Перейти до змісту

Dendy-art


Rafinovana

Рекомендовані повідомлення

Довго придумувала назву теми, якою можна було б описати мистецтво, пов'язане зі старими ігровими консолями. Узагальнила їх назвою "Dendy" тому, що раніше ми практично всі приставки називали саме так :-)

Хотілось би бачити тут не лише піксел-арт, а й відеодоробки, предмети побуту, малюнки, що пов'язані з іграми.

VbUtjKwT8tk.jpgx_649e0906.jpg-blYd5_DuIE.jpgx_d6e26a46.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь

Продовжу власною колекцією, так би мовити. На просторах інтернету трапилось фото кімнати, шпалери в якій повторювали світ Супер Маріо Броз. Вирішила повторити це своїми силами. Ось що з цього вийшло:

1rmr.jpg2bzb.jpg

Потім пішло-поїхало: чохол для телефону у вигляді джойстика, для кіндла - у вигляді тетрісу, брелоки на дендіївську тематику, вишивки та ін.

3hih.jpg4vuv.jpg

Загалом тема старих ігрових приставок стала невід'ємною частиною мого життя, з якою пов'язані і приємні спогади, і мрії на майбутнє. Тому власне і намагаюсь знайти тут однодумців =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fenmix, сам же дав ссиль: "Пи́ксельная гра́фика (или пиксел-арт, от англ. pixel art) — форма цифровой живописи, созданной на компьютере с помощью растрового графического редактора..." Себто це визначення не стосується хенд-мейду, відеороликів, дизайну предметів, приміщень і т.і.

iU3cEWUHAmQ.jpgzSwsY1yYk6Y.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю що поняття вікіпедії трохи обмежене. можна було б і сказати хенд-мейд піксел-арт.

але це не так важливо

я наприклад люблю більше танчики. ось деяка таня зробила собі цікавий стіл

bnqLkUVyEEU.jpg

DQJHb1nA9uA.jpg

начебто і вручну наклеєно на стіл, але і мальовано в редакторі…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Сьогодні День народження в SuperMarioBros.! Власне ця іграшка вийшла рівно 27 років тому, і саме вона на довгі часи стала символом Нінтендо-індустрії так само, як СуперСонік для Сеги. Мої вітання всім фанатам :0054:

y_effd06c2.jpg

Super-Mario-Bros-Yoshi-Birthday-Cake.jpgSuper-Mario-BrosBlooper-caught-by-fisherman.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 місяця потому...
  • 2 тижня потому...

Просто нагуглила скріни з оригінальної гри, рахувала "клітинки" (тільки з цеглинками наплутала). Компонувала все на папері, тому показати не можу. Деякі окремі елементи звідси:

_DRKh4b9Qf4.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто нагуглила скріни з оригінальної гри, рахувала "клітинки" (тільки з цеглинками наплутала). Компонувала все на папері, тому показати не можу. Деякі окремі елементи звідси:

_DRKh4b9Qf4.jpg

як то кажуть в інтернеті, респект, титанічну роботу пропробили. за ісходнікі дякую.

як робити лекше? - викоористовувати конвертацію картинок для майн крафт. там як раз піксільне все. думаю трішки гугла і ви зрозумієте про що я.

ще раз спасибі вам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу поділитись тим, як же я люблю деякі доробки Римдрегльож! Такі роботи потребують не лише прямоти рук і терпіння, а і неймовірного відчуття об'єму, перспективи та часу.

Дуже відомим стало їх відео "8-bit trip":

Ось ще одне на тематику лего-анімації:

І відео, яке мене найбільше захоплює. Арт, де замість пікселів - монети. В кінці відео хлопці показують-розказують процес створення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хлопці взагалі обезбашені. в них ще є інша назва, яку вони вибрали в… лотареї: "нінзямопед" :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Вай, вай! Вчора перепутав теми, тому перепишу сюди

zgPkFfy0sKc.jpg

Ось ще свіженьке і не дуже:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

і квіточка з трубою з маріо ;) (на другому малюнку)

перша і остання сподобались :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 2 місяця потому...
  • 4 тижня потому...

Часто зустрічаю переспіви теми з маріо, буває і а капела. А тут натрапила на таке виконання музики з рівня "Місяць" "Качиних історій", що сама по собі є чи не найулюбленішою на денді. Судячи з вигляду дядька - думала, що буде щось агресивне, але він перевищив всі мої очікування:

Ще роботи (більше на тому ж каналі):

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...