Перейти до змісту

Новобудови Луцька


Рекомендовані повідомлення

Шановні, поділіться, будь-ласка, інформацією про новобудову біля Історичного Корпусу.

 

Дуже подобається місце розташування. 

Чи надійний забудовник; як справи з якістю робіт? 

Взагалі - об'єкт вартий уваги, чи краще "проходити мимо"? 

 

Дякую! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, II2old4thisII сказано:

Взагалі - об'єкт вартий уваги, чи краще "проходити мимо"? 

А про ціну Ви в курсі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 hours ago, klyots said:

А про ціну Ви в курсі?

 

Щось біля $580 за квадрат, якщо не помиляюсь..

До речі, для такого будинку - це нормальна ціна??

Є новобудова в центрі, у дворі Дядя Піци, то там, здається, 1000 доларів за метр - це вже точно "перебор". 

 

10 hours ago, san4ez1 said:

Та й планування фуфлове....

 

Ну таке.. не фонтан - згоден. Потрібно буде трохи переплановувати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна там від 14200 до 15000 за м.кв., що суттєво ваще ніж в інших забудовників.

Перепланувати вийде не далеко не все, що захочеться - більшість стін несучі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та й платити такі гроші, а потім ще й за свій рахунок робити щось...

Найкраще планування в ЖК Егоїст. Сам там хочу квартиру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, san4ez1 said:

Та й платити такі гроші, а потім ще й за свій рахунок робити щось...

Найкраще планування в ЖК Егоїст. Сам там хочу квартиру.

А знали б ви як вони будували (будують?) без проектної документації і який там прораб, може б не хотіли вже :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що скажете з приводу відносно нового будинку навпроти 4-ї школи? (в скверику) 

 

Можливо хтось знає порядок цін, яка там якість? Переваги/недоліки даного об'єкту? 

 

Дякую! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, II2old4thisII сказано:

А що скажете з приводу відносно нового будинку навпроти 4-ї школи? (в скверику) 

 

Можливо хтось знає порядок цін, яка там якість? Переваги/недоліки даного об'єкту? 

 

Дякую! 

Переваги: суперове місце, ціни конкурентні (13000 приблизно), екстер'єр заплановано далеко не тривіальний, є цікаве планування, підземна парковка...

Мінуси: дууууже мутний забудовник, трабли з документами, непевна траспортна розв'язка, ще немає затвердженого плану ландшафту навколо забудови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, yucore сказано:

А знали б ви як вони будували (будують?) без проектної документації і який там прораб, може б не хотіли вже :)

Розкажіть, бо дуже там хочу квартиру....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

20 годин тому, san4ez1 сказано:

Найкраще планування в ЖК Егоїст. Сам там хочу квартиру.

ага - 6 квартир на поверсі. Найкраще, чьо нє. )))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що?Двокімнатні квартири,на які я саме розраховую ідеально сплановані...а не коридорного типу як в ЖК "Центральний", де пів квартири займає нікому не потрібний величезний коридор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, san4ez1 сказано:

І що?

А те що з часом "прекрасні" під'їзди з одно-, двокімнатними квартирами мають шанс перетворитись або в общагу (коли будуть здаватись орендарям), або в "геріатричний пансіонат" (квартири одного власника "до гробової дошки"). Розумію забудовників, не розумію купівлю. Кожному своє.

О! Я виявляється трохи призабув - там не 6 квартир на поверсі, а 8!   4х1кім., 3х2кім. та 1х3кім. - секція 1, 3х1кім., 5х2кім. - секція 2. Імхо, недалеко втікли від ЖК "Центральний" - там всього 147 квартир, "Егоїст" - 8*8*2=128 квартир.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, san4ez1 сказано:

де пів квартири займає нікому не потрібний величезний коридор

тобто ти прихильник "студії"?

Де з дверей кухньо-прихожо-спальньо-туалето-ванна?

Як на мене, то повинно таки бути чітке розмежування.

А коридор, може стати окрасою помешкання. Якщо грамотно підійти до ремонту.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

тобто ти прихильник "студії"?

Де з дверей кухньо-прихожо-спальньо-туалето-ванна?

Як на мене, то повинно таки бути чітке розмежування.

А коридор, може стати окрасою помешкання. Якщо грамотно підійти до ремонту.

Є свої плюси. У нашій старій хрущовці зал студія - планування краще ніж було. Мали велику кімнату і на кухні більше місця, плюс вистачало одного телевізора. Хоча коли дозволяє площа то гарна прихожа дуже доречна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 hours ago, sergkots said:

Є свої плюси. У нашій старій хрущовці зал студія - планування краще ніж було. Мали велику кімнату і на кухні більше місця, плюс вистачало одного телевізора. Хоча коли дозволяє площа то гарна прихожа дуже доречна.

Але є і свої мінуси. Якщо студія, то забудьте, наприклад, про газ. Тільки електрика на кухні

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, yucore сказано:

Але є і свої мінуси. Якщо студія, то забудьте, наприклад, про газ. Тільки електрика на кухні

Чому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не прихильник ВЕЛИКИХ ТА ДОВГИХ коридорів, проти невеликої прихожої нічого проти не маю, але платити за кожен кв.м.. коридору

13 тис. грн бажання не маю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, sergkots said:

Чому?

Тому що по нормах в нас заборонено об'єднувати кімнату і газифіковану кухню. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 6/10/2016 at 9:48 PM, san4ez1 said:

Розкажіть, бо дуже там хочу квартиру....

Розкажу в двох словах, проект робили один - будують інше, дозвіл на будівництво дали в лютому, здається (коли починали будувати не пам'ятаю точно, здається в вересні/жовтні '15. Підпірну стінку між будинком на соборності 20 робили без документів також, навіть без консультації з проектним інститутом який розробляв проект. Так наробили, що укріпляють зараз той будинок. 

Виглядає все гарно, а чи купувати там квартиру вже справа ваша, але після того, що я знаю, я би не ризикував :)

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, yucore сказано:

Тому що по нормах в нас заборонено об'єднувати кімнату і газифіковану кухню. 

Все вірно. Ключ до розуміння цього криється в п.6.29 ДБН В.2.5-20-2001 "Газопостачання":

Цитувати

               6.29      В існуючих житлових будинках допускається установка газових плит:

-   в приміщеннях кухонь висотою не менше 2,2 м та об'ємом не менше зазначеного в 6.28 при відсутності вентиляційного каналу та неможливості використання   у   якості   такого   каналу   димоходів,   але   при   наявності   в приміщенні  вікна  з  кватиркою  (фрамугою)  у  верхній  частині  вікна  або конструкції жалюзійного типу;

-   в коридорах окремих квартир при наявності в коридорі вікна з кватиркою або фрамугою у верхній частині вікна, при цьому прохід між плитою та протилежною стіною повинен бути шириною не менше 1 м, стіни та стелі коридорів  із  горючих матеріалів  повинні  бути  обштукатурені,  а житлові приміщення відділені від коридора щільними перегородками та дверима;

-   в кухнях із похилими стелями, що мають висоту в середній частині не менше 2 м, установку газового обладнання слід передбачати в тій частині кухні, де висота не менше 2,2 м.

 

 

А саме в його абзаці там де "житлові приміщення відділені від коридора", в якому встановлена газова плита, "щільними перегородками та дверима". Є, правда, "фокус", коли кухню об'єднують з вітальнею, в якій ніхто не спить (читай - не житлова), але то таке, дуже "тонке" діло.
Якщо що, я роблю первинну і повторну перевірку димовентиляційних каналів. :) 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 18.06.2016 at 14:23, m1982 сказано:

http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=557773&page=95
Тут все актуальне. Заходьте сюди.

 

Полистав я там зо п'ять сторіночок, ну так собі, 80% інформації зводиться до фотографування стану будвіництва на даний момент і які роботи виконуються. А конкретики відносно якості робіт /ціни / надійності забудовника і т.д., що власне і є визначними факторами при виборі і прийнятті рішення - то вкрай мало ! Вона то місцями присутня також, але розміщена про різні будівництва хаотично і безсистемно, і скласти якусь загальну картину на яку новобудову варто звернути увагу в першу чергу, або вибрати всю інформацію про якусь конкретну новобудову, то нереально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Всім привіт! Сам я не з Луцька, але постає питання придбання житла для сина. Просвітіть, будь-ласка, з ким зв'язуватись, з ким ні. Можна в ЛС. Цікавить поки що "однушка" (бюджет обмежений, прийдеться ще й займати). Дивився в і-неті Небосхілл, "Уютний". Про НК і "Егоїст" вже почитав, хоча про НК враження двояке - не відчув межі між правдою і антирекламою від конкурентів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, susid сказал:

Всім привіт! Сам я не з Луцька, але постає питання придбання житла для сина. Просвітіть, будь-ласка, з ким зв'язуватись, з ким ні. Можна в ЛС. Цікавить поки що "однушка" (бюджет обмежений, прийдеться ще й займати). Дивився в і-неті Небосхілл, "Уютний". Про НК і "Егоїст" вже почитав, хоча про НК враження двояке - не відчув межі між правдою і антирекламою від конкурентів.

Якби мені потрібну була квартира ,то з новобудов я обрала б Яровиця

Бо вперше в такому будинку була в Києві  і він справив на мене величезне враження

Хоча не факт ,що в нас буде такого ж рівня реалізація ...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...