чому там вчать то сміливо можете подавати документи.

Хтось там про ціну питав, скажу, що коли я навчався то за весь період було заплачено близько 7 тис грн, я вчився заочно(кожну неділю катався в рівне)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поняв, йду лісом

пост був написаний до того щоб ви не тішили себе примарними мріями, що ви випуститесь і одразу вас візьмуть на роботу. Але для загального розвитку і якщо вам цікаве те чому там вчать то сміливо можете подавати документи.

Хтось там про ціну питав, скажу, що коли я навчався то за весь період було заплачено близько 7 тис грн, я вчився заочно(кожну неділю катався в рівне)

а який особисто для тебе результат цих курсів? з напівстаціонару взагалі є толк?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ти що вчишся заради папірця???

ні не заради папірця, тут в топіку про папірці питали.

а який особисто для тебе результат цих курсів? з напівстаціонару взагалі є толк?

впринципі тол є, хоч із запізненням, але тих знань що мені дали було достатньо щоб тепер працювати в ІТ компанії.

Заочна форма фактично включала в себе те, що за цілий день розповідали те що людям розповідають за тиждень але менше годин. Для прикладу я вчився там з 15.00 до 20.00 а денники вчилися щодня з 15.00 до 16.30

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oli, я думав Microsoft, Cisco і т.д фінансують цю "програму" :)

лише акції, та ще дають якісь ліцензії для студентів на встановлення їхнього ПЗ безкоштовно на період навчання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oli, я думав Microsoft, Cisco і т.д фінансують цю "програму" :)

лише акції, та ще дають якісь ліцензії для студентів на встановлення їхнього ПЗ безкоштовно на період навчання.

іще можливість здатися на сертифікат майкрософт чи ціско за дешевшими цінами, аніж в інших місцях (принаймні раніше так було)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oli, я думав Microsoft, Cisco і т.д фінансують цю "програму"

є можливість поїхати здати сертифікацію в Києві. перший раз безкоштовно.

+ можна поїхати в Одесу, доздати академрізницю і отримати диплом ВУЗа, я правда не пам’ятаю якого, треба уточняти.

P.S. Цікаво чи можна перевестися з Рівного, ато я диплом так поки-що не захистив :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що являє собою співбесіда для зарахування?

коли я поступав, в мене перевірили базові навички користування віндоус, майкрософт офіс, і питали як вінду встановити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може трохи оффтоп

еммм...який напрямок на сьогоднішній день актуальніший "Мережеві технології та системне адміністрування" чи "Розробка програмного забезпечення"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Розробка програмного забезпечення"?

імхо, це актуальніше, хоча толковий сіс адмін теж потрібен, але рівень платні нижчий. Загалом сис адмін на фірмі це людина яка паятиме компи для працівників, перевстановлюватиме віндоуси, і ставитиме заборони ВК і фейсбук.

Прграмер буде залипати перед монітором, шукаючи пропущену кому в коді з оver 9000 рядками. Тут вже на колір і смак олівці різні. Вмієш будувати логічні закономірності дуй на програмера, любиш зависати з паяльником і прокладати кабелі дуй на сис адміна. Крім того коли я вчився був базовий семестр де вивчалось трошки програмування трошки адміністрування, трошки графіки, щоб студенти могли обрати. Дизайнери, в Шазі, між іншим, програмування теж вчать, флеш і джава скріпти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загалом сис адмін на фірмі це людина яка паятиме компи для працівників...

Прграмер буде залипати перед монітором, шукаючи пропущену кому в коді з оver 9000 рядками.

Дякую, дуже сподобалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arden, тобто ти уже все, закінчив навчання і щось не здав, чи як?

Так, все здав крім дипломної роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може трохи оффтоп

еммм...який напрямок на сьогоднішній день актуальніший "Мережеві технології та системне адміністрування" чи "Розробка програмного забезпечення"?

Конечно "Розробка програмного забезпечення", но нужно обладать качествами программиста иначе на хороший доход врятли можно рассчитывать.

И да, если идти на админа то для вас прокладка кабелей должно быть как установка Винды, чтобы получать доход нужно двигаться в направлении администрирования серверов, короче с Линуксом быть на Ты. А паять ничего не обязательно, есть сервис центры, но это зависит от организации, ясно что есть конторы где нужно всё от паяния до чуть ли не развернуть облако :) за 2к.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...