Перейти до змісту

Фотозвіти з рибалки


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Був я в Боголюбах, на тому що саме дальше,аж за лікарнею, плата 60грн.Ловив десь з 6 до 13год. Клювало капєц,але зараза мєлкий,ну більш-менш  нормальний то на ладошку,але не більший.Однозначно кайф від ловлі на поплавок,наживка перловка(дві,три на гачок),на хробак меньший клював,кажуть на кукурудзу можна,але знаю точно що те саме було б що і на перлофан. Коли натішився поплавком то десь з 9год. "зарядив" одного убійцу думав можливо далі,чим подалі буде трішки більший,але фіг! те саме на часничний кук,то ладошка,то мізинець,тільки мороки більше з тим вбивцею.Десь як з 10-11год. кльов трішки стих,то було якраз нормально один поплавок один вбивця,але на вбивцю стабільніше кожних 5хвилин покльовка.Короч приблизно 50 шт і то всьо заважило 2кг.:lol:,але для жарки реально штук 20 були норматєльні,все остальне троха замале, дуже  мєлкі не брав і з цієї кучки повикидав назад додому.

 

Фото0232.jpg

  • +1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, ostasyuk сказано:

нарешті Юра карасів надибав ;)

Угу :),але повторюся, троха  малі. А загалом пошморгав від душі,да і дуже близько це не напрягає,проснувся,роздер очі 15хв.і ти на ставку) круть!.Ще говорив багато з ким,один(на вигляд простий хлопака не брехло вродь),казав що і карпіки попадаються інколи,ще одні які сіли біля мене,говорили що розстроєні бо хотіли сісти там(це напроти мене,а я сидів,як від лікарні спускатися,там бесідка і ліворуч берега),а вони марили попасти за дамбу і туди у поле, бо там крупніший кажуть 100%. самі звідти приїхали і бачили як совають,але місць немає,от і кусали лікті,бо проспали(було б за шо).

PS:був би трішки більший риб,ціни не було б,але певно і ціна тоді була би більша,хоча якщо врахувати що став дуже близько,і якщо той карась колись виросте і так само буде клювати,варіант Боголюби,буде непоганий,хоча я вже так і у тому році думав,але здається карасик не підріс,ну може трішки,може.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там карась якийсь мутований -не росте...яроків 6-7 назад там ловив то карась був люкс..і карпи хорощі+ щуки море було..потім паро зим підряд риба дохла,по словах місцевих після сходу льоду ледве не зілом вивозили трупаки...останні три рокі там тікі мелоч,але знайомий паро карпіків брав..на убійцу...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Йде нерест карася, і йде повним ходом. Ніколи не бачив того дійства, того отримав купу задоволення. На берег виходиш а там кишить все)) плюхається і бризкається, квокає і льопає. Камиш ходить ходуном, карасики булькали як маленькі, на пів долоньки, так і більшечки, під тим берегом бувало так маслало шо по відчуттям ніби до кілушка бовтає)

Значить все по плану. Це він перед моїм приїздом нереститься, щоб порадувати мою персону :0016: гарним кльовом

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Polehan сказано:

в ногах булькав карасик

 

я теж  таке був бачив, думав щурі в нори лазять...

 

 

а нерест да, йде повним ходом...

 

IMG20140430_001.jpg

IMG20140430_002.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кльов сьогодні ніби й не поганий, але тільки на сквад міноу, ну і дуже вже "спортивний" - одні маломірки. Деякі навіть фоткати не хотілося.

Можливо щось не так роблю, хоча різні проводки пробував, і паузи, і без них. Але більша щука просто ігнорить і все.

 

2.jpg

1.jpg

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрюха.. =)

Плюсую, але не заздрю )))

Ти мабуть секрету манки то не видав, кокса підсипаєш і бадяжиш,полюбом ))))  бо минулого разу теж не мало було )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Андрюха.. =)
Плюсую, але не заздрю )))
Ти мабуть секрету манки то не видав, кокса підсипаєш і бадяжиш,полюбом ))))  бо минулого разу теж не мало було )

:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я то зловив 5,330. там реально манка рулить.

соромно признатися, але, рибак з дитинства, а на манку ловив перший раз.

карасі є гарні, навіть відчув одного карпіка, але не судьба.

та я щось не зрозумів, було зходів 5 реального крупняка, 

на гачки грішити не можу, вже потім фрікцион відпустив більше 

то більше не було ні зходів, ні крупняка

а так є більші є менші, кілограм точно викинув назад.

 

 

IMG-1464176944483-V.jpg

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже гарний клень, і добре, що він не знає , що таке манка, то хоч зміг дожити до пристойного розміру. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Дуже гарний клень, і добре, що він не знає , що таке манка

Зате він знає що таке вишня) Швидко і до нього доберуся)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне не забути 15 кг заготовити, так сказати-покращення рекордів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Головне не забути 15 кг заготовити, так сказати-покращення рекордів

Узбагойся), то була шютка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, fisherman friend сказано:

Дуже гарний клень, і добре, що він не знає , що таке манка, то хоч зміг дожити до пристойного розміру. 

Заздрість - погана річ :D

4 годин тому, fisherman friend сказано:

Головне не забути 15 кг заготовити, так сказати-покращення рекордів

Сумніваюсь, що вдасьться побити такий рекорд, навіть при шаленному бажанні B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поділюсь і я, перша рибалка в цьому сезоні і перші мої два дніпровські судачки:

 

 

P60522-214805.jpg

P60522-224605.jpg

  • +1 9
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...