Перейти до змісту

Фотозвіти з рибалки


Рекомендовані повідомлення

В Млинові на вихідних в фаворі був Сексі Імпакт від Кейтеч розміром 2.8, колір натурал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

сьогодні по місту живця шукав. на базарчику біля Лучеська були маленькі риби але не жильці. Поряд лежали щучки, пів тазіка але такі маленькі, що нормальні рибаки вівдпускали б далі годуватися. я так і сказав, що для чого, мол нехай би ще росли. жінка сказала, що вона лише продавець і ето всьо сєті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хріни!

Ой і тяжка рибалка. дякую колезі - знайшов стоянку!

Він відловився на УРА!

Ми....як буля радом, то підбирали тих окунців, хто відійшов від "лагеря".

Рибка дуже файна....чистенька, важка, сильна!!!!

А яка там водичка зараз - прозорість метри два-три.

Струя була, працювали 2-3 гр + рачки, черячки та піявочки.

 

Фото-2789.jpg

Фото-2797.jpg

Фото-2790.jpg

Фото-2795.jpg

Фото-2796.jpg

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ультратрофей на ультралайт,

лярва зробила рибалку, а то б і риби не побачив би сьогодні.

 

20161105_103322.jpg

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось не те сьогодні з рибами, я за дві години тільки 6 піпісонів зловив ще десь стільки ж було покльовок і все активності ноль навіть тюлька стояла! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

виходів я сьогодні багато бачив, аж вивертало того малька з води, а брать не брала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І вітер файний, і тмпература...щось з тою рибкою не те!

Щось я думаю, що просто не знайшли ії...десь вона "звалилась", на якійсь приямок, і чекає....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Хлопці, то ви не знаєте ДЕ треба ловити) Здаю точку де гарно бере карась і карп. Можливо і на спіннінг щось буде, водойма багато обіцяюча.:D

Тут клює  
Hide  
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно приїхав з Підбереззя флтоапарат сів так що ніц не сфотографував , по рибі дуже слабо спортивний окунь ще покльовув такий до 20 грам зловив штук 30 і одного стограмового, але все то  на однограмовому шарнірі ті що ловивли грубшою снастю чи вертухами взагалі нічого не бачили , короче риба знову стулила писки!

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Borka V сказано:

Щойно приїхав з Підбереззя флтоапарат сів так що ніц не сфотографував , по рибі дуже слабо спортивний окунь ще покльовув такий до 20 грам зловив штук 30 і одного стограмового, але все то  на однограмовому шарнірі ті що ловивли грубшою снастю чи вертухами взагалі нічого не бачили , короче риба знову стулила писки!

Що на гачку було. І цікавить який саме гачок під один грам був? Можна фото оснасткі?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, EleKtrik сказал:

Що на гачку було. І цікавить який саме гачок під один грам був? Можна фото оснасткі?:)

Якщо чебурашка то гачки овнер MH12 або 10 насадки бувають різні від мотиля до любої гуми 2 дюймової нарізкою користуюсь рідко не люблю я її , в таких оснастках до двох дюімів саме то в ідеалі 1 дюйм. 

IMG_0736.JPG

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Borka V сказано:

Щойно приїхав з Підбереззя флтоапарат сів так що ніц не сфотографував , по рибі дуже слабо спортивний окунь ще покльовув такий до 20 грам зловив штук 30 і одного стограмового, але все то  на однограмовому шарнірі ті що ловивли грубшою снастю чи вертухами взагалі нічого не бачили , короче риба знову стулила писки!

А що, перепрошую, ви з тим окунем потім робите ? :)  Чи він назад падає плавати ? Я звичайно розумію що цікавіше коли хоч щось клює, і може й добре коли інші на грубшу снасть ніфіга не бачили покльовки, але разом з тим і не бачу який сенс ловити тих живців :)

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут як то кажуть палка з двома кінцями. звісно шкода тих окунців, але та кількість малька омріяної риби яку окунь вибиває.... не всі браки так можуть водойму задушити. є невеличкі приватні водойми де власники навіть готові доплатити аби їм того полосатика рибачок прорідив )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я не в тому сенсі що мені шкода тих матросиків, ні. Мені стало цікаво з точки зору самого рибака, нафіга їх ловити, ні кулінарного толку, ні спортивного інтересу. Ну може перша пара-тройка ще цікаво, ладно, а потім ? Я просто суджу по собі, коли, наприклад, бачу що на тісто постійно смикає уклєйка, як тільки закинеш, а живця я ніби не планував ловити, то через хвилин 15 я буду шукати інші методи/наживки щоб від неї позбутись з надією зловити щось краще. А тут виходить люди свідомо і цілу рибалку готові смикати тих пістолетів, от і питаю, в чому прикол ?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикол в вудлищі з тестом до 3г і лапшовим строєм - тягнути 100г монстра:D

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

є невеличкі приватні водойми де власники навіть готові доплатити аби їм того полосатика рибачок прорідив )))

Де таке щастя є? Ловитим без доплати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Саша Иванов сказано:

Де таке щастя є? Ловитим без доплати)

Приєднуюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наприклад ставок в с. Підбереззя і ставок в с.Бегета там реально власники дають ловити на все щоб тільки окуня вибивали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 06.11.2016 at 18:43, SergLutsk сказал:

А що, перепрошую, ви з тим окунем потім робите ? :)  Чи він назад падає плавати ? Я звичайно розумію що цікавіше коли хоч щось клює, і може й добре коли інші на грубшу снасть ніфіга не бачили покльовки, але разом з тим і не бачу який сенс ловити тих живців :)

Окунь звичайно топиться, з ним робити нема чого, але азарт від покльовок того не забереш , звичайно  що то не 500 грамовий окунь але коли ніфіга не клює то ті піпісони в радість, не завжди на мормищочну снасть клює мала риба, і клює різна як біла так і хижа правда в основному переважає дрібний окунь, велике задоволення коли ти тягнем 200 грамового окуня на таку снасть і спінінг гнеться тобі в бублик про щуку кільовку чи про карпа взагалі нема про що говорити. Запитайте спортсменів чи така снасть не допомогала їм вигравати змагання, то на рахунок спортивного інтересу? Хотя кожному своє , мені подобається ловити мормишечником бо майже завжди ти будеш з покльвками хоть дрібних піпісонів але покльовки будуть.Я майже завжди починаю ловити грубшою снастю не клює значить переходжу на мормишку!

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

не клює значить переходжу на мормишку!

Не клює - значить перебор арсеналу і додому, як на мене хай вже краще нічого як таке)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Саша Иванов сказал:

Не клює - значить перебор арсеналу і додому, як на мене хай вже краще нічого як таке)

Кожному своє! Не хочете ловити дрібну рибу і випускати на то маєте повне право! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Кожному своє! 

Згоден. 

Норму я частенько перевищую, тут також без заперечень;), але і я випускаю, і немало. В тому самому Млинові місцеві дядьки за спиною 2 рази дурнем обізвали за те випускання. В Теремно випускаю абсолютно все, крім окуня 300+. Якось так)

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Саша Иванов сказано:

 і я випускаю, і немало.

Бачив я не раз, як наші доблесні спортсмени випускають дрібну рибу, особливо голавликів до 50 гр. після зважування (Рукаліцо, жах, шок зі стресом). Так, що можеш почувати себе комфортно в даному ракурсі :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...