Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

Показова історія трапилась в Києві.На форумі Цензор.нет була розміщена тема про бидляцьку поведінку судді господарського суду,яка своїм автомобілем перегороджує виїзд з двору і відлучається на тривалий час.Після цього до інтернет видання нагрянула міліція з вимогою надати всю інформацію про осіб,які залишили коментарі в цій темі." Виявляється, суддя відкрила кримінальну справу, щоб міліція розібралася з тими, кому її машина заважає з двору виїхати!"-головний редактор видання

original.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

в нас бидла чимало, але з Києвом не порівняти. кількість сосульок, які защічниками заробили на авто там просто овер 9000, відповідно, їздити не навчились і не хочуть. сигналять пішоходам на переходах, паркуються де хочуть і тд. добре, що хоч їм часом мордяки товчуть і колеса ріжуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, цеж як треба не покладаючі рук і рота працювати, щоб на судівську зарплату купити каєн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, цеж як треба не покладаючі рук і рота працювати, щоб на судівську зарплату купити каєн.

он за отпускные купила

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обережно хлопці, зараз ще тут відкриють кримінальну справу за коментарі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обережно хлопці, зараз ще тут відкриють кримінальну справу за коментарі

тю,

а я что такого сказал?

разве по КЗоТ`у судьям отпускные не положены?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Показова історія трапилась в Києві.На форумі Цензор.нет була розміщена тема про бидляцьку поведінку судді господарського суду,яка своїм автомобілем перегороджує виїзд з двору і відлучається на тривалий час.Після цього до інтернет видання нагрянула міліція з вимогою надати всю інформацію про осіб,які залишили коментарі в цій темі." Виявляється, суддя відкрила кримінальну справу, щоб міліція розібралася з тими, кому її машина заважає з двору виїхати!"-головний редактор видання

Вчора по інтеру в новинах розказували про це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

А ось так наші водії поводяться! Мало того, що газони біля власних будинків псують, так ще й правила порушують! Головне, що "кінь" припаркований, а як і де ... Будинок на вулиці Чорновола 2-В. У вихідні дні біля цього будинку та поруч 11!!! авто нарахував на газоні. ДАІ - ау!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почав більше помічати такої бидлоти, коли гуляю з доцьою з каляскою.Якщо тротуару і так 60 см то воно припаркується обовязково так що і по тому тротуару навіть кіт не пролізе. І саме головне що став у карманчику, місця - "гектар", ні, треба стати як бидло - напевне всетаки бувають вроджені ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Києві таких вчать. Палять машини. Це можна пов'язати із тим, що поруч автостоянка, а ніхто там авто ставити не хоче. На авто гроші є, а вже на стоянку - не вистачило.

Біда!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ключ в руку і пройтись по двері чи крилу, або зігнути антену - я так роблю, коли для того щоб обійти такого паркувальника, мені потрібно іти впритул до нього. Одному дзеркало ненароком скрутив... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почав більше помічати такої бидлоти, коли гуляю з доцьою з каляскою.Якщо тротуару і так 60 см то воно припаркується обовязково так що і по тому тротуару навіть кіт не пролізе. І саме головне що став у карманчику, місця - "гектар", ні, треба стати як бидло - напевне всетаки бувають вроджені ...

Сьогодні. Сидимо, п'ємо пиво у новому генделику за санремо на кравчука. Під'їхали пацани на джипі - припаркувались біля бровки. Через 5 хв підїжджає ауді бочка і заднім ходом перед джипом заїжджає на тротуар і крім того - лівим колесом на "газон"! Сидимо і дивимось що далі. Виходить і мене питає чи двері в джипі відкриються. :) Кажу: "Шановний! Ви на тротуар заїхали і НАВІТЬ одним боком на газон!" Відповідає: "А це моя земля!" Оо Виясняєм у офіціантки чи то власник - каже що то сусід. Він знову питає мене чи двері у джипа відкриються. Пацани кажуть що "двері то відкриються - джип наш". Я добавляю що тільки я з дитячою коляскою по тротуару не проїду. Він сідає в аудюху зі словами "ну раз мішає, то переставлю - не важко" і переїжджає собі під вікна, де робиться ремонт під якусь "комерцію". А через 5 хвилин його самого побачили з коляскою... :)

Отака бувальщина. :0011::)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю - може хтось знає кращі способи підказати тиб бикам, що паркуватись треба правильно. В мене є авто, але я не паркую його так, щоб коли іде дощ, пішоходам потрібно зайти в багнюку чи калюжу, щоб обійти мою машину, бо відєтілі пішохідна доріжка ж не у воді і там машині саме краще стояти... Два таких вже не паркуються на пішохідній доріжці... Якщо хтось не думає про проблеми інших, то чому я не можу створити проблемку йому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отака бувальщина.

Це не бувальщина, а бидловщина разом з ... не скажу а то забанять, но думаю здогадались!:) І що саме, ну не знаю як назвати, таке скрізь і рядом!!! Но люди - треба щось робити, як так будуть наші діти рости і житі серед цього лайна???!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ххх: Сейчас была картина маслом. Женщина, которая орала на меня "Какое вы право имеете парковать свой драндулет в нашем дворе!?", после этого прямиком направилась выгуливать свою овчарку прямо на детскую площадку.

баш

Як то кажуть - у чужому оці скалку бачить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так помітив, що лайном обливати людей це вже в традиції волинської землі входить..... Ще можу вгадати, що відписуються тут тільки пішоходи, які за кермом і не сиділи, не кажу про власне авто.... Згідний, вистачає народу, яким не виходить подумати правильно головою за кермом при русі по дорозі чи парковці.... особисто стикався з людьми, які хотіли організовувати стопхам в Луцьку, і також кричали за парковку та неправильне паркування, почали їздити автівкою, всі притихли... цікаво чому? вулиці міста не збільшились, автівок побільшало в рази, кому цікаво, порівняйте старі фото Луцька та сьогоденні фото, різниця відчутна, чи не так?) от тут то і починаються проблеми з парковкою авто... я сам постійно стараюсь заховати авто так, щоб не заважати пішоходам і іншим учасникам ДР, але от так поставиш машину в дворі і боїшся, чи не подеруть авто авто до металу, чи не відіб'ють зеркало (за неправильну парковку, бо пройти нема кудою, або ж за те, що на гаон заїхав, або ж все разом)... пізніше це виливається в певні кошти, які просто змушений віддати, щоб з часом не віддати ще більше на обслуговування авто... Давайте почнемо спочатку з себе, а тоді і іншим підкажіть, а не лайном поливаєте....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема парковки насправді не проблема. Питання лише в тому як близько ти хочеш припаркуватись до мети своє подорожі. Якщо прямо з авто до дверей магазину, то звичайно не вистачає місця ні авто, ні пішоходу. А якщо ставити машину за метрів 100-200 ( в такому радіусі завжди знайдеться місце для нормальної стоянки) - проблеми немає. Наприклад, припаркуватись біля головного корпусу ВНу - можна обійти весь цент р, і парк. На жд вокзалі - всю Варшавку та район Грушевського і т.д. теж саме з ДПЗ, 40-м та 33-м. Якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...