Перейти до змісту

Таксі Луцька


yurgen

Рекомендовані повідомлення

Только что за окном услышал как подъехало такси к соседнему дому. По незабываемому тарахтящему звуку движка определил древний мерс.

Есть информация, что их скоро отправят в утиль.

Но вопрос не в этом.

В Луцке старт по счётчику идёт с 12 гривен. Несколько дней назад с дружественным визитом был в городе-герое Черкассы. Там "старт" начинаеться с 4 гривен 50 копеек!!! Машины почти все новые. Первый раз я ехал минут 15 (как с ГПЗ до Проминя приблизительно) и за это заплатил 13 гривен. Жена проехала километр - заплатила 5 гривен. Где вы в Луцке за 5 грн проедете на такси хоть 100 метров???

А может нас действительно держат за лохов ? Если так, то как с этим бороться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 393
  • Створено
  • Остання відповідь

Я в Ужгороді був недавно - теж ціни не порівняти, їздили толпою пів ночі туди-сюди )) ... через весь Ужгород чувак віз толпу народу за 12 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А может нас действительно держат за лохов ? Если так, то как с этим бороться?

Виходить що так.

Недавній випадок.

Потрібно було з сумками (недуже важкими, але вимотала дорога в потязі) проїхати від ЖД вокзалу до палацу піонерів.

На питання чи вільний. Таксист відповів що вільний, але заявив що непоїде. :)

Чому??

Ну виж 20грн не дасте?

А за 15грн?

А за менше я і їхати небуду.

Ну ні так ні.

Підійшли до їншого. Завіз за 15грн. Ще й радий був що замовили.

Звісно і 15грн за таку відстать дорогувато, але сама ситуація і випєндрьож першого вразили.

Висновок напрошується сам - зажралися наші таксисти і приструнити їх нема кому.

А загалом ситуація з таксі таж сама що і з іншим транспортом (читай маршрутки) в нашому місті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всерівно нічого не зробите ) Там беруть кількістю а в нас ціною. Заробіток той самий, але нашим не треба багато їздити.

Сумніваюся що щось зміниться. В нас завжди було дорого. Я рішив це покупкою власнгого авто ) І дешевше з жінкою на роботу і з роботи чим на маршутках та й зручніше і швидше. Кожен може собі дозволити покупку.

В кредит по 750 грн в місяць 5 років. Нормальні умови ) Але це моя думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, на всі таксі у нас потрібно ставити лічильники, щоб нашим таксистам неповадно було дерти стільки, скільки їм заманулося. Був в Кременчуці, лічильники стоять на всіх машинах, за відстань десь як з ЛПЗ до центра заплатив 12грн. Я розумію, що таксистам теж треба купляти дорогий бензин і оплачувати кредит на машину, але ж треба трохи і совість мати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Випадок минулого тижня. Таксі з автостанції на Словацького 30 вартувало 30 грн., машина була без лічильника, Наступного дня їхав з Словацького на автостанцію, машина була з лічильником, вартість була 20 грн. Ще одного разу з тої ж вулиці Словацького їздив до Троянди вартість на диво була 20 грн, машина без лічильника :beer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я принципиально не сажусь в такси без счетчика, а кроме того смотрю тариф - город/межгород включается вручную и я уже сталкивался с тем, что поездку по городу считали по более дорогому тарифу (межгород). далее, не забываем, что таксист обязан возить с собой сертификат на счетчик. при подозрении на кидалово просим показать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно по вызову приехалО древняя волга-труповозка-скорая . В связи с лёгким алкогольным опьянением я на мир смотрел сквозь розовые очки и не оценил трезво достоинство сего пепелаца. С утра, вспомнив всё - я решил, что больше я в такую колымагу не сяду.

При чём получаеться, что какое-нибудь ведро с гайками довезёт тебя дороже, чем бмв или мерс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені сказали так:

Зараз немає "таких" цін.. (маленьких - авт.) Зараз від ЦУМа до драмтеатру - 15 грн. Дальше трошки - 20 грн. До Риббази якраз 20 грн. Вже на 40-ий 25 грн.

(Це я сідав біля колишньої "Мрії")

Каже таксіст: дорожчає житло, інфляція, вот і ми піднімаєм тариф. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дружина нещодавно їхала - старт з 13 і 1.80 за км.

Хто знає, який повинен бути тариф в Луцьку? Я думаю, що в служб таксі є стандартні тарифи, а водії самі собі тарифи роблять, якщо їх не "нагружати"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі в таксистів як в кого стойть тариф.

В них всі таксометри патчені, чи крякнуті.

Коли я проїхав на таксі з таксометром і попросив чек то в самому низу на ньому - НЕФІСКАЛЬНИЙ ЧЕК.

А такий напис з*являється на касовому обладнані, лише тоді кули туди пхають руки народні умєльци.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Старт має бути 12 і не більше - це стандарт.

А 13 чи буває 14, це вони собі на чай зразу включать так сказати. Ви за це не маєте платити, якщо не хочете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нефіскальний - значить автомат просто не фіскалізовано (не зареєстровано в податковій і т.п.), тобто він просто куплений і поставлений, а документів ніяких на нього не оформлено.

Зараз намагаюсь користуватись Люкс-Таксі (і лічильники є, і старт з 10грн).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так вы поглядите на чем сейчас таксисты ездят :( Opel Vectra-C, Kia Sportage, Shevrolet Lacetti, Renault Megane. Скоро на кайенах будут возить за 100-150грв\поездка и говорить - бензин дорогой, машин дорогой, пентхаус дорогой:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцке старт по счётчику идёт с 12 гривен.

в Люкс-такси 12 недели назад 10 был старт, щас незнаю

от 4й школы на ГПЗ - 20-21 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцке старт по счётчику идёт с 12 гривен.

в Люкс-такси 12 недели назад 10 был старт, щас незнаю

от 4й школы на ГПЗ - 20-21 грн

Всё, 0-85 фтопку. Не знал, что старт в люкс-такси с червонца. номер телефона в студию, плиз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так вы поглядите на чем сейчас таксисты ездят ;) Opel Vectra-C, Kia Sportage, Shevrolet Lacetti, Renault Megane.
Ну особисто я згідний їхати не за 12, а за 15-17 грн., але не на мерсі 1981 року в 123 кузові або ВАЗ-2101, з засаленим і протертим до дірок салоном, під "блатняк" (можете називати це "шансоном", хоча це і не він), а в новенькому Mitsubishi Lancer X або Opel Vectra-C -- з кондиціонером, зручним чистим салоном і нормальною музикою. І щоб за кермом не 19-літній "наїздник", а нормальний водій-професіонал мінімум років 25-30, який вміє нормально ставитись і до машини, і до пасажирів.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как человек, практически ежедневно пользующийся услугами такси на протяжении последних 8 лет, могу сказать следующее:

Единственный способ ездить на такси и не переплачивать - это ездить все время с одними и теми же людьми. Обзаводитесь 2-3 "своими" ребятами и вопрос решен. Они будут возить вас и по льготному тарифу, и приезжать за вами будут за тридевять земель и т.д.. Тех же 20 грн. я лучше отдам знакомому таксисту, потому что, при надобности я в следующий раз могу недодать 5-10грн, если испытываю финансовые трудности.

Насчет счетчиков - на одном счетчике можно забить и 8 разных тарифов и просто переключаться между ними каждые 5 минут.

Такси - очень насущная проблема в городе. Пока все молчат и ездят....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тогда предлагаю сдать своих проверенных таксистов, и кодовое слово - от кого - я думаю, нормальные таксисты достойны нормальных клиентов, и наоборот. С удовольствием поддержу таких людей как клиент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тогда предлагаю сдать своих проверенных таксистов, и кодовое слово - от кого - я думаю, нормальные таксисты достойны нормальных клиентов, и наоборот. С удовольствием поддержу таких людей как клиент.

Мой таксист сейчас отдыхает на море. Вернется - спрошу разрешения предоставить контактную информацию. Думаю, так будет справедливо. Примечание: он ездит только ночью (после полуночи) и ранним утром. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочу роззводити флейм, але Вас ніхто не заставляє їздити на таксі, де перевізниками є ПП так само як на ринку (базарі) хто як хоче так і ставить ціни причому практично у всіх ПП встановлення таксометрів веде за собою отримання ліцензії, де ніхто не оговорює тарифи перевезення.

Ось тільки служби які надають послуги звязку на приклад 0-61 (0-82 та сама), 0-85 (28-14-28 стара 0-63), рекомендують встановити відповідно 12 грн за 1-й кілометр і 2 грн за кожні наступні по місту.

При первищенні визначених тарифів Вам рекомендовано тільки визначити номер таксі та держ реєєстр номер ТЗ, та зателефонувати до відповідної служби в робочий час та повідомити дату поїздки звідки та куди Вас перевозили і відповідно водій знаходить ВАс і повертає вартість поїздки та сплачує штраф на службу в розмірі зазначену у вн тарифах служби.

Як Ви отримали послуги від так званих пінгвінів (де може не бути лічильника, або є але тарифи від "Гардена")

Вам не має куди звертатись, управління прав споживачів :), де Вавм толком ніхто не допоможе.

так що користуєтесь власними транспортом, надійними службами перевізників або знайомими таксистами :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мдя. почитал...

а помоему народ тупо зажрался...

на лансерах всяких ездят хотят. а чё бы сразу не на хаммерах? или исчо на чём-то? вот а чё у нас майбахов нет на такси?

волжанок бояться.... мдя.. как по мне луше прокатиться в старой 24-ке чем в том же "шевролете" который явно сделал на китайского потребителя и тупо не куда девать ноги. а в волге се нормально можно развалиться :)

а так скажу, ходите пешком, город у нас не шибко здоровый, за час можно пройти от одного края до другого (примерно). а если торопишься, то уж будь любезен заплати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...