Перейти до змісту

Чим слухаєте музику?


MoDiK

Рекомендовані повідомлення

Чим слухаєте музику ? Який портативний плеєр на вашу думку самий хороший по якості відтворення музики?? Цікавить не софт а залізо) Сам маю iPod Classic ніби все влаштовує тільки трохи не подобається прив'язаність до itunes ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 99
  • Створено
  • Остання відповідь
Чим слухаєте музику?

Я, по-старинці, вухами... а які альтернативи?

альтернатив вухам нема але все таки я питав за плеєр)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже п"ятий рік юзаю Samsung YP-K3. Звук бомба, єдине, буває що стартує не завжди з першого натискання. Але в іншому працює відмінно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

iPod Shuffle. у меня был 2-gen больше года, но я его утопил. сейчас вот 4-gen (такой же формат, в виде прищепки) – таскаю с собой везде, особенно удобно на тренировке, в гараже, да и просто на улице. гарнитура родная, но сами наушники Сенхайзер CX300 перепаянные вместо штатных

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shuffle класний апарат маленький компактний реально можна повсюду з собою одне напрягає 2 гб памяті всього туди б 8 і було б супер)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі цікаво хто мав справу з hifiman ? в інтернеті пишуть шо кращих нема от цікаво що ж в ньому такого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене пара One X і комплектні навушники, влаштовує на 110 відсотків по якості звуку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

iPod Shuffle / iPod touch + Sennheiser CX270 або Koss Porta Pro

В косах хороший бас, але з айподом вони звучать не дуже. ІМХО. Інша справа з ноутом, де в плеєрі можна налаштувати еквалайзер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

iphone 4 + рідна гарнітура (докупив паралонки) для прослуховування музики та подкастів вистачає поністю. З часом хочу купити Koss Porta Pro KTC

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MoDiK, не подобається "прив’язаність" до айтюнс? Постав туди Rockbox.

ставив я рокбокс все ніби гарно але до певного моменту коли ти розумієш шо ту простоту інтерфейсу і плавність роботи самої прошивки на рокбоксі не побачиш може там і є якісь теми але це не те ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, щоб відчути повноту трека,

зв*язка плеер(китай) + "вуха"(китай) може забезпечити хтозна-яку якість звучання.

все залежить наскільки % ви(тс) є меломан.

Факт - слухав композицію багато раз саме в наушниках(комп, усил Амфітон-002 (fixed))

- картина звучання одна, підключив колонки, дав звуку - звукова картина змінилась,

можна сказати в кращу сторону.(сусіди present)

Мірятись звучанням плеєрів? - ну хз, :)

наприклад, слухаю с телефонів - пластмасса з пластмасовим звуком, не більше.

Наостанок - звукова характеристика слухового апарату є індивідуальною у кожної людини, і навіть якщо винайдуть супер-пупер наушники/плеери один фіг вони всім підійдуть по звучанню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shuffle класний апарат маленький компактний реально можна повсюду з собою одне напрягає 2 гб памяті всього туди б 8 і було б супер)

в принципе, расчёт там довольно точный. 2 гига – это ~14 часов музыки в максимальном битрейте. столько же примерно живёт встроенный акку. не хватает разве что эквалайзера, хотя бы простейшего, Rock/Pop/Jazz/Plain. и еще, несложной в реализации функции, особенно полезной для тех, кто как я слушает в режиме shuffle один большой плейлист – иногда случается, что какая-то вещь вот просто надоела, или не прёт совсем. я её проматываю, а плеер снова её подсовывает, shuffle же :smile3: вот если бы плеер вёл статистику не только проигрываний, а и проматываний (Skip), а в идеале вообще добавлял вещь в некий blacklist после 2-3 промоток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MoDiK, отож бо. Так само затрудняюсь порадити плеєр, у якого був би людський інтерфейс. У мене був ковон д2, звук чудовий, характеристики супер, але рідне ПЗ настільки рахітне, що я надав перевагу користуванню сирющим портом Рокбокса, який не вмів тоді навіть настройки зберігати, ніж отим чудом.

Можливо, краще подружитись з айтюнсом?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

юзаю iTunes і все влаштовує.я собі такий еквалайзер забабахавшо слухати дуже приємно.ввімкнув якусь дивну функцію *покращення звуку*.дійсно покращило))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...