Перейти до змісту

А як ви миєте і чим змащуєте свій ланцюг


Рекомендовані повідомлення

А что мешает применять масло велосипедное, не рискуя засрать цепь и велосипед, в общем, чем-то непотребным и чужеродным? Если вопрос в цене, то веретенное масло, хоть и быстро вымывается, но безобидно. Не лучше ли чаще мазать и больше ни чем не усложнять себе жизнь? :)

Я с вами соглосен на все сто, велосипедное оно конечно лутше но заказывать через интэрнэт только одно масло не выгодно, а больше, пока что, ничего не надо. В продаже у нас я веломасла и вообще велокосметики не нашел, хотя наверное сделаю заказ косметики, чтоб доставка была оправдана, в межсизонье что посоветуете и с каких сайтов только что б неиздалека

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 144
  • Створено
  • Остання відповідь

что посоветуете и с каких сайтов только что б неиздалека

http://velozona.lutsk.ua/catalogue/

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

что посоветуете и с каких сайтов только что б неиздалека

http://velozona.luts...ua/catalogue/

:D

Дякую Odna. Треба якось виділити день та завітати з переферії до Вас в губернію, заодне відвідати велозону
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас работает интернет-магазин. Можно и не ехать с периферии.

Я знаю. Замовляв через нього тросіки і рубашки до трансмісії і тормозів. Але коли руками потрогаєш товар перед тим як купувати...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Кілька разів зустрічав в неті дуже хороші відгуки про використання мотоциклетної змазки для ланцюга Motul Chain Lube Off Road C3 (от чомусь саме ця модель) для велосипеда. Типу, знімає усі проблеми з швидким висиханням та налипанням бруду і тому подібне.

Що думаєте? Хтось користувався чимось подібним?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

, проще зняти цеп, кинути його у ту ж бутилку, влити уайт-спіріта і добряче потрясти. Процедуру можна провести декілька раз. Після неї цеп стає на вигляд, як новий :)

Простіше. І якісніше!

(навіть я еволюціонував до цього(тільки пляшку 0,5л краще брати з широкою горловиною, від соків))

...але так хочеться людському розуму знову і знову "винаходити велосипед" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, проще зняти цеп, кинути його у ту ж бутилку, влити уайт-спіріта і добряче потрясти. Процедуру можна провести декілька раз. Після неї цеп стає на вигляд, як новий :)

Простіше. І якісніше!

(навіть я еволюціонував до цього(тільки пляшку 0,5л краще брати з широкою горловиною, від соків))

...але так хочеться людському розуму знову і знову "винаходити велосипед" :)

Цей спосіб як альтернатива (варіант "Б") для тих хто з тієї чи іншої причини не може або не хоче знімати ланцюг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Цеп шелестить, але не скрипить. Проварений в парафіні

оффтоп .... ну і як воно? на скільки вистачає? перші кілометри сильно сипеться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цеп шелестить, але не скрипить. Проварений в парафіні

оффтоп .... ну і як воно? на скільки вистачає? перші кілометри сильно сипеться?

До першої поїздки в нормальний дощ, про говноміс і подавна. А ще після спробуй його вимити з відтіля, як потрапить туди всякого недоброго.

І

МХО: варити ланцюг в чому-небуть це перевага шосейників та сітібайків і лише для сухої погоди. Я теж колись цим балувався, для MTB не підходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

А що скажите про дану змазку ? Хочу купити в тубі по 20 мл. http://xado.ua/smazki/smazki-dlya-tsepey/velo/grease-for-bicycle-chains ,ще є для вологої погоди http://xado.ua/smazki/smazki-dlya-tsepey/velo/grease-for-bicycle-chains-ultrahydrophobic

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз ланцюг змазую ATF - lll, залишилось після доливки в авто, мастило для гідропідсилювачів і АКПП автомобілів :)

в порівнянні з "веретьонкою" - вистачає на втричі довше ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

А я фома не вірючий. Писали ж люди що машинки для миття ланцюгів то рідкісне лай..но. Та все ж купив. Один раз спробував. В результаті я весь в розчинику із мазутом і брудом, вело теж, а цеп і далі з брудом. В решті зняв цеп і вкинув у пляшку із вайт-спіритом. І результат мене порадував. Чесно кажучи, машинку купував, бо цеп без замка, прийшлось вижимкою розбирать. Але тепер поставив замочок.

після мийки змастив трансмісійкою ТАД17. Набрав в одноразовий шприц і в кожну щілинку між щічками по каплі. Довго, але знаю що скрізь змащено. Лишки тряпочкою витер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Підкажіть, будь ласка, чи добре змащувати ланцюг та й інші складові (трансмісію, наприклад) автомобільним моторним маслом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре...

моторне добре відштовхує воду; трансмісійка розчиняється у воду, але те і те працює.

перед нанесенням краще розвести в пропорції 1:1 в будь якому органічному розчиннику для масляних фарб і за допомогою шприца нанести витерши ретельно залишки.

 

Помітив цікаву особливість! катаю в 3 ланцюги, які міняю по ступіню розтяжки, контролюю за допомогою штангенциркуля, пробіг перевалив за 6,5тис.км.

На початку  кожен з 3х ланцюгів зношувався приблизно на 0,7-0,9мм/1000км, а потім знос поступово почав зменшуватись. Потім 0,4-0,5мм/тис, а вже після оснанніх 800км зношення становило лише 0,2мм!Так що ланцюги притераються! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 3 місяця потому...

Спробував парафін з плюсів 1чиста трасмісія 2 не липне пил і пісок .Недолікі 1шумить більше ніж на маслі 2не змазуються зірки можуть ржавіти 3 швидко осипається 200+- км . Тому якщо хтось хоче поексперементувати продам по собівартості парафін в баночці готовий до використання :) Тому повернувся назад до своєї улюбленої змазки ,тихої і невимивається швидко ,да щей з тефлоном. http://xado.ua/smazki/smazki-dlya-tsepey/velo/grease-for-bicycle-chains#

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 30.07.2016 at 00:45, Poison сказано:

Тому повернувся назад до своєї улюбленої змазки ,тихої і невимивається швидко ,да щей з тефлоном.

На довго вистачає такого балончика? І через скільки км, в середньому, приходиться змащувати ланцюг?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мажу кожні 200км ,або по мірі забруднення(починає шелестіти або в грязюці) . Використовую тубу 20мл з того літа все ніяк не закінчиться.:D ,капаю по одній краплі на пін. Продається в епіцентрі ціна аж цілих 40грн.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Мив недавно свій ланцюг вирішив вимити до максимальної чистоти ,для чого хз ,ну от захотілось.:D Так от після того як вимив в уайт-спіриті до стану ,що колір розчинника перестав мінятись,вирішив після цього вимити цеп в тому ж уайт-спіриті ,але вже в віброванні. Після включення я реально трохи офігів розчинник буквально за 30 сек  став чорним і із кожного піна поперла грязюка:ohmy: .Пишу це на замітку перфекціоністам і любителям дорогих комплектующих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в керосині краще мити, він має значно кращі вимиваючі властивості.

після мастила Zefal яке вже задовбало дещо, перейшов на восково-молібденову Finish Line від KryTech.

наносити потрібно частіше, але ланцюг, взуття, і все інше - чистюсіньке.

5_1_22.jpg

 

 
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...