Перейти к содержимому

каталог статей |   RSS News | Ксенон |Free Bitcoins every 24 hours.

Допоможемо Катрусі жити повним життям

То все фігня, а давайте.....

Тема находится в архиве. Это значит, что в нее нельзя ответить.
Сообщений в теме: 38

#1 OFFLINE   druid

druid

Talking box

• Power users
  • 1 261 сообщений
  • 1522 поддержали
347
Четко уважаем

Отправлено 24 липня 2007 - 13:03

Поки вирішується питання з велоквестом, пропоную ох***ну поїздочку в Карпати. Приблизний маршрут: виїзд в пятницю в 19.15 потягом Ковель-Чернівці. Вночі пересідаємо на потяг Київ-Ужгород. В 7 годин ранку ми у Воловці. Піднімаємось на Боржаву, беремо Великий Верх (1600 приблизно), потім по хребту можна катнути на г. Стій (1650 приблизно), потім спускаємось до вдсп. Шипіт. Звідти ригаємо до Славська. Я не дивився на карту скільки там, але не більше 4 станцій дизеля, думаю за пів дня реально. Навечір приїжджаємо в Славськ, там їдемо канатною дорогою на Тростян (1300) і гоцаємо веліками по лижних трасах, поки не набридне (тобто до поїзда). Електричка Мукачево - Львів від Славська десь в 20.00. В Львові пересідаємо знову на Чернівецький і в неділю в 5 годин ранку ми в Луцьку.  :)  Шо галімо? Хто зі мною?
Життя - це боротьба. До обіду борешся із голодом, після обіду - зі сном.

загрузка...

#2 OFFLINE   kostya

kostya

Флудилка-говорилка

• Power users
  • 1 760 сообщений
  • 48 поддержали
35
хата с краю

Отправлено 24 липня 2007 - 13:14

Просмотр сообщенияdruid (Jul 24 2007, 03:03 PM) писал:

Поки вирішується питання з велоквестом, пропоную ох***ну поїздочку в Карпати. Приблизний маршрут: виїзд в пятницю в 19.15 потягом Ковель-Чернівці. Вночі пересідаємо на потяг Київ-Ужгород. В 7 годин ранку ми у Воловці. Піднімаємось на Боржаву, беремо Великий Верх (1600 приблизно), потім по хребту можна катнути на г. Стій (1650 приблизно), потім спускаємось до вдсп. Шипіт. Звідти ригаємо до Славська. Я не дивився на карту скільки там, але не більше 4 станцій дизеля, думаю за пів дня реально. Навечір приїжджаємо в Славськ, там їдемо канатною дорогою на Тростян (1300) і гоцаємо веліками по лижних трасах, поки не набридне (тобто до поїзда). Електричка Мукачево - Львів від Славська десь в 20.00. В Львові пересідаємо знову на Чернівецький і в неділю в 5 годин ранку ми в Луцьку.  :)  Шо галімо? Хто зі мною?

Можно ехать велами до Дубно а уже там садиться на поезд Киев-Ужгород.
Но тогда большой вопрос с Хренниками в воскресенье.
.

#3 OFFLINE   druid

druid

Talking box

• Power users
  • 1 261 сообщений
  • 1522 поддержали
347
Четко уважаем

Отправлено 24 липня 2007 - 13:16

Фізично - це реально, а те, що буде важко - це вже проблема кожного. В Карпатах нічого важкого - прогулянка.

#4 OFFLINE   Silvery_SPIDer

Silvery_SPIDer

Шел мимо

• Учасники
  • 92 сообщений
  • 0 поддержали
0
хата с краю

Отправлено 24 липня 2007 - 13:17

Красиво звучить, але це нереально все за день зробити
Наполеонівські плани :)
В мені живе любов до свободи і непохитна рішучість не дати нікому себе поневолити; ніколи не схиляти своєї голови коли проти цього протестує моя совість; жити так як сам життя  розумію, і йти лише тим шляхом що я його собі обрав, яким би він трудним не був, не даючи нікому, ніяким підлещуванням, ніяким погрозам звести себе із цього шляху...

#5 OFFLINE   Dr.Martenz

Dr.Martenz

Bio Robot :)

• Учасники
  • 1 141 сообщений
  • 1846 поддержали
299
Мы его уважаем

Отправлено 24 липня 2007 - 13:20

давайте спочатку в хрінники а в карпати можна в будь- який момент, мені ше треба байк проапгрейдити шоб в карпатах задоволення получать а не ...
Я плюшевый, сучка, выкуси!

#6 OFFLINE   druid

druid

Talking box

• Power users
  • 1 261 сообщений
  • 1522 поддержали
347
Четко уважаем

Отправлено 24 липня 2007 - 13:24

Просмотр сообщенияSilvery_SPIDer (Jul 24 2007, 02:17 PM) писал:

Красиво звучить, але це нереально все за день зробити
Наполеонівські плани :P

А хулі?

Не маю коли чекати. Для мене кожен вихідний - на вагу золота. Тому я і в Хрінники і в Карпати.

#7 OFFLINE   ursa

ursa

racing.lutsk.ua

• Команда форума
  • 14 430 сообщений
  • 5122 поддержали
1 240
Суперкарма

Отправлено 24 липня 2007 - 13:24

Почему нереально? У меня знакомые зимой в Славское ездят на лыжи на один день, и прекрасно успевают и накататься, и вернуться.
А с байками, думаю, такой маршрут вполне реален. Тем более, если это просто прогулка :P

Life sucks!
Keep smiling! Keep racing! :)

#8 OFFLINE   Silvery_SPIDer

Silvery_SPIDer

Шел мимо

• Учасники
  • 92 сообщений
  • 0 поддержали
0
хата с краю

Отправлено 24 липня 2007 - 13:27

)) я просто був недавно там само. приблизно той самий маршрут тільки без байка. справилися за 4 дня.
на байках думаю можна за 2 але не за 1 день це точно
В мені живе любов до свободи і непохитна рішучість не дати нікому себе поневолити; ніколи не схиляти своєї голови коли проти цього протестує моя совість; жити так як сам життя  розумію, і йти лише тим шляхом що я його собі обрав, яким би він трудним не був, не даючи нікому, ніяким підлещуванням, ніяким погрозам звести себе із цього шляху...

#9 OFFLINE   druid

druid

Talking box

• Power users
  • 1 261 сообщений
  • 1522 поддержали
347
Четко уважаем

Отправлено 24 липня 2007 - 13:42

Я сперечатися не буду, я карту ще не бачив, це так на око. Маршрут можна скоротити. Головне, що та сама залізниця і в Славське хочеться. А деталі можна обговорити.

#10 OFFLINE   Silvery_SPIDer

Silvery_SPIDer

Шел мимо

• Учасники
  • 92 сообщений
  • 0 поддержали
0
хата с краю

Отправлено 24 липня 2007 - 13:51

взагалі ідея супер.
Якби я міг то точно б поїхав)))

#11 OFFLINE   difoto

difoto

Мсьє Хамидло

• Команда форума
  • 12 199 сообщений
  • 7478 поддержали
1 750
Суперкарма

Отправлено 24 липня 2007 - 13:58

интересует одно: как будет "набираться" 1600 м?
в свое время примерно такую высоту набирали целый день, после чего уже никто и никуда не хотел - ноги-руки отваливались :P
Я уже и сам не знаю, где я стебусь, а где - нет.

#12 OFFLINE   druid

druid

Talking box

• Power users
  • 1 261 сообщений
  • 1522 поддержали
347
Четко уважаем

Отправлено 24 липня 2007 - 14:07

Просмотр сообщенияdifoto (Jul 24 2007, 02:58 PM) писал:

интересует одно: как будет "набираться" 1600 м?
в свое время примерно такую высоту набирали целый день, после чего уже никто и никуда не хотел - ноги-руки отваливались :P
1600 - це над рівнем моря. Так менше. Я з Воловця піднімався на ВВ десь 3-3,5 години. Якщо відняти годину-півтори на тих траверсах, де можна офігєнно їхати, то вийде думаю години дві. Та є два реальних підйоми, на які треба валити пішком. Їх можна пройти за годину. Все інше - десь так само. Ви ж врахуйте, що лахів майже не буде.

#13 OFFLINE   difoto

difoto

Мсьє Хамидло

• Команда форума
  • 12 199 сообщений
  • 7478 поддержали
1 750
Суперкарма

Отправлено 24 липня 2007 - 14:21

ну да, тоді пойняв...
але поки не зберу свого Стівенса - в Карпати ні-ні... а Бергамонта на собі тянуть - звиняйте :P
Я уже и сам не знаю, где я стебусь, а где - нет.

#14 OFFLINE   Silvery_SPIDer

Silvery_SPIDer

Шел мимо

• Учасники
  • 92 сообщений
  • 0 поддержали
0
хата с краю

Отправлено 24 липня 2007 - 14:29

але там є і такі підйоми шо пішком важко залазити а тут ше і байк на горбі тянути))
спортсмени))))) :P

#15 OFFLINE   Dr.Martenz

Dr.Martenz

Bio Robot :)

• Учасники
  • 1 141 сообщений
  • 1846 поддержали
299
Мы его уважаем

Отправлено 24 липня 2007 - 15:12

ну хоча б одну мотузочку тре буде взяти
Я плюшевый, сучка, выкуси!

Советы и рекомендации по ведению бизнеса | Предлагаем подгузники из японии оптом от компании JAPONICA.   merts.ru  
Если вы решили купить компьютер в Минске, нужно покупать сейчас. Компьютерный Минск ждет Вас!
такси спб
загрузка...

PR-CY.ru   Український рейтинг TOP.TOPUA.NET     Яндекс.Метрика
    Internet Map

право   ПРОДВИЖЕНИЕ САЙТОВ
Копіювання матеріалів форуму без дозволу авторів може накликати гнів Чака Норіса. Коли Чак гнівається, гинуть люди...