Перейти до змісту

Океан Ельзи (новенька пісня)


Kompolom

Рекомендовані повідомлення

всім раджу послухати...

Океан Ельзи - Обійми

дуже сподобалась!!!! цілий ранок чекав прем'єри на радіо!!!!!

http://m.vk.com/we_love_okeanelzy

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 4 тижня потому...

чудова пісня. з одного боку - цілком такий "ОЕ", в кращих традиціях, з іншого - звучить трохи по-новому. дехто каже, що помітний тут вплив Бреговіча:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Океан Ельзи -- Стріляй (official video)

«Океан Ельзи» вразив шанувальників новим кліпом

original-1366360104.JPG

19 квітня 2013, 11:28

Джерело

Відомості-UA.com

Гурт «Океан Ельзи» нарешті презентував кліп на пісню «Стріляй» з нового альбому «Земля». Відео знімали з розмахом — тільки у масовці задіяли майже півтисячі людей, а костюмеру довелося пошити за 5 днів 50 костюмів, розповідає ТСН.

Режисер кліпу — американець Майк Брюс. «Стріляй» — це історія любовного трикутника. Причому, за зізнанням лідера гурту Святослава Вакарчука — це його особисті переживання.

Кліп було викладено на офіційній сторінці гурту в Youtube 18 квітня і за добу з поміж майже 200 коментарів відео не отримало майже жодного несхвального відгуку. Шанувальники перекладають текст пісні російською мовою та не стримують захоплення.

«Це не те, що на голову вище за все, що є в Україні, а й на світовому рівні складно знайти, щось крутіше, в плані звуку! У мене новий еталон того, як повинен звучати рок», — так звучить один з багатьох схвальних відгуків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не скажу, що я фанат Океану Ельзи і мені подобаються всі пісні Вакарчука, але деякі... просто як обухом по голові, вони ніби виривають з реальності і коли закінчуються, я ніби просинаюсь і не зразу можу зрозуміти де я. Іноді не можу згадати слів пісні яка тільки що прозвучала, але музика, звук, і слова діють ніби на підсвідомому рівні. Добре що є такі виконавці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приготовився для отримання дози "музичного кайфу", навіть FullHD на ютубі ввімкнув, після першої хвилини перейшов на другу вкладку в браузері, а на другій закрив вкладку з Вакарчуком, не сподобалась пісенька :_03:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені перший раз здалося, що вакарчук співає не сам, а з якимсь іспанцем, і приспів іспанською...

довго не могла зрозуміти слів приспіву.

але запала в душу.

правді кліп... чекала від нього більшого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не скажу, що я фанат Океану Ельзи і мені подобаються всі пісні Вакарчука, але деякі... просто як обухом по голові, вони ніби виривають з реальності і коли закінчуються, я ніби просинаюсь і не зразу можу зрозуміти де я. Іноді не можу згадати слів пісні яка тільки що прозвучала, але музика, звук, і слова діють ніби на підсвідомому рівні. Добре що є такі виконавці.

тобто після Шопена ви впадете в кому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарна пісня "Стріляй"! кліп набагато кращий за "Обійми" і взагалі добре що ОЕ залишили все у своїх традиціях)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто після Шопена ви впадете в кому?

Від Шопена завжди знаєш чого чекати. А Вакарчук вміє дивувати.

До речі кліп мені не дуже, я взагалі таких кліпів не люблю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від Шопена завжди знаєш чого чекати. А Вакарчук вміє дивувати.

Якщо не проти, я цю фразу запишу для "демотиваторів".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОЕ ще спочатку були нічого, але останні роки це суцільні самоповтори

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

да, Океан Ельзи колись був крутіший))) але добре, що ще радують хорошими піснями - "Стріляй" також подобається більше, ніж "Обійми"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 1 рік потому...

Мало хто знає цю пісню (кавер на Ірину Білик), але вона просто чудова) Шкода, що на концертах ОЕ її вже не грають.

1998 рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

St@S_, а оригінал?)

Після цього я реально полюбив в якійсь мірі творчість Білик (україномовну).

Олдскул, йопта)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Для мене ця найкраща...

Коли я її слухаю-думаю тільки про ту одну єдину...

А жінка про неї знає? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене ця найкраща...

Коли я її слухаю-думаю тільки про ту одну єдину...

А жінка про неї знає? :)

А мала б? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...