Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Пробував цифрове тв у центрі на різні антени, район вул. Будівельників, результат нульовий. :_09: Тепер думаю, чи варто купувати цей тюнер, чи може простіше обійтись супутником, або інтернетом? :_40:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось і пояснення чому 1+1 став погано у багатьох показувати .

http://tv-digest.com..._6081#entry6081

А що це за брєд написаний там повідомленням вище?

Зміни в трансляції у місті Луцьк. Телеканал Тві що транслюється а аналоговому форматі перейшов на нову вежу , зі Словацького на Карбишева 2.

На карбишева будка недобудована ще і коаксіальні кабеля не підключені нікуди, яким макаром вони транслюють цікаво?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

даний канал сьогодні і не планував профілактику.
в мене в центрі міста 1+1(аналог) вже десь як з місяць йде паршиво (до того йшов нормально)

В мене по Аверсівському кабельному аналоговий тюнер знаходить 2 канали 1+1 - перший завжди паршивенько показує, сьогодні і не транслювався до післяобіду. Натомість другий 1+1 завжди транслюється гарно і сьогодні постійно транслювався в гарній якості. Проясніть ситуацію хто в курсі чому їх 2 і чому по-різному транслюються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я знаю, то один транслюється зі супутника, він же весною кодувався на час трансляції ліги чемпіонів. Другий імовірно аверс приймає на ефірну антенну з якогось із ретрансляторів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробував цифрове тв у центрі на різні антени, район вул. Будівельників
я так зрозумів - одноповерхові будинки за науковою бібліотекою? Якщо так, то на якій антенні пробували, кабель який, на яку висоту піднята антенна? Спробуйте взяти більш якісну антенну, кабель товстіший і підняти на висоту хоча б 10 метрів і крутіть в різні сторони, можливо зловите хоча б відбиття сигналу і якщо потрібно, то ставте якісний підсилювач - хоча він дуже дорогий або супутникове якщо не має перешкод.
Проясніть ситуацію хто в курсі чому їх 2 і чому по-різному транслюються.
один із супутника а інший з ефіру. Оскільки Нацрада забороняє ефірні канали брати із супутника, то тримають дві версії каналу як тільки буде перевірка, контент який береться із супутника просто відключать.
він же весною кодувався на час трансляції ліги чемпіонів
восени також буде кодуватися (ідент кодування присутній).
хоча трішки розширеться покриття .
не смішіть мене, буде краще показувати в р-ні Дубнівської-Підгайці, на Ковельській взагалі сигналу не буде, в центрі буде сніжити, ніхто професійних і якісних підсилювачів в Луцьку не буде продавати, бо не буде попиту.

Щойно був в р-ні Глобуса на вежі на Карбишева вісить одна передавальна антенна, цікаво було б заміряти параметри сигналу якби було чим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пр-т Соборності 4-й поверх ТВІ сипе, попросив колегу живе на Ковельській на виїзді з Луцька - ТВІ не має, вул. Червоного Хреста так само. Потужність передавача 0,01 кВт, Львівська не показує. Що ще вам доказувати. Ніхто дві-три антенни ставити не буде.

щось Вам все не так
бо все в нас робиться через жопу, людей мають за ...

Те, що багатьом потрібно купувати антенну за 200-300 грн., сет-топ бокс ~ 600 грн., якісний кабель ~ 5,00 грн./м.п. якщо потрібно трубу щоб підняти антенну чим по вище і це Ви називаєте "безкоштовне телебачення?. Щойно спілкувався з білорусом із Бреста в них ефірне телебачення ловиться на кусок дроту, а в нас?

Я взагалі не бачу логіки в діях тих хто все це робить.

Спустіться з небес на землю, поспілкуйтеся з людьми хто живе в іншому кінці міста. Закони фізики ще ніхто не скасовував.

Змінено користувачем Volodya2009
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так позвоніть в телемережі повідомте у себе в місті що така ситуація
а толк який? Все кинуть і почнуть збільшувати потужність передавача. Із-за одного канала ставити ще одну антенну? Взагалі, то ТВІ не має ліцензії на мовлення в м.Луцьк і Волинській області.
бо все в нас робиться через жопу, людей мають за ...
дану тему закриваю.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно попытался подключить к цифровому эфирному телевидению Т2 свою маму на даче. Для этого за «более продвинутый» цифровой тюнер выложили аж 700 грн.

Каково же было мое удивление, когда с передатчика, расположенного всего в 10 км, удалось получить устойчивый прием «аж» пяти каналов, которые мне на фиг не нужны, плюс три тестовых, которые ничего не показывали. Все же общеукраинские каналы то появлялись, то пропадали, а затем вообще перестали появляться на экране. Конечно, я идею не бросил, а перепробовал различные антенные усилители (для «польской антенны»), но это не дало никаких результатов. Вполне возможно, что надо купить специальную антенну. Но для этого надо затратить еще 100-200 грн. И в результате выходим почти на 1000 грн. За такие деньги можно подключить и спутниковое ТВ, и при этом смотреть не 32 канала, а «гораздо больше».

По словам генерального директора компании «Зеонбуд» Виктора Галича, на 6 августа «уже 2 миллиона 17 тысяч телезрителей получили возможность бесплатно смотреть общенациональные каналы».

Ключевой фразой является «бесплатно». Да, смотреть можно данный ограниченный перечень бесплатно. Но при этом данные бесплатные каналы кодируются, и для их приема надо купить специальный тюнер от всего двух китайских производителей по цене от 500 до 700 грн. (в зависимости от модели и места приобретения). Красная цена таким приставкам у производителя 200 грн. Таким образом, «Зеонбуд» неплохо зарабатывает на продаже этим самых кодированных ТВ-тюнеров. Не исключено также, что при тотальном охвате украинских зрителей также введет и абонплату.

Кстати, современным телевизорам не нужен тюнер, достаточно вставить САМ-модуль. «Зеонбуд» обещает их к сентябрю. «В сентябре ожидаем поступление в продажу первой партии в 250 тысяч САМ-модулей, устройств, которые позволят владельцам современных телевизоров подключиться к цифровой сети, не покупая дополнительно цифровой тюнер», — обещает Галич. Так что, как говорится, поживем-увидим. Если оператор выпустит модули по цене от 200 грн. и снизит в два раза стоимость тюнеров, тогда можно будет говорить о бесплатном эфирном телевидении. А так — «маємо, що маємо».

А имеем то, что по-прежнему лучше выбирать между спутниковым и кабельным ТВ. В глубинке, где нет кабельщиков, однозначно лучше выбрать «спутник», чтобы не зависеть от расстояния до передатчиков и прихотей оператора-монополиста, а в городах, где может быть неустойчивый прием из-за железобетонных препятствий — выбирать кабельное ТВ. Так, например, у провайдера ВОЛЯ за 25 грн. можно смотреть 43 канала. Если учесть плату за аренду ТВ-тюнера, то вместе это 38 грн. Таким образом, не надо выкладывать сразу все деньги за оборудование. Плюс, можно заказывать пакеты с большим числом телеканалов, тематические пакеты и даже HDTV.

взято из интернета, везде одни и теже проблемы с настройкой :( ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухайте, а хто сказав що воно безкоштовне
офіційна реклама Зеонбуда: "і головне безкоштовно".
таке враження що Ви в своїх повідомленнях маєте до мене діло що цифрове тв платне
я до вас не маю діла, Ви далеко в Києві, а ми тут в провінції. Якщо людина навіть в центрі міста не може зловити ефірну цифру, а аналог ловить без проблем, то про, що можна говорити далі.
але я скільки тут пишу я веду мову про аналогове телебачення
тема називається: Цифрове телебачення Т2 Луцьк. Модератори почитають цю дискусію і надають по шапці.
до речі в аналоговому форматі канали метрі ут1 ,1+1 після переходу на цифру даже не виключать .
Перший національний на Волині вже десь років зо два як йде в ДМВ діапазоні. Я не знаю що там п'ють в концерні РРТ, вони вимушені будуть вимкнути МВ діапазон, бо даний діапазон мають передати під інші цілі. А також припинить дію угода про захист аналогових частот. Цитую Вам офіційний документ:"Аналіз використання даних смуг частот РЕЗ аналогового мовлення показує, що далеко не всі підходи до планування, які використовуються в країнах Західної Європи, можуть бути використані в інтересах України. Перш за все це пов'язано з необхідністю:
  • переводу в інші діапазони передавачі АТБ метрових діапазонів хвиль, які в І діапазоні працюють на 1,2 ТВк (48,5-66 МГц), в ІІ діапазоні на 3-5 ТВк (76-100 МГц) та ІІІ діапазоні на 10,11, 12 ТВк (206-230 МГц);
  • врахування того, що в V-му дециметровому діапазоні хвиль АТБ в смугах частот 654-686 МГц, 726-758 МГц та 766-862 МГц на первинній основі працюють РЕЗ інших служб."

Розумію вчора було свято і в концерні РРТ таке бовкнули :).

Давно пора було в Луцьку зротити вежу .
вежу потрібно було вводити в експлуатацію ще п'ять років тому. Але ні в 2012 побудували вежу і все, навіть думки людей не запитали.
Моя порада чекати коли впаде ціна на чудо ресивери .
я вас розачарую - ціна ніколи не впаде, дві фірми поділили ринок сет-топ-боксів і все.
І буде 2 точки Карбишева та Підгайці.( Хто находиться в центрі уже не буде розвертати антени в дві сторони.)
нічого не вийде сигнал на відбитті буде ніякий, хіба що хлопці збільшать потужність передавачів. Змінено користувачем Volodya2009
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після невдалих спроб :0091: підключити це цифрове чудо (на щастя я його не купляв, просто взяв попробувати), почитавши форум я зрозумів одне: воно того зараз не варте.

Наприклад, район біля бару майдан - ефірна яма. Якщо ви пишете про підняття антени на 10м. то щоб зловити сигнал з ями треба певно вішати дирежабль. Пробував по вулиці Будівельників, яка вище, результат нульовий.

Підняти антену на 10м. Цікаво, в скільки обійдеться установка такої мачти? Цеж не просто поставити палку, мають бути розтяжки, все як положено, інакше з першим сильним вітром та мачта злетить комусь на голову. Й одна людина таке не поставить. Чи це малось на увазі від рівня землі?

Аналоговий сигнал, наскільки мені було відомо йшов з 16-ти поверхівки з вул. Словацького. В центрі фактично ідеальний прийом, за виключенням таких ям, ну й біля самої 16-ти поверхівки фактично можна зловити сигнал на що завгодно, наприклад на спицю. Я так зрозумів що цифра йде з Підгаєць? То тим хто живе у таких ефірних ямах буде досить проблематично налаштувати це чудо техніки.

Поки що маю один висновок: нех жиє супутникове ТВ! Там таких заморочок немає, за виключенням перешкод сигналу, й воно дає набагато більше каналів. Або інтернет типу телебачення онлайн, хоча тут про якість сигналу говорити не доводиться.

Це моє ІМХО, можливо я щось не так робив, й буду вдячним, якщо хтось підкаже, що робити і як налаштувати цю чудо цифру людям, які живуть у таких ефрних ямах :_29:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підняти антену на 10м. Цікаво, в скільки обійдеться установка такої мачти?
Наприклад алюмінієва труба для кріплення ефірної антенни довжина 3м, D=40мм, товщина 2мм ~ $ 30
Чи це малось на увазі від рівня землі?
в стандарті який описує ефірну цифру сказано приблизно так:"повинен гарантуватися прийом на висоті від 10 м від рівня землі". ПР ями там нічого не сказано з ямами кожен розбирається сам як може :). Але з досвіду інших людей котрі ловили нашу ефірну цифру в ямі, то піднімали антенну десь на висоту від 7 метрів від рівня даху, ставили антенну з коефіцієнтом підсилення від12 дБ, а також ставили професійний підсилювач Terra. Дехто наприклад (ті хто займається DX-прийомом ставить на кожен піддіапазон окрему антенну (наприклад 21-26; 24-35 ....) ставлять багатополосні сумматори + підсилювачі. Але вся ця конструкція коштує дуже-дуже дорого. Лише антнне господарство із сумматорами і підсилювачем може потягнути не на одну тисячу американських президентів.
Пробував по вулиці Будівельників, яка вище, результат нульовий.
на Будівельників за 9 поверховим будинком? Якщо так то є перешкода той самий будинок. Пробуйте ловити на відбитті з більш якісною антенною.

І на закуску цікаве фото від одного угорця, хоббі якого наземний TV DX.

Так звоніть , пишіть скарги, чим більше позвонить тим більше будуть ламати собі голову Вони.
кому писати скарги? Кому дзвонити? Подзвоніть Зеонбуду і гарантую вам веселий настрій не на один день (маю досвід). Хто ламати голови буде? Якби там були голови, то не проектували і не будували таке. А так "маємо те, що маємо".

Якщо в концерні РРТ сказали:

в аналоговому форматі канали метрі ут1 ,1+1 після переходу на цифру даже не виключать . Повідомили з Концерну Ртт.
то про, що далі можна говорити. Змінено користувачем Volodya2009
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТВІ ловиться на Старицького, район Лісництво, з нової вежі повідомила людина і ще й нормально . Так що Ковельська я так розумію там неподалік , так що має ловитися добре, та же й антена у людини без усилителя.ТВІ ловиться на Старицького, район Лісництво, з нової вежі повідомила людина і ще й нормально . Так що Ковельська я так розумію там неподалік , так що має ловитися добре, та же й антена у людини без усилителя.
а одним реченням не могли написати? Якщо потужна антенна і направлена на вежу на Карбишева, то можливо і ловить ( а можливо хлопці нелегально збільшили потужність передавача). Повторюю мене в центрі міста антенна полячка піднята на висоту четвертого поверху і повернута на Словацького ТВІ сипе (завтра викладу фото), а на Соборності та сама антенна і піднята на таку ж висоту ТВІ не показує. Людина проживає в районі Чернишевського - ТВІ не показує (дивиться по супутнику). Ось, що пишуть інші люди:
Народ! Щойно забіг на хвильку додому (р-н вул.Львівської) - виявив що немає телеканалу ТВі (звичайне ефірне телебачення). А у вас?
Немає, одразу після грози пропало (центр).
Вчора ввечері вже було, але якість сигналу, як і деяких інших каналів, значно погіршилась
факт залишається фактом: якість сигналу погіршилась.

Зараз на багатьох форумах з'явилися люди котрі говорять , що з телебаченням(ефірним, аналоговим) у нас все гуд, люди шукайте проблеми в себе. Але проблема не в людей, проблеми наверху.

Чесно признаюся маю мрію купити професійний прилад і проїхатися містом, зробити заміри, щоб знати, що робиться насправді. Бо щось мені підказує, що не все добре в нашому королівстві.

Змінено користувачем Volodya2009
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут і без приладу ясно, що повний піпец, але прилад дасть точну картину по всьому спектру частот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Викладаю обіцяні фото. До понеділка канал йшов ідеально.

Тут і без приладу ясно, що повний піпец, але прилад дасть точну картину по всьому спектру частот.
не розуміє всього цього чоловік або просто прикалується. Ось починається сезон дощів і народ оцінить "нову потужну телемережу" DVB-T2/256QAM/3/5 сигнал буде прострелювати невідомо звідки інколи можна буде прийняти те, що не йде в наших краях інколи все це може накластися на хороший сигнал на найближчих передавачах. Причому це буде спостерігатися як на аналогові так і на цифрі. Не раз в мене бувало так, що дивишся ТРК "Україна" а поверх йде картинка від Нова Волинь. Ефір загаджений, частоти роздавалися ще у 80-х роках минулого століття. Змінено користувачем Volodya2009
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТВІ в Рокинях іде нормально на польську решітку.

Якшо його перенесли на Карбишева, тоді логічно, вишка в зоні прямої видимості, якщо в Підгайці то ніфіга непонятно.

Змінено користувачем Lisovic
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз кажу ТВІ показує з Карбишева , Зі Словацького його перенесли.
до чого вперті люди пішли не хочуть читати: антенна повернута на Словацького, ніхто не буде крутити антенн на Карбишева із-за одного каналу. На відбитті канал йде погано. Якщо хтось знаходиться в зоні прямої видимості на вежу тоді так канал йде нормально. Мало в кого антенна знаходиться в зоні прямої видимисті на вежу на Карбишева. Також підозрюю, що хлопці нелегально збільшили потужність передавача, радіус покриття для передавача потужністю 0,01 КвТ становить всього 8...10 км. в зоні прямої видимості на вежу не рахуючи перешкод.

Закриваємо тему, бо дана тема називається: Цифрове телебачення Т2 Луцьк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

прошу поради

колега хоче мати нормальний набір каналів у хорошій якості на Рованцях... питання у наступному - чи варто купувати супутникову антену, чи нормально буде і взяти тюнер і включити цифрове?

хто переходив на цифрове - відпишіть, чи збільшилась кількість каналів і чи покращилась якість

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз Володимиру нагадаю що незабаром зі Словацького всі канали перейдуть хто в Підгайці хто на Карбишева, ( і доведеться повернути декому антени у кого не той напрямок )
скажіть мені будь ласка, хто буде вішати дві-три антенни, а також крутити їх? Давайте порахуємо в яку копійку влетить простому громодянинові.

1. Суміщена антенна МВ+ДМВ DIP 26/6-12/21-60 - 360 грн.

2.ДМВ антенна (на Карбишева) ~ 150,00 грн.

3.Сумматор (виготовляється на замовлення, згідно з техданими замовника) - від 142,00 грн. Ні в нас в місті ні у вас в Києві на базарі ніхто не чув, не бачив і не знає про такі речі. Продавці дивилися на мене я к на божевільного і не розуміли, що я хочу. :(

4.Підсилювач при потребі - від 20 грн. (окремо на МВ і окремо на ДМВ).

4.Мачта, щоб підняти антенну +кабель+різна дрібнота + робота майстра.

При такому розкладі той хто має клепку повісить супутникове або буде дивитися Iptv або OTT

На тій же Ковельській Тет та к1 ужас кажуть як погано ловляться канали з Підгаєць. Цифра 5 поверх взагалі розсипається, немає майже сигналу.
все нормально ловиться, обладнання звісно не з базару і тому не коштує 50 грн. . Перевірено.
Та ще й антена маленька простенька.
конкретніше яка антенна, при такій потужності на маленьку антенну можна ловити канали до 30 - го.
прошу поради колега хоче мати нормальний набір каналів у хорошій якості на Рованцях... питання у наступному - чи варто купувати супутникову антену, чи нормально буде і взяти тюнер і включити цифрове? хто переходив на цифрове - відпишіть, чи збільшилась кількість каналів і чи покращилась якість
нехай повісить і ефірне і супутникое, а потім вибере те до чого лежить душа :). Змінено користувачем Volodya2009
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прошу поради колега хоче мати нормальний набір каналів у хорошій якості на Рованцях... питання у наступному - чи варто купувати супутникову антену, чи нормально буде і взяти тюнер і включити цифрове? хто переходив на цифрове - відпишіть, чи збільшилась кількість каналів і чи покращилась якість

нехай повісить і ефірне і супутникое, а потім вибере те до чого лежить душа :).

ага, а гроші за те, до чого душа не лягла хто йому віддасть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, а гроші за те, до чого душа не лягла хто йому віддасть?
дивлячись, що вибере :).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В райони 40А хтось ловить всi каналы????

kvantefira.jpg

Пару днів назад побачив, що у сусідньому підїзді на 2-му поверсі біля вікна закріплена ось така антена, направлена вона в сторону вишки, що на карбишева

я щось пропустив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...