Перейти до змісту

мобільні аферисти


Рекомендовані повідомлення

Вчора прийшла СМСка із номеру 095 055 40 21 про, ніби-то успішний переказ грошей у сумі 50 грн. відразу ж перевірив рахунок – сума грошей не змінилась. Через півгодинки передзвонили із цього ж номеру і чемно попросили повернути «переказані» гроші. На що відповіді – якщо гроші у такій сумі будуть зараховані на рахунок, тоді й поверну. За що мені чемно подякували :)

Ще через півгодинки передзвонив до оператора із питанням, чи перераховувались кошти на мій рахунок. На що оператор зауважив, що в разі перерахунку грошей, СМС про такий перерахунок приходить від оператора.

Після цього скористався послугою відправки СМС на сайті МТС і надіслав повідомлення про те, що «переказ грошей у сумі 50 грн. успішно здійснено.» :)

Будьте пильні.

post-2306-0-64431900-1387645660_thumb.pn

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 376
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Только что звонили на мобильный жене с номера 0567-33-50-40, представились работником ПРИВАТБАНКА,...... для улучшения чего-то там просим сказать данные для проверки......тра-та-та.....назовите девичью фамилию матери . И о чудо!!! У жены сработал "выключатель" и она задала вопрос: "Представьтесь, дайте номер телефона по которому я могу установить, что Вы работник приватбанка", после этого долгая пауза и положили трубку.....фух, пронесло. Я конечно провел разъяснительную работу с женой. Я на работе, звоню с рабочего стационарного, голос мне отвечает: "Вы позвонили в Приватбанк, для смены языка,- нажмите....." Я не стал дальше слушать, положил трубку. И через минуту с этого номера перезванивают!!! (Идет вызов, я не взял трубку, смысл??). По данному номеру полно отзывов, ситуация ясна, МОШЕННИКИ. https://www.google.com.ua/#q=0567335040

Как Вы думаете, стоит писать заявление в милицию про попытку выведать конфиденциальную информацию? А в банк сообщать? Они уже более 2-х лет "докучают" гражданам, а их никто не может закрыть??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варто. Вода камінь точить. Я кілька номерів колись заблокував, з яких дзвонили і просили сказати коди поповнень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

0631350414

Обережно - шахраї. Розводять по схемі "миттєві гроші" (картки Привата).

Не повідомляйте дані картки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

0631350414 Обережно - шахраї. Розводять по схемі "миттєві гроші" (картки Привата). Не повідомляйте дані картки. 0

соррі за оффтоп, але миттєві гроші - це саме "тупа" послуга яку пропонує приватбанк, спочатку треба продумати всі механізми як запобігти шахрайству а вже тоді вводити такий сервіс. Хоча,про що це я? це ж приветбанк...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

прокинувся побачив пропущений дзвінок 0970297206 в 5:30 потім через день 0969056981 в 2:20

погуглив і переконався, що передзвонювати немає смислу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора телефонували з номеру 066-490-61-69. Чоловік представився Віктором з Києва. Казав, що знайшов моє оголошення на Сландо (дійсно маю там декілька лотів) та хоче придбати товар. Сказав, що зробить 100% передплату, переказавши мені всю суму на картку, для чого хотів дізнатися її дані. А завтра (тобто в понеділок) я йому відправлю товар Новою Поштою. Коли я запитав, чому просто не відправити "наложкою", він почав морозитись і т.д.

гугл видає, що це шахрай. І схема його стандартна - оголошення Сландо, 100% передоплата, покупка не торгуючись, хоче дізнатися дані карти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоче дізнатися дані карти.

номер карти можете говорити

а ще краще нехай дає якусь е-маил адресу, щоб сліди залишав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

номер карти можете говорити

читав, що деякі інтернет-сервіси та магазини можуть здійснити оплату лише при наявності номеру рахунку, ПІБ (повідомляємо для переводу, написати латиницею не проблема) та терміну дії картки (неважко підібрати). навіть без CVV-2 коду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли я запитав, чому просто не відправити "наложкою", він почав морозитись і т.д.

гугл видає, що це шахрай. І схема його стандартна - оголошення Сландо, 100% передоплата, покупка не торгуючись, хоче дізнатися дані карти.

Покупець - "морозиться", гугл - видає що покупець шахрай, а Ви ще вагаєтесь чи мати з ним справу?

читав, що деякі інтернет-сервіси та магазини можуть здійснити оплату лише при наявності номеру рахунку, ПІБ (повідомляємо для переводу, написати латиницею не проблема) та терміну дії картки (неважко підібрати). навіть без CVV-2 коду.

це дійсно так, але, тільки деякі типи карт дозволяють такі операції, в мене є така картка,але не українського банку, крім того я встановив ліміт не більше 100$ за день (ліміт можна мыняти в будь яку сторону самостійно).... простою зарплатною,або кредитною карткою наших банків - навряд чи вийде розрахуватись в такий спосіб

Змінено користувачем BkSeo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покупець - "морозиться", гугл - видає що покупець шахрай, а Ви ще вагаєтесь чи мати з ним справу?

Шахраї теж люди, і мабуть деколи їм потрібно щось купувати.

Але в справжності відправлених по післяплаті купюр я б сумнівався :0160:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шахраї теж люди, і мабуть деколи їм потрібно щось купувати.

згоден, але ж сказано -

покупець морозиться коли пропонують варіант з післяплатою

тобто, його не цікавить товар ,а мета - тільки отримати дані картки

погодьтесь, дивно коли тобі пропонують спочатку отримати товар,подивитись чи все гаразд а тоді заплатити, а покупець хоче заплатити зразу, ще не бачивши товар....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а Ви ще вагаєтесь чи мати з ним справу?

я не вагаюся) я інших застерігаю та розповів про такий варіант

П.С. Сьогодні знову дзвонив - напевно забув, що вже вчора зі мною спілкувався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні теж отримав дзвінок зі сландо. Розпитував мене про товар, а потім погодився на суму і попросив номер картки, термін дії картки, дату народження...Я відчув запах жареного і дав задню...номер телефону тримайте 0991265152, коли запитав як звати, він відповів Макєєв Едуард Борисович))))

Я думав тут тему створю, але бачу вже багато хто спілкувався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні теж отримав дзвінок зі сландо. Розпитував мене про товар, а потім погодився на суму і попросив номер картки, термін дії картки, дату народження...Я відчув запах жареного і дав задню...номер телефону тримайте 0991265152, коли запитав як звати, він відповів Макєєв Едуард Борисович))))

Я думав тут тему створю, але бачу вже багато хто спілкувався.

щоб перевести кошти на карту таких вже детальних даних не потрібно, шукають необізнаних...... :0121:

Я знаю, але всі ведуться перших 5 хвилин, коли людина розпитує про товар, потім коли про товар забув і одні питання про картку, стає все зрозумілим. Я вважаю за обовязок лишити номер телефону тих "дегенератів-яникоподібних" щоб менше людей попадалось, або щоб люди мали змогу погуглити мобільний номер і отримати інформацію. Доречі є ресерс -

http://ktomnezvonil.net/number/0991265152/ де можна по номеру щось взнати...

:_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб перевести кошти на карту таких вже детальних даних не потрібно, шукають необізнаних...... :0121:

можна сказати "прізвище" для того щоб перевірити чи не зробили помилки в номері карти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аферисти з Сландо:

068 3963674

056 7672513

Шпилевая Светлана Геннадиевна

Г. Дымер, Киевская обл.

Отделение №1, ул. Ленина, 12 (Нова Пошта).

Спочатку дзвінок з мобільного на телефон дружини (її оголошення). Потім смс з адресою доставки і ПІБ отримувача. У відповідь дружина вислала номер моєї картки і моє ПІБ. Одразу повторний дзвінок з проханням надати номер мого мобільного, бо проплата буде здійснюватися з валютної картки і, можливо, треба буде номер телефону, бо були випадки коли проплати не доходили. Дружина повідомила, що у нас також є валютна карта і що ми нормально платимо і без номеру телефону отримувача. Аферистка відстала і запевнила, що проплатить.

Зранку знову дзвінок, але з стаціонарного телефону і чоловічий голос. Після декількох фраз, "працівник банку" попросив передати трубочку мені... бла-бла-бла... скажіть ваш номер телефону... бла-бла-бла... вашу картку заблоковано, номер необхідний для розблокування карток... Знову залишилися без номеру.

Дружина уже навчилася відрізняти шахраїв, вони ніколи не цікавляться тим, що ніби-то збираються купувати, ні розміром, ні кольором, ні станом. Лише реквізитами.

Ці аферюги мені сподобалися одним психологічним трюком, який спросоння подіяв і на мене, фразою - бачу (на комп'ютері) у вас ще кредитна карта є. Це вже потім доходить, що усі клієнти Привата добровільно-примусово отримують кредитки.

Захист від аферистів, який ми не придумували спеціально, але, після цього випадку стало очевидним, що він працює - не давати в оголошеннях номери телефону, до яких прив'язані банківські картки або хоча б давати номер телефону не той до якого прив'язана банківська карта на яку буде кидатися проплата.

Основа з якою починають "працювати" усі аферисти - номер картки і номер телефону, до якого вона прив'язана. Розриваєте зв'язку стаєте нецікавими для аферистів.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продублюю з іншої теми

Для Гугла і гуглящих:

Шахрай:

Нік на Сландо - othcetttk

Прислало:

Здравствуйте, хочу купить у вас, отправьте мне пожалуйста новой почтой на

г. Феодосия, отделение 2

ФИО Гурьева Дарья Николаевна

Деньги переведу вам сегодня на карточку со своего счета с фирмы (юр лица), для перевода сообщите мне номер карты, срок ее действия и три цифры с обратной стороны, эти дополнительные данные мне нужны т.к. перевожу со счета юридического лица.

----------------------------------

Тільки ж дурне заблокувало можливість відповісти на мило, куди я маю скинути дані?

Вы не можете отправить сообщение этому пользователю, так как он отключил e-mail оповещения для этого объявления.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дружина вже стріляний вовк :_25: вони завжди більш заточені на обробку жінок, легше випитати необхідне.

Вона в мене не "стріляний вовк", а гарнопопереджений і добренавчений :)

А от сам зпросоння затупив, картка прив'язана до мтс, треба було їм дати мій номер лайф. То взнав би ще зо три їхні номери. Бо ж сам мій номер їм нічого не дає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ой, не стримався і передзвонив,

після 2х гудків якийсь дядечко взяв трубку, я вибачився і сказав що помилився номером

(зовсім не те що описує Ірина)

дзвінок тривав 7 секунд.... подивимось скільки з мене здере....

Ірина здогадалась взяти роздруківку дзвінків в свого стільникового оператора?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

в четвер телефонували на рахунок мого оголошення на slando, сказали що перекинуть гроші на карточку, я сам здивувався що чоловік сам сказав що перекине гроші, я продиктував номер карти номер телефону ініціали, дата видачі картки, про смс нічого не говорив сказав що протягом 30 хв прийдуть гроші, і у понеділок він мені набере щоб я відправив новою поштою, до цього часу немає не дзвінка не смс. Тоже лохотрон? СМС не було нічого вже 3 день перевіряю приват 24 поки все на місці

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...