Перейти до змісту

Новобудови Луцька


Рекомендовані повідомлення

як би Ви бачили як це "чудо на Конякіна" будували то ніхто не захотів би там жити

main.jpg

Дешевий сир самі знаете де, Торік дивився цей будинок , з тих пір нічого не змінилось. Чи варто платити гроші навіть 5000грн, якщо вона буде побудована через 100500 років.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

....

Зразу видно що ви людина з Агенства, ))) Тут всім зрозуміло що ціна невисока, питання ЧОМУ вона така? Ті балкони потім на голову не попадають мешканцям ? )) Бо щось так хрупко зроблено , їх навыть не засклиш, а зліва ще взагалі не балкони а бетонні плити стирчать..Те що будинок біля шоссе де машини туди-сюди 24/7 теж його не прикрашае, невже тому 5000?..))

Агентство тут ні до чого. Просто дійсно, жодного разу у тому будинку не був., про якість будівництва судити не можу (хіба з викладеного фото).

А щодо дешевого сиру... Я знаю квартири де й по 4500 грн. за метр можна взяти.... Але не раджу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А щодо дешевого сиру... Я знаю квартири де й по 4500 грн. за метр можна взяти.... Але не раджу.

то що так важко попередити людей, форумчан?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А щодо дешевого сиру... Я знаю квартири де й по 4500 грн. за метр можна взяти.... Але не раджу.

то що так важко попередити людей, форумчан?

Не питання. Будинок, що на Чернишевського в р-ні міліцейського госпіталю, вже "будується" років більше трьох і ще невідомо коли буде буде зданий в експлуатацію.

(хоча має він і певні "плюси" - непогане планування, гарне розташування і,головне, наявність серед інвесторів держави - там плануються квартири для МНС-ників, що вселяє надію, що будинок таки "доб"ють".)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не питання. Будинок, що на Чернишевського в р-ні міліцейського госпіталю, вже "будується" років більше трьох років і ще невідомо коли буде буде зданий в експлуатацію.

(хоча має він і певні "плюси" - непогане планування, гарне розташування і,головне, наявність серед інвесторів держави - там плануються квартири для МНС-ників, що вселяє надію, що будинок таки "доб"ють".)

Та напевно років п"ять ця епопея триває. Я ж "мунеджеркою" на офісі у Світязі про цей будинок мав розмову ще років 5 тому. Там ще ліфти мають бути імпортні безшумні (елізатор чи щось типу того). Приблизно в той час і розпочалися 40ж (Зацепи 3) квартал ЛСМ та Діамант на Київській. Результат відомий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З будинком на конякіна все зрозуміло... У Іванішина також куча обектів які будуть здані ХЗ коли, в таке не варто вкладати ніякі гроші. Найшов ще одну "Халявку"

http://rieltor.lutsk...e/view/3590758/

Будинок від Луцького домобудівельного комбінату, у забудовника ціна від 6300 до 6800 грн. за метр. А тут Чоловяга продае 3-ри кімнатну по 5000 за метр, якість будівництва у ньому 5+ хоч і дахова котельня..

Сам Вайман був би у шоці якби це побачив )))) Правда 3-ри кімнатна особисто для мене навіть завелика...

Змінено користувачем koljangm
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З будинком на конякіна все зрозуміло... У Іванішина також куча обектів які будуть здані ХЗ коли, в таке не варто вкладати ніякі гроші. Найшов ще одну "Халявку"

http://rieltor.lutsk...e/view/3590758/

Будинок від Луцького домобудівельного комбінату, у забудовника ціна від 6300 до 6800 грн. за метр. А тут Чоловяга продае 3-ри кімнатну по 5000 за метр, якість будівництва у ньому 5+ хоч і дахова котельня..

Сам Вайман був би у шоці якби це побачив )))) Правда 3-ри кімнатна особисто для мене навіть завелика...

По-перше - площа немаленька, відповідно ціна кв. метра знижується.

По-друге - в оголошенні написано - "СРОЧНО".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Давно сюди не заходив, можливо через те що у мене цей рік розпочався з суцільних проблем, і з житлом це повязано теж. Щойно зайшов і здивувався, про мою "історію" вже хтось тут написав.

http://board.lutsk.ua/topic/127592-chorn-rltori-lucka/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Такі будинок від ЛДБК на Ветеранів проєктується з Індивідуальним опаленням...При чому котли не які небуть а дорогі Valliant . Був пару днів тому у їх відділу продаж на Чорновола. Дали такий план..

f9a7fb095467t.jpg

Ціна...аж 6900 середні поверхи ..при 100% можна 6600 6700 не менше виторгувати.

Змінено користувачем koljangm
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

цікавить Ваша думка на рахунок дахової котельні - який рівень шуму в опалювальний сезон (і не тільки) в квартирах на останньому поверсі - тобто під самою котельнею? Чи присутній посторонній гул, шум чи вібрації?

на яку відстань він може бути відчутний - вліво/вправо від котельні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не жив під самою котелнею, але сусіди з 10 поверху казали, чо котельню не чути, чути ліфт.

Але це суб'єктивно, бо залежить від того яка котельня встановлена, в більшості випадку вона вище за технічний поверх. та й логічне питання, а чому там шуміти? Хіба що насосу на гарячу воду і пальникам під час запалювання котла. Турбіни в котельнях дахових вродє немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знаю.Волі 4а. Квартири одно та трикімнані.Однокімнатні всі розкупляні.Трьох ще є.Ціна ОДНОКІМНАТНОІ - 73 ТОНИ зелених(невелика)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За трикімнатну аж питать не хочеться. :)

А хто забудовник?

Будує такий собі Полячек.

Я його контактів не знаю, але наш співробітник з ним знайомий давно.

Його контакти - Олег

Телефони:

050-806-34-10

067-941-67-43

E-mail:

[email protected]

Квартири там різні - 1-кімнатні - від 40 кв.м.; двокімнатні - від 60 кв.м.; 3-кімнатні - від 85 кв.м., а також 4-кімнатні та дворівневі квартири. Малометражні квартири практично всі розкуплені.

Ціну теж точно не скажу, але дорожче ніж середня в забудовників по Луцьку, в районі1200 $. за кв.метр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Volyniaka,Двокімнатні квартири дивним чином перевтілились в 2 однокімнатні. двокімнатних -немае особисто був на будівництві цікавився варіантом покупки двокімнатноі ціна трикімнатних 115 и 118 тонн доларів.

Тільки що говорив з прорабом по тлф було з самого початку 2 двокімнатні на мансардному повесі.Вони в продажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли проїжаю по вул.Парковій, дивлюся на цей будинок та посміхаюсь бо дещо згадую ) Це ж "здирство" знайома мені одна молода сімя купила в м.Києві по бульв. Лесі українки майже самісінький центр, новобуд 2 кімн 70 кв. за 110000 $ і при розмові з ними по телефону памятаю чув ..

-Николай зачем тебе квартира в этом Луцке, это ж ЗАЖОПИНСК )) приежай к нам в киев , становись нашим соседом, будем кумовъями и тд )))))))))))))))))))

І тут важко не погодитись, навіть якби я був доларовий мільйонер, я б в луцьку за такі гроші голі стіни не купував ) 70 тонн зелені за 1 кімнатну в Луцьку - то нема слів. Це для киева норма, але луцьк то не київ і ніколи ним не буде

Змінено користувачем koljangm
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли проїжаю по вул.Парковій, дивлюся на цей будинок та посміхаюсь бо дещо згадую ) Це ж "здирство" знайома мені одна молода сімя купила в м.Києві по бульв. Лесі українки майже самісінький центр, новобуд 2 кімн 70 кв. за 110000 $ і при розмові з ними по телефону памятаю чув ..

-Николай зачем тебе квартира в этом Луцке, это ж ЗАЖОПИНСК )) приежай к нам в киев , становись нашим соседом, будем кумовъями и тд )))))))))))))))))))

І тут важко не погодитись, навіть якби я був доларовий мільйонер, я б в луцьку за такі гроші голі стіни не купував ) 70 тонн зелені за 1 кімнатну в Луцьку - то нема слів. Це для киева норма, але луцьк то не київ і ніколи ним не буде

Все відносно...

Я б у Києві не купував... (Прожив там 6 років)

Щодо "Зажопинска".... Довелось пожити в кількох обласних центрах України - Луцьк, один з найкомфортніших (ІМХО, плюс, звісно, тут ще спрацьовує, що це моє рідне місто).

І ще запитання: Коли знайома з якогомь "Мухосранська" в кіЙов переїхала? (бо це явно (знов таки, ІМХО) слова не корінної киянки, хоча можу й помилятись) ?

ЗІ. Без образ, тільки моя думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прожив у Києві майже 10років, при ставці 15к грн про своє житло навіть не мріяв. Переїхав назад у Луцьк, і 1кімн.квартирка за 70к у.е. - це просто шибзанутися !!!!!

мої знайомі 2 повр.будинок десь на 200кв з дешевих матеріалів побудували за 33к у.е. + ремонтбіля 25к у.е.

Голі стіни,без ремонту, з дибільними сусідами, ще й думати куди машину ставити на ніч (адже коли всі заселяться - це буде одна із головних проблем) просто дибілізм.

якщо чесно,я був ДУЖЕ шокований коли побачив ціни на квартири.

35к у.е. - це має бути середня ціна на 45кв.м. однокімнатка,так як це ж Луцьк !!!

і особисто моя думка - дурні ті люди,які купують такі квартири,адже на ремонт вони ще мінімум 15к .у.е. викінуть. А квартира,яка коштує ~100к у.е. - це вже може бути хороший будиночок із садом,городом і гаражем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прожив у Києві майже 10років, при ставці 15к грн про своє житло навіть не мріяв. Переїхав назад у Луцьк, і 1кімн.квартирка за 70к у.е. - це просто шибзанутися !!!!!

мої знайомі 2 повр.будинок десь на 200кв з дешевих матеріалів побудували за 33к у.е. + ремонтбіля 25к у.е.

Голі стіни,без ремонту, з дибільними сусідами, ще й думати куди машину ставити на ніч (адже коли всі заселяться - це буде одна із головних проблем) просто дибілізм.

якщо чесно,я був ДУЖЕ шокований коли побачив ціни на квартири.

35к у.е. - це має бути середня ціна на 45кв.м. однокімнатка,так як це ж Луцьк !!!

і особисто моя думка - дурні ті люди,які купують такі квартири,адже на ремонт вони ще мінімум 15к .у.е. викінуть. А квартира,яка коштує ~100к у.е. - це вже може бути хороший будиночок із садом,городом і гаражем

Не заперечую. Тим паче, що так воно, десь і є.... 45 кв.м. Х 800$ = 36000 $. (Є й дешевше житло від забудовників, десь по 700-750 $/кв.м. (знаю й по 500 $), щоправда, в кожному конкретному випадку треба дивитись і на якість будівництва, і на терміни здачі в експлуатацію, і ще купу речей).

Взагалі, собівартість будівництва має бути десь на рівні 400 долярів/кв.м. (ІМХО).

Але в даному випадку мова (не мною почата) йшла про конкретний будинок в Центрі, де певні люди готові платити й по 1200 $ за кв.м. (в багатих свої причуди ;) ).

Мене більше "Зажопинск" задів... (до речі відповіді на запитання у своєму пості: "Коли знайома..."

я поки що не отримав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...