Перейти до змісту

Картинки з уматними текстами


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 10,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Популярні пости

Ніколас

22 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

так воно й зараз так сприйматся, в чому прикол ?

Ну не знаю, я то так зараз не сприймаю таких бородачів,але думаю колись то дійсно буде якось смішно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Африці випробують унітази, що працюють без води

і тут вирішив Білл гроші з д%рьма зробити

034eacb5.jpg

Фонд Білла і Мелінди Гейтс виділив понад 710 тисяч доларів на створення унітазу, що працює без води. Пристрій будуть відчувати в Африці.

Про це повідомляє Business Insider.

Розробники з франко-британського Університету Кренфілде назвали туалет наномембранним. Він спроектований так, що після закриття кришки чаша унітазу повертається на 270 градусів і скидає весь вміст в бак під ним.

Потім скребок видаляє з чаші залишки вмісту. Далі нановолокна переміщують водяна пара, що є частиною рідких відходів організму, в вертикальну трубу за унітазом, звідки вони потім у вигляді води потрапляють в передню його частину. Ця вода досить чиста, щоб використовувати її, наприклад, для поливу квітів або миття.

Тверда частина відходів за допомогою механізму на батарейках потрапляє в окрему камеру, де покривається переважною запах воском і засихає. Раз в тиждень технік забирає відходи і, в разі необхідності, змінює батарейки.

Унітаз був придуманий спеціально для бідних регіонів, де тисячі людей живуть в умовах антисанітарії і не мають доступу до чистої проточній воді. "Безводні" туалети гігієнічніше і дозволяють економити воду. Місцем випробувань нових унітазів стане Африка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...