Перейти до змісту

Майбутнє Порт-Сіті


cemiynick

Рекомендовані повідомлення

Давно не був біля Там-Таму, а тут проїздив поряд.

Здивувався наскільки великий обєм робіт зроблений, та наскільки велика площа буде цього Порт-Сіті.

І от я думаю, невже луцьк прокормить таку ораву?

Просто по розмірам там виходить ніяк не менше за ТЦ "Кінг Кросс" у Львові, а може і більше...

Може я чогось не розумію.

Порт Сіті + Там там + Ювант + Варшавка + ТЦ Варшавський + ТЦ вихід з мосту (забув назву)

і все в одному районі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 126
  • Створено
  • Остання відповідь

Раз будують значить розраховують на прибуток. КО :)

А чи звернули увагу, шановні, як змінився горизонт вулиці Кравчука на виїзді на Соборності? Думаю буде цікаво коли почне працювати сабж. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а кто сказал, что этот проект бы задуман только для Луцка? Месторасположение в регионе такое,что этот комплекс может обслуживать не только западную часть страны,но и захватить другие регионы. Не все же дороги должны вести во Львов, вот и в Луцке строят такие монументальные сооружения,непрывычные для провинциального местного глаза.

имхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно не був біля Там-Таму, а тут проїздив поряд.

Здивувався наскільки великий обєм робіт зроблений, та наскільки велика площа буде цього Порт-Сіті.

І от я думаю, невже луцьк прокормить таку ораву?

Просто по розмірам там виходить ніяк не менше за ТЦ "Кінг Кросс" у Львові, а може і більше...

Може я чогось не розумію.

Порт Сіті + Там там + Ювант + Варшавка + ТЦ Варшавський + ТЦ вихід з мосту (забув назву)

і все в одному районі...

Я б так не хвилювався за гроші Івахіва і Єрємєєва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порт Сіті + Там там + Ювант + Варшавка + ТЦ Варшавський + ТЦ вихід з мосту (забув назву)

+ ще Порт Сіті з другої сторони ТАМ-ТАМа :)

Хто втратить так це Адреналін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а кто сказал, что этот проект бы задуман только для Луцка? Месторасположение в регионе такое,что этот комплекс может обслуживать не только западную часть страны,но и захватить другие регионы. Не все же дороги должны вести во Львов, вот и в Луцке строят такие монументальные сооружения,непрывычные для провинциального местного глаза.

имхо.

А откуда поедут то? С Люблина? В Ровно своего хватает, во Львове своего. С Горохова, Любомля и КаменьКаширска? И кстати про дороги :) ой! лучше не трогать тему :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І от я думаю, невже луцьк прокормить таку ораву?

А зараз дуже популярним стало відкривати місця, де "можна-залишити-бабло-ні-за-що"

Довести до людсього виду старе місто? Нє, нє слишал <_<

А откуда поедут то? С Люблина? В Ровно своего хватает, во Львове своего. С Горохова, Любомля и КаменьКаширска? И кстати про дороги ой! лучше не трогать тему

Репост з VN

37435-37b.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б так не хвилювався за гроші Івахіва і Єрємєєва.

Гм,за гроші палиці на борді на 24 сторінки нахвилювалися.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто по розмірам там виходить ніяк не менше за ТЦ "Кінг Кросс" у Львові, а може і більше...

Згідно сайту "Порт-Сіті" загальна площа ТРЦ становить 27000 м²

Загальна ж площа "Кінг Кроссу" становить 116546 м²

"Ніяк не менше" - аж в 4.3 рази менше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чим більше однакових послуг і так далі тим менша ціна на товари і послуги повинна бути...І ще один плюс - це робота для людей

"Ніяк не менше" - аж в 4.3 рази менше

ачіпятка , 2.3 рази лише

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ачіпятка , 2.3 рази лише

Оо calc.exe в поміч.

Апд. Загальна площа будівлі 105 000 m2 vs загальна площа якого складе більше 80 000 м.кв (10000 + 27000 + 48400 = 85400) = 1,2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заклади такого плану потрібні однозначно -велика кількість робочих місць... і + конкуренція ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та і не всі мають змогу їздити в схожі заклади в Рівне чи Львів. а активнй відпочинок, та ще й в кругу сім"ї чи друзів - це краще, ніж усілякі там бари/ресторани і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давайте похлопаємо тим, кому болить за чужі гроші і муляють нові урбаністичні будівлі і магазини!)

по-моєму, це чудово, що у Луцьку хоч щось толкове відкриють. Луцьк росте чи не більше, ніж інші міста західної України. Подивлюсь-в Луцьку останнім часом часто головні офіси всеукраїнських мереж відкривають-банків, провайдерів, і тд. Тут дешево відкрити кол-центр, наприклад. Зарплата тут в рази менша, а люди працюють так само, якщо не краще. Та і будується Луцьк непогано. І це радує.

П.С. Відносно центра і старої частини-у мене лише одна претензія, це шоб той сральник (всмислі, старий базар) прибрали кудись з-під замку і на його місці зробили хороші ремісничі майстерні. Бо вже задовбало те нашестя бабульок з яйцями і молоком і циган з шкарпетками. Коли веду когось з друзів з іншого міста до замку, то мусиш іти серед отого усього, нормально не пройдеш, якшо спускаєшся з вулиці Лесі Українки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заклади харчування там теж будуть, навіть багато буде, але я думаю, що в основному це будуть ресторани та кафе швидкого харчування, піцерії, тематичні кафе тощо. В ці заклади можна буде сходити всією родиною, з дітьми. Та і якість продуктів та і алкоголю буде там вища, ніж в деяких закладах, де у відкриту торгують "пальонкою"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідно сайту "Порт-Сіті" загальна площа ТРЦ становить 27000 м²

Загальна ж площа "Кінг Кроссу" становить 116546 м²

"Ніяк не менше" - аж в 4.3 рази менше

Згідно брошюри http://portcity.com.ua/data/portcity.pdf

Загальна площа ТРЦ Порт Сіті (правда з Там Тамом?) складе майже 90 000 кв м.

А якщо рахувати, що у Львові львину долю займає будівельний супермаркет Praktiker, то корисна площа у Порт Сіті буде навіть більша!

Доречі у Львові будівельних супермаркетів не набагато більше, здається всього 1 Епіцентр і 1 чи 2 Нові Лінії.

Це правда, якщо збудують і по ліву сторону від Там таму...

Народна забава - кормимо жабу рахуємо чужі гроші

Інколи дійсно не те що щаба, а прикро, коли розкидаються грошима на вітер, але це точно не той випадок...

Мені тут просто цікаво невже Луцьк такий багатий хочеш вір хочеш ні.

Я думаю, тут доречний вираз "на злодієві і шапка горить"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інколи дійсно не те що щаба, а прикро, коли розкидаються грошима на вітер, але це точно не той випадок...

Мені тут просто цікаво невже Луцьк такий багатий хочеш вір хочеш ні.

Я думаю, тут доречний вираз "на злодієві і шапка горить"...

в Луцьк приїздить купа знайомих з Ковеля, Нововолинська і менших містечок і сіл. Вони-то якраз і приїжають по покупки (одяг, телефони, техніка) і на гульки (каток, кіно, кафешки). а це вже +200% до Луцької аудиторії, бо приїжджих у Луцьку багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Було б добре побачити у Луцьку - Аквапарк, і Великий Акваріум, думаю теж знайшлися б охочі приїхати подивитися, цього теж нам у Луцьку не вистачає, так як і Дельфінарія....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись читав інтерв"ю власників львівського аквапарку. Львів виявляється не такий вже й великий для їхнього бізнесу. Тому напевно аквапарку у нас не буде....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аквапарк і великий акваріум це супер класно звичайно - але це атракціони, які набридають людям, люди завжди прагнуть чогось нового.

В містах де багато людей живе, та великий притік людей, студентів, мігрантів, туристів такі атракціони живуть, а в нас місто маленьке всі побачили, потішились і не цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому ж Кульбачинського Віктора Петровича не переведуть на цю посаду, мені здається він найбільше претендує, будучи директором Там-Таму - гарно себе зарекомендував. Думаю шукали б краще на його місце, а його підвищили б. Хоча можливо він і сам не хоче братись за такий обєм, хоча знаю що він би чудово з цим впорався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічого грандіозного та нового там не будують, 20 кабаків роледром, кінотеатри. от і все! От якби аквапарк тоді да я згоден що щось нове, наприклад для мене там нічого грандіозного і цікавого немає, все те що і було в Луцьку до порт-сіті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...